Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie

MAPY I ZAROBEK


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: co wy na to (18 użytkowników oddało głos)

tak czy nie

  1. tak (17 głosów [94.44%])

    Procent z głosów: 94.44%

  2. nie (1 głosów [5.56%])

    Procent z głosów: 5.56%

Głosuj
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 sysio98

sysio98

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Dołączył pią, 06 sty 12

Napisano 28 styczeń 2015 - 20:13

Siema sprawa jest taka ze ciezko teraz zarobic na mapach V1 jednak ciezko dropac te medale i nie zawsze to wychodzi tak jak bysmy chcieli ;) V2 to z 20-30b na mapie tylko ze sellanie ulepow trwa godzinami a nawet dniami. Warownia zalezy od szczescia ale nawet jak sie nam poszczesci to moze z 50b jest za mape a 1 mapka to jakies 10 min z przecietnym eq tak tez jest na Zbrojowni na tej mapie mamy pewniejszy zarobek ale jest go malo ok. 20b za mape. Napisze to jeszczce raz. z kazdej mapy naprawde ciezko sellnac ulepy a zarobek jest marny, co za tym idzie w grze ciezko sie teraz handluje, obojetnie co robimy kupujemy sprzedajemy zamieniamy eq, praktycznie do kazdej wymiany ktos cos doplaca/dorzuca.

 

Moja oferta jest taka zeby z mapy V3 dało sie sprzedawać ulepszacze u muzyka czy beak go ceny byly by takie zeby za kazda mape dalo sie zarobic. np. 80 szkatek za 150-200b dlaczego tyle? medal to jakies 100b czasem wiecej no i te 5b ale to juz pikus ;) jednak te 50b+ za mape by wpadlo bez sprzedawania ulepow u ludzi zeby narobic znow kilka B na serwer.Taka v3 robie z 15 minut niektorzy robia ta mape 20 min a jesczce inni z 5 min ale mysle ze w ten sposob udalo by sie wyjsc z kryzysu jaki panuje na naszym serwie.

 

Prosze o wypowiedzenie sie na ten temat        Szczegolnie administracje

 

dzieki.



#2 Asim

Asim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 187 postów
  • Dołączył czw, 17 lip 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Asim
  • Gildia:Amnezja ;)
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 28 styczeń 2015 - 20:17

dodaj ankiete

#3 ღRycerzღ

ღRycerzღ

    Waleczny Rycerz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2424 postów
  • Dołączył czw, 14 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LordKopacz
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:THE END


Napisano 28 styczeń 2015 - 20:18

Wyjść z obecnej sytuacji pewnie łatwo nie będzie. Ceny medali rosną, a do tego popyt na nie również.
Kupiec na medale zawsze się znajdzie, bo dużo graczy robi v1/v3 dla siebie, aby robić EQ.
Teraz nie da się wynieść zarobku z V1, V2.
Musisz po prostu latać na takie mapki, jakie ulepszacze są Ci potrzebne do robienia EQ.
Choć na waro/zbrojo zarobek nadal jest ~ z tego co czytałem.

Co do samego pomysłu, z dodaniem ulepek z V3 jestem na tak.
Ps. Był/y już taki/e temat/y. :D

Użytkownik ღRycerzღ edytował ten post 28 styczeń 2015 - 20:20

  • Spiro i ★ Sєвαѕтιαи ★ lubią to
Obecna gildia "LaVictoria" nie ma nic wspólnego z istniejącą kiedyś, w której byłem liderem.

Nie odpowiadam za czyny oraz zachowanie graczy z wyżej podanej gildii. ❌

#4 Effa - Królowa Ziemi

Effa - Królowa Ziemi

    Ziemia

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1427 postów
  • Dołączył wto, 08 kwi 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKondrakar Meridian
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ewa
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Effa
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Muzyka(Eurowizja),fotografia,rozkazywanie innym.


Napisano 28 styczeń 2015 - 20:18

Jestem na tak. Niektórych ulepek ludzie nie kupują a jest ich dość dużo bo są niepotrzebne i walaja sie po eq.

[color=#ff0000;]Pomogłam? Daj lajka ! [/color]

virtualmt21614960336__effa.png

http://www.forum.virtualmt2.com.pl/index.php?showtopic=135724


#5 sysio98

sysio98

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Dołączył pią, 06 sty 12

Napisano 28 styczeń 2015 - 20:57

jezeli byly juz takie tematy to sorry ;/ nie poszukałem dokładnie. pozatym nwm czy byl wtedy taki kryzys jak teraz ;/ z tego co widze słysze i wgl to duzo ludzi poprostu zaczyna konczyc gre,z tego serva robi sie powoli hard bo ciezko jest cos zrobic. do zdania ze ludzie chodza na v1/v3 i wgl inne mapy dla siebie z tym sie zgadzam ;) sam bym tak chciał jak wejscie bylo by darmowe heh. na to wejscie tez trzeba zarobic ;/ a jak ulepy uzyjesz na ulepszenie ''no to kredki'' jestes splukany ;)

 

effa masz racje duzo ulepow wala sie po eq ;p ale nawet i te potrzebne ciezko sellnac bo malo ludzi stac na to zeby poprostu skupowac ulepy <jednak to bieganie samemu wychodzi taniej. ale i tak kasy na przejscia kiedys braknie>



#6 GangreL01 ;p

GangreL01 ;p

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2202 postów
  • Dołączył czw, 30 sie 12

Napisano 28 styczeń 2015 - 21:45

jestesm na tak , sam mam problem z checia do gry , ulepsza sie po 20 x a kasy co raz mnieja  mwdale w gore , sam sb zrobilem przerwe od gry po prostu odechialo mi się grać, czekam na jakas zmiane, ale czy wroce to sie okaze.


[color=#0000cd;]PROFESJA[/color]: [color=#008000;]Wojownik[/color]             
[color=#808080;]NICK: PoCoNinja[/color]
[color=#ff0000;]LVL:[/color]  1lvl +             
[color=#ff8c00;]RODZINA[/color]:   :P    
GILDIA:    ;)
[color=#b22222;]Postać PoCoNinja zakupiłem dnia 15 marca 2016r. - za poprzedniego wlaściciela nie odpowiadam,[/color]
[color=#b22222;]Postac Criel sprzedałem dnia 20 marca 2016r. godz 09.43 - za następce nie odpowiadam.[/color]


#7 wawrzun

wawrzun

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Dołączył pią, 16 gru 11
  • Nick w grze:CNO
  • Gildia:MorkoCi
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 28 styczeń 2015 - 22:35

Ja osobiście proponuje zmienić wejściówkę na v3 na coś innego niż medal cena medali automatycznie by spadła bo co komu robi dać 150b za medal skoro zarobi 90b z v3 xd

A cena medalu rośnie tylko dlatego ze sporo graczy lata już na te v3 i widzi ile się zarabia jak by zmienić medal na co innego słabsi gracze wrócili by do robienia sobie eq lub nawet zarabiania na tym v1 v2 bo mogę się założyć ze cena medalu by spadła do tych 60-70b sztuka :P to tyle tak od siebie napisałem

A co do dodania ulepek z v3 do beak-go lub yu-hwan to jestem na tak ponieważ już widzę jak ludzie wystawiają 255 sztuk ulep po 90b i nie schodzą :P



#8 GangreL01 ;p

GangreL01 ;p

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2202 postów
  • Dołączył czw, 30 sie 12

Napisano 28 styczeń 2015 - 23:10

Ja osobiście proponuje zmienić wejściówkę na v3 na coś innego niż medal cena medali automatycznie by spadła bo co komu robi dać 150b za medal skoro zarobi 90b z v3 xd

A cena medalu rośnie tylko dlatego ze sporo graczy lata już na te v3 i widzi ile się zarabia jak by zmienić medal na co innego słabsi gracze wrócili by do robienia sobie eq lub nawet zarabiania na tym v1 v2 bo mogę się założyć ze cena medalu by spadła do tych 60-70b sztuka :P to tyle tak od siebie napisałem

A co do dodania ulepek z v3 do beak-go lub yu-hwan to jestem na tak ponieważ już widzę jak ludzie wystawiają 255 sztuk ulep po 90b i nie schodzą :P

jak dadzą cos innego to i tak bd cena 110 + wiec to nic nie zmieni ylko tyle ze slabsi gracze bdą mogli zarobic ^^


[color=#0000cd;]PROFESJA[/color]: [color=#008000;]Wojownik[/color]             
[color=#808080;]NICK: PoCoNinja[/color]
[color=#ff0000;]LVL:[/color]  1lvl +             
[color=#ff8c00;]RODZINA[/color]:   :P    
GILDIA:    ;)
[color=#b22222;]Postać PoCoNinja zakupiłem dnia 15 marca 2016r. - za poprzedniego wlaściciela nie odpowiadam,[/color]
[color=#b22222;]Postac Criel sprzedałem dnia 20 marca 2016r. godz 09.43 - za następce nie odpowiadam.[/color]


#9 VipKhan

VipKhan

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 754 postów
  • Dołączył sob, 01 wrz 12

Napisano 29 styczeń 2015 - 06:40

jak dadzą cos innego to i tak bd cena 110 + wiec to nic nie zmieni ylko tyle ze slabsi gracze bdą mogli zarobic ^^

Właśnie o to chodzi by slabsi troche zarobili a nie te marne 10b z mapki wyciagać na czysto choć nie zawzse tak teraz jest, zmiana wejścowki sporo by dala, np można by bylo wykorzystać medal konny ktory by z jakimś % dropił z azka, ogolnie jestem na tak, teraz malo co gram z powodu wysokich cen medali i małego zarobku z v1 i v2



#10 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 29 styczeń 2015 - 13:44

Propozycja dość ogólna, mapki typu zaginione v1 v2 służą do ulepszania a nie do zarabiania bryłek poprzez gotową sprzedaż ulepszaczy u npc. Co do mapki zaginiona v3 to jest to mapa dzięki której ulepszycie piekielne EQ oraz wędkę na którą jak wiadomo potrzeba sporo ulepszaczy.

Szczerze to nie wiem jakiego zarobku spodziewa się autor posta z wizyt na w/w mapach które nie posiadają żadnego limitu czasowego i w większości nie stanowią trudności dla żadnego z graczy, przez co nie można z tych map zrobic kopalni bryłek. Mapą stworzoną typowo do dropu bryłek jest mapa "Bramy piekieł" która jak wiadomo nie ogranicza się do "szybkiego" bicia bosów, oraz pewnej sprzedaży ulepek.

 

Za kilka dni wprowadzimy dość ciekawą formę zarobku opartą na systemie gildyjnym, która również nie będzie polegala na szybkim i gotowym rozwiązaniu typu "wpadł, wypadł i zarobił" System skonstruowany jest w sposób taki aby poprzez branie udziału w wojnach gildi, poprzez obstawinie wojny o określoną ilość bryłek można było zarobić.


  • Rosierek i Teo lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#11 ! DENSZE

! DENSZE

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Dołączył pon, 06 sie 12
  • MiastoGrybów..
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:PHILADELFIA
  • Gildia:__________
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 29 styczeń 2015 - 14:33

Propozycja dość ogólna, mapki typu zaginione v1 v2 służą do ulepszania a nie do zarabiania bryłek poprzez gotową sprzedaż ulepszaczy u npc. Co do mapki zaginiona v3 to jest to mapa dzięki której ulepszycie piekielne EQ oraz wędkę na którą jak wiadomo potrzeba sporo ulepszaczy.

Szczerze to nie wiem jakiego zarobku spodziewa się autor posta z wizyt na w/w mapach które nie posiadają żadnego limitu czasowego i w większości nie stanowią trudności dla żadnego z graczy, przez co nie można z tych map zrobic kopalni bryłek. Mapą stworzoną typowo do dropu bryłek jest mapa "Bramy piekieł" która jak wiadomo nie ogranicza się do "szybkiego" bicia bosów, oraz pewnej sprzedaży ulepek.

 

Za kilka dni wprowadzimy dość ciekawą formę zarobku opartą na systemie gildyjnym, która również nie będzie polegala na szybkim i gotowym rozwiązaniu typu "wpadł, wypadł i zarobił" System skonstruowany jest w sposób taki aby poprzez branie udziału w wojnach gildi, poprzez obstawinie wojny o określoną ilość bryłek można było zarobić.

Brama piekieł to mapka do zarobku?Najdroższa rzecz jaka tam dropi to baobao które trudno selnąc za 500b i na dodatek słabo leci.Pereł nikt nie kupuje kilofy też jakoś super nie lecą i też nie schodza. 

 

Myśle ,że jakby  na serwer zostały dodane z dwa dungeony na jakiś wyższy lv grało by sie przyjemniej bo grając teraz zawiewa nudą


Użytkownik ! DENSZE edytował ten post 29 styczeń 2015 - 14:40

Dołączona grafika


#12 sysio98

sysio98

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Dołączył pią, 06 sty 12

Napisano 29 styczeń 2015 - 15:08

zgadzam sie z wami wszystkimi tylko troszke oprocz admina przydala by sie jakas nowa mapa do zarobku. Wojtku tak naprawde to co z tych nowych systemow gildi?? trzeba bedzie miec gildie i uczciwego lidera czy cos takiego. zeby za wojne dostawac hajs pozatym taka mapa na wpad i wypad byla by lepsza bo moglbys robic ja wtedy gdy jestes aktywny kiedy ci sie chce czy podoba. a z tymi wojnami to bedzie wygladac roznie. Moze jakas mapa w stylu WW do zarobku?? jednak trzeba bedzie miec minimum takie eq jak na waro/zbrojo i bedzie sie zarabialo wiecej?? 



#13 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 29 styczeń 2015 - 15:17

Brama piekieł to mapka do zarobku?Najdroższa rzecz jaka tam dropi to baobao które trudno selnąc za 500b i na dodatek słabo leci.Pereł nikt nie kupuje kilofy też jakoś super nie lecą i też nie schodza. 

 

Myśle ,że jakby  na serwer zostały dodane z dwa dungeony na jakiś wyższy lv grało by sie przyjemniej bo grając teraz zawiewa nudą

Kurcze jakiego typu zarobku spodziewasz się po 10 minutowej wizycie na mapie ? 100 200 worków na bryłki ? bo moim zdaniem zarobek chciażby 100 bryłek przy założeniu że nie inwestujesz w żadną wejściówkę jest dobrym zarobkiem.


zgadzam sie z wami wszystkimi tylko troszke oprocz admina przydala by sie jakas nowa mapa do zarobku. Wojtku tak naprawde to co z tych nowych systemow gildi?? trzeba bedzie miec gildie i uczciwego lidera czy cos takiego. zeby za wojne dostawac hajs pozatym taka mapa na wpad i wypad byla by lepsza bo moglbys robic ja wtedy gdy jestes aktywny kiedy ci sie chce czy podoba. a z tymi wojnami to bedzie wygladac roznie. Moze jakas mapa w stylu WW do zarobku?? jednak trzeba bedzie miec minimum takie eq jak na waro/zbrojo i bedzie sie zarabialo wiecej?? 

Rozumiem że byłaby lepsza, ale zrozum to że nie może być czegoś takiego na wzór kopalni, bo rozumiem że opcja z nową mapą i bosami których od tak sobie bezmyślnie nie da się ubić Ciebie nie satysfakcjonuje?


  • Szczery1989 lubi to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#14 nerdzior

nerdzior

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył sob, 18 sty 14
  • MiastoPomorskie
  • Nick w grze:nerdzior <3
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 29 styczeń 2015 - 15:19

JAk sie nic nie zmieni to wszystkiego bedzie coraz wiecej(z wyjatkiem medali) i na sererze bedzie coraz gorzej.

 

PS. W ostatnim czasie zauwazylem, ze gra o wiele mniejsza ilosc graczy niz dobre 3-4 miesiace temu ;<


Dołączona grafika


#15 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 29 styczeń 2015 - 15:28

JAk sie nic nie zmieni to wszystkiego bedzie coraz wiecej(z wyjatkiem medali) i na sererze bedzie coraz gorzej.

 

PS. W ostatnim czasie zauwazylem, ze gra o wiele mniejsza ilosc graczy niz dobre 3-4 miesiace temu ;<

Powiedz czego oczekujesz kopalni bryłek z wbudowanym w klienta botem potrzebnych do ich wydobywania? bo szczerze mówiąc chyba ta dyskusja do tego zmierza, form zarobku jest mnóstwo z tym że wiadomo jeśli trzeba troszkę pogłówkować i poświęcić chwilę czasu na ich zdobycie to jest to nieopłacalne prawda?
 


virtualmt21516717016__769671423939699945





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych