Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Admin i jego caly oszukany serwer


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krotos

Krotos

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 70 postów
  • Dołączył sob, 05 sty 13

Napisano 19 luty 2013 - 21:15

Witam wszystkich forumowiczów. Przeczytajcie to co tu wam napisze i sami pomyślcie czy to normalne co zrobił mi nasz "kochany" Admin ;]

Mianowicie pisaliśmy z żoną zakończenie gry. (31Diablica31, Jupiter). Nasz Pan Szanowny Admin Wojtek postanowił Zbanować Nam Postacie (2 lata stażu) i je usunąć po 2 tygodniach. Pierwsze słyszę na tym serwerze i w ogóle żeby nie mieć szansy powrotu do gry. Napisaliśmy zakończenie i później był ban na kontach, konta do usunięcia a sam Wojtek tłumaczył się regulaminem w którym tego po prostu nie ma. Inni ludzie też kończyli grę. Nie pisali o zmianie właściciela a bana żadnego nie mieli. Nie wiem jaki w tym cel bym już wraz z żoną nie mógł zagrać na tym serwerze. Nie znam drugiej osoby co by miała podobną sytuację, a wręcz przeciwnie po napisaniu zakończenia regularnie odwiedzają serwer na swoich postaciach . Proszę o waszą wypowiedź w tym temacie. 



#2 PanTakasss

PanTakasss

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 208 postów
  • Dołączył śro, 13 lip 11
  • MiastoKonin ^^
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:kojarzę ! ^^
  • Hobby:Sąsiadka ;)

Napisano 19 luty 2013 - 21:19

A to Ciekawe, pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji, po rozmowach z Tobą zapomniałeś dodać że powiedział Ci wprost że nie wrócisz na ten serwer na swoich starych postaciach, masz zrobić nowe jak chcesz grać. Dlaczego ? Jestem bardzo ciekaw ;] Pełno osób kończy lecz z czasem chce odwiedzić swych znajomych z gry, a tu nie ma jak bo ban na konta? prosze Cie... porażka ;x Chciałbym usłyszeć bardzo mocny argument ze strony Admina dlaczego owe konto Jupitera zostało zablokowane bez jego prośby o to ;) 


TakasssWP 254lv / Off


#3 ...>.<

...>.<

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 177 postów
  • Dołączył nie, 30 gru 12
  • MiastoŚląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 luty 2013 - 21:26

Aha?! Bezsensu... skończyłeś grę i już nie możesz wejść bo Admin miał taki kaprys?! To się nie zdziwię jak za niedługo każdy GM będzie dawał bany za byle co, chociaż już tak powoli się robi ;x Ciekaw też jestem czemu Admin Ci zablokował konto.  -_-


  • PanTakasss i Pogromca lubią to

#4 Krotos

Krotos

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 70 postów
  • Dołączył sob, 05 sty 13

Napisano 19 luty 2013 - 21:28

ZawiKK tez jestem tego ciekaw. Odnośnie admina. Odpowiadam Ci  Poziom IQ zmierz sobie. Ja rano byłem w pracy. 



#5 Kopczii

Kopczii

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów
  • Dołączył pon, 13 sie 12


Napisano 19 luty 2013 - 21:30

Chyba każdy miał możliwość powrotu na serwer.

Użytkownik Kopczii edytował ten post 19 luty 2013 - 21:32


#6 Krotos

Krotos

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 70 postów
  • Dołączył sob, 05 sty 13

Napisano 19 luty 2013 - 21:32

Kopczii każdy prócz mnie Admin mi wczoraj napisał na ts ze nie mam powrotu. Chyba że zagram od nowa ewentualnie ulgowo zwolni mi nicki postaci. Jego słowa...



#7 Kopczii

Kopczii

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 76 postów
  • Dołączył pon, 13 sie 12


Napisano 19 luty 2013 - 21:34

Za napisanie pożegnania na forum? Trochę lekkomyslne.



#8 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 19 luty 2013 - 21:35

Po pierwsze, albo Ty masz kłopot z określeniem i wyrażeniem w słowach tego co piszesz, albo ja kłopot ze wzrokiem.

Jeśli piszesz post w którym publicznie żegnasz się z serwerem to chyba jest to jasne, a przynajmniej każdy człowiek umiejący czytać po przeczytaniu Twojego posta wywnioskuje jedno: Kończysz grę

Więc wytłumacz mi łaskawie czy piszesz takie posty dlatego że masz taki kaprys, czy być może masz kłopot z poprawna interpretacją tego co napisałeś.

Po drugie, (tutaj się nie przyznajesz) pokazałeś z samego rana na gadu gadu, swoje idiotyczne wywody w moja stronę, o których nawet nie będę tu pisał :)


  • GoLGiss lubi to

virtualmt21516717016__769671423939699945


#9 ola301

ola301

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 100 postów
  • Dołączył wto, 31 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoFrankfurt Am Main
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Ola
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Asenate
  • Gildia:Eternals
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Ola(Sanuye)

Napisano 19 luty 2013 - 21:37

pierwszy raz o takim czymś słyszę być może ktoś te konta i eq miał dostać nie wiem ale tak się nie robi to jest skandaliczne 



#10 PanTakasss

PanTakasss

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 208 postów
  • Dołączył śro, 13 lip 11
  • MiastoKonin ^^
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:kojarzę ! ^^
  • Hobby:Sąsiadka ;)

Napisano 19 luty 2013 - 21:38

Wybaczcie że wtrącę, ale z tego co ja wiem to mnóstwo osób kończy gre i czasem odwiedza innych, piszą że kończą kończą a i tak wchodzą i banów nie dostali. Na swoim przykładzie napiszę iż też skończyłem gre, napisałem pożegnanie jak inne osoby lecz czasem wchodzę na serwer porozmawiać i popytać co słychać u znajomych, co się pozmieniało. Sądzę że wielu moich znajomych którzy również skończyli grę oraz też pisali pożegnania tak robią, nie raz się spotkamy przez przypadek jeszcze.


TakasssWP 254lv / Off


#11 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 19 luty 2013 - 21:40

Wybaczcie że wtrącę, ale z tego co ja wiem to mnóstwo osób kończy gre i czasem odwiedza innych, piszą że kończą kończą a i tak wchodzą i banów nie dostali. Na swoim przykładzie napiszę iż też skończyłem gre, napisałem pożegnanie jak inne osoby lecz czasem wchodzę na serwer porozmawiać i popytać co słychać u znajomych, co się pozmieniało. Sądzę że wielu moich znajomych którzy również skończyli grę oraz też pisali pożegnania tak robią, nie raz się spotkamy przez przypadek jeszcze.

 

Nie podałeś nazwy postaci, dlatego też konto nie zostało zablokowane.

Poza tym jeśli piszesz post w którym stwierdzasz że kończysz grę, to sytuacja jest jasna kończysz w innym wypadku wprowadzasz tylko zamieszanie.

Co do Ciebie Krotos, nie bardzo mam ochotę rozmawiać na takim poziome jaki zaprezentowałeś, a tym samym przedstawiłeś swoją osobę.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#12 Krotos

Krotos

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 70 postów
  • Dołączył sob, 05 sty 13

Napisano 19 luty 2013 - 21:40

Założę się z Tobą o cokolwiek chcesz o ten Twój cały serwer, że ja rano byłem w pracy. Także Panie Szanowny Adminie Piszę to co Myślę bo mam do tego prawo. Zabrałeś mi konta. Tak Skończyłem Grę Panie Mądralo , ale wrócić szansę ma każdy. Każdy prócz mnie? Taki GolGis pisał pożegnanie 2 razy i jego postać śmiga na grze. Na czym Tobie zależało by mi zabrać te postacie lepiej napisz. I nie wmawiaj mi tu durnot bo obrażasz innych i tępaków z nich robisz. Chyba Ci się coś pomyliło...



#13 PanTakasss

PanTakasss

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 208 postów
  • Dołączył śro, 13 lip 11
  • MiastoKonin ^^
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gadu-Gadu:kojarzę ! ^^
  • Hobby:Sąsiadka ;)

Napisano 19 luty 2013 - 21:42

Nie podałeś nazwy postaci, dlatego też konto nie zostało zablokowane.

 

Fakt faktem nie podałem, ponieważ w grze posiadam ciut inny nick oraz tutaj też ; ) 

Więc tu się zgodzę z tym. Sądzę że mimo to postacie nie powinny być banowane i powinna mieć dana osoba chęć do powrotu, i to by nawet leżało w interesie serwera by gracze wracali i grali.


TakasssWP 254lv / Off


#14 ...>.<

...>.<

    Początkujący

  • Banned
  • PipPip
  • 177 postów
  • Dołączył nie, 30 gru 12
  • MiastoŚląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 19 luty 2013 - 21:45

Zgadzam się z Takasem.. Każdy ma prawo do powrotu.


  • MonikaMisia lubi to

#15 Krotos

Krotos

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 70 postów
  • Dołączył sob, 05 sty 13

Napisano 19 luty 2013 - 21:45

Pewnie nie masz ochoty rozmawiac ja tu widze inne opinie ludzi na ten temat. Sam wywalasz ludzi z serwera zabierajac konta nie dajesz szansy wrocic starym graczom a nowym na rozwoj. Te male lvl zeby dojsc do takiego poziomu jak np ja to chyba juz szans nie maja przy tym ulepszaniu ... To jest Twoja metoda na ludzi na serwerze? Chyba sie ich pozbywac. A jakby mi na kontach nie zalezalo w ogole bym do Ciebie nie pisal  






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych