Jak wejsc w tsa na jakiej stronie on jest jak na tsie gadac z adminem? Podacie mi strone do ts
1 reply to this topic
#1
Posted 19 June 2016 - 08:39
#2
Posted 19 June 2016 - 08:44
TeamSpeak3 to nie strona a program do rozmów który pobierzesz z https://www.teamspeak.com/downloads
Po zainstalowaniu przyciskiem ctrl+s bądź w zakładce połącz wpisz adres: virtualmt2.pl i klikasz połącz ..
- Akasza22 and Wojer48 like this

Also tagged with one or more of these keywords: Nowość
Broń
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Ninja →
Kupię Łuk Przedwieczny +20 KD9Started by Dubel , 19 Jun 2026 Nowość |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Dyskusje VirtualMT2 →
Poll
Dodanie nowego Peta oraz Wierzchowca – Magiczna MiotłaStarted by Pyszczek , 17 Jun 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Koło fortuny →
Koło fortuny#28Started by Morganax , 17 Jun 2026 |
|
|
||
Nowość
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Przedmioty wspólne →
RzemiosloStarted by Kustosz2001 , 10 Jun 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Konkursy, pojedynki i zabawy →
KomiksStarted by Morganax , 27 May 2026 |
|
|
1 user(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users


Zasady eventów -
This topic is locked








