Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Wielkanocne Kartki - click Dołączona grafika Turniej PvP - click


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Legendar(Y)ni vs GanjaMafia 11.11.2020


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 ciaq977

ciaq977

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 140 postów
  • Dołączył pią, 07 sie 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mordug
  • Gildia:Legendarni
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Lubię Podróżować i dobrze Trenować ;p

Napisano 12 listopad 2020 - 09:43

Nie chcą wojny?     złapiemy ich na oponie :) 

 

 









Miłego 



#2 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 12 listopad 2020 - 09:51

Piękny serial :)


  • ciaq977, THIEF992 i Filusiowaty lubią to
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#3 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 532 postów
  • Dołączył sob, 17 lis 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Fan serialu Lost


Napisano 12 listopad 2020 - 09:51

z filmu wynika że Legendarni przegrali... bo przecież GanjaMafia została na oponie xD


Użytkownik Avallach edytował ten post 12 listopad 2020 - 10:00

  • ciaq977, Sayres, KamilPoteznaMocIV i 1 inna osoba lubią to

giphy.gif


#4 Pomalowany;*

Pomalowany;*

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 267 postów
  • Dołączył sob, 02 lip 16
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoEutin
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kumino
  • Gildia:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Kumino
  • Hobby:Styl


Napisano 12 listopad 2020 - 13:00

Ale dymy  :lol:


  • ciaq977, THIEF992 i Filusiowaty lubią to

#5 ciaq977

ciaq977

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 140 postów
  • Dołączył pią, 07 sie 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mordug
  • Gildia:Legendarni
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Lubię Podróżować i dobrze Trenować ;p

Napisano 12 listopad 2020 - 14:16

No tak, bo przecież jak zostawia postacie afk na noc to już pozamiatane nigdy nie damy im rady

  • THIEF992 i Filusiowaty lubią to

#6 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 12 listopad 2020 - 16:58

Po pierwsze wojne z wami to my jestesmy gotowi zrobic nawet dzis wiec nie wciskaj ludzia farmazonow  a po drugie bitka trwala ponad 2h a wzieles z tego urywki gdy byl moment jak od nas lognelo 6 osob  wiec pozdro klaunie  a co do tego twojego pseudo disu na yt to ladnie zes sie ponizyl chlopie hahhahahaha ty to jednak nie masz za grosz wstydu zeby takie cos wstawiac hahhaha jak to zobaczylem to sie az poplakalem ze smiechu polecam wszystkim posluchac tego klana mozna sie posmiac  XD 

  polecam wszystkim posluchac tego klauna haha kabaret jak chu

 gadaasz cos tam na tym filmiku o ts gdzie wczoraj wbiles dostales pociski i jedyni e co potrafiles powiedziec to  ''twoja mama'' ''to wszystko?'' xD de bil jak chu pozdro.


Użytkownik Sayres edytował ten post 12 listopad 2020 - 17:04

Dołączona grafika


#7 ciaq977

ciaq977

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 140 postów
  • Dołączył pią, 07 sie 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Mordug
  • Gildia:Legendarni
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Lubię Podróżować i dobrze Trenować ;p

Napisano 12 listopad 2020 - 19:59

Po pierwsze wojne z wami to my jestesmy gotowi zrobic nawet dzis wiec nie wciskaj ludzia farmazonow  a po drugie bitka trwala ponad 2h a wzieles z tego urywki gdy byl moment jak od nas lognelo 6 osob  wiec pozdro klaunie  a co do tego twojego pseudo disu na yt to ladnie zes sie ponizyl chlopie hahhahahaha ty to jednak nie masz za grosz wstydu zeby takie cos wstawiac hahhaha jak to zobaczylem to sie az poplakalem ze smiechu polecam wszystkim posluchac tego klana mozna sie posmiac  XD 
 https://www.youtube....h?v=baiCg4geB54 polecam wszystkim posluchac tego klauna haha kabaret jak chu
 gadaasz cos tam na tym filmiku o ts gdzie wczoraj wbiles dostales pociski i jedyni e co potrafiles powiedziec to  ''twoja mama'' ''to wszystko?'' xD de bil jak chu pozdro.


Wmawiaj sobie wmawiaj, za czasów GM tak samo bitki nagrywalem przeciwko blackArmy, nic nie wycinałem jedynie skróciłem bieganie za wami, też od nas ludzie padali, i na tym filmie dobrze widać z tym loganiem dobrze sobie wymyśliłeś ale nie przejdzie można sobie spojrzeć na filmik jeżeli ktoś jest sprytny prześledzi godzinę i policzy członków nawet jak logneli to niedługo wrócili, pod mapką masz godzinę ,


A co do odpowiedzi w wasza stronę,taka prawda
Jak ktoś mnie zabije na oponie nie wpadam w szał i nie mówię co mi ślina na język przyniesie, ani słowa do twoich zabawnych ludzi w grze nie napisałem i zostanę tego zdania bo nie warto,
3majcie zwrotkę co o was sądzę i siema, a nowym graczom cierpliwości na ich wybryki pozdro
  • Filusiowaty lubi to

#8 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 12 listopad 2020 - 21:53

Wmawiaj sobie wmawiaj, za czasów GM tak samo bitki nagrywalem przeciwko blackArmy, nic nie wycinałem jedynie skróciłem bieganie za wami, też od nas ludzie padali, i na tym filmie dobrze widać z tym loganiem dobrze sobie wymyśliłeś ale nie przejdzie można sobie spojrzeć na filmik jeżeli ktoś jest sprytny prześledzi godzinę i policzy członków nawet jak logneli to niedługo wrócili, pod mapką masz godzinę ,


A co do odpowiedzi w wasza stronę,taka prawda
Jak ktoś mnie zabije na oponie nie wpadam w szał i nie mówię co mi ślina na język przyniesie, ani słowa do twoich zabawnych ludzi w grze nie napisałem i zostanę tego zdania bo nie warto,
3majcie zwrotkę co o was sądzę i siema, a nowym graczom cierpliwości na ich wybryki pozdro

Kazdy jeden de bil ktory obejrzy ten film zauwazy ze jest on non stop wycinany takze sam sie sprzedales tym filmem ze przegraliscie, w dzien w dzien na oponach w piz de dostajecie  wiec nw czy ta rozmowa ma dalej sens  najlepze jest to ze ty tymi filmami tymi ''disami'' robisz z siebie blazna i ty tego nawet nie czaisz ze  jestes posmiewiskiem  i dalej na sile chcesz z nami walczyc na jakims forum po przez wpier dalanie ludzia farmazonow w filmach i opisach  nikt cie nie bierze na powaznie chlopie  za czasow gm to ty byles i w sumie jestes  zwykla piz da ktora nie miala odwagi wejsc na ts i my za ciebie na niego wbijalismy w twojej obronie dojsc czesto a ty teraz nagrywasz jakies filmy dissy na ktore nie musimy nawet odpowiadac bo sam sie wyjasniles haha Elo kondonie... 


Dołączona grafika


#9 Filusiowaty

Filusiowaty

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Dołączył czw, 12 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Kacper
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:FilusPanem
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Filus

Napisano 13 listopad 2020 - 11:15

Srasenos jak na razie to ty robisz z siebie klauna piszecie, że mamy zrobić eq po czym was rozpierdalamy 3 v 7 boisz się wziąć wojny 7v7 tylko chcesz all na all bo jesteście jebaną masówką i na każdej bitce jest was 10 więcej piszesz, że logło od was 6 osób ? nawet jęśli logło 6 osob to jest nas po równo zyebie. Gówno osiągnałeś w tej grze, a się uważasz za nwm kogo. Druga sprawa piszesz, że poce podczas pvp, zapraszam rewanż możesz nagrywać pvp i jak mi udowdnisz, że poce to szacun śmietniku
Jesteś tak zapatrzony w tą gre, że nie możesz przyjąć do tego pustego łba, że jesteście słabsi i dostaliście ostro na tej oponie
DLA MNIE BYŁEŚ JESTEŚ I BĘDZIESZ DNEM PSEUDO LIDERZE
LEGENDARNI TOP1 ELO ATENCJUSZU



Srasenos jak na razie to ty robisz z siebie klauna piszecie, że mamy zrobić eq po czym was rozpierdalamy 3 v 7 boisz się wziąć wojny 7v7 tylko chcesz all na all bo jesteście jebaną masówką i na każdej bitce jest was 10 więcej piszesz, że logło od was 6 osób ? nawet jęśli logło 6 osob to jest nas po równo zyebie. Gówno osiągnałeś w tej grze, a się uważasz za nwm kogo. Druga sprawa piszesz, że poce podczas pvp, zapraszam rewanż możesz nagrywać pvp i jak mi udowdnisz, że poce to szacun śmietniku zero szacunku mam do ciebie pozdro
Jesteś tak zapatrzony w tą gre, że nie możesz przyjąć do tego pustego łba, że jesteście słabsi i dostaliście ostro na tej oponie
DLA MNIE BYŁEŚ JESTEŚ I BĘDZIESZ DNEM PSEUDO LIDERZE
LEGENDARNI TOP1 ELO ATENCJUSZU

Użytkownik Filusiowaty edytował ten post 13 listopad 2020 - 11:31

  • ciaq977 lubi to

#10 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 13 listopad 2020 - 13:07

Srasenos jak na razie to ty robisz z siebie klauna piszecie, że mamy zrobić eq po czym was rozpierdalamy 3 v 7 boisz się wziąć wojny 7v7 tylko chcesz all na all bo jesteście jebaną masówką i na każdej bitce jest was 10 więcej piszesz, że logło od was 6 osób ? nawet jęśli logło 6 osob to jest nas po równo zyebie. Gówno osiągnałeś w tej grze, a się uważasz za nwm kogo. Druga sprawa piszesz, że poce podczas pvp, zapraszam rewanż możesz nagrywać pvp i jak mi udowdnisz, że poce to szacun śmietniku zero szacunku mam do ciebie pozdro
Jesteś tak zapatrzony w tą gre, że nie możesz przyjąć do tego pustego łba, że jesteście słabsi i dostaliście ostro na tej oponie
DLA MNIE BYŁEŚ JESTEŚ I BĘDZIESZ DNEM PSEUDO LIDERZE
LEGENDARNI TOP1 ELO ATENCJUSZU

Wojne chetnie moge z wami zrobic ustawki wam nie dam bo jak byscie wy mieli weicej osob  to byscie nam nie dali wiec chu mnie to obchodzi zrekrutujcie sobie  tez i patrzac na to jak w chu walicie w pvp uzywacie podczas animacji skili poty i robicie pvp bedac w pt co potwierdza filmik ktory wrzucil mordug na yt z tym disem xD sami sie sprzedajecie ofermy haha xD   nie zdziwil bym sie jak bysmy z wami zrobili wojne a tam by jakis najm 255 wlecial xD  gowno osiagnelem?  sponssroing od piki dostajesz i cos mowisz o osiagnieciu w grze tak samo jak ten  morduga calego sponsoruje gwiazdor odyebali sie w eq  klauny za pln i swiruja xD  ja jestem dnem? jak ssie z kims ustawiam przychodze i nie sr am w gacie i nie tlumacze sie ze pijany bylem jak ty  takze do mnie ci troche daleko szczurku zayebany :D jak moglo byc nas o 10 wiecej jak my sami mamy moze z 11/12 osob ktore uczestnicza w bitkach na oponach xd i widzisz znowu sie sami wyjasniacie wystarczy spojrzec na filmik ile kogo jest hahahaha co za blazny ja pier..  pozdro FARMAZONIARZE powodzenia w dalszym szerzeniu propagandy na forum i yt LegendarniTOP1 XDD 


Użytkownik Sayres edytował ten post 13 listopad 2020 - 13:48

  • DLwoj:), Sylwia1996 i Wossner lubią to

Dołączona grafika


#11 Filusiowaty

Filusiowaty

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Dołączył czw, 12 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Kacper
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:FilusPanem
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Filus

Napisano 13 listopad 2020 - 14:25

Wojne chetnie moge z wami zrobic ustawki wam nie dam bo jak byscie wy mieli weicej osob  to byscie nam nie dali wiec chu mnie to obchodzi zrekrutujcie sobie  tez i patrzac na to jak w chu walicie w pvp uzywacie podczas animacji skili poty i robicie pvp bedac w pt co potwierdza filmik ktory wrzucil mordug na yt z tym disem xD sami sie sprzedajecie ofermy haha xD   nie zdziwil bym sie jak bysmy z wami zrobili wojne a tam by jakis najm 255 wlecial xD  gowno osiagnelem?  sponssroing od piki dostajesz i cos mowisz o osiagnieciu w grze tak samo jak ten  morduga calego sponsoruje gwiazdor odyebali sie w eq  klauny za pln i swiruja xD  ja jestem dnem? jak ssie z kims ustawiam przychodze i nie sr am w gacie i nie tlumacze sie ze pijany bylem jak ty  takze do mnie ci troche daleko szczurku zayebany :D jak moglo byc nas o 10 wiecej jak my sami mamy moze z 11/12 osob ktore uczestnicza w bitkach na oponach xd i widzisz znowu sie sami wyjasniacie wystarczy spojrzec na filmik ile kogo jest hahahaha co za blazny ja pier..  pozdro FARMAZONIARZE powodzenia w dalszym szerzeniu propagandy na forum i yt LegendarniTOP1 XDD 

Ty yebany de bilu co ty gadasz wgl moge ci wymienic 15 osób u was aktywnych cały czas na oponie. Jesteś tak tępy, że nawet liczyć dobrze nie potrafisz na filmiku widać, że jest po równo, a ty płaczesz, że logło od was 6 osób yebany hipokryto. Jesteś zwykłym śmieciem boisz się wojny 7v7 zasłaniasz się pvp z potami ? haha też moge kur wo napisać z dupy, że ktoś od was bierze pvp z potami, a w dodatku słynny (Sinanek) od was z gildi widziałem jak przed pvp bugował hp i mam dowody więc nie pogrążaj się bardziej bajkopisarzu. Dla twojego dobra skończ gre i weź się za pisanie niestworzonych historii. Dalsze pisanie z tobą nie ma sensu bo do ciebie pisać jak do de bila ELO MENELU



#12 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 13 listopad 2020 - 14:45

Ty yebany de bilu co ty gadasz wgl moge ci wymienic 15 osób u was aktywnych cały czas na oponie. Jesteś tak tępy, że nawet liczyć dobrze nie potrafisz na filmiku widać, że jest po równo, a ty płaczesz, że logło od was 6 osób yebany hipokryto. Jesteś zwykłym śmieciem boisz się wojny 7v7 zasłaniasz się pvp z potami ? haha też moge kur wo napisać z dupy, że ktoś od was bierze pvp z potami, a w dodatku słynny (Sinanek) od was z gildi widziałem jak przed pvp bugował hp i mam dowody więc nie pogrążaj się bardziej bajkopisarzu. Dla twojego dobra skończ gre i weź się za pisanie niestworzonych historii. Dalsze pisanie z tobą nie ma sensu bo do ciebie pisać jak do de bila ELO MENELU

Wojna gildi to jest all na all a nie 7 na 7  nie dostaniecie ustawki bo nie jestescie jej godni nic nie zaprezentowaliscie od kad jestescie na tych oponach po za pisaniem na forum i zmontowanymi filmikami i bieganiu na koniach od poniedzialku do soboty  i wciskaniu ludzia farmazonow  szczekasz  i szczekasz co do potek dla mnie ty sobie mozesz potowac w pvp bo mimo ich uzywania to z 5 razy juz przegrales zemna  w pvp takze sobie potuj poporstu sadzac po waszym zachowaniu i co robicie stwierdzam ze z wami nie ma co liczyc na uczciwa wojne czy pvp czy ustawke  co do osob w gildi wymienilem te osoby ktore maja eq czyli z 10 i co nie ktore z nich jeszcze nie skonczyli tego eq a ty wypisujesz ze nas o 10 wiecej by bylo czlowieku od was 1 osoba lognie i juz wszyscy pala wroty  a od nas 6 lognie a inni mimo to sie bija taka jest roznica   miedzy nami  co do de bila od ktorego mnie wyzywasz to wy jak narazie sie wyjasniacie tym co wstawiacie na te forum nie ja takze filus jamniczku ty moj do budy:D 


  • Sylwia1996, Wossner i GraboSx lubią to

Dołączona grafika


#13 Filusiowaty

Filusiowaty

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Dołączył czw, 12 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Kacper
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:FilusPanem
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Filus

Napisano 13 listopad 2020 - 15:04

Wojna gildi to jest all na all a nie 7 na 7  nie dostaniecie ustawki bo nie jestescie jej godni nic nie zaprezentowaliscie od kad jestescie na tych oponach po za pisaniem na forum i zmontowanymi filmikami i bieganiu na koniach od poniedzialku do soboty  i wciskaniu ludzia farmazonow  szczekasz  i szczekasz co do potek dla mnie ty sobie mozesz potowac w pvp bo mimo ich uzywania to z 5 razy juz przegrales zemna  w pvp takze sobie potuj poporstu sadzac po waszym zachowaniu i co robicie stwierdzam ze z wami nie ma co liczyc na uczciwa wojne czy pvp czy ustawke  co do osob w gildi wymienilem te osoby ktore maja eq czyli z 10 i co nie ktore z nich jeszcze nie skonczyli tego eq a ty wypisujesz ze nas o 10 wiecej by bylo czlowieku od was 1 osoba lognie i juz wszyscy pala wroty  a od nas 6 lognie a inni mimo to sie bija taka jest roznica   miedzy nami  co do de bila od ktorego mnie wyzywasz to wy jak narazie sie wyjasniacie tym co wstawiacie na te forum nie ja takze filus jamniczku ty moj do budy:D 

Hahaha przegrałem z Tobą 5 razy ? hahaha już nie będę cię ośmieszał i nie będę wrzucał filmiku jak dostałeś na pi zde w pvp, ale jak chcesz mogę cie jeszcze raz rozyebać nie ma problemu przy wszystkich możesz dostać po raz kolejny może wtedy zamkniesz ten rozyebany ryj. Zakańczam z tobą jakiekolwiek pisanie na tym forum bo powtarzam jesteś zbyt tępy żeby cokolwiek zrozumieć. 



#14 Sayres

Sayres

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Dołączył śro, 22 mar 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sayres
  • Gildia:GanjaMafia
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Sคץгєร
  • Hobby:Sporty walki,Piłka nozna,Smoke weed,Metin2


Napisano 13 listopad 2020 - 15:16

Hahaha przegrałem z Tobą 5 razy ? hahaha już nie będę cię ośmieszał i nie będę wrzucał filmiku jak dostałeś na pi zde w pvp, ale jak chcesz mogę cie jeszcze raz rozyebać nie ma problemu przy wszystkich możesz dostać po raz kolejny może wtedy zamkniesz ten rozyebany ryj. Zakańczam z tobą jakiekolwiek pisanie na tym forum bo powtarzam jesteś zbyt tępy żeby cokolwiek zrozumieć. 

Dawaj ten filmik czekam :D   rozyebany ryj chlopie wez ty popatrz w lustro hahaha masz leb jak kosmita kazdy kto bedzie chcial sobie zweryfikuje to co napisaliscie i wstawiliscie i to wystarczy zeby potwierdzic  kto klamie :D 


  • Wossner i GraboSx lubią to

Dołączona grafika


#15 Akaiii

Akaiii

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 728 postów
  • Dołączył pią, 21 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKONIEC ŚWIATA
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lPixxY
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno


Napisano 13 listopad 2020 - 18:11

Drama

Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych