Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Na Tropie.. - click


Zdjęcie

Czarna lista + mini wywód o życiu.



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#16 Vaarus

Vaarus

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 210 postów
  • Dołączył pią, 31 sty 20
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWrocław
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Krzychu
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Vaaro
  • Gildia:H00ligans
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Vaaro
  • Gadu-Gadu:Brak
  • Hobby:wk$&@*$nie ludzi

Napisano 05 kwiecień 2021 - 10:18

Będąc GM czy innym administratorem społeczeństwa, powinnaś liczyć się na zróżnicowane zdanie owego społeczeństwa, jak i na hejty, oraz na pochwały. 
Jak wiadomo nikomu nie da się dogodzić, szczególnie w społeczności graczy, hejtów będzie wiecej niż pochwał..
Ta funkcja jest raczej dla ludzi o mocnych nerwach i wielkiej cierpliwości, inaczej 99% serwera była by zbanowana ;)

EDIT:
 

 

Wpisanie na listę równa się brakiem możliwości brania udziału w jakichkolwiek moich ev i brakiem jakiejkolwiek pomocy z mojej strony, czy to na forum, TS czy grze. Jest cała reszta administracji, która może pomóc. Życie mam tylko jedno, młodsza już nie będę, stresująca praca wystarczy.

 

GM powinien być bezstronny w każdej sytuacji, jeżeli ktoś trafia na "ową" listę, to przy każdym rozpoczęciu "OX" czy "ZUO" było by pilnowanie kto wchodzi na ową mape? 
Prościej, jeżeli ktoś podpadnie i są do tego stosowne argumenty "BAN" W innym wypadku, czarna lista jest bez sensu...

Policja - musi jechać do pijaka, czy do dzieci pijących na ławce, jak również do awantury domowej, bez względu.. czy policjant wychował się w patologicznej rodzinie i nie chce oglądać alkoholików, musi bo to jego praca, tak jak funkcja GM'a

 

https://www.youtube....h?v=BdWO8mkSjbk

Tak jak widać, nerwy trzeba mieć ze stali :) 




 


Użytkownik Vaarus edytował ten post 05 kwiecień 2021 - 10:32

  • Morganax, DLwoj:) i Minimal lubią to

#17 KrychaPisz

KrychaPisz

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Dołączył śro, 14 gru 11

Napisano 05 kwiecień 2021 - 12:19

To zacznijmy od tego że jestem Patryś nie mogę się dodastać na swoje stare konto Kejzen może ktoś mnie jeszcze pamięta :)

Czarna lista xDDDDD

Za przeproszeniem ale zostając osobą która pełni funkcje administracyjne na serwerze nie możesz odmówić komuś pomocy . Jeżeli ktoś zdenerwował Cię w grze komputerowej i dlatego nie będziesz chciała mu pomóc żeby rozwiązać jakiś problem to zachowujesz się jak 10 latek i wydaje mi się że jeszcze nie dorosłaś. Przykład pójdziesz do pracy na głupią kasę do biedronki i przyjdzie jakaś dziewczyna której nie lubisz coś kupić powiesz do szefa że nie będziesz jej obsługiwać bo jesteś na nią zła no nie wiem beka trochę .

Nie musisz się żalić ile to nie pomagasz bo zgłaszając się na takie stanowisko zgadzasz się na te 3 K WIADOMOŚCI .

W czym problem przeczytać wiadomość czy będzie OX ? Problemy z czytaniem ?

A na koniec tak od siebie proszę nie kasować mojego komentarza ma dal mnie znaczenie sentymentalne .
 

Pozdrawiam Cieplutko kochany Pies Zachi :*


  • VipKruchyVip lubi to

#18 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 05 kwiecień 2021 - 12:44

To zacznijmy od tego że jestem Patryś nie mogę się dodastać na swoje stare konto Kejzen może ktoś mnie jeszcze pamięta :)

Czarna lista xDDDDD

Za przeproszeniem ale zostając osobą która pełni funkcje administracyjne na serwerze nie możesz odmówić komuś pomocy . Jeżeli ktoś zdenerwował Cię w grze komputerowej i dlatego nie będziesz chciała mu pomóc żeby rozwiązać jakiś problem to zachowujesz się jak 10 latek i wydaje mi się że jeszcze nie dorosłaś. Przykład pójdziesz do pracy na głupią kasę do biedronki i przyjdzie jakaś dziewczyna której nie lubisz coś kupić powiesz do szefa że nie będziesz jej obsługiwać bo jesteś na nią zła no nie wiem beka trochę .

Nie musisz się żalić ile to nie pomagasz bo zgłaszając się na takie stanowisko zgadzasz się na te 3 K WIADOMOŚCI .

W czym problem przeczytać wiadomość czy będzie OX ? Problemy z czytaniem ?

A na koniec tak od siebie proszę nie kasować mojego komentarza ma dal mnie znaczenie sentymentalne .
 

Pozdrawiam Cieplutko kochany Pies Zachi :*

Chłopie w łeb sie walnij :) 


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#19 KrychaPisz

KrychaPisz

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Dołączył śro, 14 gru 11

Napisano 05 kwiecień 2021 - 12:46

Chłopie w łeb sie walnij :)

No widzę konstruktywna krytyka nadajesz się tutaj :)



#20 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 05 kwiecień 2021 - 12:50

No widzę konstruktywna krytyka nadajesz się tutaj :)

Cieszę się,że Ci się podoba :) 


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#21 KrychaPisz

KrychaPisz

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Dołączył śro, 14 gru 11

Napisano 05 kwiecień 2021 - 12:54

Cieszę się,że Ci się podoba :)

Ale łaczku idź tam wciśnij spacje na spocie nie potrzebuje tutaj takich KIDDO 



#22 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 05 kwiecień 2021 - 12:54

Ale łaczku idź tam wciśnij spacje na spocie nie potrzebuje tutaj takich KIDDO 

Tej grzeczniej,bo zaraz kolejny będzie jechał i nie dobędzie  :(


Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#23 KrychaPisz

KrychaPisz

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • Dołączył śro, 14 gru 11

Napisano 05 kwiecień 2021 - 12:58

Tej grzeczniej,bo zaraz kolejny będzie jechał i nie dobędzie  :(

Zakładam że chodzi ci o to że jakiś przychlast z tego forum groził że przyjedzie i cię połamię . Nie mam zamairu a nawet ochoty bić nieletnich nie bawi mnie gdy dzieci zbierają ząbki wiec wracaj tam do swojej piaskownicy :)



#24 P!Tu

P!Tu

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 217 postów
  • Dołączył pon, 30 wrz 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 05 kwiecień 2021 - 20:43

Szef zawsze się musi mierzyć z krytyką swoich pracowników, tutaj nie ma żadnej różnicy jeśli chodzi o administracje - graczy.
Administracja musi się mierzyć z różnicą zdań pomiędzy nimi, a graczy czyli osób korzystających z możliwości jakie daje dana gra.
Choć wypruwają żyły i poświęcają się w 100% by dana gra dawała jak największe możliwości wszystkim graczom, by każdy miał takie same szanse, to i tak znajdą się jednostki zakłócające spokój całej społeczności dla własnej korzyści.
Zawsze znajdzie się osoba, która myśli, że stoi ponad prawem, ale pamiętajmy, że gra jak i jej przedstawiciele są dla nas, nie my dla nich.
Pamiętajmy, że nie jesteśmy pępkami świata, dla których prawo nie zna granic i możemy robić co się nam podoba.
Nie nadużywajmy dobrego serca osób, które na co dzień pilnują porządku na forum jak i w grze i dają z siebie wszystko by jak najbardziej umilić nam rozgrywkę, to też są ludzie, mają swoje uczucia i swoje życie, nie jesteśmy jedynymi osobami na serwerze, jak i również osobami wyjętymi spod prawa, szanujmy wszystkich, wtedy również będziemy szanowani i zostaniemy wysłuchani.
 



#25 Effa - Królowa Ziemi

Effa - Królowa Ziemi

    Ziemia

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1427 postów
  • Dołączył wto, 08 kwi 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKondrakar Meridian
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ewa
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Effa
  • Królestwo:Jinno
  • Hobby:Muzyka(Eurowizja),fotografia,rozkazywanie innym.


Napisano 05 kwiecień 2021 - 21:16

Ludzie ogarnijcie dupy ;) i odczepcie się od Uli ;) Mogę się założyć że 3/4 waszych problemów z które rozwiązuje Offca mogłyby rozwiązać poradniki pisane przez WikiTeam lub zwykłych graczy. Zacznijcie korzystać z tego forum. A moźe akurat czegoś wiecej się dowiecie. Ruszyć dupska na mapy a nie spamić komus na pw kiedy ox.

[color=#ff0000;]Pomogłam? Daj lajka ! [/color]

virtualmt21614960336__effa.png

http://www.forum.virtualmt2.com.pl/index.php?showtopic=135724


#26 Offca

Offca

    Offca

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1172 postów
  • Dołączył czw, 08 sie 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Ula
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Perpetuummobile


Napisano 05 kwiecień 2021 - 22:04

To zacznijmy od tego że jestem Patryś nie mogę się dodastać na swoje stare konto Kejzen może ktoś mnie jeszcze pamięta :)

Czarna lista xDDDDD

Za przeproszeniem ale zostając osobą która pełni funkcje administracyjne na serwerze nie możesz odmówić komuś pomocy . Jeżeli ktoś zdenerwował Cię w grze komputerowej i dlatego nie będziesz chciała mu pomóc żeby rozwiązać jakiś problem to zachowujesz się jak 10 latek i wydaje mi się że jeszcze nie dorosłaś. Przykład pójdziesz do pracy na głupią kasę do biedronki i przyjdzie jakaś dziewczyna której nie lubisz coś kupić powiesz do szefa że nie będziesz jej obsługiwać bo jesteś na nią zła no nie wiem beka trochę .

Nie musisz się żalić ile to nie pomagasz bo zgłaszając się na takie stanowisko zgadzasz się na te 3 K WIADOMOŚCI .

W czym problem przeczytać wiadomość czy będzie OX ? Problemy z czytaniem ?

A na koniec tak od siebie proszę nie kasować mojego komentarza ma dal mnie znaczenie sentymentalne .
 

Pozdrawiam Cieplutko kochany Pies Zachi :*

 

Możliwe że zachowuję się jak 10-latek, nigdy nim nie byłam i nigdy nie odrosłam, dokładnie. Dorosły 10-latek to zło :)

Nigdy w życiu nie skasowałam nikomu komentarza, sentyment najważniejszy.


  • Effa - Królowa Ziemi i MrCma lubią to

Dołączona grafika

Widzę Cię ! :ph34r:


#27 Offca

Offca

    Offca

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1172 postów
  • Dołączył czw, 08 sie 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Ula
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Perpetuummobile


Napisano 05 kwiecień 2021 - 22:11

Obowiązuje od teraz

Powodzonka


  • MrCma i Arleyn lubią to

Dołączona grafika

Widzę Cię ! :ph34r:






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych