Skocz do zawartości

Loteriada - click Dołączona grafikaZasady eventów - click Dołączona grafika Fotograf - click Dołączona grafika Koło fortuny - click


Shoutbox Otwórz w nowym oknie

Ostatnie wpisy
@  Pociskacz : (22 czerwiec 2026 - 11:56 )

Hahah opowoedz nam jeszcze jakieś smieszne slowa to się pośmiejemy razem :lol:

@  Effa - Królo... : (22 czerwiec 2026 - 11:47 )

Możesz być Kaszojadem jak chcesz :)

@  Pociskacz : (22 czerwiec 2026 - 11:25 )

Kaszojad? Hahaha smieszne słowo :lol:

@  Effa - Królo... : (22 czerwiec 2026 - 09:54 )

@Morganax Dobrze! Krótko z kaszojadami!

@  Trafal123 : (21 czerwiec 2026 - 20:39 ) Dołączona grafika Nowy temat Powrót po latach w dziale Welcome and Goodbye
@  Informacja : (21 czerwiec 2026 - 20:35 )

Witamy na forum Trafal123 :)

@  Avallach : (21 czerwiec 2026 - 18:50 )

a mogła wytarmosić za uszy

@  Avallach : (21 czerwiec 2026 - 18:50 )

:blink:

@  Informacja : (21 czerwiec 2026 - 18:45 )

Witamy na forum reemek12 :)

@  Kocur : (21 czerwiec 2026 - 18:22 )

:oklasky:

@  Morganax : (21 czerwiec 2026 - 18:22 )

Ogarnijcie się albo wam pomogę

@  Elyra : (21 czerwiec 2026 - 17:49 )

no wstaw jak pisałam na OX ze jak ktoras z moich postaci wygra to bede do ceibie mowic " panie" jako zaklad ty psie xddd

@  Shadownman : (21 czerwiec 2026 - 17:11 )

chyba tylko to bo ubogi slownik ;/ https://www.forum.vi...2065436__po.png

@  Avallach : (21 czerwiec 2026 - 16:12 )

udowodnij ją

@  Pociskacz : (21 czerwiec 2026 - 15:50 )

no tak bo ty wiesz nawet jak cie nie ma co ja pisze. chesz to udowodnie zaraz i wstawie jak na tt sie pucowalaś :lol: :lol: :lol:

@  Elyra : (21 czerwiec 2026 - 15:40 )

@połykacz widzisz gdybyś nie pisał o mnie nawet jak nie nie ma na serwerze to bym jeszcze ci uwierzyła xddd

@  Morganax : (21 czerwiec 2026 - 15:39 )

ZUO 19:00

@  Sowi : (21 czerwiec 2026 - 14:23 )

:winko:

@  DropMefedron : (21 czerwiec 2026 - 11:16 )

:blink:

@  Bachira : (21 czerwiec 2026 - 10:44 )

:klotnia:

@  Kocur : (21 czerwiec 2026 - 10:25 )

-_-

@  BlackSalami : (21 czerwiec 2026 - 08:33 )

:glupek2:

@  B0NG0 : (21 czerwiec 2026 - 07:45 )

:boxing:

@  Pociskacz : (21 czerwiec 2026 - 07:18 )

Ja mam obsesję? To ty ciągle coś chcesz ode mnie bo jestem popularny i ślizgasz się na moich plecach żeby być znana :lol:

@  Avallach : (21 czerwiec 2026 - 06:47 )

@Elyra nie ma takiego użytkownika jak połykacz... pomyliłaś forum

@  Elyra : (21 czerwiec 2026 - 00:53 )

:P Pika Pika

@  Informacja : (21 czerwiec 2026 - 00:50 )

Witamy na forum Ettinsmoor :)

@  Elyra : (20 czerwiec 2026 - 23:13 )

@połykacz ty masz jakąśobsesje na moim punkcie, jestem w pracy piszesz o mnie na Forum sie nie udzielam piszesz o mnie. Biedną Effe mylisz ze mną, to naprawde już uzależnienie, to się leczy...

@  Informacja : (20 czerwiec 2026 - 16:46 )

Witamy na forum seqoo :)

@  Morganax : (20 czerwiec 2026 - 16:08 )

Fotograf edycja 3 - zapraszam do udziału

@  Dubel : (19 czerwiec 2026 - 17:47 ) Dołączona grafika Nowy temat Kupię Łuk Przedwieczny +20 KD9 w dziale Ninja
@  Sowi : (19 czerwiec 2026 - 07:11 )

:az:

@  Pociskacz : (19 czerwiec 2026 - 06:16 )

Cześć jestem Roman Tyk. To szkoda bo ja Doruch Ania :lol:

@  Rosierek : (18 czerwiec 2026 - 13:50 )

Jo

@  Informacja : (18 czerwiec 2026 - 12:59 )

Witamy na forum IDarrkar :)

@  Pociskacz : (18 czerwiec 2026 - 12:19 )

Aa już wiem kto ty jesteś. Hehe do ra wszystko jasne już :D

@  Effa - Królo... : (18 czerwiec 2026 - 12:18 )

@Pociskacz Mogą być też przeciwsłonecze na wszelki wypadek gdyby oślepił Cię blask mojej Zaj....stości B)

@  Effa - Królo... : (18 czerwiec 2026 - 12:13 )

@Pociskacz Zobacz, weź przykład od kolegi @Avallach i załóż okulary B)

@  Avallach : (18 czerwiec 2026 - 12:12 )

Widzisz jaka ona jest fajna ;D

@  Effa - Królo... : (18 czerwiec 2026 - 12:11 )

@Pociskacz To prócz dobrego eq pvp w virtualnym świecie powinnieś zaopatrzyć w okluary w rzeczywistym świcie, by dostrzec przyjemność z mojej strony :lol:

@  Pociskacz : (18 czerwiec 2026 - 12:10 )

Jedynie ludzie z kd 10 mają jakiś tam podlot do mnie bo reszta to smerfy

@  Pociskacz : (18 czerwiec 2026 - 12:08 )

Nie leżę *

@  Pociskacz : (18 czerwiec 2026 - 12:08 )

Jakoś nie widze ze taka przyjemna jesteś. Ja jestem leżę na ziemi bo eq mam profesjonalne do pvp. Jak wpadam do m1 to nikogo nie ma bo albo leżą albo w kole wszyscy :lol:

@  Effa - Królo... : (18 czerwiec 2026 - 12:01 )

@Pociskacz Owszem ziemia jest bardzo przyjazna, dlatego cały czas w m1 leżysz na ziemii bo to lubisz gdy wszczyscy biorą Cię na skila :) Co do nicku, Jestem bardzo przyjazną Królową tej naszej Pięknej planety. :rolleyes:

@  Avallach : (18 czerwiec 2026 - 11:58 )

trochę dinozaur :P

@  Pociskacz : (18 czerwiec 2026 - 11:51 )

Ja nawet nie wiem kto to jest :lol:

@  Avallach : (18 czerwiec 2026 - 11:48 )

@Pociskacz z niej mógłby być dobry "małżonek nr 1" lub "małżonek nr 2"

@  Pociskacz : (18 czerwiec 2026 - 11:43 )

Ziemia jest przyjazna a królowa ziemi sztywna. Jak zakładasz taki nick to wiesz, nazwa zobowiązuje

@  Effa - Królo... : (18 czerwiec 2026 - 11:37 )

@Avallach Nie odbijaj piłki w stronę Pociskacza :)

@  Avallach : (18 czerwiec 2026 - 11:32 )

@Effa - Królowa Ziemi to było słabe bez polotu - pociskacz w wątrobę


  • 330402 Napisanych wpisów
  • paczka (24427) Najlepszy pisarz
  • 2 Grup moderacyjnych
  • 2 Moderatorów

3
 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 15 minut)
2 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Pociskacz, Effa - Królowa Ziemi

Powered by IPB Shoutbox 1.4.1 Beta 3 © 2026, by IPB Shoutbox