Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Degustator#2



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 08 maj 2017 - 08:54

virtualmt21494236048__deg.png

 

Wielu z was pytało, kiedy znowu odbędzie się ten event, a więc przejdźmy do sedna  :D 

 

Dzisiaj.

 

Temat : Recenzja lodów (chodzi o zwykłe lody np. algida  :P )

 

virtualmt21494236247__ice-cream-png-hd.p

 

Recenzja powinna zawierać :


-opis produktu 
-skład
-firma
-zdjęcie obowiązkowo z napisem VirtualMT2 (np. na kartce )
-dlaczego wybraliście ten produkt 

 

W poście wpisujemy :

 

Nick:

 

LvL:

 

Królestwo :

 

 

Nagroda :

 

1 miejsce 57-AwardImgMaster-1476527150.png+ nagroda w grze

 

2 miejsce losowa plakietka(na czas) + nagroda w grze

 

3 miejsce nagroda w grze

 

Nagrody pocieszenia.

 

virtualmt21494236986__lody2.png

 

 

 

 

Event trwa do 16.05.17 godz 20:00

 

Edycja dozwolona do 24h

 

 

PS. Recenzja ma być wasza, a nie kopiuj wklej z internetu :) takie osoby będą karane punktami na forum.


Użytkownik Morganax edytował ten post 15 maj 2017 - 14:55

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif


#2 waszkowy

waszkowy

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Dołączył pią, 05 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Washk
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 11 maj 2017 - 15:07

virtualmt21494518736__20170511_163841.jpvirtualmt21494858398__zjebane_gswno.png
  Serdecznie witam wszystkich forumowiczów oraz administrację serwera. :D W dzisiejszej recenzji chciałbym osobiście podzielić się z Wami wrażeniami, jakie przyniosło mi skosztowanie lodów śmietankowych w rożku waflowym z sosem czekoladowym firmy Koral. Mniej oficjalnie - chodzi tu o rożka śmietankowego, którego najprawdopodobniej zna tu większość z Was! A więc zaczynajmy!  B)

  Lody osadzone są w chrupiącym, przypieczonym wafelku, którego wnętrze jest pokryte czekoladą. Na samej gałce lodów także znajduje się zaschnięta czekolada, której smakiem nie pogardziłby sam legendarny Willy Wonka! :wub:  Naprawdę, czekolada smakuje wyśmienicie. Jej smak jest przede wszystkim doskonale wyważony, ponieważ nie jest ona za słodka i idealnie komponuje się ze śmietankowymi lodami. Nie można wymarzyć sobie lepszego połączenia od aksamitnej i delikatnej śmietanki kontrastującej z niebywale pyszną czekoladą. Samo to połączenie uważam za majstersztyk, a producentom czekolady zdeeecydowanie należy się podwyżka! :lol: 
  Gdy po raz pierwszy ujrzałem owego rożka na oczy, od razu zwróciłem uwagę na jego bardzo ciekawą konsystencję. Sam lód jest ubity i świetnie trzyma się wafelka, czego nie możemy powiedzieć o wielu lodach gałkowych. Sami przyznajcie, że nieraz w dzieciństwie przydarzyła Wam się sytuacja, gdy pani Lodziarka nie do końca skutecznie umieściła gałkę w wafelku, a ta spadła Wam na ziemię! Wrr... Będąc dzieckiem chyba nie doświadczyłem gorszego uczucia.
  Samo serce lodów, a więc "gałka" smakuje bardzo aksamitnie i delikatnie. Śmietankowy posmak na długo pozostaje w ustach i wręcz się w nich rozpływa. Kolejnym dopełnieniem do naszych wrażeń jest sos czekoladowy, który znajdziemy mniej więcej po zjedzeniu 1/3 loda, a więc dosyć szybko. Warte uwagi jest również to, iż w porównaniu z lodem waniliowym firmy Algida możemy czuć znaczną różnicę, co również zaliczyłbym jako plus. Wielu ludzi lody śmietankowe klasyfikuje identycznie jak lody waniliowe, co jest w tym przypadku zdecydowanie błędne. Ewidentnie można wykryć między nimi różnicę. Lody spożywa się z wielką przyjemnością, choć uważam, że jeden rożek może zdecydowanie dostarczyć wystarczająco "słodkich wrażeń" na cały dzień. Co za dużo to niezdrowo, no nie?  :D  Jako gracze musimy trzymać formę i niszczyć stereotypy właśnie o gamerach!  ;) 
  Zwieńczeniem wafelka jest spora ilość zbitej czekolady, która jest wisienką na torcie lub, jak to woli Tomasz Hajto - "truskawką na torcie" owego rożka!  :lol: Czekolada w połączeniu z chrupiącym wafelkiem smakuje naprawdę pierwszorzędnie i dostarcza ogrom czystego zachwytu. Sam rożek waflowy stanowi 14% lodów i szczerze mówiąc, mógłbym jeść go na okrągło. 
  Lody mają charakterystyczny, przyjemny, finezyjny zapach, porównywalny do woni olejku piżmowego, którą powinien znać każdy fan gry Metin2. Jest on bardzo stonowany i arcydelikatny, podobnie zresztą jak smak lodów, o czym wspomniałem już w poprzedniej części swej pracy.  :P  Dodaje on lodom kolejną szczyptę doskonałości.  ;) 
  O swoim wyborze lodów do recenzji mogę napisać jedynie tyle - do firmy Koral mam bezgraniczne zaufanie. Ich lody towarzyszą mi tak naprawdę od dziecka i jeszcze bardziej umilają najprzyjemniejsze wspomnienia.  ^_^ Moim skromnym zdaniem, koło Zielonej Budki jest to najlepsza firma dystrybuująca lody na polskim rynku. Jestem fanem śmietankowego smaku i naprawdę doceniam lody, które wybrałem, zwłaszcza, że są one w przystępnej cenie - kupiłem je za 1,40zł w Mini Gamie. Znajdziecie je pewnie w większości supermarketów i mniejszych sklepów, bo firma Koral jest ekspertem w kwestiach marketingu. 
  O całokształcie lodów mógłbym tak naprawdę rozpisywać się w nieskończoność, lecz nie będę przedłużał - są one po prostu genialne! Jeśli jeszcze ich nie degustowaliście, to zdecydowanie musicie to jak najszybciej zrobić - warto.  :wub: 

virtualmt21494858842__ocenka_elo.png

 

 

virtualmt21494518768__20170511_164135.jp

virtualmt21494859233__skzadzik_elo.png
odtworzone mleko odtłuszczone, rożek waflowy 14% (mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny palmowy, skrobia ziemniaczana, emulgator: lecytyna sojowa, błonnik pszenny, sól, barwnik: E150d), cukier, olej roślinny kokosowy, sos czekoladowy 7% (czekolada mleczna 27%, cukier, syrop glukozowy, mleko zagęszczone słodzone, woda, tłuszcz roślinny utwardzony, emulgator: lecytyna sojowa), polewa do impregnacji rożka (cukier, tłuszcz roślinny kokosowy i palmowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (10-12%), emulgator: lecytyna sojowa), syrop glukozowy, mleko odtłuszczone w proszku, serwatka w proszku (mleko), śmietanka w proszku 0.3%, emulgator E471, stabilizatory E410, E412, aromat.

virtualmt21494859387__komentarz.png

W składzie zwróciłbym uwagę na spory % sosu czekoladowego - aż 7 punktów procentowych. Jak na taki "dodatek" jest to naprawdę dużo i powinniśmy docenić hojność producentów pod tym względem. Biorąc pod uwagę resztę składu, nie różni się on jakoś mocno od porównywalnych lodów na rynku, które jak wiadomo - nie są najzdrowsze, lecz chyba nikt jedząc loda z supermarketu nie spodziewa się po nim, iż doda on mu energii i wigoru. Lody mają być przede wszystkim kulinarną rozrywką i dostarczać smakowych wrażeń, co rożek śmietankowy firmy Koral wyraźnie robi. Jeżeli ktoś chce mieć "czysty chemicznie" skład, to powinien zrobić lody sam, w domowym zakątku. Na zdecydowany minus oczywiście występowanie syropu glukozowego, który według najnowszych badań jest jednym z głównych "winowajców" tak wysokiego % nadwagi w Stanach Zjednoczonych. Zwracam waszą uwagę akurat na to świństwo, aby unikać je w innych produktach, w których jest go znacznie więcej. Lodów powinni unikać ludzie, którzy w swojej diecie starają się ograniczać cukry proste - pamiętajmy o tym. Co do wartości energetycznej, dostarcza on 263 kcal w 100g i zawiera 33,6g węglowodanów (także w 100g). Jak doskonale widzimy, nie są to wcale małe liczby, zwłaszcza ilość cukru zawartego w tych kochanych przez nach słodyczach. Uważajmy na to, ponieważ odsetek chorych na cukrzycę ciągle rośnie, a wiele osób nawet nie zdaje sobie z tego, iż choruje. Nie zapominajmy o ruchu i aktywności fizycznej!  :) 

  Polecam również inne smakowe odmiany rożków, bo lody truskawkowe i czekoladowe też smakują nieziemsko!  :D  Postawiłem jednak na minimalizm i smak, który znają wszyscy, a więc śmietankę. Naprawdę, chapeau bas dla firmy Koral. Cieszmy się, że Polacy potrafią robić tak wspaniałe rzeczy, bo naprawdę jest czym się cieszyć.  ;)  Sądzę, iż polskie lody zajmują drugie miejsce w rankingu naszych dum narodowych (oczywiście po Wiedźminie, nie mógłbym zapomnieć o pracy naszych kochanych CD PROJEKT RED i Andrzeja Sapkowskiego).  :D Ehh, w rekapitulacji swojego życia na pewno zawrę tę piękną reklamę lodów Koral.  :D  Haha, co jak co, ale takie rzeczy się zapamiętuje! Nie ma tak naprawdę większych powodów, aby pisać cokolwiek więcej. Tych lodów trzeba po prostu skosztować, bo naprawdę warto, zwłaszcza w piękną, wiosenną pogodę.  :wub:

To koniec mojej pracy. Dziękuję serdecznie za uwagę i pozdrawiam.  ;) 

PS. Zapewniam Was, iż pójście na randkę na lody jest dobrym pomysłem - mówię to z autopsji;) 


virtualmt21494859554__nick_washk.png
virtualmt21494859683__poziom.png

virtualmt21494859889__krslestwo.png

 

virtualmt21494860932__jedzmy_lody_dla_os
 


Użytkownik waszkowy edytował ten post 15 maj 2017 - 14:09


#3

  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 12 maj 2017 - 11:48

Temat :   Recenzja lodów- Milka Chocolate & Vanilla  

 

 

Opis Produktu - Lód, jak wszystkim dobrze wiadomo, znaduję na patyku. Jest oblany mleczną czekoladą, która smakuje zajebiście. 

Jego smak, jest w 100% porównywalny do smaku czekolady Milka
Jest on o smaku czekoladowo-waniliowym

 

Skład - Czekolada mleczna (cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, serwatka w proszku, emulgatory: lecytyna sojowa, mleko odtłuszczone, produkt serwatkowy (z mleka), cukier, tłuszcz kokosowy, syrop glukozowy, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych). Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, jaja, gluten i orzechy.

 

Firma-  Milka

 virtualmt21494604698__milkaa.png

 

Dlaczego wybraliście ten produkt - Czemu akurat taki ? Odpowiedź jest banalna, ponieważ w moim, jakże cudownym sklepie, nie było żadnego innego.A tak na poważnie, patrząc na lody, noo po prostu ta fioletowa krowa mnie urzekla i odrazu w tym momencie, przypomniałem sobie wszystkie reklamy Milki. I mówię sobie, Filip bierz ją, póki jeszcze jest,  że lepszej okazji już nie będziesz miał. 

 

 

Z ręka w spodniach :o , polecam każdemu,

Pozdrawiam Sumers  :wub: 

 

virtualmt21494592504__milka.jpg

 

 

Nick: Sumers

 

LvL: 145

 

Królestwo : Chunjo


Użytkownik Sumek edytował ten post 12 maj 2017 - 14:59

  • Morganax, Filip i Slodziaaaak lubią to

#4 Malinowy

Malinowy

    Pantoflarz

  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 828 postów
  • Dołączył wto, 06 wrz 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Hubert
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Gildia:PGR
  • Nick na TS:[MOD]Malina
  • Hobby:Wędzenie kiełbasy i pędzenie bimbru


Napisano 13 maj 2017 - 15:27

Temat: Recenzja lodów - Koral Lody Koktajlowe  - " Truskawka Czekolada "

virtualmt21494692264__20170513_170532.jp

Opis produktu : Mam go!
Mam go, zdobyłem nareszcie te miesiące spędzone na siłce na coś się przydały.
Pokonałem tłum.
Mam go! Ostatni był, jeszcze tylko ta kolejka do kasy. Powolna ekspedientka i jej ślimacze ruchy doprowadzają mnie do szału.
Wybiegam ze sklepu z patyczkiem w jednej ręce i lodem w drugiej. Wiem ,że twarz zdobi mi chciwy uśmiech. Zdejmuje wieczko niejako z uświęceniem zlizuje resztki z pokrywki. Wbijając patyczek w loda przebijam się przez kolorowe warstwy, odkrywając smaki, wyraźnie różniące się od siebie. Ciekawość co odkryje dalej wzmacnia zapal do prowadzenia wykopalisk, a gdy patyczek pęknie w rozpaczy rzucam się do domu po łyżeczkę. Nieznane smaki czekają na odkrycie.

 

Skład : Mleko odtłuszczone,cukier.olej kokosowy,sos czekoladowy 3.9,cukier tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku,miazga kakaowa,tłuszcz mleczny.

 

Firma : Koral

 

Dlaczego wybraliście ten produkt : Dlaczego koral? Koktajlowe!!! dla prawdziwego faceta  :ph34r: z dodatkiem chmielu :wub: oczywista oczywistość.

 

 

Nick: SaySomething

 

LvL: 255

 

Królestwo : Chunjo


Użytkownik Malinowy edytował ten post 13 maj 2017 - 15:31

  • Morganax lubi to

virtualmt21510675579__carmencitta-creati


#5 szeryf322

szeryf322

    handlarz bryłkami na allegro

  • Banned
  • PipPip
  • 297 postów
  • Dołączył pon, 15 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto26-300
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:NieMaTuNic
  • Nick na TS:Vocus #Szluge


Napisano 13 maj 2017 - 17:47

Temat: Recenzja lodów Premium Magnificent Lody Waniliowe z sosem o smaku advocaata i posypką czekoladową.

 

Opis produktu: Lód- pyszny, pyszniejszy, najpyszniejszy :D Nic dodać, nic ująć. Znakomite lody w pudełku które ma aż 900ML !! Nie jedna osoba by się pokusiła o takie coś ! Raj dla oczu, a co dopiero dla podniebienia ! Jako iż lody zawierają ADVOCAAT można się opić tak że buty można pogubić ! Zalecanie dla osób starszych, którzy w stanie są sprostować wymogą oto tego poroduktu, jako że jest mało kaloryczny(heh) napewno nikogo nie utuczy na wielkiego pulpeta ! 

Skład: Mleko odtłuszczone, sos o smaku advocaata 26% (mleko zagęszczone słodzone, cukier, syrop glukozowy, woda, spirytus 1%, tłuszcz kokosowy; sól, barwniki; annato), cukier, tłuszcze roślinne: kokosowy i palmowy w zmiennych proporcjach, syrop glukozowy, płatki czekoladowe 3,3% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyzyny (z soi)), glukoza, odtłuszczone mleko w proszku, emulgator: monoi diglicerydy kwasów tłuszczowych; stabilizatory: guma guar, mąka chleba świętojańskiego; naturalny aromat waniliowy, sól, ekstrakty roślinne z papryki i marchwi.

!! Uwagi !!: Jako iż produkt zawiera SPIRYTUS aż 1%, produkt nie należy do użytku przez dzieci !! XD

virtualmt21494700716__vbv.jpg

Firma: Magnificent 

Zdjęcie: virtualmt21494700920__20170511_130207.jp

 

Dlaczego wybraliście ten produkt ?- Odpowiedź jest prosta, są to super zaje*iste lody które zawierają mnóstwo czekolady na samej górze !! Przepyszne lody które odbiorą nie jednej osobie mowę i spowodują nie jeden uśmiech na twarzy młodych alkoholików którzy zachcą spróbować ten produkt. Życzę wszystkim smacznego !! :)

 

WetAndFlat

255

Chunjo 
 


  • Morganax lubi to

#6 Minesi

Minesi

    princeska

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 58 postów
  • Dołączył sob, 22 kwi 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Majtynka.
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Minesi
  • Gildia:Eternals Pany
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Majtynka mówi s
  • Hobby:Łamanie serduszek. :)


Napisano 14 maj 2017 - 09:21

Recenzja lodów: 
 
Lody Algida są ewidentnie najsmaczniejszymi lodami jakie kiedykolwiek jadłam.
Za każdym razem kiedy otwieram opakowanie wypchane po brzegi pyszną śmietankowo-czekoladową rozkoszą
moja mała wewnętrzna bogini szaleje z radości. Lody niczym puszysta chmurka delitkanie muskają nasze podniebienie.
Przełykając ten zimny przysmak możemy odczuć fenomenalny uczuć porównywalny do tego jakby Jezusek gołą stópką stąpał
 po gardziołku.
Cóż więcej mogę dodać? Spróbuj sam i przekonaj się o zacności owych lodów.
 
 
Skład: odtworzone odtłuszczone MLEKO (66%), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, oleje roślinne (kokosowy, palmowy),
syrop glukozowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, preparat serwatkowy (mleko), stabilizatory, śmietanka (0,3%),
masło kakaowe, miazga kakaowa, aromaty, tłuszcz mleczny.
 
 
Firma : Algida
 
Spoiler
 
Dlaczego Algida? Sprawa jest prosta, samo opakowanie jest eleganckie, a zawartość po prostu czarująca.
 
 
 
Nick: puudipuudi
 
LvL: 254
 
Królestwo : Shinsoo

Użytkownik Minesi edytował ten post 14 maj 2017 - 09:41

virtualmt21493319502__sygnaturka_dla_mim

Eternals. ♥


#7 Effa - Królowa Ziemi

Effa - Królowa Ziemi

    Ziemia

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1427 postów
  • Dołączył wto, 08 kwi 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKondrakar Meridian
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ewa
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Effa
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Muzyka(Eurowizja),fotografia,rozkazywanie innym.


Napisano 14 maj 2017 - 09:23

Pewnego wieczora leżałam na łóżku i słuchałam sobie muzyki. Zachciało mi się posłuchać mojej idolki! SexMasterki! Jej piosenka  a tymczasem moja ulubiona, która nosi tytuł " Poka Sowe " ale zanim rozpoczęła się ta oto piosenka włączyła się reklama. Zwykle nie przepadam za reklamami na yt ale ta zrobiła na mnie wrażenie! W tej reklamie występował znany aktor i prowadzący różnych programów telewizyjnych Maciej Musiał. Reklama przedstawiała lody Koral. Tak mi ta reklama zaimponowała, że nie wiedziałam co co się ze mną dzieje! Miałam taką ochotę na loda z firmy Koral, że to był szok! Nie mogłam zasnąć! Bo przecież zawsze jest pora na lody koral. No ale cóż to było jakoś koło 22 więc większość sklepów były zamknięte no i  nie było jak kupić. Obiecałam sobie, że następnego dnia kupię sobie loda koral i spróbuje. No i zrobiłam to! Kupiłam sobie w Biedronce loda. Byłam tak spragniona, że wzięłam największego a o to on:
virtualmt21494756425__20170514_111248.jp

Lód o smaku :
Biała Czekolada
Truskawka
Czekolada
Ajerkoniak z sosem czekoladowym, truskawkowym.
Ajerkoniak


Jak widać na powyższym zdjęciu lód jest wielokolorowy! Od razu zrobił na mnie wrażenie! Lód jak widać jest w dużym plastikowym opakowaniu. Zaraz jak przyjechałam do domu przystąpiłam do degustacji! Po otwarciu ku zdziwieniu ujrzałam kawałki orzechów na lodach o smaku białej czekolady! To było przepyszne! Kolejna warstwa to już jest obłęd! mus truskawkowy i lody truskawkowe! Niebo w gębie! Następną warstwą był ajerkoniak z sosem czekoladowym! Powiem tylko jedno : WOW! Szok i niedowierzanie! Następna warstwa tak średnio mi przypadła do gustu ale zła to ona też nie jest! No i doszłam do ostatniej warstwy. Najlepsza zawsze na końcu! To było tak pyszne, że to był szok nad szokami! Chciałam zrobić jedno i zrobiłam to! Zrobiłam to co śpiewa moja idolka! Pokazałam sowe! Lejdis and Dżentelmen a o to ona!

virtualmt21494160671__0507_143222.jpg

 

Po zjedzeniu całego loda stwierdziłam, że zobaczę skład i właściwości odżywcze tego o to wspaniałego loda.
a o to one:

virtualmt21494757001__virtualmt214947567
Jestem pewna w 100% że to są najlepsze lody na świecie. Kosztują ok. 5zł ale te 450 ml lodów dostarczają takiej rozkoszy że aż brak słów!

Polecam Effa - Królowa Ziemi

 

Effa

255Lv

Shinsoo
 


Użytkownik Effa - Królowa Ziemi edytował ten post 14 maj 2017 - 09:29


[color=#ff0000;]Pomogłam? Daj lajka ! [/color]

virtualmt21614960336__effa.png

http://www.forum.virtualmt2.com.pl/index.php?showtopic=135724


#8 Thomson

Thomson

    Wikipedia

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1267 postów
  • Dołączył pią, 06 wrz 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoJasło
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Tomasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Thomson
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Thomson
  • Gadu-Gadu:72674997
  • Hobby:Architektura krajobrazu, Muzyka, Grafika


Napisano 15 maj 2017 - 12:22

virtualmt21494849173__logo.png

Witam wszystkich użytkowników forum, gry oraz szanowną Administrację Serwera VirtualMt2. Jak każdy wie, lody są najpopularniejszą oraz najsłodszą rozkoszą w upalne dni lata oraz niekiedy wiosny. W dzisiejszej recenzji chciałbym opisać oraz ocenić

LODY TRUSKAWKOWE FIRMY GRYCAN.

Lody Grycan są nie dość spotykaną słodyczą w naszych sklepach. Pewnie zapytacie dlaczego? Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie ponieważ nie znam odpowiedzi. Często jednak można je znaleźć w sklepie typu ,,Biedronka''. Szukając w innych sklepach nie znalazłem, a uważam, że powinny być dostępne. Są one tworzone przez prawie sto lat, którą produkcją zajmuje się Zbigniew Grycan wraz z rodziną. Odziedziczył on ten fach po swoim dziadku- Grzegorzu Grycanie który opracował tą niesamowitą recepturę tworzenia tych nieziemskich lodów. Cały czas stosują się do jednego przepisu pomimo minionych lat.

Lody są zapakowane w przenośnym, okrągłym, wygodnym opakowaniu. W środku są zabezpieczone folią co jest bardzo dużym plusem, ponieważ nie dostanie się do nich powietrze oraz bakterie odpowiadające za psucie produktu. Pod folią kryje się to na co każdy oczekuje- nieziemsko pyszny lód o smaku truskawkowym. Ma on bardzo intensywny smak oraz kawałki owoców, które są po prostu PRZEPYSZNE!

Konsystencja produktu nie jest ani za twarda oraz ani za miękka. Jest wręcz idealna by nadać komfort konsumowania. 500Ml rozkoszy kosztuje niewiele ponad 5zł, jednak warto poświęcić je na chwilę przyjemności, która nasyci oraz zaspokoi pragnienie słodyczy. Osobiście mogę powiedzieć, że kupuje je od przeszło dobrych 5 lat i nic sie nie zmieniło ze smakiem. W ogóle mi się one nie przejadły a wręcz przeciwnie. Jak zjem jednego, to nieraz idę po drugiego (dobrze, że mieszkam koło biedronki xd). Jak to mówią " D**a rośnie" ale warto to zrobić dla takiego smaku. Wieczorem polecam siłownię xd

 

 

virtualmt21494848378__18493753_132374532

virtualmt21494852288__logo.png

Produkt jest bezglutenowy. Posiada:

-Śmietankę kremówkę, Truskawki- 20%, woda

-Cukier, odtłuszczone mleko w proszku,

-Ziemniaczany syrop glukozowy,

-Masło, tłuszcz kokosowy,

-Żółtka jaj,

-Emulator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych)

-Stabilizatory ( Mączka chleba świętojańskiego, gu a guar, pektyna, guma kasantanowa),

-Regulator kwasowości ( kwas cytrynowy)

-Barwniki (betanina, beta karoten)

 

Wartość odżywcza-8400kJ/2000kcal

Wartość energetyczna- 11%

Tłuszcz-17%

Węglowodany-38%

Błonnik- 0.7g

Białko- 3,6g-7%

Sól-2%

 

Moim zdaniem są to bardzo dobre składniki ponieważ nie mamy tych konserwantów typu E21, E... Nie dość, że są to wyśmienite lody o intensywnym smaku truskawkowym, stworzony z naturalnych truskawek, to jest to jeszcze zdrowy produkt, bez zbędnych konserwantów.

I jeszcze jedna uwaga. Lody najlepiej jest spożyć przed datą podaną na opakowaniu oraz temperatura nie może przekraczać powyżej -18 stopni Celsjusza. Najlepiej jest spożyć produkt od razu, ponieważ ponowne zamrożenie lodów nie przyniesie już takiego smaku jak poprzednio a mianowicie zmieni się ważna dla lodów konsystencja ( Będą po prostu za twarde, a przecież kamieni nie chcemy jeść). Lody te nie są dostepne tylko o smaku truskawkowym. Możemy też spotkać je o takich smakach jak: Orzechowo arachidowym, sezamowym, śmietankowym i w wielu wielu innych smakach. 

virtualmt21494853096__logo.png

Odpowiedź właściwie udzieliłem już wyżej. Jest ona bardzo prosta, a wręcz banalna. Mam ufność do lodów staropolskich, które bazują na naturalnych składnikach ( mogę pozwolić tylko na minimalna ilość polepszaczy smakowych itp. ) oraz nie są przereklamowane. Lubię próbować coś nowego, jednak ten smak uwiódł mnie na zawsze. Smak truskawki, który jest w środku jest tak intensywny, że nawet nie będziemy wiedzieli kiedy zjemy loda. Drugą rzeczą o której nie wspomniałem to jest piękne opakowanie, które zachęca człowieka do kupna wyżej wymienionego produktu. Jest to jedyny lód, który smakuje mi z Biedronki :D Próbując inne, żaden mi nie smakował jak ten. Także jak będziecie gdzieś po drodze w Biedronce, to nie zapomnijcie kupić lody Grycana!!!

Tymczasem ja idę po następne, ponieważ te mi się skończyły :D

Dziękuje tym, którzy przeczytali moją recenzje do końca oraz mam nadzieję, że przynajmniej w jakimś stopniu zachęciłem was do kupna tego produktu. Pamiętajcie! Patrzcie na ilość oraz jakość!

 

Pozdrawiam: Thomson

 

 

======================================================

Nick z gry: xXThomsonXx

lvl: 255

Królestwo: Shinsoo


  • Morganax i Minesi lubią to

virtualmt21508322209__12.png

virtualmt21541692768__1pg.png

---------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------

Masz pytanie? Znalazłeś błąd w Wikipedii?

Skontaktuj się ze mną!

GG: 72674997

E-mail: tomekja28@wp.pl

Lub PW Na forum lub w grze pod nick: Thomson

Pozdrawiam!

virtualmt21508322209__12.png


#9 Shauddy

Shauddy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył pią, 31 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Bartek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shauddy
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Kiedyś pogrywałem w CS:GO(wbity Global), filmy, seriale, muzyka(wiele gatunków), IMPREZY :D

Napisano 16 maj 2017 - 17:02

Recenzja lodów firmy Koral o smaku śmietankowym

virtualmt21494957087__18575178_131901583

Tak prezentuje się opakowanie lodów

 

Skład: odtworzone mleko odtłuszczone, cukier, olej kokosowy, wafel płaski 8%(mąka pszenna, błonnik pszenny, olej rzepakowy, sól, emulgator: lecytyny (z soi), substancja spulchniająca: E 500), syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (mleko), emulgator: E 471, stabilizatory: E 410, E 412, śmietanka w proszku 0,3%, aromat. Produkt może zawierać sezam, orzechy arachidowe, orzechy włoskie i migdały. 

Wartość odżywcza: virtualmt21494957100__18575417_131901580

 

Waga jednej kostki to 80g. 

virtualmt21494957061__18519183_131901580Produkt gotowy do spożycia

 

Opinia: Hm, cóż tu można powiedzieć o już legendarnej śmietankowej Śnieżce? Dzieciństwo w pigułce razem oranżadą "na miejscu" :D Gdy wspominam młodsze lata i jedzenie lodów to właśnie Śnieżka była moim ulubieńcem. "Charatałem w gałę" przez cały dzień - Śnieżka. Temperatura ponad 30 stopni? - Śnieżka! Delikatny wafelek połączony ze smakiem lodów o dobrze dobranych składnikach i idealniej intensywności słodyczy to świetne połączenie, które było skazane na sukces! Szczególnie jeśli ktoś nie przepada za lodami na patyku oraz bardzo słodkimi polewami czy nadzieniami - prosty lód, a cieszy :D Minus produktu? Można się nieźle ubabrać przy jedzeniu go bez talerzyka i łyżeczki, ale jest to warte ryzyka!

Ocena końcowa: mocne 9.5/10

 

@edit, zapomniałem o danych postaci:
ElMental
Jinno 
130lv


Użytkownik Shauddy edytował ten post 16 maj 2017 - 17:18

  • Morganax lubi to

Dej no lajka :D


#10 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 16 maj 2017 - 17:09

Temat : Recenzja lodów Koral - Lody koktajlowe KRÓWKA-KUKUŁKA

 

virtualmt21494956115__img_20170515_17483

W pewne gorące południe roskowi przydarzyła się dziwna historia.

Rosiek będąc na zakupach w supermarkecie [jakim jakim,nie zapłacili mi za reklamę,więc nie mówię] przeglądał półki sklepowe w poszukiwaniu czegoś co go lekko schłodzi. Szukał i szukał,znaleźć nie mógł... Aż tu nagle za rogu sklepu  zauważył dziwnie wyglądającą lodówkę z lodami. Na sam widok zrobiło mu się lżej na sercu.Gdy już podszedł do lodówki nie wiedział,której firmy loda ma wybrać. Było tam wiele lodów różnych firm [nie nie powiem jakich],wybór padł na lody KOKTAJLOWE KRÓWKA-KUKUŁKA firmy KORAL.

Dumny i spragniony orzeźwienia wychodzi ze sklepu,siada na ławce przed sklepem i przy muzyce Zenka Martyniuka pt. "Przez twe oczy zielone" delektuje się smakiem lodów.

Opis produktu

Lody waniliowe i o smaku ajerkoniaku i cukierków: "kukułka" i "krówka" z sosem o smaku ajerkoniaku, toffi i czekoladowym.

Zawartość netto 235 g/400 ml.

Skład produktu

odtworzone mleko odtłuszczone, cukier, olej roślinny kokosowy, sos o smaku ajerkoniaku 4%, bla bla bla ... Kto by to czytał,chętnych zapraszam niżej.

Spoiler

Dlaczego wybraliście ten produkt -  Wybrałem ten produkt,ponieważ uwielbiam smak kukułki czy krówki. Cena produktu jest wręcz niesamowita (3,99zł). Samo opakowanie lodów przyciągnęło moją uwagę. Lody rozpływają się w ustach,nic tylko jeść jeść i jeść. Polecam bardzo serdecznie - ROSIEK.

 

 

Nick: RosiereK

Lvl: 255

Królestwo: Shinsoo


Użytkownik RσѕιєяєK edytował ten post 16 maj 2017 - 17:09

  • Morganax lubi to

#11 Morganax

Morganax

    [GM]LiseQ

  • Game Master
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1836 postów
  • Dołączył śro, 02 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoDaleko :)
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Monika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:[GM]LiseQ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:LiseQ


Napisano 16 maj 2017 - 19:03

Wyniki :

 

1. xXThomsonXx

2. Washk

3. Effa

 

Pocieszenia :

 

Sumers

SaySomething

WetAndFlat

puudipuudi

ElMental

RosiereK

 

Nagrody od 17.05.2017 do 21.05.2017. PW w grze do [GM]LiseQ

 

tumblr_omozp71BTn1vxu8n6o1_500.gif


Użytkownik Morganax edytował ten post 19 maj 2017 - 13:43

  • Thomson, Effa - Królowa Ziemi i Malinowy lubią to

“ Żyjemy w skażonym świecie [...] dlatego jeśli widzisz coś pięknego, czujesz prawdziwe wzruszenie , spotykasz dobrego człowieka – bierz to. Oglądaj, dotykaj, słuchaj. Choćby kwadrans, choćby jeden błysk światła, choćby jedna rozmowa. ”

 

 

virtualmt21614385352__86.gif






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Event forumowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych