Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Support Virtualmt2 Aktualizacja


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5248 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 11 marzec 2013 - 18:50

*
Popularny

Kilka losowo wybranych ciekawych zgłoszeń jakie otrzymaliśmy od graczy :)
wszystkie adresy email, nazwy graczy, screeny nie są tu przedstawione, wszystkie zgłoszenia są skopiowane w oryginale, niektóre nieocenzurowane :)


„Gracz o nicku ‘xxx’ zastosował wobec mnie ominiecie cenzury”

„muj nick to ‘xxx’ zniklo mi 5 brszek 5 czerwonyh perel 5 niebieskih perel i 5 bialyh perlem i 500kk mialem robici nastempnom broni z trutego i mialem juz wszystko do zrobienia i wziolem magiczny metal na truty nie kliknolem ok i po 10 min zalogowalem sie nie mialem tyh zeczy hcial bym odzyskaci te zeczy co wymienilem na poczontku pisalem do [GM]xxx i on napisal ze nie moze mi nic daci aleni nie odzyskam tyh zeczy i mam to zglosici na suport.
bende sprawdzal e-mail i czekam na odpowiedzi”

„(gracz) -Dlaczego pisze ze mam bana do 30 lipca a jest juz 31 pierwszy u nadal pisze za moje konto jest zablokowane Prosze o rozwiazanie togo problemu
(administracja) -Poproszę o nick postaci. postaci.
(gracz) -soruwka dlaczego nie pomagacie mi ”

„Gracz o nicku ‘xxx’ zlamal regulamin poprzez obraze drugiego gracza (czyli mnie)”

„Koleś chcę kupić pierścień o tej godzinie i jeszcze zaczyna wyzywać”

„-gm pomuz gralem w metina i cos mi przyszlo z XXXXX ze jak im podam login i haslo na stronie to mi przysla jakeis nowe sztabki i ja debil to im wyslalem powiedzieli ze bedea te sztabki do 24h to ja czekam juz 5 min i mi sie nudzi hcie sie zalogowac wpisuje login i haslo i pisze zl login lub haslo wpisuje ok 20razy i nic dobra whodze na dropk na 2 konto dziala wpisuje login i haslo na tej stronce i znuw tk samo pisze gm ja juz niewiem co ejst grane pomuz logi xxxx kod usunicja postaci xxxxx email xxxxxx pomuz gm hce jeszce se pograc.
-gm znuw zpomnialem hasla bo ktos mi whodzil na konto i zmienilem haslo ale zapomnialem se zapisac na kartce gm przyslij mi trdniejsz haslo pls
-gm przypomnij mi haslo na email xxxxx bo znuw mi jakis nub zmienil haslo login xxxxx kod usuniecja postaci xxxx email xxxx blagam ”

„Ksuje mi spota grozi mi że jak niedam mu expic wojem to mnie dednie i obraza moją rodzinę ”

„Chciałbym zostać gm bo nie chce mi się już wbijać lvl lecz jestem często online lubię pomagać graczom”

„Gracz xxx ukradł mi ostrze grzmotu i co mam dalej zrobić”

„gracz uprzykza mi mówiąc morda i od kiedy pies mówi do mana itp nick jesgo to xxxx”

„Dostalem bana za to że postawilem swojo postac obok gracza który miał włoczonego exp bota stalem kolo niego i wcismełem spacje i poszedlem sprawy pozalatwiac”

„gracz ksul mi grupki mówie zeby mi nie ksula a ona ksula dalej jej nick to xxxx”

„Chcialbym zglosic bana na pana im xxxxx za posiadanie chackow”

„prosze pana szamnka o nicku xxxxx nie dawala mi wstac to bylo dnia 14 suerpnia o godinie 08:20 i niedawala mi wstac to sie chyba nazywa blok dokladnie nie wiem”

„Znalazlam sobie chlopaka z ktorym sobie pisalam. Poprosil mnie o passy ze mi zrobi biologa... Wiem ze za to nie odpowiadacie. Nic mi nie ukradl. Pozyczal mi itemki 10/15. Poprosil mnie zebym mu pozyczyla kolce 250/20. I nie chce mi ich oddac. Jeszcze zeby sie zamknal... ale on caly czas sie podnieca ze mnie okradl... ”

„xxxx na czacie normalnym przeklina”

„xxxx nie zaluje sobie wyzwisk pod moim adresem”

„mówi ze ty to cieota twoja stara i twój stary tez mói tak na mnie i na rdziców”

„Koleś zamienił się w psa i mnie zaczoł wyzywac od cheterów a ja nie mam chetów bo mam za słaby komp”

„Witam ponownie..
Odpowiadam dopiero dzisiaj, bo nie wiedziałem, jak odpisać.
Ten gracz chciał ode mnie kupić konto i podałem mu pasy.
Wszedł na chwilę i się wylogował, a kiedy chciałem wejść na to konto, to hasło było już zmienione.
Bardzo proszę, o zwrócenie mi tego konta, gdyż ten złodziej się teraz na nim panoszy i bezczelnie kłamie, że mi tego konta nie ukradł”

„Nie wiem ale gdy dawno już czytałam regulamin nie znalazłam bana za niedanie wstania a dzisiaj mi powiedzieli ze jest ban za niedania wstania a screenshota nie wiem jak przesłać ;)

„Witam, bylem na loch pajakow v2 i dedlem go, a on mi pisze na PV ze mam bana ze go dedlem i ze on moze robic wszystko tylko nie przeklinac, prosze o to SS, grozi mi kuzynem GM ze dostane bana!!”

„Mniejszy level wyzywa starszy level i grozi BAN-em! Nazwa tego gracza to: xxxx”

„Jak będzie rekrutacja GM ja bym był chętny znam ten serwer wszystko o nim wiem i chciałbym tylko mieć gm i zebyśćie mi zlikwidowali przwyolywania 254lv i najlepsze eq nie dla tego chce tego nie musze robic chyba ze bede mogl nigdy nie mialem gm i bym chcial prosze o zrozumienie drogi GM z szacunkiem wojownik virtualmt2 najlepszego serwera metin2 pozdrowienia ”

„Panie GM nie wali mi wstac dnai 11.11.2011 o godzinie 17:35 szmanka nie dawala mi wstac na mapce od 130lvl na ch5 mam dowod niech pan zobaczy”

„Proszę o zbanowanie konta gracza:xxxxx który dnia 30.12.2011 ukradł opancerzenie.Niestety dowodu nie mam ponieważ to stało się tak nagle.Potem próbowałem odzyskac pancerz prosząc go grzecznie ale on odmówił.Proszę o szybką odpowiedz”

„Powiniscie Jego zbanowac nie mnie przecierz ja nic nie zrobiłem ktos mnie wkopał Dla mnie Metin to wszystko :) Prosze waz !!! ”

„Dnia 7 stycznia 2012r.gracz o nicku xxx straszył mnie banem. Napisałem mu ze truta nie jest warta 500kk a on napisał ze jest Nobem i a tez mu napisałem i powiedział ze mam bana”

„Gracz xxxx shackowal mi konto z 103lvl i 110lvl prosze barzo ze on dostal bana.”

„dziendobry dzis dnia 14.01.2012r xxxxx wymuszal odemnie eq i mnie oszukal nie podawalem pasow mowie w czasie przeszlym bo juz zostalem oszukany i stratny prosze o wymiezenie dla niego okrutnego wyroku tu pisze xxxxx dziekuje bardzo dowidzenia”

„2 graczy sklina do mnie, prosze o bana dla xxxxx i xxxx bo używają wulgaryzmów”

„Ukradli mi i calemu VirtualMt2 eq. Oddawajce eq! Cot to bdzie za gra bez eq!? Kazdy domaga sie o zwrot swojego eq !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ”

„o 17:24 gracz xxxxx knuł mi w atlantyda v2 ”

„siema ty wojtku wes no odbanuj mnie dzisaj jakos bo jutro mi ban mija a juz sie doczekac nie mogę mialem miec bana do 25 a przedłuzyles mi do 31 wes no sie nie znęcaj odbanuj mnie dziś . pozdrawiam xxxxx”

„(gracz) -Czy za zgłaszanie graczy coś się otrzymuje?
(administracja) -Tak numer zwrotny tickieta xD”

„Dzisiaj dokladnie 04.02.2012r o godzinie mniewiecej 20:00 a 20:05 expilem sobie na atlantydzie v2 i przyszedł gracz xxxxxx i zaczął kusić na mojej grupie. Powiedziałem do niego grzecznie czy możesz pójść na co on nie reagował wiec powiedziałem że to zgłoszę na co on napisał cytuje ''haha-haha''. Proszę o interwencje. Mój nick w grze to xxxxxx. Dziękuje”

„Witam
Przedchwilą Gracz Obraził Mnie Pytałem go czy wysłąc ss mówił a wyślij se i ma”

„witam serdecznie mogę zgłosic ukradnieniencie konto nikomu nie podawalem niku i hasła niewiem czemu nie moge sie zalogować nieg pan mi szybko odzyskac „

„Szanowny GM prosze o kontakt zostałem szukany”

„Gość/Typiara spamuje na czacie i się prosi ^^”

„Witam. expilem na bo asz tu nagle czerwoni zajmuja exp nasz niebieskich na bo podam nic 39k i xxxx”

„xxxxx jedzie równo na Ogólnym ;))) Nie da Sie słuchać Uszy Bolą.. ”

„witam ukradł mi maczu o naimieniu xxxx nieg ban mu pan gm wstawi maczu ukradł mi”

„Gm majak chyba mnie zbanowała chciał bym sie dowiedziec dlaczego....
Był event górniczy był zakaz uzywania broni ja nie uzywałem broni tylko niechco kliknołem na jakas osboe i moja postac zaczela ja bic na automacie Przepraszam ale chciałbym odzyskac konto wraz z itemami Prosze o szybka odpiwiedz na gre”

„Cześć ja mam 93 lv szaman i gosciu O nazwie xxxx czy jakos tak krad normalnie spota ma kolo 130 lvela mugłbys dac banka tak na moze dwa miesioce ”

„Gracz Nazywając się xxxx Utrudniała mi grę ciągle zabijała mi.
Dzienkuje za pomoc proszę”

„Witam szanownych Game masterów. Chciałbym zglosić nadużycie regulaminu czyli ktos go wepchnął w bugi i nie chcial wyjsc przedluzajac wojne...”

„Gdy ja sobie spokoje stałam nikomu nic nie przeszkadzając wojownik z jinno niejaki xxxxx zaczął mnie atakowac , gdy umarłam on stał na koniu i ciągle nad ,mną atakował”

„przezywanie,uzywanie wylgaryzmu zboczone zeczy”

„Pisałem do was o woja , woj 140lvl huja z tym zrobiliście wyjebane mieliście i co założyłem nowe konto sure 100lvl miałem nick xxxxx zebyście potem kurwa nie chcieli miałem tam takie eq abs że huj i mi opierdolili całe 2 konta a wy huj wie co z tym robicie nic kurwa! wyjebane w to macie kurwa niby taki serwer spodobał mi sie to ok to zaczne grać i zaczełem i huj zajebali mi pierw xxxx huja zrobiliscie następnie ninje 120 też huja zrobiliście a potem woja 140 i teraz sure 100 z takim eq że aż kurwa szok a wy huja robicie i macie w to wyjebane a ja gram juz tu od huja czasu a wy macie nadal na te konta i eq wyjebane, własnie widać!!! jeśli nie zrozumiałeś pszeczytaj kurwa jeszcze raz, aż mi szkoda o tym mówić!! ...”

„Witam chciałem to napisać ponieważ mnie to zdenerwowano gracz pod nazwą xxxxx powiedział takie słowa:Kijami mnie robili mam nazwe w grze xxxxx i wyciągnoł z tego takie erotyczne słowo.Prosze o bana dla tego gracza jeszcze raz powtażam nick tego gracza to xxxxx”

„Koles caly czas wypycha mojego shopa gdzies poza miasto wystawilem na 5 min sklepik a on juz obok rybaka”

„nie mogę się ruszać klawiaturom mogę tylko pisać np z typami i na wołaj a ruszać postaciom używać skilli nie mogę pomoże ktoś „

„nie umiem sterowac postacia ani robic rzeczy na klawiaturze.zrobcie cos”

„Panie GM znowu mi ktos konto ukradl wczoraj w dzien no nie wytrzymam ide sobie z jakims szamanem bo selal eq i chcialem od niego kupic maczuge on napisal ze nie widzi sztabek i musi nakladke sciagnac i mowil ze zw ale jego postac stala i napisal po jakims czasie ze za 14min bedzie i nagle mnie lognelo i nie takie pasy pisze jak chcialem spowrotem tylko ze nicku jego nie pamietam prosze o 2 pomoc blagam eq chociaz odzyskac ciul z tym kontem prosze z calego serca i z gory dziekuje ;
Prosze znowu wyslac nowe haslo na ten e-mail albo tu abym mogl eq przelozyc chociaz bo nawet szmaragdowa stal kupilem odrazu po tym jak pan mi pomogl ostatnio i nawet sie nie nacieszylem jakis haker ma jakies namiary na moje konto ciagle..a i moj nick xxxx”

„ninja 103 lv nick xxxx przeklina bije na wolnym ,nie daje grac , ona tak przeklinala ze nikt w zyciu chyba prosze o zablokowanie jej konta takich rzeczy co ona pisala o mnie i kolezance nei da sie az wyobrazic prosze od zablokowanie konta z gory dziekuje”

„Gracz xxxxx nie pozwala wstać po śmierci”

„chlopak walil z wolnego nei dalo grac a potem przeklinal i mowil ze jak dam mu bana to on na forum rozpowie ze jestem noobem ale cuz dam mu bana poniewaz przez 5 h nie moglem grac prosze o natychmiastowe zbanowanie proszze z gory dziekuje”

„(gracz) -witam dostałem bana za reklamacje serwera jak ja żadnego serwera nie reklamowałem jeśli nie chcecie żebym zrobił coś głupiego (może domyślicie o co mi chodzi bo jak nie to pewnie będzie o tym wiedzieć jak ktoś jest z lublina czyli mogę zrobić coś głupiego np. samobójstwo) to odblokujcie mnie na TS i porozmawiajmy jeszcze raz ;/
(administracja) -Poproszę o numer telefonu do rodziców.
(gracz) -nie podam numeru odblokujcie mnie na TS ja będę dzisiaj około 17.00 i powiem wam całą prawdę”

„Witam!
dzisiajszego dnia przez przypadek zamiast przenieść okno sklepu omyłkowo kupiłem 1 sztukę dykty za 650.000.000 yang. jeżeli jest to możliwe,to bardzo,ale to bardzo proszę o zwrot 650kk yang.”

„prose pomuscie co zrobić zeby Gm xxxxx odblokował mi konto przepraszam go ze go obrazilem już niebende prosze pomocy:( ”

„Dzień Dobry mam na imię Michał I gram w prywatny serwer Virtulmt2.I jest taka sprawa czy mógł bym ładnie prosić o zmiane Nazwy konta z xxxx Na xxxx? Z góry bardzo dziękuję”

„ZAL MI WAS DOSTALEM BANA NA DWA KONTA, A TYLKO NA JEDNYM PODSZYWAŁEM SIE ZA GM, RZAL RZAL RZAL CO WY SOBIE MYSLICIE NA TYM DRUGIM KONCIE NIE GRALEM JA TYLKO MUJ BRAT ZA CO ON DOSTAL BANA? TO JA SIE PODSZYWALEM CZEMU ZBANOWALES MI DWA KONTA OGARNIJ SIĘ PROSZE O ODBANOWANIE KONTA. ALE SZYPKO A NIE. JUSZ JUSZ.
POZDRAWIAM”

„Witam szanownych administratorów pisze do państwa z myślą ze mi pomożecie okradli mi konto na którym miałem full abs na każdą postać 10/15 mniejsza o to najciekawsze jest to że nikt oprucz mnie nie znał pasów do konta podkreślam nikt poza wyjątkiem was oczywiscie :) nie logowalem sie na żadne podobne stronki jak virtual.com Lista ban itp. jedynie na virtualmt2.pl i raz pieknego dnia wchodze na konto patrze i co widze ze nic nie ma zniknely nawed poty kawalki kamienia tarcze + 0 na 61 lvl i inne dupereele nic nie warte moje pierwsze wrazenie to ze jakiegoś bóga mam i sie musze jeszcze raz zalogowac a tu co nic lipa jak nie bylo tak nic nie ma wiec nie wiem czyja to sprawka ale bardzo chcial bym odzyskac to eq ponieważ gram na tym serveże odkond powstał i mi sie bedzie cieszko rozstac z nim. Prosze o zrozumienie moej cieżkiej sytułaci . pozdrawiam z powarzaniem Damian nic postaci xxxx”

„wie ktos moze co trzeba zrobic aby mi chodzila klawiatura w virtualu bo nie wiem co zrobic a na kompie mi chodzi prosze o kontakt”

„Witam muj problem w grze to : nie widze zwierzat w m1 tylko niedwiedzie mam nadzieje ze to sie zmieni dziekuje ”

„nie moge wejsc na server a jak wejde to nie działa klawiatura”

„Witam, grałem dzisiaj sobie, a tu nagle gracz o nicku : xxxxx zaczął spamować mi , że jestem na liście graczy oczekujących na zbanowanie ... Czy taka lista w ogóle istnieje na tym serwerze ? Gracz ten zmuszał mnie do wejścia na stronę, a przecież tam mogły być jakieś szkodliwe oprogramowania... Ja gram przepisowo, nie spodziewałem się czegoś takiego ... Możecie mi to jakoś wytłumaczyć ? Pozdrawiam”

„kolesiuwa pod nazwom xxxxx ukradla mi paletke muwionc ze jom tylko zobaczy dalem jom na handel i znikal powiedziala ona ze dzienkuje za paletke prosze zajonc sie tym jak naszybciej i najlepiej Dzienki”

„chce bana dla xxxx dokucza mi oszukal mie na handlu i chcialbym prosic o zeslanie wiecej dzikow na miasto, podrowienie dla gm”

„Drogi GM gracz o nazwie xxxx che mi dać bana za to że nie chcę mu oddać smoczy dzwon diabła ale sam mi go dał przecież wiec to jego wina. niech pan to zrozumie i pomoże mi pan”

„koleś 143 pada ode mnie gdy ja mam 91 i płacze wyzywa od xxx i wgl. nawet gdy ja nic nie pisze -_-

„Witam, chciałem zgłosić gracza łamiącego prawo , jest nim osoba xxxx no więc idę expić no i podchodzi do mnie osoba wymieniona powyżej , i zaczyna mnie zabijać i mówi że to jej spot , a ciągle od niego odchodzi ...
Zdarzenie było w dniu 20 września 2011 r.”

„zmieniałem hasło , je zapomniałem , wysłałem je na e-mail i nie pamiętam hasła do e-maila PROSZE O POMOC !!”

„Dzien DObry Taki Gracz o nicku xxxx wyludzal ode mnie passy !!! prosze o odp”

„mam problem bardzo podoba mi się server i prosze o przypomnienie hasła i wyslanie na telefon bardzo prosze bo zalezy mi nakoncie dziekuje”

„Woj o nicku xxxx ksuł mi i zabijał mi kolegę na wolnym w V2at”

„Przepraszam że zawracam głowę lecz nigdzie nie mogę przeczytać czy rekrutacja na moderatorów gry jest otwarta. Jak mieli byście czas na takie pierdoły to proszę o odpowiedź
Z poważaniem xxxx”

„siema dlaczego dostałem bana na 4 dni , juz 2 dni mi sie nudzi i nie ma w co pograć nie świrujcie tylko mi odbanujcie xxxx no weś śiem nie znecaj ^^ przysiegam Ci że juz zadnej kobitki nie poćisne w tej grze :) prosze Cie zciagnij tą blokade dzisaj a przyśle Ci bukiet róż ... ”

„gracz lxxxxx zabrał mi spot kiedy ja juz expilam 1 godzine i kazał mi się jeszcze wynosić ”

„Proszę Pana/nią xxxx utrudnia mi gre ciongle mnie zabija niedaje mi rozwalić metina i kaze mi logną a ja mu nic nie zrobilem”

„xxxx narusza regulamin ponieważ ksuje mi i mojemu koledze mam skreema jak by cos”

„Nie mogę zainstalować gry z tego powodu że go instaluje i nie działa wogóle i co mam z tym zrobić ?”

„witam.
maly pojazd po czlonku przez koleżke (tu ss), a potem troche wulgi (tu ss)”

„gracz xxxx zneca sie nie daje wstac i utrudnia gre”

„Gracz xxxxx ksuje mi spoty w av2. Napisałem grzecznie czy chce deda a on nie to mówię żeby poszedł a on mówi że nie”

„dobry wieczór dzisiaj o godzinie 20 40 zakupiłem zbroje z krwi demona wzamian za to otrzymałem substancje wspomagajacą soki trawienne o co chodzi bo nie rozumiem”

„Drodzy GM chciałbym wziąść udział w turnieju. Dla wojów mam 81lvl. Jak cos to piszcie na forum”

„Gracz o nicku xxxxx mnie wyzywał i jakimś cudem zmienił mi eq w grze to jest tak ja sobie skila wbijam a tu nagle nie mam k duchowego tylko ku i zamiast zwoja egzo olejek a zamiast notatki jakis symbol dobrego studenta chyba czy cos takiego”

„dla czego nie można sie zalogować 10 grudia 2011 chce grać w gre i niemoge co wy tam robicie”

„Witam adminow chcem ban na postac o nicku xxxxx bo juz koncze z tom grom i prosze o zbanowanie ale naprawdę proszę i nie zartuje”

„mam ss jak pisał do mnie cicho i ze chce okrasc eq swojego patnera. ale sam jest chlopakiem. partner to xxxxx on to potwierdzi”

„wszedł na konto xxxx I WZIEŁA TO prosze o interwencje świadek xxxxxxx”

„sprawa jest taka jak wlocze virtuala i zaczynam cos atakowac kopputer i sam gasnie i uruchamnie sie ponownie nie wiem czemu , ajak stoje nic nie robie to nie ,np pvp wylacza sie a jak stoje nie ruchomo to bende wdzieczny za pomoc”

„adminie dasz mnie GM bardzo prosze mam dobre eq jak na mój lvl masz ostrze serca smoka+6 i srebny hwang+9”

„Pisal ze jestem nuubem mam ss xxxxx i zdjecie bedzie dostepne na Regulamin na forum virtualmt2”

„Pewien gracz o nicku xxxxx byl moim przyjacielm ciągle pytal czy dam mu wyprubować moją tarcze (smoka) az wkońcu się zgodilem i ciągle muwil ze za chwilke mi odda a puzniej powiedzial za odda jak wbije 90 lvl i zrobil to a puzniej sie wylogowal i tyle prosze o zbanowanie tego gracza bardzo oto proszę”

„Szanowny panie w dniu 23.08.2012 dostałem poraz pierwszy tzw bana poniewarz podczas ewentu kopałem rudy gdy pewien gracz zaczoł mnie wyzywac np xxxxx itp gdy wyciągnołem bron aby go postraszyc uciekl do gm-a a ja dostalem bana za to BARDZO PROSZE O ODBLOKOWANIE KONTA ”

„(tu ss) Co tu opisywac nazwal mnie dzi*ka po angielsku z mysla ze nie zrozumiem.”

 

 

Zaktualizowane

 

„gosciu nickiem xxx obraza innych graczy i ksuje w bossy w dt. najbardziej chodzi tu o krola demonow. loguje sie caly czas tam gdzie ja i ksuje przez cale dt. prosze o pomoc z tym gosciem. bo na zadnym kanale nie da dojsc do kowala. a o ripperze to mozna pomazyc”

 

” GM ziomek mi ksuje jak go starsze banem to mnie deda weś mu wlep bana narazie i pozdro spoko ser”.

 

„hcial byn hesz cze jeden zglosic temat: woj 42 lev przettem expil na Empire V1 prosil bym zeby tam sprawdzali GM bo expiom nieregalnie pewnie przez teleportery wojny krulest jak sie idzidzie koniec wyspy dt czyli jak jest taki 1 most do srotka wyspy DT to obok w lewo byly 3 teleportery i teleportneri sie do Empire V1”

 

„- Witam mam bardzo ale to bardzo wazne pytanie dla mojej osoby , ale dla Pana moze byc bardzo denne :) Da sie zrobic tak zeby Pan zmienil nick mojej postaci ? Bo moj nick jest taki denny a konto dostalem od kolegi jak mial on 1Lvl , poniewaz ja nie moglem zalozyc konta , expilem expilem i tak wrescie nie bede usuwac postaci poniewaz ma juz 142lvl+ . Prosze o Odpowiedz . Pozdrawiam.

- JEdnak prosze nie zmieniac nazwy postaci , przepraszam za to ze zawracam gitare ale jednak sie rozmyslilem Dziekuje Do uslyszenia”

 

„(gracz) Prosze o przypomnienie hasla . email przy reje to xxxxx@xxx.pl a Login to : xxxx proszę o szybko odpowiedź !!!

(administracja) Nowe hasło zostało wysłane na podany adres email

(gracz) nowe hasło niedziłaa ..... A mi sie niechcę do h*ja czekać !!! ”

 

„okradli mnie, po prostu pewnego dnia wszedłem na postac i nie mialem prawie niczego co mam zrobic ?  wszystko poszlo w pizdu :(

 

„Drogi supporcie! Prosiłem o wysłanie mi hasła a nie o link do strony”

 

(podanie na GM)
„Witam mam na imie kamilek lubie grac duzo w metin2 mam skonczone 18 lat i jestem ogarem”

 

„szaman gracz xxx  zapoł mnie ponizac oszukal minie zlamał regulamin i prosze o admina o zablokowanie konta graczowi i nie odblokowywac bo nie jest jeszcze godowy grac w virtualmt2”

 

„podkradał sie pod GM i okrada ludzi z kąt”

 

„CHCE ODZYSKAC WLASNE KONTO  xxxxx  MAM DO NIEGO DANE ZALOZENIA KONTA WSZYSKIE
DANE POTRZEBNE CO POWINIE BYC ABY KONTO ZOSTALO ZWROCONE KOLEGA NIE MU UKRADLI
KONTO ZOSTALO ZWROCONE GADALEM ZNIM MI POWIEDZIAL ODZYSKAL WLASNE KONTO
SKRADZIONE TO PROSZE COS ZROBIC JA CHCE ODZYSKAC TEZ KONTO TAK SAMO JAK JEMU
UKRADZIONO SPRZEDANO DALEJ KONTO I ODZYSKAL KONTO PROSZE ABY COS STYM ZROBIC TO
NIE MOZE TAK STAC ZE KONTA NIE ODZYSKAM WOGULE”

 

„Prosze o Przepisanie gildi xxx  z xxx  na xxx  sa to moje dwa konta . z powodu zdrowotnego GM  nie mial kto mi przepisac”

 

„(tu ss) Zwracam uwange na slowa xxx dawno powinni  takich wytruc”

 

„Gracz xxx  oszukał mnie i powiedział ze będę jej chłopakiem i dałem jej Księżyce a ona uciekła i je sprzedała Proszę oddaj mi księżyce i Proszę zbanuj ją”

 

„prosze o zablokowanie konta za wzwanie i klenie i niedawanie grac na serwerach xxx nie daje grac wcal”  

 

„Dlaczego zbroja zostawiona u dozorcy jest przezroczysta nie daje się jej wziąć kursor pokazuje ze jest ale oczami jej nie widać co zrobić?”

 

„Za każdym razem gdy chciałem wstać grać stał przede mną z duszkiem blokując mi wstanie”

 

„Witam pewien gracz o nicku xxx  szantażował mnie ,że jeżeli nie dam mu jakiegos itemka to napisze zgłoszenie z prośbą o bana”.

 

„(gracz) Witam.Wczoraj 2 wrzesnia wieczoram moje konto zostalo zablokowane-BAN! Weszlem na virtualmt2.pl i sie zalogowalem i pisze ze z powodu jakiegos KamerModa.To chyba juz wiem o co chodzi ale ja go nie uzywam dlaczego? Dlatego ze jest zakazany na tym serwie!!Wtedy Gral Moj 7 Letni Brat i nie wiedzial jak wejsc na tego metina. On  to nie za bardzo umie rgac w takie gry jak metin2 albo cos innego itd... Potem mi wszystko opowiedzial bo mnie nie bylo w domu. Jak by byla mozliwosc odblokowania tego konta. Nazwa posaci to xxxx i bede wdzieczny.Nie widzialem ze do takiego czegos dojdzie.Gralem tu ponad miesiac i nie uzywalem KAMERMODA . Przepraszam za kłopoty i Pozdrawiam mam nadzieje ze
uszanujecie mnie.

(administracja) Używanie botów, hacków i innych wspomagaczy - Ban Pernamentny.

(gracz) japierdole ”

 

„mialem 80 lvl i mi coflo i mialem 600kk”

 

„dnia 3.09.2011 wymieniłem nagiego zabujce +8 i oszcze zniszczenia +9 na maczuge +7 i jej niema prosze o przywrucenie jej w trybie natychmiastowym !!! ”

 

„(gracz) OMG podałem ci wszystko co trzeba odblokujesz mi te konto czy nie? juz 10 dni pisze i nawet nie odblokujesz... bawisz sie zemnaw kotka i myszke.Tak cięzko konto odblokowac? Jakas pomylka nastała zamiast innego cheatera zbonowac to mnie nie winnego kolesia...

(administracja) Zapraszam na teamspek, najlepiej z działającym mikrofonem.

(gracz) I co ja bede z toba na teamspeak robił ?”

 

„Chodzi o gracza xxx z niebieskich Notorycznie mnie bije na mapie metin co jest strasznie denerwujące. Prosze o ZBANOWANIE bo dłużej tego nie zniose. Nic jej nie robie a ona non stop bije. Za przeproszeniem kurwicy można dostać. Dodam ze trwa to juz z 2 dni.Chciałem dodać zdjecie przez strone która mi poleciliscie ale wyskakuje mi błąd ze nie można wrzucić chociaż rozmiar jest dobry”.  

 

„Panie GM gracz xxx  niepozwala inym wejsc na mape metin od 90 i muwi że to stwożono dla shinho prosze coś z tym zrobic”

 

„drogi Adminu  xxx miał mi konto sprzedac w itemach i mnie okradl i lognoł prosze mu bana walnoc”

 

„grzecznie pytac za ile wolne a podchodzi do cb szamanka i ded+won i straszy kotkiem XD”

 

„szamanka z nickiem xxx Uraziła mnie jak i dla mnie wszystkich polskich obywateli.Wszystko widać dokładnie na ss do którego link podam niżej. Jestem kulturalnym i ułożonym graczem więc nie pozwolę sobie na
taką obrazę. Z tego co widać osoba ta nie jest rodowitym Polakiem więc tym bardziej nie powinna odnosić się tak do obywateli innego kraju. (tu ss)”

 

„Nie pamietam hasla do konpa :P

 

„Witam mam problem ostatnio na evencie górniczym zostałem zbanowany prawdopodobnie za to że niby zaatakowałem GM'a a tak naprawdę kopałem sobie i zobaczyłem że gma biją stwory to podszedłem i uderzyłem smoczym skowytem wtedy gm zaczął się palić i może źle odczytał intencje i dał mi bana
za to że go atakowałem a ja chciałem mu pomóc jak coś to przepraszam i proszę o odblokowanie mojego konta jeśli to możliwe a jeśli nie to chciałbym się dowiedzieć na ile go dostałem z góry dziękuję i przepraszam nick mojej postaci to xxx  pozdrawiam”.

 

„Witam
Mam pytanie wagi państwowej...
Jak Przypomniec HASŁO ?
Prosze o szybką odowiedz
Pozdrawiam :)

 

„Mam jeszcze jeden problem czy mógłbym założyć nowe konto i spokojnie grać od początku ?”

 

„Gracz   xxxx  oskarża mnie o jakieś hacki Ze mam jakiegoś moda i jakieś WH ... proszę mu nie wierzyć nie wiem co to są za hacki ... a on bardzo dobrze zna się na tym”

 

„Zostalem okradziony z 4kkk przez xxxx  z Żółtych”

 

„xxxxx  bije w strefie ochronnej koło Strażnika Wsi. Ludzi którzy mają agresywną rangę ponieważ robią
skille”. 

 

„podczas czytania kamieni duchowych gracz używa nielegalnego oprogramowania”

 

„25 sierpnia 2011r. w godzinacha 21.00-21.08 (tu ss) Expiłem sobie i zobaczyłem ,że ten szaman w bił w czyjś spot ,gdy dednał osobę ,zapytała się (można zobaczyć na ss rozmowe ich ). Gdy expiłem przyszli oni i
powiedziałem ,że wezme 1 spot i idę sobię ,ale ta osoba była wręcz karygodna, bo gdy wzięłem spota zatakowała mnie i stała nademną machając mieczem ,żebym nie mógł się zrespić” 

 

„Ludzie podkapowali mnie, więc kabluje ich. Mam zdjęcia 2 osób w v3. Mam zdjęcia. Jak je wysłać ?”

 

„Mam zdj jak pewien gracz. Ze eq chce dac sw nagie foto. Niby nic takiego . Ale tu tez graja młodzi . Robie to tylko dal dzieci.                                                           
Ps: Mam nadzieje . Ze to jest przewinienie. Jesli nie. to mi przykro mialem dobre intencje. I przepraszam z kłopot .”


„xxxx maly lvl liderem gildii a tu glowna postac ktora przyszla i zabijala mnie gdy stalem i machalem przy bocie  nie pozwalala mi zabijac moby przy jego bocie”


„(gracz) admin zmieniłem hasło i niemoge sie zalogowaci co mam zrobici?                                (administracja) Prosze na stronie glownej www.virtualmt2.pl przypomiec haslo na meila.            

(gracz) chyba suport jest od tego ze ma naprawiaci co nie a ja niewiem dlaczego sie niemgoe zalogowaci zrubcie cosi z tym.

(administracja) Czy tickiet o numerze xxxx  to Twój tickiet ?                                                                 

(gracz) nie moja nazwa postaci to xxxxx  ma lv 91 i ma budzi naprawiony!!!!!1”


„Drogi Adminie dzis po poludniu zrobilem postac i niemoge jej usunąc prosze o pomoc”


„Proszę o doblokowanie konta niepodszywalem sie pod nikogo wrobił mnie ktos omg gram od kilku dni a wy juz ban za coo ?????? PROSZE O ODBLOKOWANIE KONTA. Dziekuje”


„urzytkownik xxxxx  utrudnia mi cały czas gre i nie dajespokoju przeklina itp. A urzytkownik xxxxx  uzywa
speed hackuw” 


„Poraz kolejny przyłapuje ludzi ktorzy graja na exp bocie (tu ss) xxxx  (siedzi trzy dni w tym samym miejsu)”


„Tak mało GM a tak dużo ludu gra na modzie ! Ja na przykład już garam w metna 5 lat i wiem większość o nim i chciałbym zostać próbnym GM mam nick xxxx  i mam narazie mały lvl ale kiedyś mi tu konto pro okradli a i jeżeli chcecie pogadać o problemach na serwie to nie tak tylko w 4 oczy w grze bo tak niedasie”


„Mozna by było pozegnac kogos? bo ja juz sama nie wiem dziś nie bedzie mnie w Polsce a dopiero 31 sierpnia bede mogła wejsc ale 31 mnie juz tu nie bedzie wiem ze to nie mozliwe ale czy moglibyscie pozegnac xxxxx i xxxxx i  xxxxx dzieki za wszystko moze kiedys bym weszła jak by co nie odpisujcie na to Pa;** :]”


„Witam. dziś dostałem bana aż na 40 lat że niby za exp bota. W połowie się z tym zgadzam tylko, że to nie był hack tylko (to się może wydawać śmieszne):
1. coś ciężkiego położyłem na spacje
2. trochę programuję więc zrobiłem własny program do automatycznego wciskania klawiszy klawiatury w odstępach czasowych by pelerynek używał.Ot cały expbot.”


„Chciałbym, ale to bardzo chciałbym, aby konto o loginie xxxx zostało odbanowane, albo chociaż oddane
wyposażenie, ponieważ minęło trochę czasu od kary i nie chciałbym czekać aż do "2051 roku" na odblokowanie konta.  Pozdrawiam. Z poważaniem, xxxxx.”


„(tu ss) a to jest grozba karalna permentalnym”

„Witam [Gm]!
Zgłaszam się z uprzejmą prośbą i zarówno pytaniem czy jest możliwość zmiany nicku w grze? Ponieważ mam postać 105lvl ninja i jest płci kobiety ale to nie kłopot. Kłopotem jest to, że jestem chłopakiem a zacząłem gre kobietą o żeńskim Nicku:D co jednak znudziło mi się i szczerze mówiąc denerwujące jest to że dużo ludzi
próbuje podrywać  HeHe ;D.
Pozdrawiam” 


„GM muj brat dał na handel Zwykły HW i zakceptował a ten drugi tez i mu niechce oddać a muj brat ma 6 lat bo załatwiłem mu HW GM jak co odpisz narazie.”


„Witam cie szanowny GM chciałem ci powiedziec, że wymskneło mi sie w grze przeklenswo bardzo przepraszam obiecuje ze to sie nie powtórzy moj nick w grze to xxxxx  prosze nie ukaraj mnie to dopiero mój 1 raz bede cie komunikowal jezeli jeszcze cos w mojej grze zlego popelnie to moj 1 raz prosze cie abys mnie nie ukarał z Poważaniem.”


„prosze o oblokowanie mojego konta xxxx  bardzo prosze mam nauczke i niebęde już kłamał że jestem GM bo GM to ty a nie ja więc odblokuj i konto proszę”


„Witam chcialbym prosic o zbanowanie gracza o nicku xxxxx  poniważ ksuł a kiedy sie mu to znudzilo zabil

mnie teraz nie moge się odrodzić dlatego ,że stoi nad moja postacia i co chwile mnie zabija”


„(gracz)  tłumacze wam ze ktos moie koto używał zmieniłem pasy i prosiłem o odblokowanie

(administracja) Czy możesz pisać w jednym zgłoszeniu ? jeśli nie to proszę podać wszystkie
numery tickietów na które pisałeś.                                                                                                       

(gracz) xxxxx i ten kciałbym uzyskac wiadomosc co moiej sprawie                                               (administracja) Ciężko Cię zrozumieć ponieważ piszesz każde nowe zgłoszenie w nowym tickiecie,
napisz wszytko w jednym to postaramy się pomóc o ile to będzie mozliwe.                                      

(gracz)  ja jestem obecnie w niemczeh i mam słaby dostep do poczty i załatwmy to na tym o jle to możliwe  

(gracz) czekam na odpowiec na tym nie wyłaczam bo całkiem strace dostep 

(gracz) znuw decyzia odmowna?  prosze o kotakt z zarzocom gry bo wasza nie kopetecia mie zirytowała      

(administracja) Proszę Cię przeczytaj tego tickieta i wyciągnij wnioski, bo ja mimo najszczerszych chęci żeby Ci pomóc nic z niego nie rozumiem.

(gracz)  jle jeszcze razy mam muwic ktoc ukrad mi koto nawyzywał kogos odzyskałem ie i kciał bym żebys znius bana o nci wiecei nie prosz

(gracz) sory za pisownie ale 7 rok siedze w niemczeh 

(administracja) W takim razie poproszę o zgłoszenie w języku niemieckim, ponieważ to  jest niezrozumiałe z powodu rażących błędów.

(gracz) ok ale w tedy mi odblokuiesz czy dalej w kuło bedzem sie ganiac

(gracz) (tu gracz napisał zgłoszenie w języku niemieckim) prosze bardzo tera czekam na pozytywne rospaczenie

(administracja) Konto nie ma blokady.
(gracz) bardzo dzekuje”


„gracz xxxxx  używa na inych graczy haki typu lagi miejsce zdażenia mapa mentin godzina 8:35-8:40”


„Witam. Mam problem z zablokowaniem mojego konta do roku 2051. Chodzi mianowicie że moje passy znal brat, z którym sie poklocilem wyszedlem z domu a gdy wrócilem konto bylo zbanowane . A ten oswiecil mnie ze to przez niego dostalem bana bo "spamowalem ze jestes Gm-em" zlozyl mi takie wyjasnienie. Mój nick to xxxxx  A ID to xxxxx. I ubiegam sie z prośbą do E-administracji o skasowanie Blokady konta, które skonczy się dnia 2051. Zmienie passy i sytuacja sie więcej nie powtorzy. licze na zrozumienie calego zajscia w sposób pozytywny. i czekam na odzew Drogą e-mailową . Pozdrawiam xxxxx”


„Witam

Mam problem mam 120lwl i sprzedala duzo rzeczy po 900kk i tego trche bylo,zostawila komputer na noc. Ranow chodze pisze mi 0 yang ale nw czemu. Daje handel z jakims graczem to pisze mi ze mam 6kkk i nw jak to odbugowac???? bardzo prosze o pomoc wszyscy mi mowia zebym napisal do supportu! bardzo błągam, grałem od samego poczatku na klientu z virtualmt2.pl wiec plis pmoz”


„niebieski nie daje expić utrudnia grę innym graczom i jeszcze wyzywa a ja miałem nie bić słabszych się dostosowałem przez gm a co mam za to tylko dostaje od innych”


„taki koleś pisze do mnie zrobię ci minete i takie różne a potem po chwili okazuje się że pisało o to 19 os a 23 o to że oddaje eq a na koniec konto totalne upokorzenie pomóżcie co ja mam teraz zrobić!!!...  a
ten koleś to xxxxx”


„Z jakiej racji zostałem zbanowany podczas gry. I ban określony jest ze expbota. ?? kiedy moj maly brat siedzial przy komputerze i bił sobie stwory.”


virtualmt21516717016__769671423939699945


#2 Imaginary

Imaginary

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1961 postów
  • Dołączył śro, 21 gru 11
  • MiastoImagination
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 marzec 2013 - 18:54

ahahahah:D

brak słów 


Dołączona grafika


#3 ♣Joony♣

♣Joony♣

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2348 postów
  • Dołączył nie, 23 gru 12

Napisano 11 marzec 2013 - 18:55

Jejkuu ale długie :OO hehe



#4 Mx.

Mx.

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 663 postów
  • Dołączył pią, 06 lip 12

Napisano 11 marzec 2013 - 18:59

Jak można to skomentoweć hm... buhahahaha :lol:



#5 levy80

levy80

    Sławny Pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Dołączył czw, 21 lip 11

Napisano 11 marzec 2013 - 19:00

Zgłoszenia które mnie zabiły ^^

 

„(gracz) -Czy za zgłaszanie graczy coś się otrzymuje?
(administracja) -Tak numer zwrotny tickieta xD”

 

„xxxxx jedzie równo na Ogólnym )) Nie da Sie słuchać Uszy Bolą.. ”

 

„Koles caly czas wypycha mojego shopa gdzies poza miasto wystawilem na 5 min sklepik a on juz obok rybaka”

 

„Gracz xxxxx nie pozwala wstać po śmierci”

 

„ZAL MI WAS DOSTALEM BANA NA DWA KONTA, A TYLKO NA JEDNYM PODSZYWAŁEM SIE ZA GM, RZAL RZAL RZAL CO WY SOBIE MYSLICIE NA TYM DRUGIM KONCIE NIE GRALEM JA TYLKO MUJ BRAT ZA CO ON DOSTAL BANA? TO JA SIE PODSZYWALEM CZEMU ZBANOWALES MI DWA KONTA OGARNIJ SIĘ PROSZE O ODBANOWANIE KONTA. ALE SZYPKO A NIE. JUSZ JUSZ.
POZDRAWIAM”

 

„dobry wieczór dzisiaj o godzinie 20 40 zakupiłem zbroje z krwi demona wzamian za to otrzymałem substancje wspomagajacą soki trawienne o co chodzi bo nie rozumiem”


  • Acanti i JestemHomooo lubią to
thumb_virtualmt21507660714__1503259965_h

#6 Mlecyk

Mlecyk

    Senior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1742 postów
  • Dołączył pon, 08 sie 11
  • MiastoKsiężomierz


Napisano 11 marzec 2013 - 19:01

„Znalazlam sobie chlopaka z ktorym sobie pisalam. Poprosil mnie o passy
ze mi zrobi biologa... Wiem ze za to nie odpowiadacie. Nic mi nie
ukradl. Pozyczal mi itemki 10/15. Poprosil mnie zebym mu pozyczyla kolce
250/20. I nie chce mi ich oddac. Jeszcze zeby sie zamknal... ale on
caly czas sie podnieca ze mnie okradl... ”

 

Koleś zamienił się w psa i mnie zaczoł wyzywac od cheterów a ja nie mam chetów bo mam za słaby komp”

 

Ukradli mi i calemu VirtualMt2 eq. Oddawajce eq! Cot to bdzie za gra bez eq!? Kazdy domaga sie o zwrot swojego eq

 

te 3 mnie zainspirowaly i na ostatnim skączylem czytac jak ktos znajdzie fajne to pisac w postach



#7 Head

Head

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 559 postów
  • Dołączył sob, 17 gru 11

Napisano 11 marzec 2013 - 19:08

Najlepszy temat na tym forum <3


  • ProxD54 lubi to

#8 saydead

saydead

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Dołączył pon, 03 gru 12
  • MiastoBrowar POLSKA Z.O.O :D
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:death everywhere ....

Napisano 11 marzec 2013 - 19:09

trochę długie ale chyba przeczytam bo widzę ze warto ;d ale nie które mnie normalnie zabijają ;d 


Pokaż że umiesz pomóc http://www.poomoc.pl


#9 ♥Wąż♥

♥Wąż♥

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 863 postów
  • Dołączył pią, 13 kwi 12

Napisano 11 marzec 2013 - 19:11

Trochę czytania ale temat obłędny :)



#10 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 postów
  • Dołączył wto, 24 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 11 marzec 2013 - 19:14

„Koleś zamienił się w psa i mnie zaczoł wyzywac od cheterów a ja nie mam chetów bo mam za słaby komp”

,,Jak będzie rekrutacja GM ja bym był chętny znam ten serwer wszystko o nim wiem i chciałbym tylko mieć gm i zebyśćie mi zlikwidowali przwyolywania 254lv i najlepsze eq nie dla tego chce tego nie musze robic chyba ze bede mogl nigdy nie mialem gm i bym chcial prosze o zrozumienie drogi GM z szacunkiem wojownik virtualmt2 najlepszego serwera metin2 pozdrowienia ”

Jak będzie rekrutacja GM ja bym był chętny znam ten serwer wszystko o nim wiem i chciałbym tylko mieć gm i zebyśćie mi zlikwidowali przwyolywania 254lv i najlepsze eq nie dla tego chce tego nie musze robic chyba ze bede mogl nigdy nie mialem gm i bym chcial prosze o zrozumienie drogi GM z szacunkiem wojownik virtualmt2 najlepszego serwera metin2 pozdrowienia ”

„siema ty wojtku wes no odbanuj mnie dzisaj jakos bo jutro mi ban mija a juz sie doczekac nie mogę mialem miec bana do 25 a przedłuzyles mi do 31 wes no sie nie znęcaj odbanuj mnie dziś . pozdrawiam xxxxx”

„(gracz) -Czy za zgłaszanie graczy coś się otrzymuje?

(administracja) -Tak numer zwrotny tickieta xD”

This is PRO!!! :D:D:D


Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.


#11 Guest_GangreL01_*

Guest_GangreL01_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 11 marzec 2013 - 19:18

nwm co niektorzy mają w głowach ;d



#12 Setna

Setna

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 184 postów
  • Dołączył nie, 22 kwi 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKatowice
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Kinga
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Setna / Maryliin
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Ruda
  • Hobby:cycki


Napisano 11 marzec 2013 - 19:54

„Koles caly czas wypycha mojego shopa gdzies poza miasto wystawilem na 5 min sklepik a on juz obok rybaka”

popłakałam sie przy tym. xDDD

Idiots, idiots everywhere . <3


  • Grellcia lubi to

Dołączona grafika:

.: Setna : Smok : 216 : Chunjo : Bajlandoo : On ♥ :.


#13 Pisar

Pisar

    Pokemon

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1148 postów
  • Dołączył śro, 28 gru 11
  • MiastoKambodża
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Pisar
  • Gildia:Obojetnie
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:cycki

Napisano 11 marzec 2013 - 21:51

95% tego co pisze w temacie to pewnie bambus :D 


  • Setna i Mx. lubią to

Jak ludzie na mnie mówią : Pisar / Pisarek / Pisuar / Pisu / Pisau / Pisauek / Pisuarek / Psiór / Pisak / Pisag / Pisiu / Pisklak / Pśór / Gwałciciel

jak chcesz się pomodlić gg : 49696360 (Czasem jestem) 

Jestem pokemonem i mam swoje pokemony BIJACZ ! 

Dołączona grafika

                                                                                                                                     Sygna od koxa Chimure 

 


#14 Dymek

Dymek

    Members

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Dołączył czw, 05 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:PanDymek
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 11 marzec 2013 - 23:36

„ZAL MI WAS DOSTALEM BANA NA DWA KONTA, A TYLKO NA JEDNYM PODSZYWAŁEM SIE ZA GM, RZAL RZAL RZAL CO WY SOBIE MYSLICIE NA TYM DRUGIM KONCIE NIE GRALEM JA TYLKO MUJ BRAT ZA CO ON DOSTAL BANA? TO JA SIE PODSZYWALEM CZEMU ZBANOWALES MI DWA KONTA OGARNIJ SIĘ PROSZE O ODBANOWANIE KONTA. ALE SZYPKO A NIE. JUSZ JUSZ.
POZDRAWIAM”

 

 

 

„(gracz) -witam dostałem bana za reklamacje serwera jak ja żadnego serwera nie reklamowałem jeśli nie chcecie żebym zrobił coś głupiego (może domyślicie o co mi chodzi bo jak nie to pewnie będzie o tym wiedzieć jak ktoś jest z lublina czyli mogę zrobić coś głupiego np. samobójstwo) to odblokujcie mnie na TS i porozmawiajmy jeszcze raz ;/

(administracja) -Poproszę o numer telefonu do rodziców.
(gracz) -nie podam numeru odblokujcie mnie na TS ja będę dzisiaj około 17.00 i powiem wam całą prawdę”

 

 

 

 

„Pisałem do was o woja , woj 140lvl huja z tym zrobiliście wyjebane mieliście i co założyłem nowe konto sure 100lvl miałem nick xxxxx zebyście potem ***** nie chcieli miałem tam takie eq abs że huj i mi opierdolili całe 2 konta a wy huj wie co z tym robicie nic *****! wyjebane w to macie ***** niby taki serwer spodobał mi sie to ok to zaczne grać i zaczełem i huj zajebali mi pierw xxxx huja zrobiliscie następnie ninje 120 też huja zrobiliście a potem woja 140 i teraz sure 100 z takim eq że aż ***** szok a wy huja robicie i macie w to wyjebane a ja gram juz tu od huja czasu a wy macie nadal na te konta i eq wyjebane, własnie widać!!! jeśli nie zrozumiałeś pszeczytaj ***** jeszcze raz, aż mi szkoda o tym mówić!! ...”

 

 

 

YEBŁEM .___.



#15 Acanti

Acanti

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Dołączył pon, 11 lip 11
  • MiastoZadupie City
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 marzec 2013 - 00:37

(gracz) -witam dostałem bana za reklamacje serwera jak ja żadnego serwera nie reklamowałem jeśli nie chcecie żebym zrobił coś głupiego (może domyślicie o co mi chodzi bo jak nie to pewnie będzie o tym wiedzieć jak ktoś jest z lublina czyli mogę zrobić coś głupiego np. samobójstwo) to odblokujcie mnie na TS i porozmawiajmy jeszcze raz ;/

(administracja) -Poproszę o numer telefonu do rodziców.
(gracz) -nie podam numeru odblokujcie mnie na TS ja będę dzisiaj około 17.00 i powiem wam całą prawdę” 

 

 

To + Cytaty Levego :) ..  POo przeczytaniu kilku takich można oszaleć.. Współczuje z tym






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych