Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Wielkanocne Kartki - click Dołączona grafika Turniej PvP - click


Zdjęcie

Emotka Wyraża Więcej Niż Tysiąc Słów #2



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Offca

Offca

    Offca

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1172 postów
  • Dołączył czw, 08 sie 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Ula
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Perpetuummobile


Napisano 01 marzec 2021 - 12:25

*
Popularny

Event polega na opowiedzeniu historyjki za pomocą dostępnych na forum emotek na podany temat i opisanie go na dole słowami.

W poście piszemy "emotkową historyjkę" + pod dołem opis historyjki i nick postaci.

Historia powinna zawierać minimalnie 10 a maksymalnie 20 emotek, ilość będzie brana pod uwagę w ogólnej ocenie, im więcej sensowności w opisie słownym tym lepiej.

 

Temat: ulubiona pora dnia

 

Post nie może zawierać wulgarnych słów, pierniczenia o głupotach i być zgodny z regulaminem forum.

Event trwa do 14.03.2021 do godziny 20:00

 

Zapraszam do udziału, nagrody fajne :)


Dołączona grafika

Widzę Cię ! :ph34r:


#2 HUVU

HUVU

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 213 postów
  • Dołączył czw, 21 cze 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:huvu
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 marzec 2021 - 13:54

:sleep1: :prysznic:  :tooth:  :by:  :gra:  :zly:  :dj:  :az:  :winko:  :thumbdown:  :ck:  :aparat:  :klotnia:  :bash:  :swir:  :ch:  :sleep1:  :zlezkawoku:

 

Zaraz po przebudzeniu biorę prysznic i myje ząbki, odpalam komputer i biorę się za robienie v1, ale medale w ogóle nie dropia. Jestem zły, z tej całej frustracji postanawiam napić się alkoholu, po 3,5 piwa samersbi jestem upity, kolega uparcie twierdzi, że narzygałem na schody i udokumentował to zdjęciem, kloce się z nim i mowie, że ja tu nie rzigoł po zawziętej dyskusji wracam spity do domu na czworaka i kładę się spać, tak się kończy mój poranek.

 

Twister023



#3 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 01 marzec 2021 - 17:31

  :gc:  :pies:  :wub:  :aparat:  :thumbup:  :gra:  :)  :boxing:  :bp:  :gc:  :prysznic:  :obiad:  :tooth:    :ch:  :prosi:  :whistling:  :papa2:  :papa:    :buziaki:  :wub:  

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)
Po szkole wychodzę na dwór z piesełem przy okazji zrobię mu kilka zdjęć i jest git :) Czas chwilę pograć i spędzić czas z sympatycznymi duszyczkami  :) Potem treningi sparingi,by wygrywać zawody! Nie zapominając o rozgrzewce,która jest podstawą. Prysznic i kolacyjka na zregenerowanie mięśni.Umyć ząbki i do łóżka idąć spać dziękuję Bogu za dziś,prosząc o szczęśliwą noc i kolejne jutro,pozdro wariaty i wariatki,by lepsze wiodło się życie <3 
 
Proud

 


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#4 Diamond666

Diamond666

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Dołączył nie, 08 wrz 19
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPłock
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Angelika
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Diamond666
  • Gildia:💎 OneTeam
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Diamond666
  • Hobby:Mieszanie bigosu piętą ;3

Napisano 01 marzec 2021 - 17:45

:wub:  :ph34r:  B)  

:gc:( :cwaniak: )  :obiad:  :gra:  :lol:  :fr:  :hug:  :fl:   :da: ....  :winko: .  :gra:  :obiad::muza::klotnia: , :D  :D . :prysznic:  :tooth:  :sleep1:

Moją ulubioną porą dnia jest sobotni wieczór.

Lubię chodzić po sklepach, by kupić sobie ciuszki (i nie tylko). Lubię zjeść kolację z moim facetem , potem oglądamy komedię pijąc whisky, przytulamy się i całujemy, aż się robi gorąco .... od alkoholu . Po filmie jeszcze mała przekąska, słuchamy muzyki ,rozmawiamy i się śmiejemy. Potem wspólnie bierzemy kąpiel, myjemy ząbki i kładziemy się spać .

Diamond666



#5 smokeyy

smokeyy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 113 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:smokeyy
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:smokey


Napisano 02 marzec 2021 - 09:02

:sleep1: :papa2: :winko:  :prysznic: :obiad:    :tooth: :pies: :muza:  :whistling: :gra:     :thumbup:   :boxing:  :prysznic:  :by:  

Ulubiona pora dnia - poranek 

Zaraz po pobudce, spokojne przywitanie się z dniem, pościelenie łóżka, zrobienie kawusi itd.. Po tej rutynie wlatuje prysznic, pyszne śniadanko, mycie ząbków i spacer z psiakiem. Po powrocie, na głośniki wlatuje chillowa muzyczka i poranna obczajka serwera oraz kilka zrobionych mapek, drop jest elegancki więc humor też. Następnie wyjście na trening, znowu prysznic, żeby nie śmierdzieć i powrót do kompa na kolejne mapki...

Nick: smokeyy



#6 DLwoj:)

DLwoj:)

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Dołączył pon, 25 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:------
  • Gildia:------
  • Królestwo:Jinno


Napisano 02 marzec 2021 - 15:46

B)  :obiad:  :gra:  :by:  :phone1:  :plask:  :papa:  :prysznic:  :obiad:  :gra:  :muza:  :sleep1:

Ulubiona pora dnia - popołudnie

W długo wyczekiwany piątek po e-lekcjach i szybkim jedzeniu usiadłem sobie do komputera, i pomyślałem a polatam sobie kilka mapek  po zrobieniu paru v1  i kilku elitarnych rozpruwaczy postanowiłem napisać do kolegi propozycje wyjścia na dwór   ten oczywiście bez namawiania się zgodził więc przez telefon ustaliliśmy godzinę i miejsce. wybiła długo oczekiwana godzina , po dotarciu do miejsca przybiliśmy piątkę ,  po paru godzinach zabawy postanowiliśmy rozejść się do domów przybiliśmy piątkę na pożegnanie, wróciwszy do domu wskoczyłem się umyć i coś  zjeść , następnie usiadłem przed komputer polatałem kilka mapek przy tym słuchając muzyki  po  godzinie poszedłem spać.

Nick:VonTarkinX



#7 RainFly

RainFly

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 200 postów
  • Dołączył sob, 24 gru 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Imię:Terry A. Davis
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:JoWitax
  • Gildia:CZELUŚĆ
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:RainFly
  • Hobby:harnaś


Napisano 03 marzec 2021 - 10:17

:ph34r:  :gra:  :gc:  :winko:  :by:  :bash:  :sex:  :fuck:  :zly:  :swir:

Ulubiona pora dnia: noc

To własnie wtedy budzi się we mnie żądza latania map w metinie na najlepszym serwerze na świecie. Uwielbiam zapach świeżo zmielonej kawy przelewającej sie przez moje gardło. Po mapach, uwielbiam chodzić na pradawną kopalnie tak na 3-5 godzin. Zapach świeżo spalonych noży, oddaje więcej niż tysiąc słów.


  • Offca i DLwoj:) lubią to

"Jak kraść, to miliony" ~ RudnikDagger

Dołączona grafika


#8 lGustlik

lGustlik

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Dołączył śro, 20 sty 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lWariat
  • Gildia:Freaks
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 10 marzec 2021 - 18:33

:angry:  :cwaniak:  :obiad:  :prysznic:  :gra:  :hura:  :winko:  :muza:  :tooth:  :sleep1:  :zly:

Moją ulubioną porą dnia jest wieczór.

Po całym dniu pracy, wracam do domu głodny. Robię sobie kolację i idę pod prysznic, wchodzę na virtuala i od razu humor się poprawia.Zaczynam latać mapki ładnie daje więc jest jeszcze lepiej. Podczas gry piję sobie piwko, oraz słucham muzyki, latam kilka godzin. Potem idę umyć ząbki i spać bo jutro znowu od rana praca.

lWariat


  • Offca lubi to

#9 Effa - Królowa Ziemi

Effa - Królowa Ziemi

    Ziemia

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1427 postów
  • Dołączył wto, 08 kwi 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKondrakar Meridian
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ewa
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Effa
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Muzyka(Eurowizja),fotografia,rozkazywanie innym.


Napisano 12 marzec 2021 - 20:39

Ulubiona Pora Dnia - Noc

:prysznic: :tooth:   :sleep1:  :muza:  :hug:  :az:  :gc:  :boxing:  :bezradny:  :aparat:  :wub:  :gra:  :by:

Po wieczornej kompieli i umyciu ząbków kiedy robi się coraz ciemniej zaczynam robić się senna i aby lepiej mi się spało relaksuję się w akompaniamencie muzyki Mozarta. Ale jak to Ja często mam różne spontany. Moje miasto budzi się do życia nocą! Odzwyają się moi znajomi którzy organizują spotkania na których często pijemy alkohol tańczymy i się wygłupiamy. Często po takich imprezach jest przypał i każdy udaje że nikt nic nie wie gdy coś się stanie. Nocą można spotkać wiele przygód! Dlatego zawsze noszę ze sobą aparat by uwieczniać różne by mieć później co wspominać. Przez co noc jest ewidetnie moją ulubioną porą dnia! Nocą lubię też grać w gry komputerowe lub pisać z ludźmi na naszym forum. 

 

Nick : Effa 


  • Offca, Charmed i Proud lubią to

[color=#ff0000;]Pomogłam? Daj lajka ! [/color]

virtualmt21614960336__effa.png

http://www.forum.virtualmt2.com.pl/index.php?showtopic=135724


#10 Anekoi

Anekoi

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 11 postów
  • Dołączył pią, 20 maj 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Anekoi
  • Gildia:CZELUSC
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Anekoi
  • Hobby:Gry, anime, rysowanie i latanie ww :v


Napisano 13 marzec 2021 - 10:17

:papa2:  :pies: :rolleyes: :aparat:    :winko:  :gra:  :zly:  :dj:  :hura:  :da:  :obiad:  :muza: :by:   :unsure:  :prysznic:  :tooth:  :sleep1:

Kiedy słońce mówi już papa ,ja wychodzę na dwór z moim psem po to by pooglądać zachód słońca i zrobić parę zdjęć tego pięknego krajobrazu . Gdy już wrócę ,od razu otwieram winko i wchodzę na metina latać ww ,po parunastu wylatanych mapach denerwuję się, ponieważ mam potężne lagi i zaczynam wyzywać mojego laptopa ,ale jak dropnie mi już medal uspokajam się i cieszę się jak dziecko . Kiedy po dwóch godzinach czuję że winko zaczyna działać macniej idę coś zjeść ,po zaspokojeniu mojego głodu słucham  mojej ulubionej muzyki przeglądając forum do czasu, aż nie poczuje się zmęczona ,a kiedy już się to stanie ,biorę szybki prysznic ,myję zęby i kładę się spać by śnić o tym jak piękne są wieczory .

Anekoi


  • Offca lubi to
Dołączona grafika

#11 Shimeji

Shimeji

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Dołączył pon, 01 lut 21
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shimeji
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Shimeji


Napisano 14 marzec 2021 - 17:53

:by:  :huh:  :thumbdown:  :bezradny:  :bash:  :o  :angry:  :glupek2:  :whistling:  :whistling:  :thumbup:  :az:  :ck:  :winko:  :D

Ulubiona pora dnia - piątkowy wieczór

Po całym tygodniu ciężkiej pracy, dużej ilości irytacji, niezadowoleniem klientów, wybija w końcu godzina 17:00... W głowie już rozbrzmiewa (It's fridaaaay than, saturday and sunday). Szybkie ogarnięcie chaty i pod drzwiami słychać brzęk butelek. Przychodzą znajomi i wspólnie można odreagować kumulacje problemów z całego tygodnia, koronatarło trwa w najlepsze :) To zdecydowanie najlepsza pora dnia i tygodnia :)

 

lShimeji


Użytkownik Shimeji edytował ten post 14 marzec 2021 - 17:54

  • Offca lubi to

#12 Offca

Offca

    Offca

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1172 postów
  • Dołączył czw, 08 sie 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Ula
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Perpetuummobile


Napisano 19 marzec 2021 - 19:03

Przepraszam że tyle czekaliście, każdy uczestnik otrzyma nagrodę :)

Proszę o PW na gierce.


  • Diamond666 lubi to

Dołączona grafika

Widzę Cię ! :ph34r:






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Event forumowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych