Jump to content

Loteriada - click Posted ImageZasady eventów - click Posted Image Fotograf - click Posted Image Koło fortuny - click


Photo
- - - - -

Casting na prywatne ZUO propozycja od ANUBBISA


  • This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

#1 Anubbis

Anubbis

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 posts
  • Joined Mon, 17 Nov 25
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Anubbis
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Anubbis255

Posted Yesterday, 17:05 PM

Witam serdecznie wszystkich graczy czytających forum no i oczywiście kłaniam się nisko przed całą administracją serwera VirtualMT2 :) Tak to ja Anubbis może kojarzycie mnie z platformy YouTube lub widziałeś mnie gdzieś na gierce otóż przychodzę do was z pewną propozycją jak widać na forum gracze wciąż głodni zmian głodni gonienia za tym by zrobić fulla a moja propozycja to:

Casting na Prywatne ZUO – Edycja Aktywności

Chcesz dostać się na prywatne ZUO? Tym razem o udziale zadecyduje Twoja aktywność przez cały tydzień.

Czas trwania castingu

Od: poniedziałku 00:00
Do: sobota godzina 24

-Co będzie oceniane?

Codzienna aktywność na serwerze.
Udział w eventach i dungeonach.
Pomoc innym graczom.
Zaangażowanie na czacie (wołaj)
Frekwencja i regularność logowania.
Kultura osobista i brak konfliktów.

-Jak zdobywać punkty?
Logowanie każdego dnia.
Ukończone dungeony.
Zabite bossy.
Udział w wydarzeniach organizowanych przez administrację.
Dodatkowe punkty za wyjątkowe zaangażowanie.

- Finał

Po zakończeniu tygodnia zostanie wyłonionych X najbardziej aktywnych graczy, którzy otrzymają zaproszenie na prywatne ZUO z wyjątkowymi nagrodami.

Nagrody

-Udział w ekskluzywnym ZUO.
-Szansa na zdobycie unikalnych przedmiotów.
-Dodatkowe nagrody dla najbardziej wyróżniających się uczestników.

Pamiętaj: Liczy się systematyczność. Nawet jeśli jednego dnia zrobisz mniej, regularna aktywność przez cały tydzień zwiększy Twoje szanse na zakwalifikowanie się.

Powodzenia i pokaż, że to właśnie Ty zasługujesz na miejsce w prywatnym ZUO!

#2 M4TIS

M4TIS

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 214 posts
  • Joined Tue, 04 Jul 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:.
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:M4TIS


Posted Yesterday, 17:18 PM

Propozycja:

Przestań pić


  • MrCma, DropMefedron, Bachira and 2 others like this

#3 Filipiak

Filipiak

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 377 posts
  • Joined Fri, 28 Dec 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Filipiak
  • Królestwo:Chunjo


Posted Yesterday, 18:19 PM

XD
  • Shellyu, MrCma, DropMefedron and 2 others like this

#4 lCycek

lCycek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 posts
  • Joined Wed, 07 May 25
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoChoroszcz
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:FakeCyc
  • Gildia:Invictum
  • Królestwo:Chunjo

Posted Yesterday, 18:33 PM

xD


  • DropMefedron and BlackSalami like this

#5 BlackSalami

BlackSalami

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 posts
  • Joined Wed, 31 Jul 24
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:Ładny
  • Królestwo:Jinno

Posted Yesterday, 18:34 PM

Następna propozycja, zatańcz jezioro łabędzie na live
  • DropMefedron likes this

#6 DropMefedron

DropMefedron

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 posts
  • Joined Wed, 07 Apr 21
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:K-pomorskie
  • Imię:Mateusz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lMefek
  • Gildia:Invictum
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Całe Te

Posted Yesterday, 18:35 PM

:glupek2:


  • BlackSalami likes this

#7 Shellyu

Shellyu

    Słaby pisarz

  • Płeć Piękna
  • PipPipPip
  • 333 posts
  • Joined Fri, 04 Apr 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Karolina
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Shellyu
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:кαяσℓιηα


Posted Yesterday, 18:43 PM

https://www.forum.vi...__img_9522.jpeg
  • Karpa likes this

#8 Avallach

Avallach

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 585 posts
  • Joined Sat, 17 Nov 18
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lAvallach
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Lost


Posted Yesterday, 18:57 PM

Mam takie techniczne pytanie:

Te bossy to będziesz marmurkami przywoływał czy z komendy ?  <_<


giphy.gif


#9 MartiRenti

MartiRenti

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 posts
  • Joined Sat, 29 Mar 25
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:MartiRenti
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:-

Posted Yesterday, 19:09 PM

Flache z gwinta waliles jak to pisales? 



#10 B0NG0

B0NG0

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 413 posts
  • Joined Mon, 16 Mar 15
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lódzkie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BONGO
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Bongos


Posted Yesterday, 19:22 PM

Możecie podać sobie ręce z kolegą od Zordowej Nocy

Na nie 



#11 fryzeek331

fryzeek331

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 342 posts
  • Joined Fri, 09 May 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSosnowiec
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Sebastian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lDSlJacen (255)
  • Gildia:DarkSouls
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:fryzeek


Posted Yesterday, 19:39 PM


  • Ivashenkov and Karpa like this

#12 QeeK

QeeK

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 291 posts
  • Joined Tue, 27 Aug 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoRzeszów
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Thalion
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Kendy

Posted Today, 00:18 AM



#13 Ivashenkov

Ivashenkov

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 76 posts
  • Joined Fri, 23 Feb 24
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lDSlIvash
  • Gildia:DarkSouls
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Ivashenkov

Posted Today, 02:12 AM

Oj Ananas..

 

Jedyne co wspomniałeś o administracji serwera to to, że się kłaniasz. 

Tym sposobem wychodzi na to, że prawdopodobnie nie mają z tym nic wspólnego a zorganizowanie takiego eventu dla zwykłego grajka to spory kaliber i brzmi jak samobójstwo prawdę mówiąc.

 

A czy Cię kojarzymy z YouTube albo z gry? - myślę, że raczej z "Wołaj" i dla wielu zapewne są to raczej skojarzenia śmieszne (nie mylić z zabawnymi) i niesmaczne. 

 

 

 

 

Chcesz dostać się na prywatne ZUO? - No wychodzi na to, że raczej nikt nie chce patrząc na odpowiedzi od góry do dołu.

 

 

*Ale dajmy szansę..

 

Może rozwiej nasze wątpliwości, bo sam post raczej powoduje śmiech i drwiny niż zainteresowanie. (Moja odpowiedź jest merytoryczna, nie prześmiewcza. Informuję, żebyś zaraz sobie czegoś nie dopowiedział.)

 

Jak ma to niby wyglądać od strony technicznej? 

Tutaj przytoczę fragment:Co będzie oceniane? "

1. Codzienna aktywność na serwerze.

- W jaki sposób chcesz to sprawdzić?

 

2. Udział w eventach i dungeonach.

Sam fakt wejścia na event czy robienie czegoś podczas eventu?

Sam fakt wejścia na mapę, czy mam Ci pokazać drop?

A może będziesz notował kto "zakończył wyzwanie runicznej zbrojowni"? 

 

3. Pomoc innym graczom.

Mam coś im rozdawać za darmo, odpowiadać na każde pytanie, latać za nich mapy czy buffa rzucać?

 

4. Zaangażowanie na czacie (wołaj)

W jaki sposób?

Spamienie przypadkowymi słowami czy wtrącanie się do dyskusji która mnie nie dotyczy się zaliczy?

A może mam spamić itemem na sprzedaż którego nie chce sprzedać ale nabiję sobie "ilość"?

Może mam opowiadać historie które nigdy się nie wydarzyły?

A może mam przytaczać prywatne opowieści z tylnej kanapy w aucie? 

 

-  No jak widzisz jest multum możliwości tych z założenia "normalnych" i tych mniej porządanych.

 

5. Frekwencja i regularność logowania.

Będziesz prowadził dziennik i zapisywał obecność? Czy może będziesz miał wgląd w jakieś statystyki?

 

6. Kultura osobista i brak konfliktów. 

Z automatu wykluczasz 90% osób bo tutaj chyba każdy ma jakiś konflikt mniejszy lub większy. Między innymi z Tobą. 

 

 

Kolejna rzecz, choć nieco powtórkowa: 

 

" Jak zdobywać punkty? "

 

1. Logowanie każdego dnia.

Ponownie... Jak to sprawdzisz? Będziesz stał pod DT albo w m2 i zapisywał biegające nicki? 

 

2. Ukończone dungeony.

Ponownie... Dostaniesz dostęp do jakiejś statystyki czy po zalogowaniu mam Ci pokazać ile mam przepustek przed i po lataniu map?

 

3. Zabite bossy.

Ymm.. Skoro jest to napisane osobno to rozumiem, że bossy liczą się na mini respie, zuo serwerowym i bossy typu: Death Chicken, Zemra, Hydra i Ningen.

No bo przecież jest to osobna kategoria dla punktacji niż dungeony

 

4. Udział w wydarzeniach organizowanych przez administrację.

Czyli w piątek wieczorem obowiązkowo łowienie rybek, bo to też event administracji choć cykliczny. Pora ubrać wodery.. 

Ponownie nasuwa się pytanie - samo wejście na event czy poświęcenie jakiegoś czasu? Na takim OX mogę wejść i wyjść bo odpadnę na pierwszym pytaniu 50/50. 

Podczas krzyżówki lub rozsypanki muszę coś odgadnąć czy mogę pisać losowe słowa na wołaj? 

 

5. Dodatkowe punkty za wyjątkowe zaangażowanie. 

Jak mam to rozumieć? Mam duże koło w m2 odkurzyć i demony z DT przepędzić żeby nie straszyły? 

 

Wisienka na torcie(cieście) czyli:

Finał oraz Nagrody : 

1. Po zakończeniu tygodnia zostanie wyłonionych X najbardziej aktywnych graczy, którzy otrzymają zaproszenie na prywatne ZUO z wyjątkowymi nagrodami.

Ponowię pytanie - jak wyłonisz zwycięzców? Sprawdzisz kto w rankingu na stronie przeskoczył jedno oczko, czy będziesz w kajecie notował kto i jaką mape zakończył? Jak zmierzysz frekwencję na eventach? 

 

2. Udział w ekskluzywnym ZUO.

Jedno pytanie już zadał Avallach - " Te bossy to będziesz marmurkami przywoływał czy z komendy? "

Drugie pytanie brzmi - Na jakiej mapie pozwolisz graczom bezpiecznie zbijać te bossy tak, aby osoby które nie powinny ich nie zbijały? Zabierzesz ich na warownie w 8-osobowym PT i w jakiś sposób przywołasz moby? 

 

3. Szansa na zdobycie unikalnych przedmiotów.

Strasznie odważne stwierdzenie. "Unikalny" to chyba oznacza coś o bardzo ograniczonej dostępności, trzymam za słowo że jako organizator faktycznie coś takiego jesteś w stanie zapewnić ale... Co oznacza "szansa"?

 

4. Dodatkowe nagrody dla najbardziej wyróżniających się uczestników. 

Dla tych którzy przez cały czas trwania "castingu" się wyróżniali czy dla tych którzy się wyróżnili bo na Twoim ekskluzywnym ZUO zbiją najwięcej bossów? Czy może jeszcze inne kryteria będą np. kto szybciej zrobi 0.7 -  Chciałbym, żebyś to rozjaśnił. 

 

 

 

Jeżeli moje podejrzenia o to, że Administracja nie ma z tym nic wspólnego są mylne to szacun za zorganizowanie takiego czegoś. (Choć uczciwie przyznam, że wątpię.)

Natomiast jeśli tak faktycznie jest to odpuść sobie zanim zaczniesz. wszystkie powyższe wpisy powinny Ci rozjaśnić dlaczego.  

 

Liczę na odpowiedź Panie Orgianizatorze. 






18 user(s) are reading this topic

13 members, 2 guests, 0 anonymous users


    Ivashenkov, QeeK, MartiRenti, Gαlαχу, KeZ, Aknomis, SoKoL98, nyphe56, Platte, Bachira, Amudiel, Bolsiusek, Facebook (3), PrimeStar