byl bym za tym zeby mozna bylo przechodzic przez peta dlatego ze one blokuja co przeszkadza podczas pvp w tym nowym pecie dragonie mozna normlanie przez niego przejsc ale pet typu jas malgosia razador blokuja przez co sie nie wygodnie expi i robi pvp
3 odpowiedzi w tym temacie
#1
Napisano 22 czerwiec 2018 - 10:03
#2 Guest_dfdfgxbc435_*
Napisano 22 czerwiec 2018 - 10:06
Przecież da się przechodzić przez petsy, polecam aktualizować klienta.
Użytkownik кσмιѕαяzуκ™ edytował ten post 22 czerwiec 2018 - 10:09
#3
Napisano 22 czerwiec 2018 - 10:08
Dokładnie, zaktualizuj klienta, normalnie przechodzisz przez petsy i konia
#4
Napisano 22 czerwiec 2018 - 10:23
Przed napisaniem propozycji proszę o zaktualizowanie klienta gry w celu sprawdzenia czy nie zostało to juz wprowadzone. Badz zapoznać sie z działem ogłoszenia temat zamykam

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość
Broń
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Ninja →
Kupię Łuk Przedwieczny +20 KD9Napisany przez Dubel , 19 cze 2026 Nowość |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Dyskusje VirtualMT2 →
Ankieta
Dodanie nowego Peta oraz Wierzchowca – Magiczna MiotłaNapisany przez Pyszczek , 17 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Koło fortuny →
Koło fortuny#28Napisany przez Morganax , 17 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Rynek serwera VirtualMT2 →
Kupię →
Przedmioty wspólne →
RzemiosloNapisany przez Kustosz2001 , 10 cze 2026 |
|
|
||
Nowość
Forum główne →
Zabawy forumowe →
Konkursy, pojedynki i zabawy →
KomiksNapisany przez Morganax , 27 maj 2026 |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 4
0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych


Zasady eventów -
Temat jest zamknięty








