Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Moje prace :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rita

Rita

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 88 postów
  • Dołączył sob, 16 lut 13
  • MiastoPodkarpacie :3
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 luty 2013 - 00:17

To tak... interesuję się malarstwem od dziecka. Moje rysunki nie są przepiękne, ale chcę się z wami nimi podzielić :3 Prace, które wam pokażę, są trochę stare, bo sprzed roku, no... nie chce mi się więcej na ten temat pisać, bo leniwa jestem xd sami je oceńcie :)

Załączone miniatury

  • pegaz.jpg
  • pies.jpg
  • ważka.jpg
  • czapka.jpg
  • koszczurMyglys.jpg
  • lama.jpg
  • anioł.jpg

Drogi ... (twoje imię) Piszę dla Ciebie ten list, bo lubię, gdy Ty lubisz dostawać listy. Jak lubisz to spoko, bo Ci wysłałam. Jeśli to czytasz to znaczy, że mnie lubisz. A jak nie lubisz, to trudno. Mam nadzieję, że to czytasz i nie jesteś bardzo leniwy, jak większość społeczeństwa. A jak jesteś to nic, mi to nie przeszkadza. Chciałabym, żebyś to przeczytał, bo jest to dla mnie ważne. Chyba że Ty nie chcesz, to nie czytaj. Chciałam Ci też dać internetowe kwiaty i czekoladki, ale zabrakło mi klawiszy. Tak przy okazji chcę przekazać Ci uściski i całusy, ale tego nie zrobię, bo jestem zła i podła. Jak Ci coś nie pasuje, to mnie to bardzo bardzo bardzo bardzo nie obchodzi, bo jestem kobietą i mam wyj3bane na opinię innych, co Cię pewnie nie obchodzi. Pozdrowiłabym Cię, ale tego nie zrobię, bo pewnie nie będzie chciało Ci się czytać tego całego listu, więc to bez sensu. Do usłyszenia piękna istoto. PS Kupiłam Ci rumuńską pandę, ale nie wiedziałam jak ją wsadzić do ekranu, więc jej nie dostaniesz. Chyba, że dostaniesz, to to ode mnie. A co do mojego różowego pelikana o trzech jądrach, to wyślij go na mój adres. Chyba, że nie znasz mojego adresu, to nie wysyłaj. Twoja, zawsze wolna jak ptak Rita.


#2 saydead

saydead

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Dołączył pon, 03 gru 12
  • MiastoBrowar POLSKA Z.O.O :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:death everywhere ....

Napisano 17 luty 2013 - 00:32

masz racje lipa :OO nei no naprawde kozackie ;d pocwiczysz i bedziesz pro ;d ja tak nie umiem nawet w 10 % ;p 


Pokaż że umiesz pomóc http://www.poomoc.pl


#3 Setna

Setna

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 184 postów
  • Dołączył nie, 22 kwi 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKatowice
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Kinga
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Setna / Maryliin
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Ruda
  • Hobby:cycki


Napisano 17 luty 2013 - 01:23

Piękne. I ja mam wiekszy talent? Kpina. anime potrafi malować każdy. :) wystarczy poćwiczyć. 
piekne. Czekam na wiecej :)


Dołączona grafika:

.: Setna : Smok : 216 : Chunjo : Bajlandoo : On ♥ :.


#4 saydead

saydead

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Dołączył pon, 03 gru 12
  • MiastoBrowar POLSKA Z.O.O :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:death everywhere ....

Napisano 17 luty 2013 - 02:48

Setna na ftce wygladasz jak kicia ;p Ja tam wole pieski Huskye  sa sliczne mam jednego ;d Ale strasznie humorzaste ;p jak kobiety ;d 


Pokaż że umiesz pomóc http://www.poomoc.pl


#5 Setna

Setna

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 184 postów
  • Dołączył nie, 22 kwi 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKatowice
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Kinga
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Setna / Maryliin
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Ruda
  • Hobby:cycki


Napisano 17 luty 2013 - 03:40

ale to nie jestem ja ! :3 
Ja mam czerwone włosy ;> 
ale do czasu. :D 

DOBRA Koniec spamu bo Levy nas dopadnie i znowu bede mieć bana ;c jak co to PW ;3


Dołączona grafika:

.: Setna : Smok : 216 : Chunjo : Bajlandoo : On ♥ :.


#6 Rita

Rita

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 88 postów
  • Dołączył sob, 16 lut 13
  • MiastoPodkarpacie :3
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 luty 2013 - 10:44

A ja mam Labradora Retrivera :3 Takiego ślicznego grubasa xd


Drogi ... (twoje imię) Piszę dla Ciebie ten list, bo lubię, gdy Ty lubisz dostawać listy. Jak lubisz to spoko, bo Ci wysłałam. Jeśli to czytasz to znaczy, że mnie lubisz. A jak nie lubisz, to trudno. Mam nadzieję, że to czytasz i nie jesteś bardzo leniwy, jak większość społeczeństwa. A jak jesteś to nic, mi to nie przeszkadza. Chciałabym, żebyś to przeczytał, bo jest to dla mnie ważne. Chyba że Ty nie chcesz, to nie czytaj. Chciałam Ci też dać internetowe kwiaty i czekoladki, ale zabrakło mi klawiszy. Tak przy okazji chcę przekazać Ci uściski i całusy, ale tego nie zrobię, bo jestem zła i podła. Jak Ci coś nie pasuje, to mnie to bardzo bardzo bardzo bardzo nie obchodzi, bo jestem kobietą i mam wyj3bane na opinię innych, co Cię pewnie nie obchodzi. Pozdrowiłabym Cię, ale tego nie zrobię, bo pewnie nie będzie chciało Ci się czytać tego całego listu, więc to bez sensu. Do usłyszenia piękna istoto. PS Kupiłam Ci rumuńską pandę, ale nie wiedziałam jak ją wsadzić do ekranu, więc jej nie dostaniesz. Chyba, że dostaniesz, to to ode mnie. A co do mojego różowego pelikana o trzech jądrach, to wyślij go na mój adres. Chyba, że nie znasz mojego adresu, to nie wysyłaj. Twoja, zawsze wolna jak ptak Rita.


#7 Zinuśśśśś

Zinuśśśśś

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 257 postów
  • Dołączył śro, 22 sie 12
  • MiastoJólka aka Segate
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Wonrz koxxx

Napisano 17 luty 2013 - 10:45

Ta ostatnia lama to Bambi <3


Dołączona grafika

♥ Lesiu97 / 150 / Jinno / Armored ♥


#8 Rita

Rita

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 88 postów
  • Dołączył sob, 16 lut 13
  • MiastoPodkarpacie :3
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 luty 2013 - 10:49

Ta ostatnia lama to Bambi <3

Ale w sensie jaki Bambi? xd


Drogi ... (twoje imię) Piszę dla Ciebie ten list, bo lubię, gdy Ty lubisz dostawać listy. Jak lubisz to spoko, bo Ci wysłałam. Jeśli to czytasz to znaczy, że mnie lubisz. A jak nie lubisz, to trudno. Mam nadzieję, że to czytasz i nie jesteś bardzo leniwy, jak większość społeczeństwa. A jak jesteś to nic, mi to nie przeszkadza. Chciałabym, żebyś to przeczytał, bo jest to dla mnie ważne. Chyba że Ty nie chcesz, to nie czytaj. Chciałam Ci też dać internetowe kwiaty i czekoladki, ale zabrakło mi klawiszy. Tak przy okazji chcę przekazać Ci uściski i całusy, ale tego nie zrobię, bo jestem zła i podła. Jak Ci coś nie pasuje, to mnie to bardzo bardzo bardzo bardzo nie obchodzi, bo jestem kobietą i mam wyj3bane na opinię innych, co Cię pewnie nie obchodzi. Pozdrowiłabym Cię, ale tego nie zrobię, bo pewnie nie będzie chciało Ci się czytać tego całego listu, więc to bez sensu. Do usłyszenia piękna istoto. PS Kupiłam Ci rumuńską pandę, ale nie wiedziałam jak ją wsadzić do ekranu, więc jej nie dostaniesz. Chyba, że dostaniesz, to to ode mnie. A co do mojego różowego pelikana o trzech jądrach, to wyślij go na mój adres. Chyba, że nie znasz mojego adresu, to nie wysyłaj. Twoja, zawsze wolna jak ptak Rita.


#9 Zinuśśśśś

Zinuśśśśś

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 257 postów
  • Dołączył śro, 22 sie 12
  • MiastoJólka aka Segate
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Wonrz koxxx

Napisano 17 luty 2013 - 12:07

Bambus nop <3


Dołączona grafika

♥ Lesiu97 / 150 / Jinno / Armored ♥


#10 ♣Joony♣

♣Joony♣

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2348 postów
  • Dołączył nie, 23 gru 12

Napisano 17 luty 2013 - 12:08

Bambus słońce ;P

I piękne prace:P



#11 Dymek

Dymek

    Members

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Dołączył czw, 05 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:PanDymek
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 17 luty 2013 - 12:10

Bambóz nop .

Dżony nop 

Ćnek kox ; o

 

I tak wgl . to ładnie ,ładnie xdd Ale dżony ładniej narysował pisara nago .. :o



#12 ♣Joony♣

♣Joony♣

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2348 postów
  • Dołączył nie, 23 gru 12

Napisano 17 luty 2013 - 13:34

HAHAHAHAH weź. je.. się w łeb. . ;x



#13 saydead

saydead

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Dołączył pon, 03 gru 12
  • MiastoBrowar POLSKA Z.O.O :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:death everywhere ....

Napisano 17 luty 2013 - 17:18

Macie ts to można pogadać ;d bo troche nudy tak 24-6 rano ;p 


Pokaż że umiesz pomóc http://www.poomoc.pl


#14 Rita

Rita

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 88 postów
  • Dołączył sob, 16 lut 13
  • MiastoPodkarpacie :3
  • Płeć:Kobieta

Napisano 17 luty 2013 - 18:35

Macie ts to można pogadać ;d bo troche nudy tak 24-6 rano ;p 

Owszem, mam. Jednakże nie mam pojęcia jak go się używa :D Wolę Skype :)


Drogi ... (twoje imię) Piszę dla Ciebie ten list, bo lubię, gdy Ty lubisz dostawać listy. Jak lubisz to spoko, bo Ci wysłałam. Jeśli to czytasz to znaczy, że mnie lubisz. A jak nie lubisz, to trudno. Mam nadzieję, że to czytasz i nie jesteś bardzo leniwy, jak większość społeczeństwa. A jak jesteś to nic, mi to nie przeszkadza. Chciałabym, żebyś to przeczytał, bo jest to dla mnie ważne. Chyba że Ty nie chcesz, to nie czytaj. Chciałam Ci też dać internetowe kwiaty i czekoladki, ale zabrakło mi klawiszy. Tak przy okazji chcę przekazać Ci uściski i całusy, ale tego nie zrobię, bo jestem zła i podła. Jak Ci coś nie pasuje, to mnie to bardzo bardzo bardzo bardzo nie obchodzi, bo jestem kobietą i mam wyj3bane na opinię innych, co Cię pewnie nie obchodzi. Pozdrowiłabym Cię, ale tego nie zrobię, bo pewnie nie będzie chciało Ci się czytać tego całego listu, więc to bez sensu. Do usłyszenia piękna istoto. PS Kupiłam Ci rumuńską pandę, ale nie wiedziałam jak ją wsadzić do ekranu, więc jej nie dostaniesz. Chyba, że dostaniesz, to to ode mnie. A co do mojego różowego pelikana o trzech jądrach, to wyślij go na mój adres. Chyba, że nie znasz mojego adresu, to nie wysyłaj. Twoja, zawsze wolna jak ptak Rita.


#15 Bloodwyn

Bloodwyn

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył sob, 07 sty 12

Napisano 17 luty 2013 - 19:15

Haha fajny bambóz






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych