Jump to content

Historyk (aktualizacja) - click Posted ImageZasady Eventów - click Posted Image Lotto - click Posted Image Komiks - click Posted Image Odgadnij liczbę - click


Photo

Gwardia !

gwardia

  • This topic is locked This topic is locked
78 replies to this topic

#76 ¢яєναη

¢яєναη

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 171 posts
  • Joined Sat, 28 Jun 14
  • MiastoPrypeć
  • Królestwo:Chunjo


Posted 24 November 2014 - 14:02

Powodzenia i polecam ze względu na Kaluske :D która zawsze była jest i będzię na tym serwie xD 

... I że Cię nie opuszczę aż do splajtu ... 4VirtualMT2  :wub:   :lol:


[color=#a9a9a9;][font="'comic sans ms', cursive;"]Nie wolno się bać.[/color][/font]

[color=#a9a9a9;][font="'comic sans ms', cursive;"]Strach zabija duszę.[/color][/font]
[color=#a9a9a9;][font="'comic sans ms', cursive;"]Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie.[/color][/font]
[color=#a9a9a9;][font="'comic sans ms', cursive;"]Stawię mu czoło.[/color][/font]
[color=#a9a9a9;][font="'comic sans ms', cursive;"]Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie.[/color][/font]
[color=#a9a9a9;][font="'comic sans ms', cursive;"]A kiedy przejdzie, obrócę oko swej jaźni na jego drogę.[/color][/font]
[color=#a9a9a9;][font="'comic sans ms', cursive;"]Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko JA.[/color][/font]

#77 Filip

Filip

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 680 posts
  • Joined Fri, 18 Apr 14
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto♥ Alusi
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:bzuska
  • Królestwo:Shinsoo


Posted 24 November 2014 - 15:10

Polecam :D


  • Morganax, ♥ Sm3rfny ♥, Brook and 2 others like this

virtualmt21490727359__makl.png


#78 PawelCela

PawelCela

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 547 posts
  • Joined Sun, 28 Apr 13
  • Płeć:Kobieta

Posted 24 November 2014 - 19:37

powodzenia :)


Postac PawelCela Została sprzedana dnia 22,10.15 o godz 23,30 za czyny nowego własciciela nie odpowiadam




8 user(s) are reading this topic

0 members, 8 guests, 0 anonymous users