Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie

małże u NPC


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 maszPRO8L3M

maszPRO8L3M

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Dołączył pon, 25 wrz 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoStockholm
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Radek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:maszPRO8L3Mx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 29 czerwiec 2019 - 17:59

Witam, ktoś rozważał kiedyś temat małży u NPC? Dla nieświadomych niektórzy gracze kupują dużą ilość po 20000 małży otwierając je na autoclickerach zdobywając drop. Drop z małży jest więcej warty niż same małże u NPC, co dla mnie nie ma troche sensu ponieważ od NPC powinno kupować się rzeczy które są warte więcej niż u gracza w grze. Temat luźny do dyskusji, jestem ciekaw kto co ma powiedzenia na ten temat, zarówno zakupu małży u NPC jak i używania autoclickera w grze.


Użytkownik Tvister edytował ten post 29 czerwiec 2019 - 17:59


#2 Enigmatic

Enigmatic

    Niekryty Alkoholik

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPrypeć
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Eitrim
  • Gildia:Slytherin
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 29 czerwiec 2019 - 18:04

Akurat drop pereł zależy od szczęścia, raz stracisz raz zyskasz. A z tego co wiem to AC są niedozwolone w grze? :)
No i to ze drop jest wart więcej niż małże od npc a po chwili że to nie ma sensu bo z npc powinno się zarabiać więcej niż od graczy, rly?
  • Akaiii lubi to

#3 maszPRO8L3M

maszPRO8L3M

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Dołączył pon, 25 wrz 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoStockholm
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Radek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:maszPRO8L3Mx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 29 czerwiec 2019 - 18:06

Akurat drop pereł zależy od szczęścia, raz stracisz raz zyskasz. A z tego co wiem to AC są niedozwolone w grze? :)

Drop jest zależy od szczęścia ale przy ilości którą gracze kupują np 2miliony małży kwestia tego szczęścia nie jest duża, z 20tyś małży leci ci 190-210 pereł, więc przy ilości 2milinoy małży dostaniesz średnią z dropu (czyli 200red pereł za 20000małży).

 

Kwestia autoclickerów, z tego co mi gm napisał, to gracz ma udowodnić że gracz korzysta z autoclickera, samo zgłoszenie takiego gracza nic nie da, ale mam nadzieje że wtedy z gm się nie zrozumieliśmy i jakiś admin wypowie się tutaj :)



#4 Enigmatic

Enigmatic

    Niekryty Alkoholik

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPrypeć
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Eitrim
  • Gildia:Slytherin
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 29 czerwiec 2019 - 18:10

Drop jest zależy od szczęścia ale przy ilości którą gracze kupują np 2miliony małży kwestia tego szczęścia nie jest duża, z 20tyś małży leci ci 190-210 pereł, więc przy ilości 2milinoy małży dostaniesz średnią z dropu (czyli 200red pereł za 20000małży).
 
Kwestia autoclickerów, z tego co mi gm napisał, to gracz ma udowodnić że gracz korzysta z autoclickera, samo zgłoszenie takiego gracza nic nie da, ale mam nadzieje że wtedy z gm się nie zrozumieliśmy i jakiś admin wypowie się tutaj :)



Tak szczerze, bez hejtu, bez niczego dla mnie tak powinno zostać. Na małym lvlu (po kilku latach gry gram od zera) otwierając np 1/2/3k wychodzę albo na zero albo minimum +, poza tym weź pod uwagę że na eq otchłani na pewnym plusie trza po bodajże teraz 1k każdej malzy? Jak coś źle napisałem to odpisze Ci jutro, ponieważ pochlanalem duża ilość % z czego
to od lat tu jestem znamy xd
  • SlodkiMisiek. i Akaiii lubią to

#5 SlodkiMisiek.

SlodkiMisiek.

    Legenda VirtualMT2

  • Off Topic & Mod DC
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3139 postów
  • Dołączył pon, 18 cze 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SlodkiMisiek
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:SlodkiMisiek
  • Hobby:VirtualMT2
    Anime -> Naruto & Boruto The Best


Napisano 29 czerwiec 2019 - 21:04

Tak szczerze, bez hejtu, bez niczego dla mnie tak powinno zostać. Na małym lvlu (po kilku latach gry gram od zera) otwierając np 1/2/3k wychodzę albo na zero albo minimum +, poza tym weź pod uwagę że na eq otchłani na pewnym plusie trza po bodajże teraz 1k każdej malzy? Jak coś źle napisałem to odpisze Ci jutro, ponieważ pochlanalem duża ilość % z czego to od lat tu jestem znamy xd
Troszeczkę się mylisz bo nie po 1k każdej lecz : na +5 jest potrzebne 5k białej perły, na +6 4k niebieskiej perły, na +7 3k krwawej perły :P
  • Temαri ♥ lubi to

virtualmt21712592857__diament_sygnatura.


#6 Enigmatic

Enigmatic

    Niekryty Alkoholik

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPrypeć
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Eitrim
  • Gildia:Slytherin
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 30 czerwiec 2019 - 06:08

Troszeczkę się mylisz bo nie po 1k każdej lecz : na +5 jest potrzebne 5k białej perły, na +6 4k niebieskiej perły, na +7 3k krwawej perły :P

No dlatego napisałem, że dziś sedytuje posta żeby na trzeźwo napisać :D
Wciąż podtrzymuje że drop z malzy od npc jest ok, nie ma co zmniejszać ani zwiększać szans na drop
  • Akaiii lubi to

#7 maszPRO8L3M

maszPRO8L3M

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Dołączył pon, 25 wrz 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoStockholm
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Radek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:maszPRO8L3Mx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 30 czerwiec 2019 - 08:15

Chciałem podkreslić ze drop z małzy jest taki, ze za samo klikanie zarabiasz bryłki, administracja nie banuje za autoclickery (przynajmniej ja tak uwazam) a nie trzeba kasowac tych malzy, mozna np podniesc ich cene tak zeby sie na nich nie zarabiało.

#8 Cнαмρєяу

Cнαмρєяу

    Słaby pisarz

  • Płeć Piękna
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Dołączył wto, 12 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Karolina
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Champery
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Karmel
  • Hobby:Herbata, kalambury, koty


Napisano 30 czerwiec 2019 - 09:39

Chciałem podkreslić ze drop z małzy jest taki, ze za samo klikanie zarabiasz bryłki, administracja nie banuje za autoclickery (przynajmniej ja tak uwazam) a nie trzeba kasowac tych malzy, mozna np podniesc ich cene tak zeby sie na nich nie zarabiało.

Gdzie Ty w ogóle widzisz problem..? Ktoś chce tak zarabiać to czemu niec? Brawa dla tych którzy wpadki na ten pomysł.
Jestem na nie.
  • яσуѕєи™ i Enigmatic lubią to

#9 maszPRO8L3M

maszPRO8L3M

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Dołączył pon, 25 wrz 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoStockholm
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Radek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:maszPRO8L3Mx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:03

Gdzie Ty w ogóle widzisz problem..? Ktoś chce tak zarabiać to czemu niec? Brawa dla tych którzy wpadki na ten pomysł.
Jestem na nie.

 

 

W tym że autoclickery w pewien sposób zabierają szanse na zarobek dla początkujących graczy


Użytkownik Tvister edytował ten post 30 czerwiec 2019 - 10:03


#10 Enigmatic

Enigmatic

    Niekryty Alkoholik

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPrypeć
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Eitrim
  • Gildia:Slytherin
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 30 czerwiec 2019 - 10:06

W tym że autoclickery w pewien sposób zabierają szanse na zarobek dla początkujących graczy

klikacze tez da rade sprawdzic, w logach masz ile razy na sec klikasz malz, czy szkate, idzie dojsc po logach Admin widzi przykladowo ilosc zmian 1/5 na sec w logach wiec otwieranie pewnie tez.. Wystarczyloby zeby za to dawali bana przykladowo na 2msc 


  • Akaiii lubi to

#11 maszPRO8L3M

maszPRO8L3M

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Dołączył pon, 25 wrz 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoStockholm
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Radek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:maszPRO8L3Mx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 30 czerwiec 2019 - 11:11

klikacze tez da rade sprawdzic, w logach masz ile razy na sec klikasz malz, czy szkate, idzie dojsc po logach Admin widzi przykladowo ilosc zmian 1/5 na sec w logach wiec otwieranie pewnie tez.. Wystarczyloby zeby za to dawali bana przykladowo na 2msc 

Dlatego napisałem gdzieś w postach żeby admin się wypowiedział, kiedyś o tym pisałem z gm na ts i dostałem odpowiedź że to ja jako gracz mam udowodnić że ktoś korzysta z auto clickera, niestety gracz nie ma takiego dostępu do logów :P


Użytkownik Tvister edytował ten post 30 czerwiec 2019 - 11:12

  • Enigmatic lubi to

#12 Наталка

Наталка

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 98 postów
  • Dołączył wto, 22 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Natalia
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 30 czerwiec 2019 - 11:22

W czym widzisz problem? jak ktoś używa wspomagaczy to się nie interesuj, on poniesie kare, a nie ty . A co do tych małży jak ci sie nie podoba to nie kupuj daj komuś zarobić.

Na nie.


Użytkownik Наталка edytował ten post 30 czerwiec 2019 - 11:23

  • Enigmatic lubi to

(...) Ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.


#13 maszPRO8L3M

maszPRO8L3M

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Dołączył pon, 25 wrz 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoStockholm
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Radek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:maszPRO8L3Mx
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 30 czerwiec 2019 - 11:58

W czym widzisz problem? jak ktoś używa wspomagaczy to się nie interesuj, on poniesie kare, a nie ty 

 

W tym że nie poniesie kary? :)

 

a zdanie w czym widzisz problem... to dobra odpowiedz do każdej zmiany w grze, każdego buga czy słabego dropu glejtów, napisałem w czym problem w pierwszym poście 

 

Nie twierdze że mam na 100% racje, napisałem co ja myśle, byłem ciekaw zdania innych, ale twoja odpowiedź jest conajmniej mierna... nie interesować się graczami którzy używają wspomagaczy, i dopisek na końcu "na nie" (pewnie po to żeby post nie był uznany jako spam bo bez tych dwóch wyrazów nie wnosi nic do dyskusji)


Użytkownik Tvister edytował ten post 30 czerwiec 2019 - 12:09


#14 Наталка

Наталка

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 98 postów
  • Dołączył wto, 22 sty 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:Natalia
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 30 czerwiec 2019 - 12:09

kur jest jak jest najlepiej cały serwer byś pozmieniał bo ci jedna głupia rzecz nie pasi


  • Enigmatic lubi to

(...) Ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.


#15 Sardaar

Sardaar

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 376 postów
  • Dołączył nie, 15 gru 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Małopolskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sardaar
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 30 czerwiec 2019 - 16:09

Ludzie na tym nie zarabiają milionów żeby to był jakiś ogromny problem wymagający sprawdzania logów i dociekania czy prawdopodobne jest aby ktoś potrafił otworzyć 20 małzy w sekundę. czy tam coś ... Kolega tak mówił, no w sumie każdy wie o co chodzi ^^ Tak jak pisałeś średnio 200 red pereł za 1.1kb to jest 5.5/szt  to juz wiecej zarobku jest z chodzenia na ww.

To jest problem na poziomie trzymania szklanki na spacji :D Ewidentnie nalezy się za to ban na 2 miesiące. 

Szczerze to nawet nie wiem co do tego mają nowi gracze. 


  • Enigmatic lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych