Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Wielkanocne Kartki - click Dołączona grafika Turniej PvP - click


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

SOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 soonq

soonq

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 130 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SoonQ
  • Gildia:Dominate/Despotic
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:soonq


Napisano 07 październik 2021 - 19:44

*
Popularny

Cześć  :) 
Jak można zauważyć na serwerze brakuje jakiegoś urozmaicenia i przede wszystkim bryłek.
Wpadłem na kilka pomysłów co mogłoby zmienić/wyeliminować powyższe problemy. Nie chciałbym zostać odebrany jako narzucanie zmian na siłę. Dużo narzekania zauważyłem na wołaj czy shoutboxie. Propozycje oczywiście zostawiam do dyskusji/zmian.
 
Pierwsza propozycja to calkowity rework niebios, a mianowicie polepszenie dropu do smoka (zmiana śmierci/naginii/azraela na cos mocniejszego (poziom eq +/- bron minotaura, zbroja pradawnych, bizu piek/demo) z większą ilością ulep pomijając szkaty). 
 
Druga propozycja to zmiana dropu kart okey. Powyrzucać wszystkie przetopy, przepustki (poza medalami portalu, bez których ani rusz na 255) i dodać same bryłki. Z brązowej karty oczywiście żeby było się stratnym 50-100b, srebrna karta na poziomie 1-2 worków i złota karta 3 do pięciu worków. Koszt rozegrania ten sam czyli talia kart okey+100b.
 
Trzecia propozycja to zastanowienie się wreszcie nad nowym bossem na kryształowej, na którego były zapisy do testowania, ale sprawa ucichła. Czy chociaż zmiana kryształowego smoka, z którego nic normalnego poza eliksirem czasu nie leci i stał się tylko przejściem do elbisa.
 
Czwartą propozycją jest zastąpienie przy dropie z pająka, szkaty pająka, która nic nie daje, na np. "złoto pająka", działającego na zasadzie "złota smoka" ilość brył do ustalenia.
 
Piątą propozycją dodanie ulep z pradawnej i zaginionej krainy v3 do npc. Cenę za te ulepy ustawiłbym na wysokości 1.5 do 2b za sztukę.
 
Szósta propozycja to zmiana wartości bonusów kostiumu i fryzury, która leci ze szkaty zorda z 10% do 60%.
 
Siódma propozycja to przerobienie nemere z tego 170 na 255. Jak bardzo ludzie czekali na tą mapę to tak szybko ludzie pozapominali. Szansa na wytworzenie przepustki nie jest duża, a o przedmiotach potrzebnych do wytworzenia nie wspomne, więc zmieniłbym ją na pomarańczowy glejt, kompas wikingów, magiczną mapę i 100b. Ekwipunek, który będzie wystarczający na ten dungeon celowałbym na taki jaki potrzebny jest na Zorda. Dzięki czemu, część osób latających zorda przerzuciłaby się na nowy dungeon, co też unormowałoby cenę dropu z zorda (łez, medalionów, fragmentów x i metali 15%).
 
 
Rozdawanie bryłek na oxach czy tego typu eventach raczej problemu nie załatwi. Zmiany są mile widziane i myślę, że znajdzie się pare osób do przetestowania. Zapraszam do dyskusji graczy jak i administracje


#2 Catchmee

Catchmee

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 186 postów
  • Dołączył śro, 18 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKopenhaga
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Tadeusz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CatchMee
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 07 październik 2021 - 20:31

Popieram wszystkie propozycje :)


  • soonq lubi to

#3 smokeyy

smokeyy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 113 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:smokeyy
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:smokey


Napisano 07 październik 2021 - 20:48

Moja opinia:

Na serwerze nie widać wprowadzania żadnych zmian prowadzących do rozwoju lub urozmaicenia serwera. Gram rok, a powoli już się odechciewa, od czasu jak zacząłem grać, nie wprowadzono właściwie nic sensownego (poza reworkiem V1, który popieram). Rozumiem, że charakterystyką tej gry jest "grind", ale latanie bez przerwy tych samych map, z czego część opiera się na tym samym schemacie (WW, zbrojownia, warownia), jest już po prostu nużąca, szczególnie, że aktualnie ciężko o jakiś sensowny zysk, co też prowadzi do nie zbyt szybkiego rozwoju postaci i tym samym wpadamy w monotonię. Popieram wszystkie w/w propozycje, byle cokolwiek ruszyło na przód. Choć nie ukrywam, że mnie najbardziej by ucieszyła zmiana dunegonu "nemere" lub wprowadzenie innego, nowego. Myślę, że zmiana nemery, jest prostsza dla administracji do wykonania, stąd myślę, że to bardzo trafna propozycja, szczególnie, że nikt tej mapy nie lata, a potencjał tej mapy tylko się marnuje. Zmiana wejściówki, statystyk bossów i dropu nie powinna być problematyczna, a myślę, że dla osób z ekwipunkiem na poziomie zorda czy nawet pradawnej, wprowadzenie nowej mapy zarobkowej było by sporym urozmaiceniem.



#4 Akaiii

Akaiii

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 728 postów
  • Dołączył pią, 21 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKONIEC ŚWIATA
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lPixxY
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno


Napisano 08 październik 2021 - 02:31

Wszystko na tak prócz ostatniej propozycji bo jest to mapa specjalnie dla 150-170lvl i niech tak zostanie bo nic nie ma praktycznie dla tych mniejszych lvl a wszystkiego na ten 255 nie można dać.
  • bartekok i P!Tu lubią to

Dołączona grafika


#5 KikiMiki

KikiMiki

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 92 postów
  • Dołączył pią, 07 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Kasia
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:DrKucHO /Assertive
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:brak
  • Hobby:Metin !!!!!!!!!!!!!

Napisano 08 październik 2021 - 04:13

Bonus 60% dobre ja na nie !!!!



#6 Kocur

Kocur

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Dołączył czw, 31 gru 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:;))


Napisano 08 październik 2021 - 05:41

Myślisz że karty ci dadzą brylki na serwerze? nowy boss na krysztalce która lata kilka osób na krzyż? nemerka na 255 która robi się kilka razy dłużej od zorda? Nie każdy ma 255 i chciałby coś zarobic na niższym lv, ta nemerka to powinna mieć rude u monopolowego i zmieniony drop co jedynie bo siedząc tam 30 minut nie opłaca sie latac po 1 medal portalu czy nawet gorzej...

Użytkownik Kocur edytował ten post 08 październik 2021 - 05:42


#7 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5238 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 08 październik 2021 - 06:51

Przemyślimy dziś na ts wprowadzenie kilku zmian o których piszesz 


virtualmt21516717016__769671423939699945


#8 P!Tu

P!Tu

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 217 postów
  • Dołączył pon, 30 wrz 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 08 październik 2021 - 07:07

Osobiście nie mam eq, którym zdołałbym pokonać zorda czy też bossy na kryształowej więc na temat tych zmian za wiele powiedzieć nie mogę, jednakże odnosząc się do propozycji numer 2, 4 i 5 jestem jak najbardziej na TAK. Diabelskie katakumby są dość opłacalnym dungiem, jeżeli dostałyby lekkiego boosta w postaci dropu złota pająka wyszło by to na zdrowie całkiem sporej społeczności graczy. Gra Okey jest całkiem popularna, a stałaby się o wiele bardziej opłacalna gdyby dodać właśnie możliwość zdobycia bryłek, aniżeli przetopu czy przepustki, którą możemy bez problemu zdobyć w każdy możliwy inny sposób. Sam byłbym jeszcze skłonny dodać od siebie małą propozycje, a mianowicie dodanie dropu bryłek na pozostałe mapy typu warownia, zbrojownia, katakumby jak ma to miejsce na WW, aczkolwiek to już leży w gestii administracji czy takie posunięcie nie ciągnęło by za sobą większych konsekwencji.

#9 smokeyy

smokeyy

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 113 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:smokeyy
  • Gildia:Despotic
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:smokey


Napisano 08 październik 2021 - 07:20

Karty nie mają być głównym motorem napędowym bryłek na serwerze, wydaje się to dość oczywiste, ale skoro trzeba to tłumaczyć... Ma to być jedynie dodatek, który wprowadzał by jakąś tam ilość brył, a nie możesz wszystkich brył wprowadzać z jednego źródła, więc karty byłyby tylko jako takim odciążeniem. 

 

Co do kryształki, warto by było przeczytać wypowiedź do końca. Bo o ile nowy boss, rzeczywiście, mógłby być tylko dla paru osób (patrząc ile osób zbija elbisa), tak aktualnie, jak ktoś nie jest w stanie ubić elbisa, to z mapy wychodzi przed smokiem, którego bicie to jedynie strata czasu, bo nic sensownego z niego nie leci.

 

A jeśli chodzi o nemerę - podstawowym pytaniem wydaje się: ile jest osób realnie grających z lvl'em 170? Poza tym, czy na prawdę dla nich nie ma miejsca do zarabiania? Na tym poziomie przestój jest krótki i do WW już wiele nie brakuje, więc milionów brył wcale nie trzeba zarobić, a i tak mogą iść na mapę metin v2, generały czy chickena. A jeśli ktoś się nie zapędzi z wbijaniem lvl'a, to po prostu zostanie na ten czas na 140lvl'u i tam sobie zarobi ile potrzeba. Ewentualnie, nową propozycją, byłoby zwiększenie maksymalnego lvl'a na razadora, myślę, że nie byłby to jakiś wielki problem. A przechodząc do hipotetycznej wersji, gdzie nemerka zostaje zmieniona. Czy na prawdę uważasz za problem, fakt, że mapę się robi kilka razy dłużej od zorda? Wystarczy ustawić drop adekwatny do poświęconego czasu i ceny wejściówki. Drop powinien być inny niż na zordzie, bo tak jak autor tematu wspomniał: "część osób latających zorda przerzuciłaby się na nowy dungeon, co też unormowałoby cenę dropu z zorda (łez, medalionów, fragmentów x i metali 15%)". Jeśli drop by był taki sam, to nic by to nie zmieniło.

 

Pozdrawiam, z fartem  :ph34r:

Myślisz że karty ci dadzą brylki na serwerze? nowy boss na krysztalce która lata kilka osób na krzyż? nemerka na 255 która robi się kilka razy dłużej od zorda? Nie każdy ma 255 i chciałby coś zarobic na niższym lv, ta nemerka to powinna mieć rude u monopolowego i zmieniony drop co jedynie bo siedząc tam 30 minut nie opłaca sie latac po 1 medal portalu czy nawet gorzej...


Użytkownik smokeyy edytował ten post 08 październik 2021 - 07:21

  • Ishide ✒ i soonq lubią to

#10 soonq

soonq

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 130 postów
  • Dołączył nie, 20 lis 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SoonQ
  • Gildia:Dominate/Despotic
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:soonq


Napisano 08 październik 2021 - 09:01

Wszystko na tak prócz ostatniej propozycji bo jest to mapa specjalnie dla 150-170lvl i niech tak zostanie bo nic nie ma praktycznie dla tych mniejszych lvl a wszystkiego na ten 255 nie można dać.

Odkad dodali Nemere to nie widziałem nikogo poza CatchMe, który zbijał ją tylko na samym początku. Jak już ma zostać to przemyślałbym zmianę przepustki i drop i potrzebny ekwipunek żeby w ogóle zbijać bossy na tym dungu.

 

 

Bonus 60% dobre ja na nie !!!!

Jakiś argument dlaczego nie? Kostium ma bonusy 10% wartosci i 10% srednich i czas leci nawet gdy jesteś wylogowana, więc powiedz mi do czego on się nadaje.

 

 

Myślisz że karty ci dadzą brylki na serwerze? nowy boss na krysztalce która lata kilka osób na krzyż? nemerka na 255 która robi się kilka razy dłużej od zorda? Nie każdy ma 255 i chciałby coś zarobic na niższym lv, ta nemerka to powinna mieć rude u monopolowego i zmieniony drop co jedynie bo siedząc tam 30 minut nie opłaca sie latac po 1 medal portalu czy nawet gorzej...

Odkąd event kart okey jest na serwerze strzelam, że większość graczy nie zwraca nawet na nie uwagi. Bryłki z kart nie będą głównym źródłem zarobkiem a jedynie dodatkiem. Admin raczej ma wgląd ile z tego będzie przybywało na serwer i w każdym momencie może drop/event wyłączyć i z czasem włączyć znów. Nikt nie broni rozwijać swojej postaci do maksymalnego poziomu, a wręcz przeciwnie zalecane jest chyba dążenie do tego. Nemere było dobrym krokiem do rozwinięcia gry na tym poziomie, ale powiedz mi kto będzie kompletował boskie EQ na nemere nie mając 254/255? W takim eq jakie potrzebne jest na nemere spokojnie dajesz rade WW. Jeżeli moja propozycja nie dojdzie do skutku trzeba będzie pomyśleć wtedy o zmianie przepustki, dropu i potrzebnego ekwipunku.


  • Ishide ✒ lubi to

#11 UŻYTKOWNIK

UŻYTKOWNIK

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 66 postów
  • Dołączył nie, 18 kwi 21
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 październik 2021 - 09:24

Na każdym dugeonie zwiększyć drop i wystarczy xd

#12 Kocur

Kocur

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Dołączył czw, 31 gru 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:;))


Napisano 08 październik 2021 - 13:04

Odkad dodali Nemere to nie widziałem nikogo poza CatchMe, który zbijał ją tylko na samym początku. Jak już ma zostać to przemyślałbym zmianę przepustki i drop i potrzebny ekwipunek żeby w ogóle zbijać bossy na tym dungu.
 
 

Jakiś argument dlaczego nie? Kostium ma bonusy 10% wartosci i 10% srednich i czas leci nawet gdy jesteś wylogowana, więc powiedz mi do czego on się nadaje.
 
 

Odkąd event kart okey jest na serwerze strzelam, że większość graczy nie zwraca nawet na nie uwagi. Bryłki z kart nie będą głównym źródłem zarobkiem a jedynie dodatkiem. Admin raczej ma wgląd ile z tego będzie przybywało na serwer i w każdym momencie może drop/event wyłączyć i z czasem włączyć znów. Nikt nie broni rozwijać swojej postaci do maksymalnego poziomu, a wręcz przeciwnie zalecane jest chyba dążenie do tego. Nemere było dobrym krokiem do rozwinięcia gry na tym poziomie, ale powiedz mi kto będzie kompletował boskie EQ na nemere nie mając 254/255? W takim eq jakie potrzebne jest na nemere spokojnie dajesz rade WW. Jeżeli moja propozycja nie dojdzie do skutku trzeba będzie pomyśleć wtedy o zmianie przepustki, dropu i potrzebnego ekwipunku.


To wystarczy zmienić drop na niej bo skoro nikt jej nie lata to tak na prawdę jest ona do wyje*ania

#13 TRICKSTER

TRICKSTER

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Dołączył czw, 19 lis 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:DonQuan
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:TRICKSTER
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:TRICKSTER
  • Hobby:xD


Napisano 08 październik 2021 - 14:03

Pierwsza propozycja - Podejmowaliśmy próby zmiany mapki (delikatne podkręcenie zorda) i tylko to wywołało mega poruszenie.

Druga propozycja - Może, może, jeśli wcześniej by się usunęło wszystkie karty i talie zmieniając przy tym trochę szanse na drop.

Trzecia propozycja - Zapisy były (już kawałek czasu do nich nie zaglądałem). Tutaj jeśli będzie coś dodawane to pod obecny możliwy max a skoro ty uważasz 3bossa za przejsciowego do eblisa to raczej paska nie zacząłeś.

Czwarta propozycja - Może i coś z tego będzie.

Piąta propozycja - Szczerze mówiąc po ulepszaniu RZEMIOSŁA całe zapasy ulepszaczy z pradawki mi się przepaliły. Wystarczy jak gracze zaczną to wystawiać na sklep, nie trzeba dodawać opcji wymiany na B.

Szósta propozycja - 60% na pewno odpada ale można coś podkręcić.

Siódma propozycja - Przedziału levelowego zmieniać nie będziemy.



#14 Kocur

Kocur

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Dołączył czw, 31 gru 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:;))


Napisano 08 październik 2021 - 16:18

no no dawaj mi tu lepszy dropik na pajaku xD

#15 loryn222

loryn222

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 119 postów
  • Dołączył pon, 13 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGdańsk
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Mateusz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ortiz
  • Gildia:BRAT3RSTWO
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:loryn222
  • Hobby:Matematyka , logika , trzepanie ogromnych hajsu z m1 i m2 każdego królestwa .

Napisano 08 październik 2021 - 18:07

Pierwsza opcja: raczej zmniejszenie dropu ulepek z v2 poza szkatami na podwyzszenie dropu ulepek z elfów na v1 gdyż z około 30v2 masz tych ulep po około 600 z kazdego rodzaju a na v1 jak zrobisz z 50 razy to masz może na jedną próbę ulepszenia bo drop jest bardzo slaby. Testowalem drop z 100v1 i dropi po około 500 ulep z kazdego rodzaju a z 100v2 masz tego 2500 z kazdego więc raczej zmianę dropu bym tu proponował.

Druga propozycja:

Jesli zmieniamy drop z przepustek i przetopo na brylki z kart okey to przyśpieszy jedynie inflację na serwie.

Czwarta i piąta propozycja:

Zamiast złota pająka czy szkaty pająka to dodać drop ulep z elfów z pominięciem medali lub ulepy ze smoka z v3 lub dać niewielką szansę na drop medalu portalu który sam w sobie znacząco nie wpłynie na inflację gdyż z v1 z pominięciem szkat to ze zwyklych ulep i osci masz około 40 brylek, z v2 masz z samych ulep 50-100b, chodzi mi tu o sprzedaż ulep u NPC, więc raczej jedynie nieznacznie zwiększyłoby to inflację medali na serwie choć eventy typu 50+ mocno uszczuplają ten rynek.

Szosta propozycja:

tutaj raczej zmieniłbym jedynie uplyw czasu jeżeli nie uzywasz to czas nie leci

Użytkownik loryn222 edytował ten post 08 październik 2021 - 18:33





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych