Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Rozwój kariery na Virtualu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ElPalpinio

ElPalpinio

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Dołączył wto, 02 lut 21
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:ElPalpinio
  • Królestwo:Jinno

Napisano 17 luty 2021 - 15:10

Cześć,
bawię się już kilka tygodni na serwerze, doszedłem do takie momentu, że zastanawiam się co powinienem zrobić dalej.
Na ten moment mam główną postać Ninja 165 lvl, zbroja z kd 8/9 i konchy exp all 7. Petek tylko Bao.
Posiadam również dropka, body 140 lvl z antyexpem, all +7, wybonowane perf exp smoka, buty zimorodki, hełm 120 lvl exp. Na koncie również Ara. Zarabiam głównie dropiac redki i robiąc dt. Na koncie 16kb.

Trochę się zaciąłem, nie wiem co dalej robić, żeby bardziej się rozwinąć. Stąd moje pytanie, do jakiego eq powinienem dojść, żeby wejść na wyższy lvl. Kiedy opłaca się wyexpić postać i robić trudniejsze dungi. Czy lepiej robić ulepy, czy przy obecnych cenach lepiej kupować? Inwestować w eq boskie, czy próbować wskoczyć na boskie?

Z góry dziękuję za wszystkie porady na temat dalszej gry.
Mam nadzieję, że wybrałem odpowiedni dział forum.

#2 ALEXIII

ALEXIII

    Niekryty krytyk

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 591 postów
  • Dołączył nie, 24 lis 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Aleksandra
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:ALEXIII
  • Gildia:ThunderStorm
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:ALEXIII
  • Hobby:ρѕу¢нє


Napisano 17 luty 2021 - 15:37

Wydaje mi się, że poszedłeś w dobrym kierunku, jeśli chodzi o zarobek Redki/DT. Możesz również pokopać rudę i robić ulepki bestii, a następnie je sprzedać. Przy obecnych cenach tych ulepszaczy wydaje mi się, że naprawdę można się dorobić  :D Z tego co widziałam ceny tych ulep teraz to mniej więcej: proszki 240b\szt, kryształy 230b\szt i stale 40b\szt (ceny na sklepach). Możesz też spróbować swoich sił na WW z tym, że na tym dungeonie przydałaby się już postać po ziołach, zbrojka/broń all8, pet typu papuga arra i wydaje mi się, że nawet w tym smoczym eq powoli zrobisz.  Co do boskiego eq wydaje mi się, że teraz bardziej opłacalne jest kupienie gotowych itemów, niż robienie ich od podstaw, ale to oczywiście moja subiektywna opinia  ;) Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam  :) 


  • DukeSxPompa i ElPalpinio lubią to

#3 Mansoon

Mansoon

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 737 postów
  • Dołączył wto, 18 cze 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKamień Pomorski
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ariante
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Szymuś


Napisano 17 luty 2021 - 15:40

Na twoim miejscu kupił bym niebiańskie eq 0-9 i sam  je klepał, potem  wbił fiolety na niniy  kupił ramzesa (zbroja 220) i od tego momentu latał bym ww i v1 (tam nie trzeba broni) 


  • ElPalpinio lubi to

virtualmt21614962742__virtualmt216149498


#4 ElPalpinio

ElPalpinio

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Dołączył wto, 02 lut 21
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:ElPalpinio
  • Królestwo:Jinno

Napisano 17 luty 2021 - 16:07

Dzięki za naprowadzenie. Oczywiście rude kopałem od początku, żeby zrobić dropka, bo po wielu godzinach kopania na 6 okien trochę mi się znudziło :D zastanawiam się również czy warto zainwestować w kilofy +5 na postacie do kopania. Trochę ulep robiłem, jednak później przerzuciłem się na samo kopanie, bo z moich wyliczeń wyszło, że mam takiego pecha, że lepiej olać ulepy i sprzedawać samą rude :D
Ile bryłek mniej więcej potrzebuje na ładnego Ramzesa? Wiem, że mogę pobiegać po sklepach i poszukać ale ceny tak się wahają, że wolę wcześniej zapytać, niż przepłacać.

#5 Mansoon

Mansoon

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 737 postów
  • Dołączył wto, 18 cze 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKamień Pomorski
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ariante
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Szymuś


Napisano 17 luty 2021 - 16:17

cena ramzesa 9-13kb. Jak byś zainwestował w kilofy 5/6 to możesz też latać na kopalnie (nowe rudy) też da się ładnie zarobić :) 


Użytkownik Mansoon edytował ten post 17 luty 2021 - 16:19

  • ElPalpinio lubi to

virtualmt21614962742__virtualmt216149498


#6 Bastille

Bastille

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Dołączył śro, 17 sie 11
  • Państwo: Country Flag
  • Miastoxxxx
  • Województwo:W-mazurskie
  • Imię:xxxx
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:xxxx
  • Gildia:xxxx
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:! .
  • Gadu-Gadu:997


Napisano 17 luty 2021 - 16:44

Ogarnij 4 postacie z 30lvlem, kup 4 kilofy conajmniej +5 i kop nowa rude na zamowienie. Te rude wykopiesz na pradawnej kopalni, w 90min zdobedziesz conajmniej 10k tej rudy; koszt wejsciowki na 90minut to 10 medali czyli obecnie jakies 3.7kb

 

Pakiet takiej rudy kosztuje 7-7.5kb :)


  • ElPalpinio lubi to

#7 czeczu97

czeczu97

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1181 postów
  • Dołączył pią, 13 cze 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Brak
  • Królestwo:Jinno


Napisano 17 luty 2021 - 17:40

Jaka masz zbrojke?
Zarabiaj tak jak zarabiales do tej pory i szukaj w miedzy czasie eq niebianskiego, boskiego z niskim + lub nawet bestii tanio
Kop rude i ulepszaj eq
Jest to czasochlonne ale napewno wyjdzie taniej od kupna +9
Zbrojke rowniez mozesz ulepszac do ramzesa
Dobrym pomyslem bylo by kupic postke 254lvl po workach poniewaz wydasz wiecej na zrobienie biologa niz kupienie gotowej

#8 P!Tu

P!Tu

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 217 postów
  • Dołączył pon, 30 wrz 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 18 luty 2021 - 01:09

Hej,
jeśli kopiesz rude na 6 kont to dobrym pomysłem jest także wybranie się na Isavela.
Tylko te 6 postaci do kopania najlepiej jakby były szamanami z podstawowym eq.
Inwestujesz w kilofy +5, następnie kopiesz piekielny kryształ, miedź oraz diamentowy kamień.
Kopanie jest czasochłonne, jednakże z mojego doświadczenia wiem, że 10k piekielnego kryształu kopalem w godzinę.
Gdy już wykopiesz odpowiednią według swojego uznania ilość, przerabiasz rudy na klucze i zaczynasz tymi 6 postaciami wchodzić na każdą bramę osobno.
Sporo zaoszczędzonego czasu, a dlatego najlepiej wchodzić tam szamanami ponieważ potworki biją dość mocno dlatego bez błogo się tam nie obejdzie.
Tak jak mówiłem początek z kopaniem jest dość czasochłonny jednakże gdy przebrniesz przez ten etap i zaczniesz dropić odłamki na 6 kont jednocześnie to w godzinę zarabiasz ponad 3kb.
To tylko jeden z pomysłów na zarobek, choć jak widać troszkę trudny ze względu na etapy jakie trzeba w nim wykonać.
  • Lethie lubi to

#9 ghost015

ghost015

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Dołączył nie, 14 lut 21
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:ghost015
  • Królestwo:Jinno

Napisano 18 luty 2021 - 20:33

Szamanem z podstawowym eq i błogosławieństwem bez problemu ustoisz na Isavelu, ale potworom nic nie zbijesz HP.

Musiał byś zainwestować w różdżkę nimfy czy coś podobnego



#10 sasik100

sasik100

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 255 postów
  • Dołączył pon, 04 lip 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BLURBLADE
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:BLURBLADE


Napisano 19 luty 2021 - 08:06

tryharduj kopanie rudy, aż dorobisz się na postać + eq, którą bedziesz w stanie robić ww w chociaz 8/9min.

Rip/isavel/oponki nie oplaca się latac - wszystko to możesz zastąpić nieskończoną liczbą kont do kopania rudy xd


virtualmt21560115471__sygna_blur_blade_n


#11 ElPalpinio

ElPalpinio

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • Dołączył wto, 02 lut 21
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:ElPalpinio
  • Królestwo:Jinno

Napisano 19 luty 2021 - 12:36

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi :D chyba w weekend trzeba będzie wieczorem coś konkretnie skręcić i przysiąść na kilka godzin do rud :D po osiągnięciu odpowiedniego stanu skupienia 8 okienek nie jest problemem xd
Wtedy rozejrze się za jakąś postką ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych