Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Pet Azrael i inne oszustwa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 05 wrzesień 2014 - 08:39

Uważam, że osoby, które żerują na nowych, niedoswiadczonych graczach i wciskają im niby pety za 140b powinny być nagradzane banami. Nowy gracz, który zaczyna przygodę z virtualem może poważnie się zniechęcić i zrezygnować serwera po takim zakupie, a chyba jednak chodzi o to aby jak najwięcej osób grało na serwerze?

Jak dla mnie takie coś powinno być niedopuszczalne, precz z oszustami!

Co o tym myślicie ?

 

ps.Chodzi mi o bany jednodniowe, które dadzą do myślenia.


Dołączona grafika


#2 ♥Verrine♥

♥Verrine♥

    I hate Jóleg

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1521 postów
  • Dołączył sob, 16 cze 12
  • MiastoBRAT3RSTWO
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 wrzesień 2014 - 08:45

Uważam, że osoby, które żerują na nowych, niedoswiadczonych graczach i wciskają im niby pety za 140b powinny być nagradzane banami. Nowy gracz, który zaczyna przygodę z virtualem może poważnie się zniechęcić i zrezygnować serwera po takim zakupie, a chyba jednak chodzi o to aby jak najwięcej osób grało na serwerze?

Jak dla mnie takie coś powinno być niedopuszczalne, precz z oszustami!

Co o tym myślicie ?

 

ps.Chodzi mi o bany jednodniowe, które dadzą do myślenia.

Myslisz, że jednodniowe bany cos dadza? Za oszustwa perm i dowidzenia....


[color=#008000;]Nick: Verrine[/color]
[color=#008000;]Klasa: Sura [/color]
[color=#008000;]Profa: WP [/color]
[color=#008000;]Gildia: BRAT3RSTWO [/color]


#3 nieZnasz

nieZnasz

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Dołączył czw, 10 kwi 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:i co kurw.

Napisano 05 wrzesień 2014 - 08:49

Co zrobisz nic nie zrobisz ale.jestem na tak
Dołączona grafika

#4 SlandFire

SlandFire

    ForeverAlone

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 476 postów
  • Dołączył śro, 03 kwi 13
  • MiastoTam gdzie prąd w kablach zawraca ale nie wraca./Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sland
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 wrzesień 2014 - 08:51

dokładnie jak napisał Verrine perm i nara


Pomogłem Lajga chcę :D

#5 FireInTheHole

FireInTheHole

    Pierdolona Wsza orbit84

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Dołączył śro, 19 mar 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fajny
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 wrzesień 2014 - 08:52

Ja na nie, co to da. Trzeba by bylo 1/4 serwera zbanować i to jeszcze niskie levele. I kto za tym będzie gonił i szukał?? Po z atym aż tyle tego nie ma, trafia sie głównie w jinno, raz na czas. A jak ktoś jest głupi i bezmyślny to się daje nabrać. Proste. 

 

A jak masz nabijać posty spamując takimi bezsensownymi tematami to może poszukaj innego forum . End of story. 


Użytkownik FireInTheHole edytował ten post 05 wrzesień 2014 - 08:56


#6 Zafrina

Zafrina

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył wto, 12 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:04

Przecież są inne podpisy co do szkaty azraela, oraz szkaty z pieczęcią zwierzaka. Wystarczy po rozpoczęciu gry zainteresować się troszkę forum a nawet zapytać innego gracza czy aby na pewno kupimy zwierzaka. 

 

Osoby, które dają się nabrać mogą mieć pretensje tylko do siebie. Jestem wprost ciekawa kolejnych pomysłów. 

 

GM nie będzie myślał za graczy bo kto jest naiwny to i tak nabierze się jak nie na szkatach to na czymś innym. 

 

Każdy z nas kiedyś został oszukany. Niech gracze traktują to jako lekcję na przyszłość.


Użytkownik Cαиdιѕ edytował ten post 05 wrzesień 2014 - 09:05

  • PrzemkX i FireInTheHole lubią to

virtual_1462283016__sygna.png


#7 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:05

@Fire in the hole Ty nie jestes od tego aby mnie zapraszac badz wypraszac z forum, bo ono nie jest twoje.

To, ze ktos jest nowy i nie zna serwera to nie znaczy, ze jest bezmyslny i glupi. Twierdzisz, ze nie ma tego duzo, a jednoczesnie, ze 1/4 serwa bylaby zbanowanaOo?

Z tego co mi sie wydaje, ze gm jest od tego aby pilnowac porzadku na serwerze, jakby raz na dzien zerknal do m1 po sklepach, to krzywda by sie nie stala nikomu chyba.

Mysle, ze bann jednodniowy z notatka, ze na serwerze zabronione sa takie rzeczy zmniejszyl by odsetek takich zdarzen.
  • Sanderin i nose79 lubią to

Dołączona grafika




karla otrzymał ostrzeżenie za ten post od Zafrina: Bezsensowne posty

#8 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:14

Do gmow. Jakos jak ktos podaje sie za gma i wyludza eq, to jest banowane, a jakos kazda madra osoba wie, ze gm nie poprosi nikogo o eq czy o haslo, wiec czym ta sytuacja sie rozni ? Tu tez jest wyludzenie. Dodam, ze w metina graja glownie dzieci, wiec nie wiem dlaczego oczekujecie, ze beda myslec jak wy i beda tak zapobiegawcze. Wczoraj wpisalam w google virtual mt2 i glownie negatywne opinie, ze na serwie panuje zlodziejstwo, a admini nie reaguja.
  • Sanderin i Filip lubią to

Dołączona grafika




karla otrzymał ostrzeżenie za ten post od DiabelQ:

#9 FireInTheHole

FireInTheHole

    Pierdolona Wsza orbit84

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Dołączył śro, 19 mar 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fajny
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:16

@Fire in the hole Ty nie jestes od tego aby mnie zapraszac badz wypraszac z forum, bo ono nie jest twoje.

To, ze ktos jest nowy i nie zna serwera to nie znaczy, ze jest bezmyslny i glupi. Twierdzisz, ze nie ma tego duzo, a jednoczesnie, ze 1/4 serwa bylaby zbanowanaOo?

Z tego co mi sie wydaje, ze gm jest od tego aby pilnowac porzadku na serwerze, jakby raz na dzien zerknal do m1 po sklepach, to krzywda by sie nie stala nikomu chyba.

Mysle, ze bann jednodniowy z notatka, ze na serwerze zabronione sa takie rzeczy zmniejszyl by odsetek takich zdarzen.

Forum jest wszystkich a dokładniej ujmując jak każdy mam prawo wyrazić swoje zdanie. A moje jest takie że co poniektórym się nudzi, albo mają problem z logicznym i sensownym myśleniem, co pokazali już w temacie o medalach i nie tylko. Takie tematy jak ten i kilka innych pokazują tylko, (jak to  Abaddon słusznie napisał w innym temacie)  iż wszystko byście chcieli mieć podane na tacy. A jeśli ty pokazałaś brak umiejętności czytania itp bo dałaś się nabrać i kupiłaś "kota w worku" nie nasz problem. 

 

 

I nie pisze się posta pod postem, tego chyba też nie wiesz, jest opcja EDYTUJ.

 

Co do twojego drugiego postu - sama pokazałaś że jesteś dzieckiem i masz problem z myśleniem. I ciekawy jestem gdzie ty w google znalazłaś takie opinie xD  Bo każdy, nawet dziecko szuka opinii na temat serwera na jednej stronie. I nie będę tutaj podawał na jakiej. A jakbyś nie zauważyła Admin tak rozwija serwer aby nie trzeba było się martwić o złodziei tu przytoczę sprzedawanie postaci, i najbliższy update czyli pożyczanie Eq. 


Użytkownik FireInTheHole edytował ten post 05 wrzesień 2014 - 09:20


#10 Gienislaw

Gienislaw

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1425 postów
  • Dołączył pią, 04 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSolntsevskaya Bratva
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gienislaw
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:20

nie wiem czy to coś by dało . Shopy wystawiają na niskich lvl'ach i nie odczują tego bana.


  • ∂σмєℓℓα αкα мαℓιηαтν lubi to

Pomogłem? Daj like'a :P

 

 


#11 ZjaranyKuba

ZjaranyKuba

    Sflaczała dętka

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Dołączył śro, 02 sty 13
  • Nick w grze:Obibok12
  • Gildia:Husaria
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:21

Do gmow. Jakos jak ktos podaje sie za gma i wyludza eq, to jest banowane, a jakos kazda madra osoba wie, ze gm nie poprosi nikogo o eq czy o haslo, wiec czym ta sytuacja sie rozni ? Tu tez jest wyludzenie. Dodam, ze w metina graja glownie dzieci, wiec nie wiem dlaczego oczekujecie, ze beda myslec jak wy i beda tak zapobiegawcze. Wczoraj wpisalam w google virtual mt2 i glownie negatywne opinie, ze na serwie panuje zlodziejstwo, a admini nie reaguja.

to tak jak reklamy w mango ^^ są one niezawodne jedyne na rynku  a guzik prawda jedynie droższe i szybko sie psują bo często nazwa lekko zmieniona  a np wejdź przebrany za prezydenta do sejmu to bedziesz miała przerąbane, to na tej zasadzie :)


Dołączona grafika


#12 Zafrina

Zafrina

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył wto, 12 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:22

Do gmow. Jakos jak ktos podaje sie za gma i wyludza eq, to jest banowane, a jakos kazda madra osoba wie, ze gm nie poprosi nikogo o eq czy o haslo, wiec czym ta sytuacja sie rozni ? Tu tez jest wyludzenie. Dodam, ze w metina graja glownie dzieci, wiec nie wiem dlaczego oczekujecie, ze beda myslec jak wy i beda tak zapobiegawcze. Wczoraj wpisalam w google virtual mt2 i glownie negatywne opinie, ze na serwie panuje zlodziejstwo, a admini nie reaguja.

Duża różnica, ponieważ podszywanie się pod administrację jest karane permem. Jest to również wpisane w regulamin, gdybyśmy mieli banować za petsy to również za metale premium, na których jak napisał Abaddon również są oszustwa, to również musielibyśmy banować za to, że ktoś zamiast indiańskiej bransolety sprzedaje indiańską lalkę bo ta jest tańsza, mam dalej wymieniać powody dla których to w waszej gestii jest to by patrzeć co się kupuje?


Użytkownik Cαиdιѕ edytował ten post 05 wrzesień 2014 - 09:23

  • Gienislaw lubi to

virtual_1462283016__sygna.png


#13 ωσנ¢ιє¢н

ωσנ¢ιє¢н

    Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 728 postów
  • Dołączył sob, 21 lip 12
  • MiastoChędożone debile z numerem stada na uszach ^>^
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Xao,lBELIARl,GuFuuS
  • Gildia:________
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Hmmmm ?

Napisano 05 wrzesień 2014 - 09:45

Uważam, że osoby, które żerują na nowych, niedoswiadczonych graczach i wciskają im niby pety za 140b powinny być nagradzane banami. Nowy gracz, który zaczyna przygodę z virtualem może poważnie się zniechęcić i zrezygnować serwera po takim zakupie, a chyba jednak chodzi o to aby jak najwięcej osób grało na serwerze?

Jak dla mnie takie coś powinno być niedopuszczalne, precz z oszustami!

Co o tym myślicie ?

 

ps.Chodzi mi o bany jednodniowe, które dadzą do myślenia.

 

 

Na tym polega rynek.

Idiotów którzy oszukują nie da sie zniwelować do takiego poziomu aby ich w ogóle nie było.

 

Co do pomysłu byłbym na NIE

Dlaczego ?

 - ponieważ gdy ten który sprzeda taki item i przeważnie są to postacie w przedziale 100-200Lv to dość mocno go to podbuduje i zachęci jeszcze bardziej do gry.

Oczywiście poszkodowany jest na minusie ale przez to uczy się servera. Krok po kroku. 

 

A Twoje myślenie stacza się do tego aby gracz który wchodzi 1-wszy raz na server był prawie że w 100% bezpieczny przed takimi sytuacjami.

___________________

 

Jak dla Mnie jak pisałem wyżej pomysł na NIE  ;)



#14 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 05 wrzesień 2014 - 10:12

To jest po prostu kolejny denny pomysł koleżanki, która w jakiś sposób próbuje tutaj zaistnieć swoimi "DENNYMI" pomysłami.

 

Po pierwsze, za niewiedze się płaci..

Po drugie, jeżeli owy gracz nie jest pewien tego co się tam znajduje to zawsze może odwiedzić forum, zapytać innego gracza, bo widzę że jesteś bardzo obeznana więc zmień nick na skarbnica wiedzy albo na Chodząca Encyklopedia i stój w mieście, odpowiadając na pytania graczy.

 

Ale co do do tego karania, to jestem jak najbardziej przeciw gdyż, na szkatułce Peta napisane jest, Szkatułka. Pieczęci Baby Azrael czy jakoś tak, a na zwykłej tego nie ma. Więc moim zdaniem twoje pomysły to jest nabijanie sobie postów bo każdy z nich i tak odrzucany jest.

 

Następnym razem zanim cokolwiek napiszesz proponuję " Skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą" Albo po prostu przemyśleć to co się pisze. Mam nadzieję że ten post wyjaśni ci abyś najpierw pomyślała 100 razy.Jeżeli nie to przykro ale bardziej łopatologicznie nie potrafię już wyjaśnić.Tyle od mojej osoby.


Użytkownik ZLOPEM edytował ten post 05 wrzesień 2014 - 10:21

Dołączona grafika


#15 #Alistar

#Alistar

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 871 postów
  • Dołączył śro, 23 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Alistar
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Ali


Napisano 05 wrzesień 2014 - 10:47

Na początku mojej gry na serwie kupilem szkate azraelza za 100b z mysla,ze to pet a droplo ziolo.Od tego czasu zawsze patrze co kupuje i za ile :P Jak widac czegos mnie to nauczylo i innych tak samo nauczy.Jestem na nie

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych