Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

Pytania Nowego gracza.



  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arturito

Arturito

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Dołączył wto, 27 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:NickwGrze
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 30 sierpień 2019 - 10:10

Siemano mam zamiar pograc na dluzej na tym serwerze i mam kilka pytan, a jako ze jestem nowym graczem to nie zabardzo się łapie.


1. Na czym tutaj sie zarabia? Nie chodzi mi o początkowe zarobki typu kopanie/łowienie tylko o dungeony. Które się najczęsciej robi i na jakich sie zarabia? Jedni mowią że ww inni że razador inni jeszcze cos innego.

2. Na jakim lvlu oplaca sie zatrzymać lub z jakim lvlem zrobić dropa.

3. Jak wygląda tutaj exp? Maxa wbija się dzień, tydzień, miesiąc? Tak mniej więcej.

4.I czy trzeba miec turbo eq zeby ogarniac dungi i mapy exp.

 

Bardzo bym sie cieszył gdyby ktoś dodał również jakieś wskazówki do gry od siebie i mnie troche naprowadził bo serwer mnie zainteresował.



#2 Roosvelt

Roosvelt

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 193 postów
  • Dołączył śro, 28 cze 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Adam
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Roosvelt
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Roosvelt
  • Hobby:Fizyka, Astronomia, Siatkówka , Budownictwo

Napisano 30 sierpień 2019 - 10:43

1. Najlepszym zarobkiem na serwerze są darmowe mapy, chodzi mi o te na które nie wydajesz kasy na przepustki itp. Więc na początku na 135 lvl polecam DT które jest darmowe jedynym minusem jest długo dropiący klucz i długie czekanie na metina. Zarobek z DT to od 80-255b + ulepy do pakowania pawia 10b/sztk. Jednak riper jest dość silnym przeciwnikiem więc eq na niego też potrzeba w miarę dobre. Potem stawiałbym na Razadora/Isavela jest to mapa nie do końca darmowa ale przepustka dropi się z Ognistego Króla który nie jest obleganym bossem więc łatwo go znaleźć i zabić. Mape samemu robi się długo około 3-4h, zarobek to około 800b z Isavela, 1000-1200b z Razdora + szansa na różne też dużo warte itemy. Potem jest ww które też z dungeonów jest fajnym i miłym zarobkiem jednak też tak jak w przypadku DT potrzeba dobrego eq i biologa z ww mamy szanse na medal który  chodzi około 300-350b+ szkaty i ulepszacze które mozemy sprzedać. Zbrojownia też bardzo fajny zarobek jednak tutaj potrzeba lepszego eq niz tego co na ww i przepustka która kosztuje około 10b. Jeżeli jakieś pytania bys miał co do eq to zapraszam pv.

2.Polecam zatrzymać się na 135lvl  zarobić sobie kasy na razadorze/DT i  kupić eq z którym dasz radę zrobić ww i wtedy expić.

3. Exp jest fajny i przyjemny z ratami bardzo szybko można wbić max lvl, wraz z eq które dostajemy na początek wbicie 100 lvl-a to jest chwila, dalej są troszeczkę większe schody ale do 135 lvl-a exp jest fajny. i jestem pewien że w kilka godzin jest do wbicia :)

4. Zależy jakie mapy te najlepsze takie jak Pradawna, Zord tutaj trzeba mieć bardzo dobre eq, reszta map tego eq tak dobrego nie wymaga i też kwestia co przez to rozumiemy dobre eq dla nie których dobre eq to będzie eq boskie ,a dla niektórych pradawne.


Użytkownik Roosvelt edytował ten post 30 sierpień 2019 - 10:49

  • Mansoon, Tyrek i Arturito lubią to

#3 Tyrek

Tyrek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów
  • Dołączył pią, 15 sie 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Patryk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:DirtyDreams
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Tyrek
  • Hobby:e-sport, siłeczka, IT
    Zawodowy strażak PSP


Napisano 30 sierpień 2019 - 10:46

1. Najlepszym zarobkiem na serwerze są darmowe mapy, chodzi mi o te na które nie wydajesz kasy na przepustki itp. Więc na początku na 135 lvl polecam DT które jest darmowe jedynym minusem jest długo dropiący klucz i długie czekanie na metina. Zarobek z DT to od 80-255b + ulepy do pakowania pawia 10b/sztk. Jednak riper jest dość silnym przeciwnikiem więc eq na niego też potrzeba w miarę dobre. Potem stawiałbym na Razadora/Isavela jest to mapa nie do końca darmowa ale przepustka dropi się z Ognistego Króla który nie jest obleganym bossem więc łatwo go znaleźć i zabić. Mape samemu robi się długo około 3-4h, zarobek to około 800b z Isavela, 1000-1200b z Razdora + szansa na różne też dużo warte itemy. Potem jest ww które też z dungeonów jest fajnym i miłym zarobkiem jednak też tak jak w przypadku DT potrzeba dobrego eq i biologa z ww mamy szanse na medal który  chodzi około 300-350b+ szkaty i ulepszacze które mozemy sprzedać. Zbrojownia też bardzo fajny zarobek jednak tutaj potrzeba lepszego eq niz tego co na ww i przepustka która kosztuje około 10b. Jeżeli jakieś pytania bys miał co do eq to zapraszam pv.

2.Polecam zatrzymać się na 135lvl i kupić eq z którym dasz radę zrobić ww i wtedy expić.

3. Exp jest fajny i przyjemny z ratami bardzo szybko można wbić max lvl, wraz z eq które dostajemy na początek wbicie 100 lvl-a to jest chwila, dalej są troszeczkę większe schody ale do 135 lvl-a exp jest fajny. i jestem pewien że w kilka godzin jest do wbicia :)

4. Zależy jakie mapy te najlepsze takie jak Pradawna, Zord tutaj trzeba mieć bardzo dobre eq, reszta map tego eq tak dobrego nie wymaga i też kwestia co przez to rozumiemy dobre eq dla nie których dobre eq to będzie eq boskie ,a dla niektórych pradawne.

W punkcie drugim chodzi o DT jak coś, żebyś czasem nie szukał po strażniku WW, bo i tak tam nie wejdziesz :P


  • Roosvelt lubi to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Potrzebuję pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych