Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie

Problem z Mapami



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 02 grudzień 2019 - 12:08

Może tak  admnistracja zajęła by się tym wywalaniem ludzi z map nie z winny internetu tylko oczywiście z winny sewera bo nie chce być cały czas stratny na przepustkach bo mnie wyrzuca z map gdzie przepustki w tej chwili trudno dostać  po normalnej cenie i zresztą nie tylko mnie wyrzuca a jak się napiszę do GMa w sprawie ze z mapki wyrzuciło to nawet nie raczy odpisać 



#2 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 02 grudzień 2019 - 12:13

a jak się napiszę do GMa w sprawie ze z mapki wyrzuciło to nawet nie raczy odpisać 

Napisz na support a nie do gm, bo jeśli takowego nie ma na serwerze to rzecz jasna że nikt ci nie odpisze.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#3 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 02 grudzień 2019 - 12:14

Napisz na support a nie do gm, bo jeśli takowego nie ma na serwerze to rzecz jasna że nikt ci nie odpisze.

Dobrze napiszę zobaczymy co zdziałamy bo mam dość bycia na - jak wchodzę na mapy ;)  a po za tym jak na ts sie napiszę to Gm to raczej powinien odpisać jak siedzi na kanale czekam na GMa 



#4 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 02 grudzień 2019 - 12:16

Dobrze napiszę zobaczymy co zdziałamy bo mam dość bycia na - jak wchodzę na mapy ;)  a po za tym jak na ts sie napiszę to Gm to raczej powinien odpisać jak siedzi na kanale czekam na GMa 

 

Ale gm nie ma możliwości sprawdzenia z jakiego powodu wyrzuciło cie z mapy, opisz precyzyjnie problem, datę zdarzenia i poczekaj cierpliwie na odpowiedź


virtualmt21516717016__769671423939699945


#5 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 02 grudzień 2019 - 12:18

Ale gm nie ma możliwości sprawdzenia z jakiego powodu wyrzuciło cie z mapy, opisz precyzyjnie problem, datę zdarzenia i poczekaj cierpliwie na odpowiedź

Napisałem ale opisać dzień datę godzinie się nie da bo za dużo  tego było nie prowadzę kalendarza z latania map ;) 



#6 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 02 grudzień 2019 - 12:24

Napisałem ale opisać dzień datę godzinie się nie da bo za dużo  tego było nie prowadzę kalendarza z latania map ;)

 

No a my prowadzimy zapisy i mamy pełną jasność kiedy mogło działać coś niestabilnie, ale z  twojego opisu wynika że miałeś problem z internetem skoro postać nie reagowała na potki ani pelerynkę to był to zwykły lag i nie ma się co dziwić że zostałeś rozłączony z serwerem.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#7 Lavander

Lavander

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył sob, 13 kwi 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Lavander
  • Gildia:TimeOfWar / Olimp
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Lavander

Napisano 02 grudzień 2019 - 12:28

No a my prowadzimy zapisy i mamy pełną jasność kiedy mogło działać coś niestabilnie, ale z  twojego opisu wynika że miałeś problem z internetem skoro postać nie reagowała na potki ani pelerynkę to był to zwykły lag i nie ma się co dziwić że zostałeś rozłączony z serwerni

nie miałem laga bo widziałem co ludzie piszą normalnie wszystko mogłem zrobić a bossy się z pradawnej nie ruszały tylko te potworki za mną latały a hp mi uciekało a jak na potke klikałem to nic się nie działo a czat wszystko normalnie działa także o jakim lagu tu jest mowa ;) i ja nie pisze tylko o tym przecież na pewno dużo osób pisało o tym wywalaniu całego serwera np z ch1  


nie miałem laga bo widziałem co ludzie piszą normalnie wszystko mogłem zrobić a bossy się z pradawnej nie ruszały tylko te potworki za mną latały a hp mi uciekało a jak na potke klikałem to nic się nie działo a czat wszystko normalnie działa także o jakim lagu tu jest mowa ;) i ja nie pisze tylko o tym przecież na pewno dużo osób pisało o tym wywalaniu całego serwera np z ch1  

i ja nie pisze o tej tylko sytuacji było ich wiele innych ale ja nie zapisuje sobie kiedy to było a pisać to was to zawsze zamiast pomoc to odrazu olać to napisać ze lag był i koniec ?



#8 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 02 grudzień 2019 - 12:32

i ja nie pisze o tej tylko sytuacji było ich wiele innych ale ja nie zapisuje sobie kiedy to było a pisać to was to zawsze zamiast pomoc to odrazu olać to napisać ze lag był i koniec ?
 

Olać..... człowieku nikt cie nie olewa tak,  że te insynuacje zostaw dla siebie i wyluzuj trochę albo pozbyj się komputera bo ktoś kto ci to kupił zrobił ci wielką krzywdę.


  • SlodkiMisiek., Stepi i StayNaked lubią to

virtualmt21516717016__769671423939699945






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Potrzebuję pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych