Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Wielkanocne Kartki - click Dołączona grafika Turniej PvP - click


Zdjęcie

Serwer?

Nowość

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qartis

Qartis

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 197 postów
  • Dołączył nie, 02 mar 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHmmm ^^
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:FredkaEvr/staniol
  • Gildia:Szukam :c
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qartis
  • Hobby:Gif,jpge,png 😊


Napisano 25 lipiec 2019 - 17:02

1.

Witam, stwierdziłem że napisze temat odnośnie serwera. Jak dobrze wiemy nasz Virtual trochę zmalał z ilością graczy. 800? tylko trzeba pomyśleć o tym ze na mapy potrzeba pt żeby wejść wiec stawiam ze jest okolo 650/700 mogę sie mylić ale nie chodzi o to, tylko pytanie co Administracja mogłaby zrobić żeby przywrócić ilość Graczy.

Moim zdaniem Fanpage VirtualMt2 / reklama na Fb przyciągnęłaby garstkę graczy.

Konkursy na fb? Niby głupota ale co jak co nowy odzew byłby.

A może ktoś z was ma jakiś pomysł żeby ściągnąć graczy??

2.

Dawno tu grałem i bardzo dużo sie pozmieniało przez okres mojej przerwy, na dobre i tez na złe :/ 

Patrząc sie na Expienie postaci rodzi mi sie w głowie pytanie gdzie nasza cudowna mapa metin 130lvl do expienia 160-254 lvl i te zadymki ?? fakt dodano Groty z czego widziałem lecz zabrano Dobre chwile w szukaniu pomocy na mapie bo ktos tam sie wbił...

Moze i powiecie ze sa inne teraz spoty gdzie mozna zrobic zadymke ale ze jestem starym wyjadaczem virt myśłę ze mapke 130 nic nie przebije... 

3. 

Bronie? Kto pamieta te czasy jak 130-150 lvl latały z broniami  (Gloria, Luk Naj..., Nimfa, Szeroki 120lvl?... Magik itp) moze cos nazwy pomyliłem ale juz nie pamietam :/ A teraz widze postacie 135 z broniami Czekoladowymi,Dyniowe i inne tego typu co sa Hmmm dla początkującego niedostępne (za drogie) Możliwe ze to moje tylko takie zdanie ale stwierdzam że dla serwera bylby lepiej bez takich broni...

Dobrym pomysłem jest fakt na bronie virtualne, runiczne na mniejszy lvl + ^^

........................................................................................................................................................................................................................

To jest moja własna opinia co mogłoby zmienić sie na Serwie dla poprawy rozgrywki... Jeśli masz odmienne zdanie lub byś chciał coś dodać od siebie zapraszam do Dyskusji... (Jestem tego świadom ze nie można już cofnąć co zostało dodane (Itemki) lecz miło byłoby aby coś się zmieniło albo zachęciło na powrót starych graczy czy tez nowych do gry :) )

 

 


  • Sardaar lubi to

Chciałbyś gif? z filmu,bajki itp? 

Napisz z miłą chęcią pomogę :)

Godzilla-2014-PL-480p-BRRip-XVi-D-AC3-MiKong-Skull-Island-2017-PL-WEB-DL-Xvi-D-K

 


#2 PasiaG

PasiaG

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył śro, 04 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 25 lipiec 2019 - 17:12

Też uwazam ze za duzo jest dyniowych itp w koncu to mialy byc unikatowe itemy :D



#3 InSaNe

InSaNe

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 145 postów
  • Dołączył śro, 05 cze 19
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEłk
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Damian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Krytycz3k
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Aktualnie Brak
  • Gadu-Gadu:---
  • Hobby:***To samo co w przedstawieniu***

Napisano 25 lipiec 2019 - 17:38

Co mogłoby przyciągnąć graczy?

1. Reklama- prezentacja (YT), która pokaże wszystko od a do z co znajduje się na serwerze dobrego jak i również złego . Wiadomo im więcej informacji tym więcej osób znajdzie coś dla siebie.

2. FanPage - Facebook- Nie każdy ma czas na przesiadywanie na forum i przeglądanie wszystkich treści związanych z serwerem lecz w naszych czasach każdy korzysta z fb ( na ogół wiekszosc posiada transmisję danych włączona w telefonie ), wszystkie aktualizacje jakieś ważniejsze wydarzenia konkursy etc. Powinny być zamieszczone na owym fanpage'u .

Ale jak wiadomo potrzeba chętnych do zrealizowania obu pomysłów
  • Qartis, SerasXsenpai i Carki lubią to

#4 Kar0

Kar0

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 105 postów
  • Dołączył sob, 03 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKrosno
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Karolina
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karoxx
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Znęcanie się


Napisano 25 lipiec 2019 - 17:39

Co do konkursów- jestem za, super pomysł.

Co do innych rzeczy- nie wypowiadam się, ponieważ nie grałam wtedy co Ty, gram tu rok. Wiesz, serwer rozwija się wraz z graczami i warto byłoby wziąć to pod uwagę :) 


  • Qartis, Avallach i Filipiak lubią to

#5 KikiMiki

KikiMiki

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 92 postów
  • Dołączył pią, 07 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Kasia
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:DrKucHO /Assertive
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:brak
  • Hobby:Metin !!!!!!!!!!!!!

Napisano 25 lipiec 2019 - 18:45

:( Fb  to chyba nie tędy droga !!   pytanie 2 i 3  to  niema co gadać teraz o wiele lepiej 



#6 SlodkiMisiek.

SlodkiMisiek.

    Legenda VirtualMT2

  • Off Topic & Mod DC
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3125 postów
  • Dołączył pon, 18 cze 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SlodkiMisiek
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:SlodkiMisiek
  • Hobby:VirtualMT2


Napisano 25 lipiec 2019 - 18:54

Ile razy ten temat był poruszany i dalej nie potraficie załapać że każdym latem, wakacjami są braki ludzi na serwerach przecież ludzie wyjeżdżają na wakacje więc nie licz na to że będzie grało sporo osób.
  • Kamil20092 lubi to

virtualmt21651504076__sygnatura.png


#7 Qartis

Qartis

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 197 postów
  • Dołączył nie, 02 mar 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHmmm ^^
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:FredkaEvr/staniol
  • Gildia:Szukam :c
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qartis
  • Hobby:Gif,jpge,png 😊


Napisano 25 lipiec 2019 - 19:05

:( Fb  to chyba nie tędy droga !!   pytanie 2 i 3  to  niema co gadać teraz o wiele lepiej

niby czemu nie ? Moim zdaniem zawsze jakaś reklama dla serwera i też budowanie społeczności. Jakieś newsy odnoscnie serwera czy innego typu :)

Ile razy ten temat był poruszany i dalej nie potraficie załapać że każdym latem, wakacjami są braki ludzi na serwerach przecież ludzie wyjeżdżają na wakacje więc nie licz na to że będzie grało sporo osób.

Mówisz że wiele osób wyjechało? To fakt ale też zobacz że dużo osób ma też wolny czas na grę, bo wakacje w końcu niema szkoły... A druga sprawa zauważ że z rokiem na rok coraz mniej graczy na serwerze.. A czym to jest spowodowane? Słaba reklama serwera... Bo jak startował ten serwer w 2010 jak się nie mylę to było Max 3 dobre serwery prywatne to wtedy nie była potrzebna reklama... A teraz żeby zdobyć gracz potrzeba reklamy i nie chodzi mi o takich yutoberach co skaczą z kwiatka na kwiatka... tylko coś w stylu fb żeby przyciągnąć graczy do siebie na stabilny dobry serwer...

Chciałbyś gif? z filmu,bajki itp? 

Napisz z miłą chęcią pomogę :)

Godzilla-2014-PL-480p-BRRip-XVi-D-AC3-MiKong-Skull-Island-2017-PL-WEB-DL-Xvi-D-K

 


#8 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 114 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Wkur*anie ludzi ♥


Napisano 25 lipiec 2019 - 19:06

Ile razy ten temat był poruszany i dalej nie potraficie załapać że każdym latem, wakacjami są braki ludzi na serwerach przecież ludzie wyjeżdżają na wakacje więc nie licz na to że będzie grało sporo osób.

XD Jak ludzie latem nie grają w metina, to chyba tego..


  • Qartis i Kamil20092 lubią to

#9 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 114 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Wkur*anie ludzi ♥


Napisano 25 lipiec 2019 - 19:11

Według mnie no sorry, ale jedyny Jarek robi coś by przyciągnąć, zatrzymać graczy. Czy to zmyślne eventy, nagrywanie bez odgrzewanych OX, górników, czy innych szukań.

Tak, same eventy to nie wszystko, bo nudne to jest tak samo jak latanie non stop tych samych map.

Według mnie, ktoś nowy, zupełnie nowy, kto nie gra na GM.


Użytkownik ¢яιєℓℓ edytował ten post 25 lipiec 2019 - 19:12


#10 SlodkiMisiek.

SlodkiMisiek.

    Legenda VirtualMT2

  • Off Topic & Mod DC
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3125 postów
  • Dołączył pon, 18 cze 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SlodkiMisiek
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:SlodkiMisiek
  • Hobby:VirtualMT2


Napisano 25 lipiec 2019 - 19:41

Mówisz że wiele osób wyjechało? To fakt ale też zobacz że dużo osób ma też wolny czas na grę, bo wakacje w końcu niema szkoły... A druga sprawa zauważ że z rokiem na rok coraz mniej graczy na serwerze.. A czym to jest spowodowane? Słaba reklama serwera... Bo jak startował ten serwer w 2010 jak się nie mylę to było Max 3 dobre serwery prywatne to wtedy nie była potrzebna reklama... A teraz żeby zdobyć gracz potrzeba reklamy i nie chodzi mi o takich yutoberach co skaczą z kwiatka na kwiatka... tylko coś w stylu fb żeby przyciągnąć graczy do siebie na stabilny dobry serwer...

Co zamiast wałkować ciągle to samo wypadałoby ruszyć się i zacząć iść w tym kierunku:) weźcie się za to i pokażcie co potraficie a nie tylko piszecie i piszecie. Tworzycie tylko tematy ile to ludzi gra to wio z reklamą jak tak a nie kurcze tylko marudzicie.

 

Co do wolnego czasu fakt jest go dużo ale wcale nie znaczy że jest to czas wolny tylko na grę :) jak nie wyjazdy na wakacje to można swój czas poświęcić na wiele innych rzeczy a to nie tyka tylko naszego serwera ale i innych również czy tam innej gry sieciowej porównując. Poczekaj na koniec wakacji bądź jak wrócą zimne dni a ludzi przybędzie.


Użytkownik SlodkiMisiek. edytował ten post 25 lipiec 2019 - 19:45

virtualmt21651504076__sygnatura.png


#11 Zaiker.

Zaiker.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Dołączył czw, 25 maj 17
  • Państwo: Country Flag
  • Miasto...
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tomek
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Zaiker


Napisano 25 lipiec 2019 - 19:52

Szczerze wątpię, żeby coś się tutaj zmieniło. Brak terenów gildii, brak eventów gildyjnych, po prostu ten serwer nie ma już czym przyciągnąć graczy, a dodanie nowego setu nic nie zmieni, ponieważ jest to aktualizacja dla 10 osób. Prawda jest taka, że choćby administracja teraz stanęła na głowie to nic nie da. Jedynym ratunkiem jest reklama.



#12 Qartis

Qartis

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 197 postów
  • Dołączył nie, 02 mar 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoHmmm ^^
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:FredkaEvr/staniol
  • Gildia:Szukam :c
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qartis
  • Hobby:Gif,jpge,png 😊


Napisano 25 lipiec 2019 - 20:07

Co zamiast wałkować ciągle to samo wypadałoby ruszyć się i zacząć iść w tym kierunku:) weźcie się za to i pokażcie co potraficie a nie tylko piszecie i piszecie. Tworzycie tylko tematy ile to ludzi gra to wio z reklamą jak tak a nie kurcze tylko marudzicie.
 
Co do wolnego czasu fakt jest go dużo ale wcale nie znaczy że jest to czas wolny tylko na grę :) jak nie wyjazdy na wakacje to można swój czas poświęcić na wiele innych rzeczy a to nie tyka tylko naszego serwera ale i innych również czy tam innej gry sieciowej porównując. Poczekaj na koniec wakacji bądź jak wrócą zimne dni a ludzi przybędzie.

Rozumie wszystko lecz na każde miejsce powinien być odpowiedni kandydat... tak samo nikt za darmo nic nie będzie robił nie sądzisz? Powiedz mi też jedno z rokiem na rok ile graczy jest ? Bo jak dobrze pamiętam skończyłem grę tak hmm 2014/15 co nieraz zaglądałem żeby się rozejrzeć zobaczyć czy ktoś stary znaj gra... zauważyłem jedno że coraz mniej graczy albo ślepy ja... na TS3 też coraz mniej osób, forum powoli tak samo... gdzie spam na forum z postami ? Gdzie gracze na ts?? Powiesz mi że wakacje dlatego lecz powiem tobie że to gowno prawda za przeproszeniem, wakacje i inne wolne to najlepszy czas żeby przyciągnąć nowych graczy... fakt że każdy ma życie realne lecz dla osób które lubią się odstresowac chwilą grania w mt szukają serwera... I to jest moment którego powinien serwer się złapać i podnieść...

Aaaaaa i to nie jest marudzenie lecz dyskusja którą ma na celu wymyślania żeby zwiększyć ilości graczy na serwie... powiedz sąam czy byś nie był zadowolony żeby tak skończyło do 1k graczy ? I powoli coraz więcej? Żeby znów serwer miał 1k+ dziwnie?
  • Yokoshimo lubi to

Chciałbyś gif? z filmu,bajki itp? 

Napisz z miłą chęcią pomogę :)

Godzilla-2014-PL-480p-BRRip-XVi-D-AC3-MiKong-Skull-Island-2017-PL-WEB-DL-Xvi-D-K

 


#13 M4TIS

M4TIS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 211 postów
  • Dołączył wto, 04 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:M4TIS


Napisano 25 lipiec 2019 - 20:45

Ile razy ten temat był poruszany i dalej nie potraficie załapać że każdym latem, wakacjami są braki ludzi na serwerach przecież ludzie wyjeżdżają na wakacje więc nie licz na to że będzie grało sporo osób.

Przeciez to jest logiczne ze w wakacje liczba graczy powinna byc o wiele wieksza skoro ludzie nie musza chodzic do takiej np. szkoly. 



#14 ¢яιєℓℓ

¢яιєℓℓ

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 114 postów
  • Dołączył sob, 06 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKotostan
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Rafauu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Criell
  • Gildia:KOT
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:Wkur*anie ludzi ♥


Napisano 25 lipiec 2019 - 20:51

Przeciez to jest logiczne ze w wakacje liczba graczy powinna byc o wiele wieksza skoro ludzie nie musza chodzic do takiej np. szkoly. 

Poza tym, myślenie że w dzień rozpoczęcia wakacji te załóżmy 50% wyjedzie i co niby wróci 1 września? Misiek Twoja dedukcja mnie rozpi*dala XD



#15 matangi

matangi

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 34 postów
  • Dołączył sob, 27 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta


Napisano 25 lipiec 2019 - 21:04

codzienne zadymki pod dt jak to sie nic nie dzieje mordeczko 







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych