Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

Forma rozrywki dla graczy 90-135lvl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 maszPRO8L3M

maszPRO8L3M

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Dołączył pon, 25 wrz 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoStockholm
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Radek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:maszPRO8L3Mx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 05 maj 2019 - 18:06

Cześć, chciałbym zorganizować jakąś forme walk regularnych walk w przedziale 90-135lvl w formie bardziej for fun niż wojen między gildijnych które są często kiepskie (np gdy w jednej gildii jest 6 graczy online, w drugiej są dwie osoby). Mój pomysł jest taki żeby co weekend organizować jakąś forme zabawy np:

 

turniej pvp 2vs2 z drabinkami itd

walki np 6vs6 / 8vs8 graczy w PT w formie, twoja postać pada, nie wstajesz i czekasz na koniec krótkiej potyczki

ew wojny gildii (które są nieco cięższe do zorganizowania, ale wszystko da się zrobić)

 

Takie formy organizowałem kiedyś na serwerze PL (może nawet znalazłbym filmiki na YT, ale nie jestem pewnien czy mogę je tu umieszczać) w których brało udział od 20 do 60 osób i było to w miare fajne spędzenie czasu dla osób które lubią walczyć.

 

Wymagania: myśle że postać w chunjo, bo tam jest najwięcej osób oraz nie bycie obrażalskim np: nie będę z wami walczyć bo jedna osoba z mojej drużyny ksuła mi kiedyś metina :)

 

Czas, myśle że z wyprzedzeniem mozna zorganizować na jakąś godzine wieczorną w weekend.

 

Jeśli jest ktoś chętny, może tutaj napisać co o tym myśli (proszę nie pisać zbędnych komentarzy na inne tematy) ew jak ktoś chce więcej podyskutować o tym może pisać na mojego dropka w grze maszPRO8L3Mx, w tygodniu będę w godzinach wieczornych.


  • Zaiker. i Serka lubią to

#2 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 05 maj 2019 - 18:20

Dobra pomysł. Na tak. Mogły by się odbywać też takie turnieje na 255.


Użytkownik zαιкєя edytował ten post 05 maj 2019 - 18:21


#3 M4TIS

M4TIS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 211 postów
  • Dołączył wto, 04 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:M4TIS


Napisano 06 maj 2019 - 18:58

Na nie. Co juz wam sie zaczyna nudzic tam na 135 ? xd


  • lBaNaNl lubi to

#4 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 06 maj 2019 - 20:57

Na nie. Co juz wam sie zaczyna nudzic tam na 135 ? xd

Strzelam, że grasz 5 lat na 254 i masz lodowy miecz +6. Niestety większość osób, które się pluje do 135 lvli ma takie eq. Każdy ma wybór na jakim lvlu zostaje, a takie coś to było by fajne urozmaicenie. Turnieje PVP, pojedynki bardzo zachęcają do robienia eq pvp, a kto wie może i by powstało takie coś na 254-255. Nie wiem co się stało z tymi eventami. Według mnie na serwerze brakuje jakiegoś urozmaicenia, nowych eventów. Nie muszą być to nowe autorskie eventy, ale, np. najwięcej wykonanych dungów. Powiedzmy na każdy weekend odpalał by się cykliczny event, który polegałby na zrobieniu największej ilości dungeonów (powiedzmy dungeon zaliczałby się na ostatnim bossie).

Na miejscu administracji nie brałbym pod uwagę takich nie uzasadnionych opinii.

 

Nie pozdrawiam.


Użytkownik zαιкєя edytował ten post 06 maj 2019 - 20:57





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych