Skocz do zawartości

Loteriada - click Dołączona grafikaZasady eventów - click Dołączona grafikaKiełbasa - click Dołączona grafika Karnawał - click


Zdjęcie
- - - - -

Razador/bonus switcher/Historyk-szansa na zmianę?



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Qubecz3k

Qubecz3k

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 70 postów
  • Dołączył sob, 16 sie 25
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoA co Cię to?
  • Województwo:Podlaskie
  • Imię:Nieważne :)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qubecz3k/KAM3L3ON
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Adrenalina :)

Napisano wczoraj, 19:07

Czy wiadomo kiedy pojawi się przebudowany razador ? Powiew świeżości by się przydał nie ukrywając :)

Mamy rok 2026 BS jest rodem z 2k14 , dobrze by było go zmienić jest powolny jak na dzisiejsze realia, żeby mieszać x itemow na raz trzeba stawiać x słupów w m1 i trzymać konta niejednokrotnie po kilka dni włączone aby coś wskoczyło.

Nie mówię tu o Turbo przyspieszaniu jego , aby chociaż był kilkuslotowy.

Zanim starzy wyjadacze tego serwisu skomentują ten post ,,NIE" niech się zastanowią dwa razy dlaczego nie i uzasadnią to sensowną odpowiedzią . Czas popchnąć serwer trochę do przodu .

Historyk- Nie jest grywalny od x czasu przez nikogo. Możnaby było zastąpić go kołem losu , w którym by się płaciło bryłkami/albo smoczymi monetami . Przepompowało by to trochę waluty przez serwer, zwiększyło by zapotrzebowanie na kupony( które są tylko wykorzystywane do zakupów w IS). Niejeden gracz z tzw. żyłką ,,hazardzisty" by się skusił przepuścić swoje bryłki lub kupony przez taki system. No i nie był by on tylko dla graczy High-lvl ale byłby dostępny dla wszystkich którzy mają trochę waluty ale chcą zaryzykować.

#2 Shadownman

Shadownman

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 360 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...


Napisano wczoraj, 19:55

odnosnie BS jestem jak najbardziej ZA,zacofany jest jak cholera a mixowanie czasami czegos 5 x max to powiedzialbym lata az wbije :D zmienmy go na cos dobrego a nie powolne .... :)

Historyk oczywiscie ze za zmiana,nagrody mozna zmieniac co jakis czas do wygrania zeby nie bylo za nudno,badz dac cos fajnego< wybor zalezy od admina > tylko jesli zmieniac go w kolo losu za B lub zostawic jak zostawic dac jakas szanse zeby wygrac a nie przewalic 100kb i nic :D  bo ostatnimi czasy to wszystko idzie na - dropy ulepszanie nic nie idzie,nie mowiac juz tutaj o ulepszaniu kd :D 

czekamy na LEPSZE ZMIANY :]


  • RaYa i Qubecz3k lubią to





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

5 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    RyomenSukuna, KUQEW, 99kaacper99, D34SY, ukaszeek