Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

Gdzie Twe berło twa korona xD...



Najlepsza odpowiedź lKrzychuTM , 05 kwiecień 2019 - 13:24

Dobrze mówisz najwięcej do powiedzenia ma ten co jest najmniej w temacie . Więc po co się udzielasz? Mówisz że mało zauważacie hmm jak widać to zauważyłeś .Mówisz kim będziecie w przyszłości .. w przyszłości to ja mogę być nawet księdzem i będziesz mógł wylewać u mnie swoje żale . Mowienię co będzie w przyszłości to tylko gdybanie bez pokrycia . Wystawieni na ts ciekawe czemu patologi mamy słuchać można rozmawiać normalnie z niektórymi osobami od was ale jak wbija x osób i nawzajem się przekszykuja to co Ty chcesz usłyszeć ? A pytanie was o co kolwiek nie ma sensu jedyny argument to "połamiemy was " . Co do argumentów nie słyszałem normalnych od was .Co do hipokryzji temat rzeka każdy podany przykład i tak zostanie wyparty. Grałeś przeciwko im teraz z nimi więc mówienie o hipokryzji jest chyba nie na miejscu . Dyskutować nie chcesz nic dziwnego bo wiesz tyle ile uslyszaleś od gildi i oczywiste jest że będziesz jej bronił . Piszemy do randomów żeby do was nie dochodzili? Dobrze wiedzieć jak oceniacie ludzi ale w sumie co się dziwić jak nie odbiegasz wcale jak Ty to napisałeś od tych "Randomów" ale widzę że szukasz atencji na innych płaszczyznach i próbujesz coś udowodnić .Zacznij spełniać swoje wróżby przyszłości . I mam nadzieję że już tak jak obiecaleś był to ostatni post w tym temacie.
Ps : Jeśli znowu będziesz pisał tu posty to będzie lekka hipokryzja nie uważasz? Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 04 kwiecień 2019 - 20:37

Mówią o sobie gildia top1.

 


  • lKrzychuTM lubi to

#2 bartek537

bartek537

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Dołączył nie, 06 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 04 kwiecień 2019 - 20:47

Gówno burza za

3

2

1


  • ¢яιєℓℓ lubi to

#3 Grin

Grin

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Dołączył śro, 19 kwi 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WhiteFlex | Valsodar
  • Gildia:GanjaMafia | Marble
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:WhiteFlex

Napisano 05 kwiecień 2019 - 00:22

i co ten film prezentuje xD to niezłe wasze runiczne eq albo prawie full po kilku latach grania przeciwko naszym expom xd my od niedawna na 254/255 ale szybko was tam przegonimy ;p zbieranino bóldupców z wymarłych albo noname-gildii, my mamy ekipę, która się trzyma, współpracuje i coraz szybciej rozwija a wy nadal stójcie pod dt żeby sobie ulżyć za szkolne utraty kanapek xd do zobaczenia na wojnach pozerzy, będzie identycznie jak z BlackArmy (teraz już naszą) :D


Użytkownik Grin edytował ten post 05 kwiecień 2019 - 00:29


#4 Ostatni z rodu

Ostatni z rodu

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Staszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:307
  • Gildia:Chelcedon
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 kwiecień 2019 - 04:41

Ciekawe, chociaż mało dramaturgi :/



#5 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 05 kwiecień 2019 - 05:33

Pamie

i co ten film prezentuje dalsza część to tylko zbędne pierd..nie


Co reprezetyje pytasz ? Miejsce, a może ciut waszą pokorę :)) Co jest z Wami, poddajecie się za top1 gildię, a obronić się przed kilkoma dropami nie potraficie?

To nie jest 135, gdzie ludzi ganialiscie :) nowych graczy itp. Teraz to ja polatam za Wami, choćby z pożyczonym eq, a asenosik i ta jego przydupaska (tekst zapożyczony od Was którym mnie nazywacie ;))) niech dalej się prosi o spokój.
Tyle w temacie.
  • lKrzychuTM lubi to

#6 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6152 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 05 kwiecień 2019 - 06:51

Te ale Amnezje proszę szanować.
#JG Bez łokci xd
  • ¢яιєℓℓ, Digifinn i lKrzychuTM lubią to

#7 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 05 kwiecień 2019 - 08:11

Czasami jest lepiej mniej mówić a więcej robić ... :/
  • ¢яιєℓℓ lubi to

#8 Grin

Grin

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Dołączył śro, 19 kwi 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WhiteFlex | Valsodar
  • Gildia:GanjaMafia | Marble
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:WhiteFlex

Napisano 05 kwiecień 2019 - 11:15

Jak zawsze najwięcej do powiedzenia ma ten najmniej w temacie xD kiedyś mnie też takimi bzdurami karmili ale szybko się okazało, że to tylko płacze wyssane z czyjegoś ch#ja i rozpowszechniane przez garstkę niedowartościowanych graczy, którzy psioczą z nudy jedynie :v mam większe od was prawo komentować jak jest na prawdę bo znam granie naprzeciw GM i znam granie w GM, wylewacie swoje żale najprawdopodobniej za jakieś utracone oponki albo ripery xd boicie się przyszłości, w której GM prowadzi hegemonię na serwerze i piszecie do randomów żeby do nas nie dochodzili, śmiesznie trochę ale bardziej żałosne. Wyzywacie ludzi, których nie znacie widząc nad nickiem "GanjaMafia" ale na ts zostajemy czasem wystawiani bo taki delikwent boi się powiedzieć to co pisał (też bym się wstydził na jego miejscu). Sami się pogrążacie swoim dziecinnym zachowaniem i dumą xddd "zbędne pierd#lenie" - napisał a każdy z was wie że to prawda. To wy się wysilacie żeby komuś utrudnić granie ale my to dosyć rzadko dostrzegamy więc nawet to wam kiepsko idzie. Ja nie prowadzę tu wojny na argumenty tylko wrzucam info jak jest na prawdę xd i jest to mój ostatni komentarz bo z hipokryzją nie ma najmniejszego sensu dyskutować.


  • Maxkax98, Sayres i lMei lubią to

#9 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 05 kwiecień 2019 - 12:43

Auu :) Tak, przyszedł czas zapłaty bicia ludzi którzy zaczęli dopiero grę (mówię w czasie przeszłym jak "kur**waliście" [te słowo zabieg celowy ] na 135), teraz przyszedł czas pokazania jak wygląda gra na 255. :)

Użytkownik кυи яαfαℓ αкα ¢яιєℓℓ edytował ten post 05 kwiecień 2019 - 12:44

  • lKrzychuTM lubi to

#10 lKrzychuTM

lKrzychuTM

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 117 postów
  • Dołączył sob, 16 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fantando/oo/ooo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Fanta
  • Hobby:...

Napisano 05 kwiecień 2019 - 13:24   Najlepsza odpowiedź

Dobrze mówisz najwięcej do powiedzenia ma ten co jest najmniej w temacie . Więc po co się udzielasz? Mówisz że mało zauważacie hmm jak widać to zauważyłeś .Mówisz kim będziecie w przyszłości .. w przyszłości to ja mogę być nawet księdzem i będziesz mógł wylewać u mnie swoje żale . Mowienię co będzie w przyszłości to tylko gdybanie bez pokrycia . Wystawieni na ts ciekawe czemu patologi mamy słuchać można rozmawiać normalnie z niektórymi osobami od was ale jak wbija x osób i nawzajem się przekszykuja to co Ty chcesz usłyszeć ? A pytanie was o co kolwiek nie ma sensu jedyny argument to "połamiemy was " . Co do argumentów nie słyszałem normalnych od was .Co do hipokryzji temat rzeka każdy podany przykład i tak zostanie wyparty. Grałeś przeciwko im teraz z nimi więc mówienie o hipokryzji jest chyba nie na miejscu . Dyskutować nie chcesz nic dziwnego bo wiesz tyle ile uslyszaleś od gildi i oczywiste jest że będziesz jej bronił . Piszemy do randomów żeby do was nie dochodzili? Dobrze wiedzieć jak oceniacie ludzi ale w sumie co się dziwić jak nie odbiegasz wcale jak Ty to napisałeś od tych "Randomów" ale widzę że szukasz atencji na innych płaszczyznach i próbujesz coś udowodnić .Zacznij spełniać swoje wróżby przyszłości . I mam nadzieję że już tak jak obiecaleś był to ostatni post w tym temacie.
Ps : Jeśli znowu będziesz pisał tu posty to będzie lekka hipokryzja nie uważasz?

Użytkownik lKrzychuTM edytował ten post 05 kwiecień 2019 - 13:34

  • ¢яιєℓℓ lubi to

#11 Gwiazdor

Gwiazdor

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1162 postów
  • Dołączył śro, 01 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLondon
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Michu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gwiazdor
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Gwiazdus
  • Gadu-Gadu:x

Napisano 05 kwiecień 2019 - 23:21

XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

virtualmt21502558949__gwiazdoe_gif.gif


#12 Telefon SlodkiMisiek.

SlodkiMisiek.

    Legenda VirtualMT2

  • Off Topic & Mod DC
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3143 postów
  • Dołączył pon, 18 cze 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SlodkiMisiek
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:SlodkiMisiek
  • Hobby:VirtualMT2
    Anime -> Naruto & Boruto The Best


Napisano 06 kwiecień 2019 - 10:08

XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
N
Nie załapałeś o co w temacie chodzi i tak postanowiłeś to skomentować? 
  • Temαri ♥ i lKrzychuTM lubią to

virtualmt21712592857__diament_sygnatura.


#13 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 06 kwiecień 2019 - 12:29

XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD

Tego podyebałem, tego sprzedałem a tego mam ss'a XD



#14 Kemitos

Kemitos

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 175 postów
  • Dołączył sob, 21 lut 15
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto26-300
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SumerXD
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Neathis

Napisano 10 kwiecień 2019 - 08:46

Pamie

Co reprezetyje pytasz ? Miejsce, a może ciut waszą pokorę :)) Co jest z Wami, poddajecie się za top1 gildię, a obronić się przed kilkoma dropami nie potraficie?
To nie jest 135, gdzie ludzi ganialiscie :) nowych graczy itp. Teraz to ja polatam za Wami, choćby z pożyczonym eq, a asenosik i ta jego przydupaska (tekst zapożyczony od Was którym mnie nazywacie ;))) niech dalej się prosi o spokój.
Tyle w temacie.

jak już było napisane wyżej. Czekajcie na nas pod DT aż my wyjdziemy z mapy raz drugi trzeci dziesiąty setny czy tysieczny. My będziemy robić mapy a po czasie zrobimy eq pvp i wtedy będziecie ciszej będziecie mogli zebrać ta cała zbieranie do jednej gildii i mogę wam dać słowo że możemy zrobić wtedy wojne i będziecie mogli z tą zbieranina powycierac arenę. Dziękuję tyle w temacie cierpliwość przede wszystkim

Auu :) Tak, przyszedł czas zapłaty bicia ludzi którzy zaczęli dopiero grę (mówię w czasie przeszłym jak "kur**waliście" [te słowo zabieg celowy ] na 135), teraz przyszedł czas pokazania jak wygląda gra na 255. :)

jak dla ciebie gra na 255 wygląda tak że stoisz pod DT w pozyczonym eq i czekasz aż z mapy wyjdziemy żeby zabić NAS w eq exp to powodzenia za około 2 miechy

#15 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:38

Czekam :) tak btw. Podejrzewam że za moje, powtórzę mojej eq exp, mógłbym wkupić kilka tych waszych otchłani +0/1 i mantykor xd





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych