Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Wielkanocne Kartki - click Dołączona grafika Turniej PvP - click


Zdjęcie

Bronie Vmt2 i Runiczne


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź

Ankieta: Co o tym sądzicie? (15 użytkowników oddało głos)

Czy należy coś z tym zrobić?

  1. Tak (13 głosów [86.67%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 86.67%

  2. Nie (2 głosów [13.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 13.33%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ostatni z rodu

Ostatni z rodu

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Staszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:307
  • Gildia:Chelcedon
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 10 luty 2019 - 09:16

Witam serdecznie, wychodzę do was z jednym tematem do przedyskutowania. Chodzi tu o system ulepszeń broni pvp w przedziale 150-240, jest on nie grywalny na lvl na którym one są. Chce zaznaczyć że nie chodzi mi o ilość ulepszaczy, ich koszt, % na ulepszenie itp.. tylko o możliwość ich zdobycia. Jak jeszcze vmt2 broń jest się w stanie robić na 180 poziomie robiąc ww, tak runicznych na 200 bez kombinowania i kupowania nie da się wytworzyć. Jest to spowodowane tym, że bossy są nie do ubicia, ale nie przez nie posiadanie odpowiednio mocnego eq, tylko brak możliwości otrucia takiego bossa. To samo jest z elfem, ale jego jeszcze daggerem da się ubić lecz jak z niego tak i z azraela jest zerowy drop na tym poziomie. Co moim zdaniem jest bardzo dziwne

  

 

Najprostszym rozwiązaniem byłoby zmniejszenie poziomu owych bossów do takiego, aby była możliwość otrucia ich na 200 poziomie. Chociaż można pomyśleć o czymś więcej może ktoś wpadnie na lepszy pomysł...  

Niestety nie mogłem napisać tematu w dziale propozycje, dlatego pisze go tu. 

 

Liczę na kulturalną dyskusję i zaznaczam że temat odnosi się do systemu ulepszeń broni vmt2 i runicznych, a nie mojego czy kogoś innego ekwipunku, expienia mojej postaci, ani ułatwiania, zwiekszania dropu i % na ulepszenie. Tak słowem przypomnienia dla tych mniej uważnych.



#2 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 10 luty 2019 - 09:24

Znając życie 90 % użytkowników tego forum napisze, że kiedyś się robiło na mniejszych % i się dawało rade... Cena zrobienia samemu broni otchłani przekracza jego wartość. Najlepszym sposobem było by zmniejszenie ilości ulepszaczy do połowy.


Użytkownik zαιкєя edytował ten post 10 luty 2019 - 09:25

  • Yokoshimo i єƨƙєяє lubią to

#3 M4TIS

M4TIS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 211 postów
  • Dołączył wto, 04 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:M4TIS


Napisano 10 luty 2019 - 18:00

Gram na 200 lvl ulepszam runka, ale jak zobaczylem ilosc amuletow i ich cene to mi sie plakac zachcialo :P Jestem za zmiana ulepszaczy lub zmniejszaniem ich do polowy



#4 Ostatni z rodu

Ostatni z rodu

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Staszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:307
  • Gildia:Chelcedon
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 11 luty 2019 - 14:19

Fakt, to jest bez sensu.. ale co innego....

Powiedzmy... wbijamy lvl... robimy aby mieć wyższy lvl. 
to dlaczego...

Gloria ( 120lvl ) -- katana ( 200 ) --- vmt2 ( 160 ) ...
Przecież to jest dziwne... to ma zachęcić graczy do wbijania lvl'a ? ale po co mają wbijać? przecież na 200lvl mogą mieć runiczne +20...

Co do mapek... logicznie pomyśl, zostały wprowadzone lodowe bronie, od 180lvl a ty piszesz o runicznych...
Wbij 180lvl, zrób:
Zbroja 180lvl +9 ( ma SR ) 
Lodowe +20 
eq mistyczne na 200lvl +9 
arra 

Powinieneś dać radę ;) a jak nie, to masz już eQ przecież, wystarczy dobić lvl... i na spokojnie otrujesz i zrobisz mapki ;)

Nie rozumiem o  co ci chodzi, mam wrażenie jakbyś nawet nie przeczytał tego co napisałem. Ale... to... już... twoja... sprawa... :/ nie... musisz... wyjaśniać...

 

Może się rozmywa to w temacie, więc prostując głównie chodzi mi o to że nie da się otruć bossa z warowni, który ma 250 lvl na 200 poziomie postaci, a na 200 lvl są potrzebne ulepszacze z niego. Dlatego proponuje zmniejszyć poziom bossów z warowni, tak aby dało się je otruć i w konsekwencji ubić. Albo zrobić jakiś inny sposób zdobywania ulepszaczy na eq runiczne, czy zmienić ulepszacze. Chociaż najprostszy i najmniej inwazyjny, dający na jakiś czas rozwiazanie problemu jest pomysł ze zmiana lvl bossów ^^ przynajmniej tak mi się wydaje. Nwm może ktos ma lepsze wyjście ^^


  • Klejmens lubi to

#5 bartek537

bartek537

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Dołączył nie, 06 gru 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 11 luty 2019 - 15:25

Było już kilkanaście propozycji na ten temat.



#6 Sinanek

Sinanek

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 459 postów
  • Dołączył pią, 18 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Miłosz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sinanek
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sinanek
  • Hobby:Enduro/supermoto/JDM


Napisano 11 luty 2019 - 20:06

Chcesz otruc bossa? Wbij 254lvl, mając eq na 200 i dasz radę ... po co obniżać? Może odrazu dajmy max 135lvl na serwie... i grajmy


Ty chyba nie wiesz o co chodzi. Rozchodzi się o to, że jeśli bronie są na 200lv to generalnie na tym 200lv powinniśmy mieć możliwość je robić i ulepszać...
  • Ostatni z rodu i Klejmens lubią to
Dołączona grafika

#7 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 11 luty 2019 - 20:27

Było już kilkanaście propozycji na ten temat.

AHA XDE DOBRZE, ŻE NAM POWIEDZIAŁEŚ


  • Klejmens lubi to

#8 Ostatni z rodu

Ostatni z rodu

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Staszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:307
  • Gildia:Chelcedon
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 11 luty 2019 - 20:41

@Vaaro możesz przestać zaśmiecać temat niepotrzebną treścią i powodować zwadę? Nie możesz zostać przy tak/nie i uzasadnienie, napisać sugestie? 3 post z twojej strony który nic nie wnosi do tematu, a wręcz przeciwnie, zamienia go w kłótnie i oddala od sedna sprawy.


  • Klejmens lubi to

#9 Mansoon

Mansoon

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Dołączył wto, 18 cze 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKamień Pomorski
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ariante
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Szymuś


Napisano 11 luty 2019 - 21:47

Kiedyś eq miestycznego nie było a jednak robiliśmy v3 broni na 180 czy runicznych też nie było a jednak robiliśmy te mapy więc Varo jak nie dajesz rady na mapach to weź sobie kumpli jeśli ich masz i lataj razem z nimi a nie płaczesz.

virtualmt21614962742__virtualmt216149498


#10 Ostatni z rodu

Ostatni z rodu

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Staszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:307
  • Gildia:Chelcedon
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 11 luty 2019 - 23:02

Kiedyś runiczne runiczne były na 250 bo to była najlepsza broń na serwerze, teraz słusznie jest na 200 poziom ponieważ na 250 były 4 sety broni a ( w wiekszości klasach) między 150, a 250 nie było nic. Fajnie zostało to ,, załatane ,, 3 setami broni które wypadły z top broni. Vmt2 na 160, runiczny na 200 i othcłań na 240, to jest spoko. Bo te bronie nie bardzo były potrzebne na 250, jak ktoś juz chciał pvp robić to szuka otchłani +0. Mysle że przesunięcie lvl miało troche na celu podsuniecie tych broni mniej zaawnsowanym graczom. Jednak nie wzięto tu pod uwagę kosztu i mozliwości zdobycia ulepszaczy do wytwarzania. Lecz tu nawet nie koszt chodzi jak o sama możliwość, jeżeli nic to nie ujmie dropu postacia na 250-255 lvl to czm nie? Nie rozumiem 

 

Nie mów że mi się coś umyślało, ktoś napisał że była juz wiele razy o tym mowa, sam zerknołem do starych dyskusji i faktycznie nie dawno też ktos o tym pisał. I nie musisz mi nic tłumaczyć, bo temat nie jest o mnie, moim eq i expieniu postaci, perłach, workach itp. To jest temat o vmt2 i runicznej broni, broni do pvp. Nmw ile razy to trzeba pisać :/


  • Sinanek lubi to

#11 Ostatni z rodu

Ostatni z rodu

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Dołączył śro, 16 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Staszek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:307
  • Gildia:Chelcedon
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 11 luty 2019 - 23:23

Jak chcesz załóż o tym osobny temat, bardzo chętnie się wypowiem, tu tego nie zrobię aby nie kontynuować tej zbędnej polemiki. Możesz też napisać pw w grze czy na forum, ale tu daj sobie już spokój, bo nic to nie wnosi. Takie wyzywanie było śmieszne i dawało rozrywkę 2 lata temu teraz jest to nudne, żałosne i do tego psuje działanie dwóch działów propozycje i dyskusje. Zrobiłeś z tego tematu gnój, a liczyłem na wspólne rozwiązanie problemu. Teraz Adnim nawet na to nie zwróci uwagi, bo zobaczy po raz kolejny wyzywających się dzieciaków.


Użytkownik Ostatni z rodu edytował ten post 11 luty 2019 - 23:25


#12 Sinanek

Sinanek

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 459 postów
  • Dołączył pią, 18 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Miłosz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sinanek
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sinanek
  • Hobby:Enduro/supermoto/JDM


Napisano 12 luty 2019 - 06:54

Akurat WW na 200lv da rade,ninją z razorem robiłem łatwo, pt+healer, lodowe+20 itp
Dołączona grafika

#13 kamilos288

kamilos288

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów
  • Dołączył sob, 26 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:.

Napisano 12 luty 2019 - 18:15

Zacznijmy od tego że sprzedałbyś boja. Masz za niego bryłki co daje Ci możliwość rozwinięcia twojego "dobrego" eq



#14 dyzio123

dyzio123

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 89 postów
  • Dołączył czw, 16 lut 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TygrysQ
  • Gildia:Czasowo brak
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Banita
  • Hobby:Czytanie forum ;)

Napisano 19 luty 2019 - 07:24

Jego eq tu raczej nic do rzeczy nie ma a propozycja 100% na tak ja proponowalbym jeszcze przedzialy lvl dla graczy z nizszym poziom em zeby rzeczywiscie mogli efektywnie budowac swoj ekwipunek :)
  • Ostatni z rodu lubi to

#15 Rosierek

Rosierek

    Legenda VirtualMT2

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6151 postów
  • Dołączył sob, 05 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 19 luty 2019 - 14:05

Na temt runicznego wypowiadalem się wielokrotnie i dalej zdanie nie zmienię. System ulepszenia broni runicznych powinien zostać przebudowany, to ze został zwiększony % na ulepszenie nie rozwiązuje problemu. Wartość broni nie spadła, dalej tego nikt nie robi bo najzwyczajniej w świecie się nie opłaca. Moim zdaniem powinien zostać dodany nowy dungeon, z którego dropilyby ulepy na owe bronie.
Uprzedajac kolejne pytania. Zmiana lv bossów aby go otruc mija się z celem, bo nie wydaje mi się żeby taki 200lv ubil tego bossa, no chyba że będzie miał nowego peta. I tak a propo to aby wejść nas warownie nie trzeba czasem 250lv?:D
  • Xender, Effa - Królowa Ziemi i Ostatni z rodu lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych