Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie
- - - - -

Kod usunięcia postaci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 02 luty 2024 - 21:17

Dlaczego kod usunięcia postaci który jest potrzebny do spakowania postaci jak i do usunięcia postaci jest widoczny na głównej stronie Virtuala.  Powinno to być ukryte, takie jest moje zdanie. 



#2 Quski

Quski

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 298 postów
  • Dołączył śro, 13 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:KuSki / Urieth
  • Gildia:Invincible
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 02 luty 2024 - 22:17

Jeśli nie udostępniasz konta to jest to bardzo przydatne. Każde konto jest prywatną własnością gracza więc w teorii wszystkie dane po zalogowaniu na stronie powinieneś widzieć tylko ty. Tak samo jak logujesz się do banku online dostęp masz jedynie ty do danych wrażliwych. Oczywiście jeśli udostępniasz postać/konto to na własną odpowiedzialność tak więc nie ma przesłanek do ukrywania tego kodu.



#3 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 03 luty 2024 - 07:34

Jeśli nie udostępniasz konta to jest to bardzo przydatne. Każde konto jest prywatną własnością gracza więc w teorii wszystkie dane po zalogowaniu na stronie powinieneś widzieć tylko ty. Tak samo jak logujesz się do banku online dostęp masz jedynie ty do danych wrażliwych. Oczywiście jeśli udostępniasz postać/konto to na własną odpowiedzialność tak więc nie ma przesłanek do ukrywania tego kodu.

To tak samo jak email który jest potrzebny do zmiany hasła a jakoś jest częściowo ukryty.  Eh ja  wykłócać się  nie chce najbardziej mi chodzi o konto / postać z Rzemiosłem ludzie robią je wspólnie, niektórzy udostępniają. Jak robisz z 1 osobą lub dasz Pasy 1 to wiesz kto i co. Ale jak już więcej osób ma pasy to zawsze jest niepewność. 

Jak kod byłby choć częściowo ukryty to np. ja mógłbym dać dostęp dla większej ilości znajomych dostęp do rzemiosła, bo nikt mi postaci nie spakuje i nie wyprowadzi. 

A jak hasło sobie ustawiasz to powinieneś je pamiętać bo chwilowo to każdy ma 1234567 



#4 DonAnonim

DonAnonim

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 176 postów
  • Dołączył czw, 13 sty 22
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Tobiasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Hobby:Kalistenika <3


Napisano 03 luty 2024 - 08:08

To tak samo jak email który jest potrzebny do zmiany hasła a jakoś jest częściowo ukryty.  Eh ja  wykłócać się  nie chce najbardziej mi chodzi o konto / postać z Rzemiosłem ludzie robią je wspólnie, niektórzy udostępniają. Jak robisz z 1 osobą lub dasz Pasy 1 to wiesz kto i co. Ale jak już więcej osób ma pasy to zawsze jest niepewność. 
Jak kod byłby choć częściowo ukryty to np. ja mógłbym dać dostęp dla większej ilości znajomych dostęp do rzemiosła, bo nikt mi postaci nie spakuje i nie wyprowadzi. 
A jak hasło sobie ustawiasz to powinieneś je pamiętać bo chwilowo to każdy ma 1234567


To się postaci nie udostępnia a jak chce ktoś coś ulepszyć to niech da item i ty ulepszasz :)

#5 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 03 luty 2024 - 09:41

To się postaci nie udostępnia a jak chce ktoś coś ulepszyć to niech da item i ty ulepszasz :)

Bo zawsze jestem i zawsze mi się chce.

Zmiana nie utrudni wam gry no chyba że wujek Niemiec was już dopadł, a zapewni dodatkową ochronę po to jest przecież dodane do artefaktu chyba że jest zbędne.



#6 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 03 luty 2024 - 09:48

A i ukrycie tego przecież nie zmusi was do zmiany kodu z 1234567 na inny, to jest opcja dla tych co chcą udostępnić innym jakąś postać dodatkowa ochrona, którą niby ten kod jest. 



#7 Quski

Quski

    Początkujący

  • Globtroter
  • PipPip
  • 298 postów
  • Dołączył śro, 13 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:KuSki / Urieth
  • Gildia:Invincible
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 03 luty 2024 - 10:11

A i ukrycie tego przecież nie zmusi was do zmiany kodu z 1234567 na inny, to jest opcja dla tych co chcą udostępnić innym jakąś postać dodatkowa ochrona, którą niby ten kod jest. 

Jeśli udostępniasz postać to ufasz 2 osobie w 100% więc czego się obawiasz? Jeśli jednak nie ufasz jej to nie udostępniaj,  jak chce skorzystać z postaci to niech na Ciebie poczeka. Nie widzę sensu ukrywania istotnych informacji. 



#8 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 03 luty 2024 - 15:20

Jeśli udostępniasz postać to ufasz 2 osobie w 100% więc czego się obawiasz? Jeśli jednak nie ufasz jej to nie udostępniaj,  jak chce skorzystać z postaci to niech na Ciebie poczeka. Nie widzę sensu ukrywania istotnych informacji. 

Tak jak pisałem wyżej jak udostępniam drugiej osobie to wiem komu i jak, ale jak dam większej ilości osób to kto mi powie kto tam był ostatni bo tu Administracja się wypnie i wyjechała '' Nie trzeba było dawać pasów '' a kod który jest do tego czyli ochrony twojej własności jest widoczny dla każdej osobie która dostała twoje pasy, czyli kod usunięcia postaci który jest potrzebny do spakowania jej .



#9 Śmieszek

Śmieszek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pon, 26 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shadow
  • Gildia:ShadowGarden
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piano and calligraphy


Napisano 03 luty 2024 - 16:31

Tak jak pisałem wyżej jak udostępniam drugiej osobie to wiem komu i jak, ale jak dam większej ilości osób to kto mi powie kto tam był ostatni bo tu Administracja się wypnie i wyjechała '' Nie trzeba było dawać pasów '' a kod który jest do tego czyli ochrony twojej własności jest widoczny dla każdej osobie która dostała twoje pasy, czyli kod usunięcia postaci który jest potrzebny do spakowania jej .


Czaje, że niektórzy tu mają postacie, które można śmiało uznać za miejsce publiczne, ale trochę nie czaje po co stwarzać sobie problem rozdając passy do X osób, a później oczekiwać zmian pod siebie ze strony administracji. Rozumiem rzemiosło trochę czasu/b pochłania, ale jeśli nie masz do kogoś 100% zaufania to zachowaj passy dla siebie.
  • Quski i Larz lubią to

#10 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 03 luty 2024 - 18:06

Jprdl czy ja prosiłem tu o jakiegoś psychologa czy psychiatrę. Jest kod używany w artefakcie który ma potwierdzić że jesteś właścicielem konta a jest jak byk dostępny na stronie głównej. To jak noszenie karty do bankomatu w portfelu razem z hasłem na karteczce. 


  • Mansoon i Risne lubią to

#11 Śmieszek

Śmieszek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pon, 26 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shadow
  • Gildia:ShadowGarden
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piano and calligraphy


Napisano 03 luty 2024 - 18:17

Czyli samo rozdawanie swojej karty na prawo I lewo już by było spoko? Nadal wszystko się sprowadza so tego, żeby nie udostępniać konta. Poza tym jeśli dobrze pamiętam jeśli ktoś ma dostęp do konta to tak samo jest to konto drugiej osoby, więc ma do niej pelne prawo, a ty gagatku chciałbyś zatrzymać kod usunięcia postaci dla siebie? Brzydko Oj brzydko
  • Larz lubi to

#12 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 03 luty 2024 - 18:24

Czyli samo rozdawanie swojej karty na prawo I lewo już by było spoko? Nadal wszystko się sprowadza so tego, żeby nie udostępniać konta. Poza tym jeśli dobrze pamiętam jeśli ktoś ma dostęp do konta to tak samo jest to konto drugiej osoby, więc ma do niej pelne prawo, a ty gagatku chciałbyś zatrzymać kod usunięcia postaci dla siebie? Brzydko Oj brzydko

Czyli idąc tym rozumowaniem to jeśli pożyczysz komuś item to tak naprawdę jest to też  jego własność to po co oddawać xd 



#13 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 03 luty 2024 - 18:30

Jeśli udostępniasz postać to ufasz 2 osobie w 100% więc czego się obawiasz? Jeśli jednak nie ufasz jej to nie udostępniaj,  jak chce skorzystać z postaci to niech na Ciebie poczeka. Nie widzę sensu ukrywania istotnych informacji. 

 Nieźle zajebało hopokryzja, w ilu % ufałes "JEJ" jak pożyczyłeś eq a potem latałeś do wojtka, żeby oddał ci itemy ?


Malinowy (03 luty 2024 - 20:12):
Obraza

  • Kustosz2001 lubi to



Clade otrzymał ostrzeżenie za ten post od Malinowy: Obraza innych użytkowników forum

#14 Śmieszek

Śmieszek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pon, 26 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shadow
  • Gildia:ShadowGarden
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piano and calligraphy


Napisano 03 luty 2024 - 18:39

Nieźle zajebało hopokryzja, w ilu % ufałes "JEJ" jak pożyczyłeś eq a potem latałeś do wojtka, żeby oddał ci itemy ?


Co do samego pożyczania admin kiedyś już się na ten temat wypowiedział pożyczając item tracisz do niego prawa tak, więc jest to tym samym co oddanie go. Następny razem zrób lepszy research. PS dzięki kumpel starość nie radość już słabo widzę

Użytkownik Śmieszek edytował ten post 03 luty 2024 - 18:46


#15 Clade

Clade

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 55 postów
  • Dołączył pią, 09 gru 22
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGD
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Clade
  • Gildia:GuMisiE
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Clade

Napisano 03 luty 2024 - 18:42

Niestety nigdy nie miałem takiej sytuacji, w której ktoś ukradł mi jakiś item, więc nie musiałem płakać do administracji o to hehe. Wydaje mi się, że z kimś mnie mylisz no, ale to mało ważne. Co do samego pożyczania admin kiedyś już się na ten temat wypowiedział pożyczając item tracisz do niego prawa tak, więc jest to tym samym co oddanie go. Następny razem zrób lepszy research.

Eh czytanie ze zrozumieniem polecam poćwiczyć, albo okulistę bo to  odpowiedź nie   do ciebie.


Użytkownik Clade edytował ten post 03 luty 2024 - 18:42

  • Śmieszek i Larz lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych