Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

Bugowanie Bossów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: Bugowanie Bossów (40 użytkowników oddało głos)

Pytanie 1

  1. Głosowano Tak (27 głosów [67.50%])

    Procent z głosów: 67.50%

  2. Nie (13 głosów [32.50%])

    Procent z głosów: 32.50%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
16 odpowiedzi w tym temacie

#16 MakeMyDay

MakeMyDay

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 844 postów
  • Dołączył wto, 23 kwi 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:MakeMyDay
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 04 czerwiec 2018 - 16:13

Ja tego nie ogarniam. Jakim cudem ktoś był w stanie zabić jakiegoś bossa przed aktualizacją, a teraz nie?  :lol:  :lol:

Jedyną różnicą jest to, że zamiast naciskać ctrl+h co 1s, naciska sie spacje co 1s. Nic innego się nie zmieniło.  ;)

Co do propozycji oczywiście na nie.


Użytkownik MakeMyDay edytował ten post 04 czerwiec 2018 - 16:14


#17 Alokerth

Alokerth

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pią, 11 lip 14
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 04 czerwiec 2018 - 16:29

Ja tego nie ogarniam. Jakim cudem ktoś był w stanie zabić jakiegoś bossa przed aktualizacją, a teraz nie?  :lol:  :lol:

Jedyną różnicą jest to, że zamiast naciskać ctrl+h co 1s, naciska sie spacje co 1s. Nic innego się nie zmieniło.  ;)

Co do propozycji oczywiście na nie.

To ja Ci odpowiem na moim przykładzie :)

Przed aktualizacją byłem w stanie zabić każdego bossa z wyjątkiem pradawnej.

Aktualnie poza ww nie ubije żadnego bossa z warowni/zbrojowni. Dlaczego? Otóż mając peta na 165 lvl - dawał dużo więcej do ataku niż aktualnie (jeśli teraz w ogóle coś dają bo nic takiego nie zauważyłem np. w elfa biłem po 1,4kk teraz bije 936k, na zbrojowni biłem po ~500k teraz ledwo 320k) Dodatkowo bonus hp z pt którego teraz nie ma.

Ktoś jak ma przeciętne eq po aktualizacji nic nie zrobi - pozostaje tylko rozwijać eq.

Co do tematu jestem na nie. Wystarczy wcześniej puścić spację i bossa się nie odpycha. Teraz jak wsiadanie/zsiadanie nie działa zauważyłem nawet większą płynność w grze.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych