Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Ostateczny temat o petach i nowej mapie



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: Oponki / rywalizacja (48 użytkowników oddało głos)

Czy popierasz "nowa" mape dla 254/255?

  1. tak (33 głosów [68.75%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 68.75%

  2. Głosowano nie (15 głosów [31.25%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 31.25%

Czy popierasz predzial lvlowy dla petow?

  1. Głosowano tak (16 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  2. nie (32 głosów [66.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 66.67%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 17 lipiec 2017 - 16:39

Czesc osatnio sporo tutaj ankiet i tematow na temat petow jednak mam nadzieje ze ten temat bedzie juz ostatecznym rozwiazaniem tej sprawy ankieta jest prosta i zrozumiala a teraz na temat. jestem tutaj w miare nowym graczem i musze powiedziec ze kilka nie fajnych rzeczy widze na tym serverze

po 1 bardzo duze zageszczenie graczy na 135 poziomie ktorzy sa po prostu o wiele za mocni jak na ten poziom glownie przez pety dajace ogromna przewage dlatego nalezaloby ograniczyc ilosc petow na 135 poziomie przez co ulzyloby to nowym graczom (calkowicie na pewno nie ale znacznie latwiej postawic sie komus z krolem fenkiem niz razorem albo nawet smokiem) a 135 lvl powinien byc tylko przejsciowym a nie docelowym poziomem gry :).i prosze tutaj o nie plakanie graczy ktorzy twierdza ze skoro zarobili to nie chca "tracic" itd wy nic nie tracicie po prostu musicie wbic wyzszy poziom dla tych petow albo je wymienic na slabsze jezeli tak bardzo nie chcecie nic osiagnac i dalej katowac nowych.

przedzial poziomowy jaki proponuje to podstawowy-krol fenek od 1 lvl // arra,razory i te lepsze od poziomu 150 tam nie beda juz tak przeszkadzac nowym

2 sprawa to brak rywalizacji na maksymalnym poziomie przez co wlasnie wielu decyduje sie zostac na 135 gdzie mozna bic zarabiajacych ludzi dla nich nie jest to wazne ze ktos zaczal tu dzien czy miesiac temu wazne by mozna bylo napisac "lez psie" (pozdrawiam patriotic) dlatego tez nalezy dodac mape dla 220-255 poziomu gdzie gracze mogliby ze soba rywalizowac poniewaz aktualnie wszystkie miejsca zarobkowe sa prywatne :) moim zdaniem skoro gracze tak polubili mape z oponkami to mozna ja wykorzystac aby szybciej i latwiej zrobic "nowa" mape wystarczy na niej ustawic metki w innych pozycjach na odpowiednio wyzszy poziom a na srodku postawic bossa ktory pojawia sie co kilka/nascie godzin z takiego bossa musialyby leciec calkiem fajne przedmioty aby oplacalo sie o niego walczyc nawet cala gildia i dobrze by bylo aby boss byl na tyle silny by nie mogl pasc od 1 osoby :) mapa bylabyby projektowana typowo pod rywalizacje i miejsce "spotkan" wysoko poziomowych graczy.

drop z metkow jak i bossa pozostawiam do okreslenia administracji jednak w temacie mozecie a nawet powinniscie napisac co z nich powinno spadac aby ulatwic robote :) (o ile oczywiscie pomysl przejdzie)

mam nadzieje ze gracze mimo ostatnich wielu tematow ktore w sumie bardzo malo wniosly wkonca zbiora sie zaglosuja oraz kulturalnie i bez spamu typu "nie potrzeba takiej mapy bo tak albo nie potrzeba bo jest fajnie jak jest"


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#2 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 17 lipiec 2017 - 17:22

Co do petow nie będę się już wypowiadał bo wszyscy z chyba 5 poprzednich tematów znają moje stanowisko, poprostu nie.

Ale taka mapa to nie jest zły pomysł, ale zarobki muszą być nie większe jak na WW bo ta mapa straci znaczenie. Polecam żeby z metina dropil biolog: zioła i w małej ilości YY no i jakieś drobne itemy najlepiej malo warte.

Użytkownik Sardaar edytował ten post 17 lipiec 2017 - 17:24

  • Eterivion lubi to

#3 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 18 lipiec 2017 - 06:39

mapa ww teraz jest do zrobienia na 180 lvl posti i minimalny zarobek to 50-260b wiec wcale nie tak mało

 

taxer1921 kolecjy temat ktory opiera sie na tym by ty i typowy pustak siedzieli i plakali ze ludzie maja razadorki i smoki

co do smokow jest 2 na 135 i mam go ja i Kumino i to nie nasz problem ze dalismy rade zarobic na te pety :)

lvl postki co do peta zbedne a mapa to takie 3/10 bo jak juz napisalem wyzej ww da sie zrobic


virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#4 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 18 lipiec 2017 - 07:19

ostatnio jak stales ze mna na oponkach to plakales ze siedzisz na tym lvl bo nie ma rywalizacji na 255 i wszyscy siedza w kole a teraz mowisz ze mapa nie potrzebna :) gosciu co jest z toba nie tak? raz mowisz jedno a potem co innego


tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#5 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 18 lipiec 2017 - 07:22

i tak czy siak bd plakal ze na tej mapie nic nie zrobisz to po co masz cos takiego dawac//byla pradawnych taka to latały po niej  tylko 4/6 osoby


virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#6 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 115 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:


Napisano 18 lipiec 2017 - 07:38

Hipokryta...

Walczycie o to jak o życie...

Jestem na nie...

Oponka nie jest jedynym zarobkiem w tym przedziale Lvl'owym.

Cieżko, kur... iść na razadora i nie płakać, bo ktoś Cie "deda" ?
  • Sardaar, Penga i Dammesik lubią to

#7 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 18 lipiec 2017 - 08:24

mapa ww teraz jest do zrobienia na 180 lvl posti i minimalny zarobek to 50-260b wiec wcale nie tak mało

Niby jesteś taki doświadczony, taki wspaniały gracz co by tylko innych poniżał i pisał jak mają grać, ale nawet nie wiesz, że na 180 lv z elfa nic nie leci, a to drop z niego determinuje zarobek na WW.

Troszeszczke się też motasz. W poprzednich tematach argumentowałeś tak liczną obecność graczy mających 254 lv na 135 lv tym, że na 254 lv gracze siedzą w kole i nie ma się z kim bić. Teraz jest propozycja właśnie mapy typu oponki dla 254/255 na której można było by się bić i dalej ci nie pasuje.

Po prostu powiedz jasno, że zależy ci na tym, aby nikt cię nie mógł ubić w pvp a ty mógłbyś podbijać Ego zabijając byle losowego gracza.

Użytkownik TypowyPustak edytował ten post 18 lipiec 2017 - 08:25


#8 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 18 lipiec 2017 - 09:02

Niby jesteś taki doświadczony, taki wspaniały gracz co by tylko innych poniżał i pisał jak mają grać, ale nawet nie wiesz, że na 180 lv z elfa nic nie leci, a to drop z niego determinuje zarobek na WW.

Troszeszczke się też motasz. W poprzednich tematach argumentowałeś tak liczną obecność graczy mających 254 lv na 135 lv tym, że na 254 lv gracze siedzą w kole i nie ma się z kim bić. Teraz jest propozycja właśnie mapy typu oponki dla 254/255 na której można było by się bić i dalej ci nie pasuje.

Po prostu powiedz jasno, że zależy ci na tym, aby nikt cię nie mógł ubić w pvp a ty mógłbyś podbijać Ego zabijając byle losowego gracza.

widziales cos sie dzialo z mapa pradawnych? i wlasnie wychodzi jak czytasz posty co pisze wyzej czy w 2 tematach ....  aa co do ww to moze lepiej napiszcie temat w ktorym duza liczba osb sie wypowie na tak by drop z elfa byl na 180 lvl :) 


virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#9 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 18 lipiec 2017 - 09:18

widziales cos sie dzialo z mapa pradawnych? i wlasnie wychodzi jak czytasz posty co pisze wyzej czy w 2 tematach ....  aa co do ww to moze lepiej napiszcie temat w ktorym duza liczba osb sie wypowie na tak by drop z elfa byl na 180 lvl :)


To nie jest propozycja o tym aby oponki uczynić prywatne, tylko aby zrobić ograniczenie do 100 lv, skoro wyżej i tak już nic nie dropi.
Teraz wyszło jak ty czytasz posty.

#10 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:05

penga z toba naprawde jest cos nie tak XD powiedziales wyraznie ze na 255 nie ma sie z kim bic bo gracza siedza w kole a teraz mowisz ze nie chcesz tej mapy bo sa inne (PRYWATNE) w tej mapie chodzi o rywalizacje na wysokim poziomie a dopiero 2 sprawa to zarobek na niej. ciebie naprawde obchodzi chyba tylko walka ze 135 a dlaczego? dlatego ze tam nikt ci nie moze zagrozic jak masz takiego peta na 255 bys nic nie osiagnal kumplu dlatego boisz sie ze po dodaniu tej mapy i ograniczeniu petow staniesz sie zwyklym szaraczkiem ktory nic nikomu nie moze.

ps: w tych 2 propozycjach chodzi o to aby wiecznych 135 pogonic na 255 by tam cos osiagneli, a nowych graczy zachecic do gry tak aby rywalizowali sami ze soba a nie z gosciami co bija w nich po 1kk albo wiecej ;>


Użytkownik taxer1921 edytował ten post 18 lipiec 2017 - 11:07

tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#11 Penga

Penga

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Dołączył pią, 22 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFredekBezKredek
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Penga/lSzewczyKl
  • Gildia:Kredek Bez Fredek
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Siema ja jestem Fredek :)

Napisano 18 lipiec 2017 - 13:49

penga z toba naprawde jest cos nie tak XD powiedziales wyraznie ze na 255 nie ma sie z kim bic bo gracza siedza w kole a teraz mowisz ze nie chcesz tej mapy bo sa inne (PRYWATNE) w tej mapie chodzi o rywalizacje na wysokim poziomie a dopiero 2 sprawa to zarobek na niej. ciebie naprawde obchodzi chyba tylko walka ze 135 a dlaczego? dlatego ze tam nikt ci nie moze zagrozic jak masz takiego peta na 255 bys nic nie osiagnal kumplu dlatego boisz sie ze po dodaniu tej mapy i ograniczeniu petow staniesz sie zwyklym szaraczkiem ktory nic nikomu nie moze.

ps: w tych 2 propozycjach chodzi o to aby wiecznych 135 pogonic na 255 by tam cos osiagneli, a nowych graczy zachecic do gry tak aby rywalizowali sami ze soba a nie z gosciami co bija w nich po 1kk albo wiecej ;>

osiagnalem duzo na dt i osiagnalem duzo na 255 lvl wiec nie widze problemu i moge robic co mi sie podoba bo wydaje brylki ktore zdobylem ciezka praca a nie tak jak wy robicie teraz pod siebie wszystko bo nagle posty sie zaczely pokazywac jak wy zaczeliscie grac expic czy oddawac biola itp


virtualmt21501151824__mrocznapenga.png


#12 TypowyPustak

TypowyPustak

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Dołączył sob, 31 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHonolulu
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Nazwisko
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CzarnyBobas
  • Gildia:Chwilowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Polityka

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:18

osiagnalem duzo na dt i osiagnalem duzo na 255 lvl wiec nie widze problemu i moge robic co mi sie podoba bo wydaje brylki ktore zdobylem ciezka praca a nie tak jak wy robicie teraz pod siebie wszystko bo nagle posty sie zaczely pokazywac jak wy zaczeliscie grac expic czy oddawac biola itp

Czyli ty nie jesteś ciągle przeciwny propozycji z ograniczaniem lv petów albo oponek, dlatego, że chcesz mieć korzyści pod siebie?
To nie jest 1 kwietnia, daruj sobie.

Może zamiast tego powiesz dlaczego niby propozycja jest zła, zamiast tylko sapać jaki to ty jesteś pracowity i jacy my źli.



#13 taxer1921

taxer1921

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 188 postów
  • Dołączył pią, 16 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:XTaxer
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:taxer
  • Hobby:ogladanie psa jak sra

Napisano 18 lipiec 2017 - 14:19

ciezko zeby posty pojawialy sie zanim zaczalem tu grac XD gram tu miesiac albo mniej nawet nie wiem czesto marnujac czas na glupoty i nie chodzi mi tutaj o jakis placz z petami ze inni maja lepsze to ja tez takie chce XD fakt ze chce ale nie na 135 bo mi tam jest useless kompletnie bede go mial ale na 254/255 a do tego mowisz ze pod siebie daje to powiedz czy mapa na duzy poziom pod rywalizacje mi jest teraz do czegos potrzebna XD? nie wydaje mi sie bo zanim ja zaczne tam walczyc o co kolwiek to SPORO czasu minie przyjacielu. mowisz o brylkach zdobytych ciezka praca to powiedz jaka "praca" ja je zdobylem? ukradlem? dostalem? tez dropie i je zdobywam. takze twoj post wyzej jest ze tak powiem troche dziwny, tak mysle ze dziwny to dobre slowo a uzycie innego mogloby cie obrazic.

edit: warto dodac ze pomysl z nowa mapa zostal zainspirowany przez ciebie w naszej rozmowie na oponkach kiedy jako najwazniejszy powod zostania na 135 podales mi brak rywalizacji XD


Użytkownik taxer1921 edytował ten post 18 lipiec 2017 - 14:20

tumblr_og1fqs146r1vv1g70o1_540.gifvirtualmt21501278032__beka_xd.png

 


#14 MakeMyDay

MakeMyDay

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 844 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MakeMyDay
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 18 lipiec 2017 - 14:32

Propozycja z petami - na nie
Propozycja z mapką - może być

ps: w tych 2 propozycjach chodzi o to aby wiecznych 135 pogonic na 255 by tam cos osiagneli, a nowych graczy zachecic do gry tak aby rywalizowali sami ze soba a nie z gosciami co bija w nich po 1kk albo wiecej ;>

Nie wiem czy wiesz, ale większość 135lvli ma swoją główną postkę na 255lv, wiec "pogonienie 135 na 255" nie jest najlepszym uzasadnieniem za tą propozycją.

Użytkownik MakeMyDay edytował ten post 18 lipiec 2017 - 14:34


#15 qwerty010

qwerty010

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Dołączył pon, 24 wrz 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoCzęstochowa
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Wojciech
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tita
  • Gildia:ShadowBlade
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 18 lipiec 2017 - 14:33

Taaaak, wspólna mapka zarobkowa ala oponki dla 254+ to jest coś czego mi brakuje już od X czasu :D  






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych