Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Wielkanocne Kartki - click Dołączona grafika Turniej PvP - click


Zdjęcie

Degustator #5



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Alexaa

Alexaa

    Alexaa

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Dołączył czw, 07 kwi 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Deyanire
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 28 styczeń 2020 - 08:02

virtualmt21561392669__bez_nazwy-1.png

Degustator VMT2, to zabawa forumowa, w której możecie zdobyć specjalną plakietkę (nie ma innej możliwości, żeby ją zdobyć).

Zabawa ta polega na napisaniu recenzji na temat dowolnego produktu z podanej przez prowadzącego dziedziny. Mogą to być np fast-foody, alkohole i inne tego typu rzeczy. Za każdym razem dziedzina będzie oczywiście inna.
W zabawie mile widziane będzie sporo obrazków - realnych zdjęć, to Wasza degustacja na temat danej rzeczy (zdjęcia z internetu oznaczają brak nagrody)

Nagrodzone zostaną 3 osoby, z tym że:

1 Miejsce - plakietka
57-AwardImgMaster-1476527150.png na stałe + nagroda w grze
2 Miejsce - plakietka
57-AwardImgMaster-1476527150.png na 3 miesiące + nagroda w grze
3 Miejsce - plakietka
57-AwardImgMaster-1476527150.png na 2 miesiące + nagroda w grze

Nagrody wyróżnienia również są przewidziane :)


Liczę na Waszą kreatywność.
Minimalna ilość słów to 50, recenzje z ilością słów mniejszą nie będą brane pod uwagę. Prace kopiowane z innych źródeł również.


Recenzja powinna zawierać :

-opis produktu (np- czym nas zachęca?)

-skład

-zdjęcie obowiązkowo z napisem VirtualMT2 (np. na kartce )

-dlaczego wybraliście ten produkt (wady,zalety,smak itd)



W tej edycji piszemy recenzje na temat ulubiony fast-food :D


virtualmt21580202019__1140x400---categor


Zabawa trwa do 08/02/2020 - 20:00


Zastrzegam sobie prawo do zmiany zasad eventu.

virtualmt21560894815__5x.png


#2 luqus

luqus

    Złodziej

  • Banned
  • Pip
  • 58 postów
  • Dołączył nie, 08 maj 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoVenlo
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BossWP
  • Gildia:OneTime
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Diabul
  • Hobby:Sport,zwiedzanie, kulturystyka, Przygoda

Napisano 29 styczeń 2020 - 07:33

Nick: BossWP
LvL: 254
Królestwo: Chunjo
 
Zamówiłem Super Kebab King Obiad , czyli łagodny befsztyk z mielonego mięsa z baraniny i cielęciny, frytki i surówki. Na talerzu otrzymałem sporej wielkości kawałek mięsa, bardzo delikatnie przyprawionego. Do tego duża porcja frytek oraz surówki, na które składały się: sałata, mix z ogórka i pomidora oraz czerwona cebula.
 
Danie oceniam jako bardzo dobre, chociaż w mięsie brakowało mi pazura. Jak dla mnie było zbyt mało przyprawione. Nie chodzi mi bynajmniej o ostrość dania, a bardziej o jego ziołową aromatyczność. Frytki były bardzo smaczne. Surówka prosta, ale doskonale współgrająca z całym daniem. Do dania podano wyśmienity sos

Użytkownik luqus edytował ten post 29 styczeń 2020 - 10:43

  • Sandacz321 lubi to

#3 xMatizi

xMatizi

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 93 postów
  • Dołączył nie, 08 lut 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lMatizi
  • Nick na TS:xMatizi

Napisano 06 luty 2020 - 19:38

Nick: KOMBINACJA

Lvl: 99

Królestwo: Schinsoo

Witam, dzisiaj chciałbym zrecenzować Wam fast fooda którego nie dawno spożywałem wraz ze znajomymi. Wpadliśmy na pomysł aby wybrać się z ekipą na coś do jedzenia, ostatecznie wypadło na food trucka który właśnie przyjechał do naszego miasta. Był to tzw. "Wurst i fryta" z pozoru mała naczepa z fast foodem ale zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Zgodnie z nazwą serwowano tam rozmaite rodzaje kiełbasek oraz frytek. Ostatecznie swój wybór postawiłem na frytki belgijskie wraz z  pikantną kiełbaską. Oprócz tego że kiełbaska była sama w sobie pikantna została do niej dodana przyprawa która podkreśliła ostrość tej potrawy. Frytki były najlepsze jakie do tej pory jadłem, idealnie przysmażone, co najważniejsze świeże. Długie, miękkie oraz porcja była spora(na zdjęciu tego nie widać). Co by na tym nie kończyć do wyboru mieliśmy mnóstwo sosów, od takich które są nam każdemu znane tj. ketchup, sos czosnkowy, po sosy regionalne sprowadzane z różnych części naszego globu. Jako że w tym roku aura zimowa nam sprzyja posiłek mogliśmy spożyć na specjalnie postawionych krzesłach, przy stoliku z widokiem na piękny malowniczy rynek. (fotografia zostaje załączona, posiada ona jednak tylko i wyłącznie dopiske snapową Virtualmt2, na potwierdzenie autentyczności moge wysłać ponowne zdjęcie butów które załapały się na tym zdjęciu ;D )

https://www.forum.vi...117423616_n.jpg


virtual_1479215689__sygnaturka.png


#4 Diamond666

Diamond666

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Dołączył nie, 08 wrz 19
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPłock
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Angelika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Diamond666
  • Gildia:💎 OneTeam
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Diamond666
  • Hobby:Mieszanie bigosu piętą ;3

Napisano 07 luty 2020 - 17:31

Nick : Diamond666

Lv : 254

Królestwo : Chunjo

 

Witam  :wub: .  Na wstępie pragnę poinformować, że po wielu przykrych wpadkach w fast food 'ach  postanowiłam przygotowywać takie specjały u siebie w domu  B) . Jest zdrowiej i wiem co mam na telerzu  :P . 

Jedzonko jedno z wielu, jakie idzie na widelec to ''Kebab własnej roboty''.

Jest to pierś z kurczaka pokrojona na małe kawałki, potem otaczam te kawałki aromatyczną przyprawą do kurczaka i do kebaba, ale w taki sposób, żeby kurczak nie stracił swojego smaku, nastepnie wrzucam mięsko na patelnię i smażę bardzo powoli , a w międzyczasie mając przygotowaną tortille , siekam chrupiącą sałatę, kroję pomidorki koktajlowe na drobne kawałki (oczywiście wszystkie warzywka opłukuję przed użyciem) , dodaję soczystą surówkę , cebulę, a przy szale fantazji czasem dodaję papryczki chilli, kukurydzę, a nawet ananasy jeśli chcę po Hawajsku  :lol:  :lol: . Każdy taki kebsik wychodzi mega bombowo :wub: . Jeśli ktoś by chciał - chętnie zrobię  ;)  

Sosy standardowe zakupione w sklepie. Leję niewielką ilość sosu na tortillę , kładę starannie sałatkę i resztę dodatków. Jeśli mięsko jest już gotowe - kładę na tortillę i zawijam tak samo jak się nauczyłam w KFC :lol:  .  

 

Mam świadomość, że pewnie nie na temat, ale chciałam się podzielić swoimi pysznymi fast food'ami  :swir:


  • maszPRO8L3M, Kar0 i Avallach lubią to

#5 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 08 luty 2020 - 16:56

Karlitta

255

Shinsoo

Przedmiotem dzisiejszej recenzji jest burger wołowy zamówiony w Fat Bobie mieszczącym się w okolicach Starego Rynku w Poznaniu. W burgerowni mamy do wybory różne kompozycje smakowe, od tych bardziej klasycznych po te bardziej zwariowane. Tym razem zdecydowałam się zamówić „Burger Pork” w skład którego wchodzą: 200 gramów wołowiny, 100 gramów szarpanej wieprzowiny, krążki cebulowe, karmelizowana cebula, salsa i FFB relish. Niestety zarówno w menu, jak i na stronie internetowej nie przedstawiono makroskładników ani kaloryczności tego dania, jednak mam podejrzenia graniczące z pewnością, że burger zawiera całodzienne zapotrzebowanie na kalorie. Jeżeli wyznajesz zasadę najpierw masa, potem masa, a wielkością swojej tuszy chcesz zamanifestować bogactwo to właśnie burger dla Ciebie!

Ogromną zaletą tego burgera jest na pewno jego wielkość, nie sposób się nie najeść,  apetyt nawet największych głodomorów zostanie zaspokojony. Kolejnym plusem jest możliwość wyboru stopnia wysmażenia mięsa, wybrałam średnio-wysmażone i to był strzał w dziesiątkę. Dodatkowa porcja mięsa w postaci szarpanej wieprzowiny rozpływała się w ustach, a całość kompozycji łączyły dwa sosy. Na pochwałę zasługuje również maślana bułka posypana czarnuszką, która była wyśmienita.

Na koniec warto wspomnieć ile trzeba zapłacić za taką przyjemność? Koszt burgera to 23 zł, dodatkowo za dopłatą 7 zł można domówić frytki z batatów i sałatkę colesław.

Ode mnie danie dostaje 5 punktów Karli na 5 możliwych, polecam !

Zdjęcie dania: https://www.forum.vi..._182824_610.jpg


Użytkownik karla edytował ten post 08 luty 2020 - 17:34

Dołączona grafika


#6 Alexaa

Alexaa

    Alexaa

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Dołączył czw, 07 kwi 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Deyanire
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 16 luty 2020 - 17:44

Z racji tego, iż niewiele osób wzięło udział w evencie, nie będzie podziału na miejsca, każdy kto napisał recenzję otrzyma taka samą nagrodę :)
Dziękuję tym , aktywnym, mam nadzieję, że w następnej edycji będzie Was więcej :)

Nagrody do odbioru od jutra (17.02) pw w grze [MOD]Alexaa, bądź tutaj na forum :)


virtualmt21560894815__5x.png






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Event forumowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych