Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Żenująca kultura gildii Patriotic


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 20 sierpień 2017 - 09:03

Siemano.

Niedawno był dodawany temat, w którym patriotici tłumaczyły się ze swojej obecności i zachowania na 135 i żaliły na trudności w graniu na 254. Pewnie większość zna ich cechy charakterystyczne :D, ale  patrzcie jaki złapałem okaz:

virtualmt21503222858__0820_110859.jpg

Mamy tutaj typowego skończonego Patriotica, czyli 90/135 lv, dyniaki , stroje (A podobno na 254 jest za trudno na EQ, a proszę, chodzą w bojownikach a mniej zamożni w tego typu czymś), ranga okrutna i... chamstwo!

Chciałem dogadać się z owym graczem w kwestii zakupu pewnego dyniowego miecza, ale no cóż - niżej konwersacja a raczej próba konwersacji:

virtualmt21503223058__beztytulu.png

Jak widać niezbyt przyjemnie. Nie wiem też o co mu chodziło z tym forum (Może o moje skrajnie negatywne opinie o nich w wspomnianym temacie?). Jeżeli tak to ciekawe jak się domyślił, że to akurat ja. No mniejsza.

I tacy to są ci wspaniali gracze z gildii Patriotic, którzy potrafią tylko ubijać niskie LV i wyzywać jak widać na obrazku.

 

Podziwiajcie zdjęcie i napiszcie co o nich sądzicie. Ja już swoją opinię wyraziłem a takie zachowanie to tylko kolejny argument do tematu usprawiedliwiającego ich obecność na 135.

 

PS. Nie przypomina wam to typowego skrajnego wyborcy bandy Kaczora?


Użytkownik Bubi4123 edytował ten post 20 sierpień 2017 - 09:05

  • Kmayk lubi to



Bubi4123 otrzymał ostrzeżenie za ten post od Jareek.: Złamanie regulaminu działu

#2 Sosnix

Sosnix

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 247 postów
  • Dołączył nie, 02 lut 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLublin
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MrsSurka
  • Gildia:Marble
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 20 sierpień 2017 - 09:24

Oboje jesteście siebie warci - pozery i cwaniaki internetowe.



#3 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 20 sierpień 2017 - 09:34

mi raczej przypomina wyborce platformy :)

wyborca "kaczora" potrafi sie wyslowic na tyle ze nie potrzebuje obrazac innych ludzi.poza tym wyborca pisu potrafi obiektywnie okreslic kazda partie w przeciwienstwie do ciebie kiedy prosilem cie o wyjasnienie kilku spraw to do tej pory tego nie zrobiles podajac za argument ze mi to i tak nie ma sensu itd. wlasnie ma sens ja tobie probowalem pokazac moje zdanie opinie i fakty a ty nic :).


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#4 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 20 sierpień 2017 - 11:14

Siemano.

Niedawno był dodawany temat, w którym patriotici tłumaczyły się ze swojej obecności i zachowania na 135 i żaliły na trudności w graniu na 254. Pewnie większość zna ich cechy charakterystyczne :D, ale  patrzcie jaki złapałem okaz:

virtualmt21503222858__0820_110859.jpg

Mamy tutaj typowego skończonego Patriotica, czyli 90/135 lv, dyniaki , stroje (A podobno na 254 jest za trudno na EQ, a proszę, chodzą w bojownikach a mniej zamożni w tego typu czymś), ranga okrutna i... chamstwo!

Chciałem dogadać się z owym graczem w kwestii zakupu pewnego dyniowego miecza, ale no cóż - niżej konwersacja a raczej próba konwersacji:

virtualmt21503223058__beztytulu.png

Jak widać niezbyt przyjemnie. Nie wiem też o co mu chodziło z tym forum (Może o moje skrajnie negatywne opinie o nich w wspomnianym temacie?). Jeżeli tak to ciekawe jak się domyślił, że to akurat ja. No mniejsza.

I tacy to są ci wspaniali gracze z gildii Patriotic, którzy potrafią tylko ubijać niskie LV i wyzywać jak widać na obrazku.

 

Podziwiajcie zdjęcie i napiszcie co o nich sądzicie. Ja już swoją opinię wyraziłem a takie zachowanie to tylko kolejny argument do tematu usprawiedliwiającego ich obecność na 135.

 

PS. Nie przypomina wam to typowego skrajnego wyborcy bandy Kaczora?

Ale on to on i nie porównuj całej gildii do niego.


Dołączona grafika


#5 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 20 sierpień 2017 - 11:40

Damian ja wiem ze ty jestes kulturalny ale to nie znaczy ze kazdy z tej gildii potrafi. raz w roku to i garbaty sie rozprostuje jak to mawiaja ^^.


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#6 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 20 sierpień 2017 - 11:46

Ale on to on i nie porównuj całej gildii do niego.


No dobrze, może 3/4 gildii jest taka a nie cała.
Znaczy nie wiem jak tam nowi członkowie, ale ci starsi tylko to sobą reprezentują.

#7 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 20 sierpień 2017 - 11:57


 

No dobrze, może 3/4 gildii jest taka a nie cała.
Znaczy nie wiem jak tam nowi członkowie, ale ci starsi tylko to sobą reprezentują.

To zamiast obrażać całą gildie to proszę idź sobie to z nimi wytłumacz :)


Użytkownik Hyunnim // Damian edytował ten post 20 sierpień 2017 - 11:58

Dołączona grafika


#8 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 20 sierpień 2017 - 12:05

To zamiast obrażać całą gildie to proszę idź sobie to z nimi wytłumacz :)


To mam to tłumaczyć 3/4 gildii?
Ja troszeczkę wiem o tych gildiach i niestety akurat w Patrioticach to nie osoby chamskie jak na zdjęciu są wyjątkami, tylko osoby kulturalne i trzymające poziom.

#9 Hyunnim // Damian

Hyunnim // Damian

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 38 postów
  • Dołączył śro, 09 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLA (CALIFORNIA)
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TOPSECRET
  • Gildia:TOPSECRET
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:TOPSECRET
  • Hobby:Wydawanie kasy na IS'y.

Napisano 20 sierpień 2017 - 18:52

Damian ja wiem ze ty jestes kulturalny ale to nie znaczy ze kazdy z tej gildii potrafi. raz w roku to i garbaty sie rozprostuje jak to mawiaja ^^.

W takim razie proszę pisać Patriotic (bez Hyunnima) i nie kierować tego do mnie xD


  • taxer1921 lubi to

Dołączona grafika


#10 Sandacz321

Sandacz321

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 17


Napisano 20 sierpień 2017 - 22:40

Czy ja wiem , chyba zrobił dropka na oponki z eq pvp gotowego na walki o oponki i tyle.


  • Osshee lubi to

#11 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 20 sierpień 2017 - 23:55

Masz do nich problem to idz pogadaj, wyjasnij sprawę na ts czy tam coś a nie tematy na forum bo cię ktoś na grze zwyzywal, oj jaki ty biedny, pogłaskać??
  • Penetracja lubi to

#12 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:06

Masz do nich problem to idz pogadaj, wyjasnij sprawę na ts czy tam coś a nie tematy na forum bo cię ktoś na grze zwyzywal, oj jaki ty biedny, pogłaskać??


Ja tylko prezentuję ich zachowanie aby wszyscy wiedzieli z kim mamy do czynienia.

#13 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 21 sierpień 2017 - 10:36

prezentuj go sardarowi ktory pokazuje podobny poziom intelektualny XD


Użytkownik taxer1921 edytował ten post 21 sierpień 2017 - 10:36

tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#14 Osshee

Osshee

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył pon, 17 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKoniecSwiata
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WrumWrum
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Taki Sam x
  • Hobby:Dziw..,koks i tajski boks 😍


Napisano 21 sierpień 2017 - 11:28

Siemano.

Niedawno był dodawany temat, w którym patriotici tłumaczyły się ze swojej obecności i zachowania na 135 i żaliły na trudności w graniu na 254. Pewnie większość zna ich cechy charakterystyczne :D, ale  patrzcie jaki złapałem okaz:

virtualmt21503222858__0820_110859.jpg

Mamy tutaj typowego skończonego Patriotica, czyli 90/135 lv, dyniaki , stroje (A podobno na 254 jest za trudno na EQ, a proszę, chodzą w bojownikach a mniej zamożni w tego typu czymś), ranga okrutna i... chamstwo!

Chciałem dogadać się z owym graczem w kwestii zakupu pewnego dyniowego miecza, ale no cóż - niżej konwersacja a raczej próba konwersacji:

virtualmt21503223058__beztytulu.png

Jak widać niezbyt przyjemnie. Nie wiem też o co mu chodziło z tym forum (Może o moje skrajnie negatywne opinie o nich w wspomnianym temacie?). Jeżeli tak to ciekawe jak się domyślił, że to akurat ja. No mniejsza.

I tacy to są ci wspaniali gracze z gildii Patriotic, którzy potrafią tylko ubijać niskie LV i wyzywać jak widać na obrazku.

 

Podziwiajcie zdjęcie i napiszcie co o nich sądzicie. Ja już swoją opinię wyraziłem a takie zachowanie to tylko kolejny argument do tematu usprawiedliwiającego ich obecność na 135.

 

PS. Nie przypomina wam to typowego skrajnego wyborcy bandy Kaczora?

HAHA znam Kolesia i jego charakter pisma wiec to jakis fake .. koles jak przeklina to robi  "kur.wa" kropkuje slowo  a nie spacje  , tak samo z przecinkami . pewnie masz ból dup..  a to to jest fake.. zrobiles zdjecie kolesia jak stoi w m1 a pozniej  niby zrozmowy z nim..  jak on nawet eq nie chce ani nie chcial selac



#15 Bubi4123

Bubi4123

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 191 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17

Napisano 21 sierpień 2017 - 13:36

HAHA znam Kolesia i jego charakter pisma wiec to jakis fake .. koles jak przeklina to robi  "kur.wa" kropkuje slowo  a nie spacje  , tak samo z przecinkami . pewnie masz ból dup..  a to to jest fake.. zrobiles zdjecie kolesia jak stoi w m1 a pozniej  niby zrozmowy z nim..  jak on nawet eq nie chce ani nie chcial selac


A ty to kto, jego adwokat?

Nie wiem jak ty go postrzegasz ale ja po ukazanej sytuacji oceniam go jako prostaka i chama. Bo inaczej się nie da.
I powtórzę się poraz kolejny - chcesz mi coś zarzucić, oczernić mnie - miej dowody a nie jakieś swoje "widzimisie".




Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych