Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Propozycja Virtualmt2 S2 ! Przeczytaj !



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 EXIT

EXIT

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Dołączył nie, 02 gru 18
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:ShopGracz
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:ShopGracz

Napisano 02 grudzień 2018 - 07:41

Witam wszedłem na server po kilku latach... I zauważyłem że graczy jest coraz mniej.Wiec ja wychodze na przeciw,Narpiew chciał bym podać powody dlaczego gracze nie przybywają.... Wiec dosyć zbędnego pier***olenia.

1.Server za bardzo się rozwiną. Załóżmy jestem nowym graczem zakładam eq wchodze do m1 patrze graczy mało a co druga postać ma 255/254 otchłań albo runiczne eq. To zniechęca bardzo graczy.

2. Blanas. Po tak długim czasie balans troche uległ zmianie. Załóżmy drugi raz nie poddaje się expie zawzięcie mam 135 dobre eq ,Macza,Hwang, chce zarobić dobry hajs na swojego wymarzonego Królewskiego Feniksa wchodzisz czekasz na metka już wiesz ze bryłki masz na wyciągniecie ręki a tu ni z gruchy ni z pietruchy wchodzi 135. Mówisz ok napisze ze zajęte , a jak to nie poskutkuje to mam eq pvp wywale go z tąd moim nefrydem all 7 . A on nagle wywala Ci z Dyniowego miecza 500k z duchowego . Bo okazuje sie że to dawny 255 który sprzedał konto i ma takie eq ze 1 duchowym mógłby ZBURZYĆ całą tą  wieże.

3.Jednym mniejszym powodem jest RAZADOR a raczej jego praktyczny brak... Razador był fajnym sposobem na zarobek jak i na dropnięcie kolejnego peta niestety został zmnieniony na gorsze . Sam zniechęciłem sie do gry gdy Razador został zmieniony. Paru moich kumpli z tego powodu też odeszło.

Dobra ! Skończyliśmy Moje wywody i pewnie innych nowych graczy na tym servie 

Teraz Dam Pare ZAJEBISTYCH pomysłów na dodanie do potencjalnego s2

1.Pierwszym bardzo dobrym pomysłem jest TRANSMUTACJA Czyli mamy BRZYDKĄ maczuge i mamy PIĘKNEGO błękita Dajemy te 2 bronie do npc czarny mary i maczuga z brzydkiego kaczątka zmienia sie w pięknego łabędzia post-82209-0-63916800-1543739556_thumb.j

2.Drugą rzeczą jest zarobek na 160-200 Poziomie była by "Wieża Setaou" Było by to podobne poprostu do DT Końcowym Bosem albo by była NIEBIESKA ŚMIERĆ albo jakiś Pułkownik Setaou albo coś w ten  deseń.

3.Petsy Wizytówka tego pięknego servera. Niestety ale petsy na początku servera psuły by STRASZNIE balans wiec wychodze na przeciw z petami od levela.

  • 1.Piesek,Azraeluś,Fenkis ognisty,itd 90 lv
     
  • 2.Bao bao,Lodowy Feniks,itd 135 lv
     
  • 3.Kenai [chyba tak ta druga panda sie nazywała], królewski pheniks 150lv
     
  • 4.ARA 200 może 170vl
     
  • 5.Jaś 200 lub 220lv
     
  • 6 Niebieski smoki czy cos takiego 250lv

LEVEL na pety był by TYMCZASOWY np po 3 mieś servera [lub mniej ogranicznik zdejmował się].

4.Powrót STARGO RAZADORA Razador był bardzo fajnym zarobkiem przywrócic starego nic dodać nic ująć .

5. Wykorzystać metki . Metki nie mają dropu ;( . Brakuje bicia metinów które dają np ulepszacze na jakąś zbroje perełki itd by zarobić pierwsze pieniądze na serwie 

6.Unikatowe BOSSY na mapkach BOSSY jak metki dawały by bardziej kosztowne ulepszacze .

7.Nieskończona zmianka i kamień

8.Kamienie duchowe które robią skille na P odrazu nie można ich kupić dropią z BOSSA

9. Tak wiem wiem... wielu osobom sie to nie spodoba ale tu też wychodze na przeciw ludzie z dobrym eq mogli by wymienić swoje eq z s1 na jakąś walute 'Premium' która pozwalała by na skrzynie premium które by dropiła fajne rzeczy na start jak i w środkowej fazie gry ;). Lub za te punkty bedziemy mogli wymienić na jakiś eq początkowe coś jak maczuga albo unikatowy strój/zbroja WETERANA Virtualmt2.
zbroja ulepszała by sie wraz z naszym lvl.Albooo.Miała była by do 100+ za każdym plusem zwiekszało by silny na potwory i hp. Oczywiście ulepszanie tej zbroi nie było by łatwe....Strój jak strój. xD

To Narazie tyle gdy będe miał jeszcze jakieś pomysły będe pisać ;) . Zachęcam do kulturalnej i pozytywnej dyskusji :P
 

Załączone pliki


Użytkownik EXIT edytował ten post 02 grudzień 2018 - 08:07

  • Stiff i '' lubią to

#2 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 02 grudzień 2018 - 08:04

Bezsens i jeden wielki syf jakiego na innych serwerach pełno.. virtual jest jeden po co robić jakieś s2-3-4 to tylko by dodało szklane wody do kałuży serwerów.. jestem na nie. Chodź co do ograniczenia lvl petów jeśli dobrze to zrozumiałem jestem na tak. Bo nie każdego stać na razadora czy na are. A tak wszystkie niskie lvl miałyby takiego samego peta.



Dodaj ankietę

Użytkownik Qki edytował ten post 02 grudzień 2018 - 08:04

Dołączona grafika


#3 Stunter

Stunter

    Inteligent

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1700 postów
  • Dołączył pon, 28 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • Miastoмσтσραяккσѕzαℓιη
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LucaBrasi
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Spioszek


Napisano 02 grudzień 2018 - 08:09

konkretna propozycja, jestem na tak, ograniczenie lv petów było wprowadzone zaraz po aktualizacji, jednak zostało zdjęte, bo był płacz. Moim zdaniem Admin jeszcze raz powinien przemyśleć tą kwestię. Dwa ostatnie podpunkty zbędne.


virtualmt21511111706__maxresdefault.jpg


#4 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 grudzień 2018 - 08:18

Tak wiem wiem... wielu osobom sie to nie spodoba ale tu też wychodze na przeciw ludzie z dobrym eq mogli by wymienić swoje eq z s1 na jakąś walute 'Premium' która pozwalała by na skrzynie premium które by dropiła fajne rzeczy na start jak i w środkowej fazie gry . Lub za te punkty bedziemy mogli wymienić na jakiś eq początkowe coś jak maczuga albo unikatowy strój/zbroja WETERANA Virtualmt2. zbroja ulepszała by sie wraz z naszym lvl.Albooo.Miała była by do 100+ za każdym plusem zwiekszało by silny na potwory i hp. Oczywiście ulepszanie tej zbroi nie było by łatwe....Strój jak strój. xD
 

S2 dla Vmt2 byłoby strzałem w kolano, jak nie w głowę :x

Z tej listy zastanowiłbym się jedynie nad tym rezadorem, którego sam lubiłem robić 4fun.



#5 Mansoon

Mansoon

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 737 postów
  • Dołączył wto, 18 cze 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKamień Pomorski
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ariante
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Szymuś


Napisano 02 grudzień 2018 - 08:19

Nie ma jak zarobić? Proszę cię przez pół roku doszedłem do 255 z niezłym eq exp. Transmutacja ok podoba mi się ten pomysł. Przedział lv dla peta mogli by dodać tak aby te "kozaki" nie mogli przeszkadzać nowym czyli Petem który był by dostępny do 135 lv był królewski (od 136 wszystkie pety mogły by być dostępne). Z razadora jest niezły zarobek ale długo się go robi więc mogli by go przyspieszyć ale zmniejszyć ilość bryłek z dropu. Serwer s2 był by strzeleniem sobie w kolano ponieważ stracił by on myślę że 90% starych graczy.

virtualmt21614962742__virtualmt216149498


#6 DukeSxPompa

DukeSxPompa

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 152 postów
  • Dołączył śro, 02 mar 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Krzysiek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:DukeSxPompa
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Dukesik


Napisano 02 grudzień 2018 - 08:21

Pety na tak, pytanie czy jest potrzebny nam s2? Według mnie, nie. Propozycja z metkami mi się podoba i powrót starego razadora to można wprowadzić na istniejący serwer, ponieważ faktycznie te metki stoją bezczynnie. Mój kolega chciał zobaczyć serwer, dałem mu 90lv i poszedł na oponki bo tam metkow najwięcej, po godzinie stwierdził że to sensu nie ma. Fajnie by bylo jakoś zachęcić ludzi bo non stop Ci sami lataja po serwie, ludzie wchodzą na serwer dobija 90/130lv i stoją bo muszą na boskie zarobić lub niebianskie a jak wiadomo to nie jest tania sprawa, a nawet bestii ulepszyć to tez nie mały koszt. I albo wytrzymują upływ czasu i klepią te eq albo kończą przygodę z serwerem, wiec coś z tym trzeba zrobić moim zdaniem.

Użytkownik DukeSxPompa edytował ten post 02 grudzień 2018 - 08:23


#7 EXIT

EXIT

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
  • Dołączył nie, 02 gru 18
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:ShopGracz
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:ShopGracz

Napisano 02 grudzień 2018 - 08:22

 

S2 dla Vmt2 byłoby strzałem w kolano, jak nie w głowę :x

Z tej listy zastanowiłbym się jedynie nad tym rezadorem, którego sam lubiłem robić 4fun.

 

 

konkretna propozycja, jestem na tak, ograniczenie lv petów było wprowadzone zaraz po aktualizacji, jednak zostało zdjęte, bo był płacz. Moim zdaniem Admin jeszcze raz powinien przemyśleć tą kwestię. Dwa ostatnie podpunkty zbędne.

Zgadzam się też nad tym polenizowałem ;P



#8 SlodkiMisiek.

SlodkiMisiek.

    Legenda VirtualMT2

  • Off Topic & Mod DC
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3148 postów
  • Dołączył pon, 18 cze 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SlodkiMisiek
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:SlodkiMisiek
  • Hobby:VirtualMT2
    Anime -> Naruto & Boruto The Best


Napisano 02 grudzień 2018 - 08:24

Admin już kiedyś pisał, że S2 nie będzie więc z tym się licz. Bywały przypadki, że s2 były a potem łączyli s2 z s1 przez co ludzie odchodzili :) a co do ograniczenia lvl pets'a jeżeli dobrze zrozumiałem mogło by to przejść ale to zostawmy adminowi.


  • Temαri ♥ lubi to

virtualmt21712592857__diament_sygnatura.


#9 PoKoHoQ

PoKoHoQ

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Dołączył czw, 08 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto-
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:-


Napisano 02 grudzień 2018 - 08:24

Jak najbardziej na tak ciekawa propozycja tylko ze metki typu królowa pająków , król orków byly by w m1 i z nich by dropily biżuterie na 50 lv , a dalej na mapkach na 90 lv i wtedy z tych na 90 lv by sie robiło już biżuterie do konca . 



#10 bartek537

bartek537

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Dołączył nie, 06 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 02 grudzień 2018 - 08:28

Jebn. Ij się w łeb. Propozycja bez sensu. Było grać to też byś miał 255 i otchłani a nie przychodzi wielce prezes po x latach i od razu chce najlepsze eq bo mu się nie chce grać. To jest najlepszy serwer na świecie a nie jak te śmietniki które upadają po 1 miesiącu. Nie podoba się nie graj proste inni pracowali (grali) na to nawet od początku serwera czyli kilka parę ładnych lat.


  • lGrzesiekl lubi to

#11 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 02 grudzień 2018 - 08:31

Jeśli tak bardzo wam zależy na s2 to proponuję zrobienie serwera s2, który po pewnym czasie zostanie połączony z s1, powiedzmy, np. po 3 miesiącach. Nowi gracze mogli by dogonić starszych.



#12 Carki

Carki

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 204 postów
  • Dołączył czw, 08 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoBiłgoraj
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Grzegorz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sarniaczek
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 grudzień 2018 - 08:40

virtual tym się odróżnia od innych że nie ma różnego typu "gówienek", jak Ci tego brakuje zmień serwer.Virtualowi jedynie co brakuje to reklam.



#13 Jareek.

Jareek.

    Inteligent

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1699 postów
  • Dołączył pon, 30 gru 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGrójec
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gildia:єυƒσяια / ηєνєямιη∂
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 02 grudzień 2018 - 08:51

admin w niektórych swoich wypowiedziach odnosił się do tematu s2. Z wypowiedzi tych wynikało to, ze jeśli chodzi o temat serwera s2 nie ma na co liczyć. Popieram zdanie admina!


Dołączona grafika


#14 Slovik

Slovik

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Dołączył nie, 29 lip 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Krystian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TygrysQ
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 grudzień 2018 - 08:51

Propozycja kozak jeśli chodzi o zmiany w grze, wszystko na tak chyba! Jeśli o s2.. Kiedyś byłem za tym, bo myślałem że nie ma tu możliwości zarobku, ale jest.. Virtuala można porównać bardziej do realnego życia i pracy niż do kolejnego z miliona innych nudnych prywatnych serwerów metin 2.. S2 na nie, ale pozostałe propozycje jak najbardziej na plus, najbardziej ta z petami I DO ADMINISTRACJI, REKLAMA, REKLAMA, REKLAMA!!! bo serwer na cholernie duży potencjał co dowodzi to ile stoi 🤝 pozdrawiam

Użytkownik Slovik edytował ten post 02 grudzień 2018 - 08:55


#15 Cнαмρєяу

Cнαмρєяу

    Słaby pisarz

  • Płeć Piękna
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Dołączył wto, 12 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Karolina
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Champery
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Karmel
  • Hobby:Herbata, kalambury, koty


Napisano 02 grudzień 2018 - 09:39

Jak się chce zrobić eq, to się znajdzie sposób na zarobek i zrobienie, to ma być gra 4fun, a nie "muszę mieć max eq w miesiąc".
Ktoś Cię bije na 135? Dołącz do jakieś gildii, która będzie Ci pomagała się obronić.
O serwerze s2 nie ma co gadać, bo to po prostu głupi pomysł.
  • яσуѕєи™ i JestemSobom lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych