Witam
Czy jest możliwe,żeby ktoś z administracji/lub osobom powierzonych mógłby mi na ts (teamspeak) dać mi prawo pisania/mówienia przez mikro?
Mój nick: TyJestesMoja
Napisano 09 sierpień 2016 - 14:18
Witam
Czy jest możliwe,żeby ktoś z administracji/lub osobom powierzonych mógłby mi na ts (teamspeak) dać mi prawo pisania/mówienia przez mikro?
Mój nick: TyJestesMoja
Napisano 09 sierpień 2016 - 14:28
http://iv.pl/
EuforioX
255 Lvl
Postać od początku moja aktywny prawie 24/7
Napisano 09 sierpień 2016 - 14:29
Chyba nie teraz ciezko spotkac [HDJ] wiec nie da rady
Szkoda Dzieki
Napisano 09 sierpień 2016 - 15:31
NMZC
http://iv.pl/
EuforioX
255 Lvl
Postać od początku moja aktywny prawie 24/7
Napisano 09 sierpień 2016 - 19:11
Napisano 09 sierpień 2016 - 20:22
Zależy na jakim kanale jesteś, jeżeli na poczekalni to nie możesz z powodu zbyt wielkiego poweru który jest ustawiony do mówienia. A na kanałach publicznych/tymczasowych możesz jeżeli masz ustawione mówienie.
Settings->Options->Capture
Broń
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Ninja →
Kupię Łuk Przedwieczny +20 KD9Napisany przez Dubel , 19 cze 2026 Nowość |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Dyskusje VirtualMT2 →
Ankieta
Dodanie nowego Peta oraz Wierzchowca – Magiczna MiotłaNapisany przez Pyszczek , 17 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Koło fortuny →
Koło fortuny#28Napisany przez Morganax , 17 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Przedmioty wspólne →
RzemiosloNapisany przez Kustosz2001 , 10 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Konkursy, pojedynki i zabawy →
KomiksNapisany przez Morganax , 27 maj 2026 |
|
|
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych