Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Kilka Pytan ( Do Administracji I Graczy)



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 czeczu97

czeczu97

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1181 postów
  • Dołączył pią, 13 cze 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Brak
  • Królestwo:Jinno


Napisano 13 sierpień 2018 - 14:25

1.Dlaczego ninja jest o wiele slabsza na zordzie i mapie pradawnej? Chodzi mi o to ze osoby grajace wojem lub sura ze slabszym eq od ninji daja rady ubic bosy. Czyli ludzie lubiacy grac postacia ktora szybko bije nie moga bo nie mozna dalej rozwijac eq. Mam juz piekielne/otchlani eq i chce latac pradawna NINJA ale nie moge bo nie daje rady. Musialbym miec eq pradawne/demoniczne zeby rozwijac swoje eq?

2.Na serwerze od pewnego czasu widzac ze brakuje kompasow/mapek/medali portalu przydal by sie nowy dungenon na ktorym dropily by te wejsciowki bo jest ich bardzo malo na serwie. Wejsciowka na ten dungenon mogly by byc brylki.W ten sposob na serwerze bylo by mniej brylek  i wartosc ich by byla wieksza. ( na tej mapce mogly by rowniez leciec szkaty martwych rybek poniewaz na serwerze brakuje ryb)

3.Wiem ze te pytanie/propozycje byly czesto ale dlaczego bron pvm na 255lvl +20 nie jest podswietlana/nie swieci sie ? Dlugo trzeba sie nameczyc zeby zrobic ta bron na +20 i fajnie by bylo aby ona sie wyrozniala wzgledem innych. Bron ta jest elitarnym ekwipunkiem jak i zbroja otchlani/pradawna (chodzi mi o +9).


Użytkownik czeczu97 edytował ten post 13 sierpień 2018 - 14:27

  • bartek537 lubi to

#2 Ryyychu

Ryyychu

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 307 postów
  • Dołączył nie, 14 wrz 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WujekRychu
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Gucci Trip


Napisano 13 sierpień 2018 - 14:52

a jaka jest roznica w zadawanych obrażeniach? z ciekawosci sie pytam

#3 czeczu97

czeczu97

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1181 postów
  • Dołączył pią, 13 cze 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Brak
  • Królestwo:Jinno


Napisano 13 sierpień 2018 - 14:58

Nie wielka ale Bosy biją o wiele więcej w ninje

#4 Gwiazdor

Gwiazdor

    Komentator

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1162 postów
  • Dołączył śro, 01 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoLondon
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Michu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gwiazdor
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Gwiazdus
  • Gadu-Gadu:x

Napisano 13 sierpień 2018 - 15:28

Widzialem cie na mapie zuo wczoraj jak biles pradawnego bossa i padales szybko, masz napewno buty piekielne +9?.Ja gram wojem i daje rade ubic pradawne bossy, ale troche czasu mi to zajmuje.

Co do medali, mapek i kompasow ze jest malo na serwerze, na rynku to sie mylisz. Bo ja ostatnio po 100X kompasow i mapek na luzie kupilem, a medali tez sporo jest.

Użytkownik Gwiazdor edytował ten post 13 sierpień 2018 - 15:30

  • CrissAngel1234 lubi to

virtualmt21502558949__gwiazdoe_gif.gif


#5 Hortix

Hortix

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Dołączył sob, 05 sie 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Kuba
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Moverten
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Hortix
  • Hobby:Wyprzedzanie prawym pasem


Napisano 13 sierpień 2018 - 16:33

2. ze smoka i zorda leci wystarczająco duzo mapek i kompasow, a szkaty martwych ryb dropią na v3 ze smoka


  • Gwiazdor lubi to

#6 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 13 sierpień 2018 - 17:49

Widzialem cie na mapie zuo wczoraj jak biles pradawnego bossa i padales szybko, masz napewno buty piekielne +9?.Ja gram wojem i daje rade ubic pradawne bossy, ale troche czasu mi to zajmuje.

Co do medali, mapek i kompasow ze jest malo na serwerze, na rynku to sie mylisz. Bo ja ostatnio po 100X kompasow i mapek na luzie kupilem, a medali tez sporo jest.

demo +1 posiada


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#7 Bahamabulldozer

Bahamabulldozer

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Dołączył pon, 30 lip 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZakopane
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:iXSe7enXi
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 06 wrzesień 2018 - 05:53

Może jakiś mały szczegół robi taka różnicę

#8 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 06 wrzesień 2018 - 13:26

1.Dlaczego ninja jest o wiele slabsza na zordzie i mapie pradawnej? Chodzi mi o to ze osoby grajace wojem lub sura ze slabszym eq od ninji daja rady ubic bosy. Czyli ludzie lubiacy grac postacia ktora szybko bije nie moga bo nie mozna dalej rozwijac eq. Mam juz piekielne/otchlani eq i chce latac pradawna NINJA ale nie moge bo nie daje rady. Musialbym miec eq pradawne/demoniczne zeby rozwijac swoje eq?

2.Na serwerze od pewnego czasu widzac ze brakuje kompasow/mapek/medali portalu przydal by sie nowy dungenon na ktorym dropily by te wejsciowki bo jest ich bardzo malo na serwie. Wejsciowka na ten dungenon mogly by byc brylki.W ten sposob na serwerze bylo by mniej brylek  i wartosc ich by byla wieksza. ( na tej mapce mogly by rowniez leciec szkaty martwych rybek poniewaz na serwerze brakuje ryb)

3.Wiem ze te pytanie/propozycje byly czesto ale dlaczego bron pvm na 255lvl +20 nie jest podswietlana/nie swieci sie ? Dlugo trzeba sie nameczyc zeby zrobic ta bron na +20 i fajnie by bylo aby ona sie wyrozniala wzgledem innych. Bron ta jest elitarnym ekwipunkiem jak i zbroja otchlani/pradawna (chodzi mi o +9).

2. Nie ma tego, i zobacz ile osób gra na 135 lvl a ile na 255 i uciekają na 135,, Gra na tym lvl powoli straciła sens... Ja bym zmnisjszył ilośc byłek na DT dropionych z ripa i cała reszta wróciłą by na 255 zaczeli by robić eq i wszystkiego było by do oporu.. Szkoda że admin pozwala na takie zostawanie na 135lvl i ciągle dla nich jest wszystko robione.


Dołączona grafika


#9 єƨƙєяє

єƨƙєяє

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 275 postów
  • Dołączył pon, 06 sie 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Patryk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:eskereDB
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 06 wrzesień 2018 - 14:35

2. Nie ma tego, i zobacz ile osób gra na 135 lvl a ile na 255 i uciekają na 135,, Gra na tym lvl powoli straciła sens... Ja bym zmnisjszył ilośc byłek na DT dropionych z ripa i cała reszta wróciłą by na 255 zaczeli by robić eq i wszystkiego było by do oporu.. Szkoda że admin pozwala na takie zostawanie na 135lvl i ciągle dla nich jest wszystko robione.

Robienie Ripa aktualnie jest nieopłacalne poprzez "drop" klucza, jeśli idzie się 2x z rzędu na ripa i 2x z rzędu dropi się klucz po 40minut, a po otwarciu szkat leci 80b. Masz około 2h robienia 2 ripów, a tylko 160b zarobku, prędzej 135 lvl robią Isavela - około 3/4h roboty, a 800b wpada.



#10 Xevix

Xevix

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 261 postów
  • Dołączył śro, 30 paź 13
  • MiastoSanok

Napisano 06 wrzesień 2018 - 17:19

2. Nie ma tego, i zobacz ile osób gra na 135 lvl a ile na 255 i uciekają na 135,, Gra na tym lvl powoli straciła sens... Ja bym zmnisjszył ilośc byłek na DT dropionych z ripa i cała reszta wróciłą by na 255 zaczeli by robić eq i wszystkiego było by do oporu.. Szkoda że admin pozwala na takie zostawanie na 135lvl i ciągle dla nich jest wszystko robione.

Chciałbym nawiązać do tematu zostawiania na 135 lvl.

Otóż nie wiem czy zauważyliście, ale sety bestii dość łatwo się robi jak również mają "normalne" bony. Chodzi mi tutaj o "hierarchie" tzn robisz item niższego "rzędy" na wyższego i otrzymujesz lepsze bony bądź takie same jak item jest +0. Nie oszukujmy się jest to dość kluczowy aspekt jeśli ktoś gra i chce rozwijać eq. Zerknijmy jak to się ma na wyższym przedziale. Ulepszamy boski naszyjnik, kiedyś jak nie było setu mistycznego od razu przechodziliśmy na piekielny, jednakże czasy się zmieniły. Ulepszymi i co dostaniemy? no raczej d***, itemek na 200 lvl ma TAKIE SAME bony jak ten na 150 dopiero na +5 !!, na +9 raptem 10%. Ok mamy mistyczny, to warto iść wyżej robić V3 z dotychczasowym eq i dropić ulepszacze. Mamy wystarczającą ilość ulepszyło na piekielny +0 z mistyka +9. Jakie super bony dostaniemy? Z średnich 70 spadniemy do oszałamiających 5 % !!!!!!, na  +1 50%, równość nastąpi znowu na +5. Rozumiem że mając mistyka +9 i po przerobieniu go na piekielny +0 będę w stanie dalej robić V3 z tymi średnimy 5%? no śmiech na sali . . .

To samo dotyczy się innych itemków piekielnych . . . Może warto by było to zmienić ? Jak się przerobi na +9 by bony były te samo i później większe/lepsze ???. Bo szczerze nie mam ochoty ulepszać naszyjniku jak widzę 5% średnich. Dodam że przy 30% ulkepszenia.

 

Tak wiem napiszecie że to piekielne eq etc etc etc . . . logicznie tu nie ma spójności co do bonów . . .

Być może gruntowne przebudowanie bonów coś zmieni?


  • StayNaked lubi to

#11 konrad704

konrad704

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów
  • Dołączył nie, 15 paź 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:errorpolak
  • Gildia:BloodAngel
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Errorpolak
  • Hobby:Walki-Kendo , Paintball , Virtualmt2

Napisano 13 wrzesień 2018 - 17:48

Myślę ze chodzi mu bardziej o drop tych mapek/kompasów/medali bo od pewnego czasu jak latam ww <moze z 70 wylatalem> tylko 1 medal dropnoł. wiec mysle ze tym musza sie admini zająć bo chyba nie tylko mi tak dropi moi znajomi także narzekają na brak dropu medali z ww jeden wyleciał 100x i nic mu nie dropło wiec chyba cos jest nie tak. 



#12 Xevix

Xevix

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 261 postów
  • Dołączył śro, 30 paź 13
  • MiastoSanok

Napisano 05 październik 2018 - 07:12

Odpowie ktoś z administracji ? / ref



#13 sajaozw

sajaozw

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów
  • Dołączył czw, 15 mar 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:SztywnyJohny
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Euro
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:xDami
  • Hobby:gram dla sztywności

Napisano 05 październik 2018 - 10:57

nie ma kompasow i niczego poniewaz gmy na ox ach nic nie daja nie dosc ze nie ma pol na pol to jeszcze wgl nagrod nie daja nie oplaca sie  w ogole wchodzic na oxy dlatego tak malo ludzi na nie wchodzi i wiekszosc przestala grac 



#14 sajaozw

sajaozw

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów
  • Dołączył czw, 15 mar 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:SztywnyJohny
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Euro
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:xDami
  • Hobby:gram dla sztywności

Napisano 05 październik 2018 - 11:08

a co do ripera to jest masakra nei mozna juz zarobic na tym po 40- 50 min klucz dropi kiedys dropil tak jak an zbrojowni warowni w ciagu 10 min no nie raz sie zdarzalo 30 min a teraz jakies bugi sa i wgl nic nie leci admini w kulki leca wojtka praktycznie nie ma i nie ma nawet sie do kogo spytac co jest 5 z tym czy bedzie to naprawione czy nie a reszta adminow nie zajmuje sie takimi rzeczami wiec jest krypa 



#15 EmPeTrzy

EmPeTrzy

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 400 postów
  • Dołączył śro, 23 kwi 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKielce
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Oponka/Empe3
  • Gildia:Mordixy
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:MP3
  • Hobby:Zielone KAWASAKI KFX 700 V-TWIN/ OFRROAD / GOTOWANIE / SPORT / MUZYKA /

Napisano 07 październik 2018 - 14:45

Ninja jest słabsza na tych mapach bo jak stwierdziles szybko bije, dlatego muszą być zachowane jakieś proporcje. Twoj wybór czy chcesz szybciej robić mapki czy mniej padać. Napewno jak już zrobisz lepsze eq ninja będzie szybsza od innych klas na tych dungach





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych