Mamy rok 2026 BS jest rodem z 2k14 , dobrze by było go zmienić jest powolny jak na dzisiejsze realia, żeby mieszać x itemow na raz trzeba stawiać x słupów w m1 i trzymać konta niejednokrotnie po kilka dni włączone aby coś wskoczyło.
Nie mówię tu o Turbo przyspieszaniu jego , aby chociaż był kilkuslotowy.
Zanim starzy wyjadacze tego serwisu skomentują ten post ,,NIE" niech się zastanowią dwa razy dlaczego nie i uzasadnią to sensowną odpowiedzią . Czas popchnąć serwer trochę do przodu .
Historyk- Nie jest grywalny od x czasu przez nikogo. Możnaby było zastąpić go kołem losu , w którym by się płaciło bryłkami/albo smoczymi monetami . Przepompowało by to trochę waluty przez serwer, zwiększyło by zapotrzebowanie na kupony( które są tylko wykorzystywane do zakupów w IS). Niejeden gracz z tzw. żyłką ,,hazardzisty" by się skusił przepuścić swoje bryłki lub kupony przez taki system. No i nie był by on tylko dla graczy High-lvl ale byłby dostępny dla wszystkich którzy mają trochę waluty ale chcą zaryzykować.


Zasady eventów -
This topic is locked








