Jest możliwość w dość sensownym czasie pokonać rippera na 103 lvl? Ninja dagger. Jeśli nie, to z jakim najmniejszym lvl i jakie eq na niego zabrać.
#1
Napisano 25 kwiecień 2018 - 14:34
#2
Napisano 25 kwiecień 2018 - 15:09
Najlepiej to 135lvl (trucie jest od 133 chyba ale najlepiej 135) , jakis slaby pet all eq smocze macza all 7 i zbr kd wit 8 i najlepiej bufke jeszcze wtedy na spokojnym luzie dasz rade a jesli chcesz od 103 lvl robic dt to musisz miec cyba arre minimum i all kd8 wszedzie. Najlepiej dopic 135 i zrobic srednei eq.
- Xinnzogfa lubi to
#3
Napisano 25 kwiecień 2018 - 15:26
To dagger wiec macza nie lepiej Konochi a jak miecz to oss powinien starczyc all 7 oczywiścieNajlepiej to 135lvl (trucie jest od 133 chyba ale najlepiej 135) , jakis slaby pet all eq smocze macza all 7 i zbr kd wit 8 i najlepiej bufke jeszcze wtedy na spokojnym luzie dasz rade a jesli chcesz od 103 lvl robic dt to musisz miec cyba arre minimum i all kd8 wszedzie. Najlepiej dopic 135 i zrobic srednei eq.
Użytkownik DLwoj:) edytował ten post 25 kwiecień 2018 - 15:27
#4
Napisano 25 kwiecień 2018 - 16:04
To dagger wiec macza nie lepiej Konochi a jak miecz to oss powinien starczyc all 7 oczywiście
ale z resztą sie zgadzam
Tylko ze mam dyniaka (miecz) Moba kd +8 W stalce kd +7 , Smocze eq all 20/250. 190 na nieumar i krolewskiego peta. Lecz dalej nie moge mu dać rady max do 60% spada i resp do 100....
#5
Napisano 25 kwiecień 2018 - 16:40
Tylko ze mam dyniaka (miecz) Moba kd +8 W stalce kd +7 , Smocze eq all 20/250. 190 na nieumar i krolewskiego peta. Lecz dalej nie moge mu dać rady max do 60% spada i resp do 100....
dlatego powinieneś nabić 133 a jak nie to arra lub jasiu i będzie git
plus jakieś roski czy coś
#6
Napisano 25 kwiecień 2018 - 16:57
dobij ten 135 i tyleTylko ze mam dyniaka (miecz) Moba kd +8 W stalce kd +7 , Smocze eq all 20/250. 190 na nieumar i krolewskiego peta. Lecz dalej nie moge mu dać rady max do 60% spada i resp do 100....
#7
Napisano 25 kwiecień 2018 - 17:01
Ja wojem na 95lvl spokojnie daje radę. Mam maczugę all kd+8, kenaia, zbrojkę all kd+7, wiadomo do tego smocze wszędzie gdzie się da 40% diabły/nieumarli i 250/20 w 6/7. Z tego co wiem to trzeba bić powyżej 110k ( nie jestem pewny wartości). Ja zawsze pierw starałem się zblokować w ścianie jak riper uderza a potem biłem z konia
szybko schodziło
#8
Napisano 26 kwiecień 2018 - 03:41
#9
Napisano 26 kwiecień 2018 - 04:38
#10
Napisano 27 kwiecień 2018 - 07:34
Musisz bić 100k żeby zabić go bez trucia. Masz świetne eq, a dość mało mu schodzi. Biologa na 95lvl zrobiłeś ?
Jestem na jęczmieniach akurat. Ide robic biologa ![]()
Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Porównanie, Nowość
Broń
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Ninja →
Kupię Łuk Przedwieczny +20 KD9Napisany przez Dubel , 19 cze 2026 Nowość |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Dyskusje VirtualMT2 →
Ankieta
Dodanie nowego Peta oraz Wierzchowca – Magiczna MiotłaNapisany przez Pyszczek , 17 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Koło fortuny →
Koło fortuny#28Napisany przez Morganax , 17 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Przedmioty wspólne →
RzemiosloNapisany przez Kustosz2001 , 10 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Konkursy, pojedynki i zabawy →
KomiksNapisany przez Morganax , 27 maj 2026 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


Zasady eventów -









