@połykacz ty masz jakąśobsesje na moim punkcie, jestem w pracy piszesz o mnie na Forum sie nie udzielam piszesz o mnie. Biedną Effe mylisz ze mną, to naprawde już uzależnienie, to się leczy...
Jakoś nie widze ze taka przyjemna jesteś. Ja jestem leżę na ziemi bo eq mam profesjonalne do pvp. Jak wpadam do m1 to nikogo nie ma bo albo leżą albo w kole wszyscy
@Pociskacz Owszem ziemia jest bardzo przyjazna, dlatego cały czas w m1 leżysz na ziemii bo to lubisz gdy wszczyscy biorą Cię na skila Co do nicku, Jestem bardzo przyjazną Królową tej naszej Pięknej planety.