Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

[Tut]Przyczyny kradziezy]]] Jak chronić swoje dane i nie dać się okrasć


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 iSeeYou

iSeeYou

    Skomplikowany Człowiek

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3162 postów
  • Dołączył wto, 28 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 26 sierpień 2013 - 10:30

Witam odrazu mówie w tym poradniku postanowie wam pomódz i opisać jak chronić swoje dane personalne do konta oraz swoje eq okey zaczynamy .

 

 

 

Wymienie tutaj wiele przyczyn jakimi złodzieje się posługują zeby zdobyc nasze dane do konta / eq

 

1.Oferowanie darmowych yang na stronie przypuscmy www.darmoweyang.pl powiedzmy to nie jest taki adres tylko taki przykład ...

-Przy oferowaniu takich yang większość się podniecia i mysli ze naprawdę dostanie te yangi co oni wymagają zebyśmy te yangi otrzymali no właśnie . Wymagają od nas passy do konta gdzie my głupi podajemy bo myslymy ze wsadzą nam tam ile bryłek co napisalismy to jest nie mozliwe bo nie ma mozliwosci zdobycia bryłek przez hacki tak jak oni mówią trzeba poprostu grac lub wydawać na is więc nie podawajcie nikomu pasów na takie strony

 

2.Oferowanie ze się zostanie Administratorem na innym servie oferowanym nam na virtualmt2 co to oznacza ze dany koleś piszę nam ze szuka administratora na jego server powiedzmy ze Heajeamt2 to przykad i mowi nam że bd tam administratorem i mamy pobrać grę i zarejestrować się .. Więc tak

-Głupota ludzka nie zna granic znowu tutaj ufacie fałszywym ludziom . Większość rejestruje się na takie same passy jak na virtualmt2 i tamta fałszywa strona z metinem zobaczy jakie passy czy się zgadzają czy takie same bo on bd miał prawo a no tak jeszcze bd nam kazał grę pobrać gdzie moze się znajdować wirus o nazwie keylogger czyli tak zwany podsłuch na wszystko bd wiedział ze swojego komputera co my aktualnie robimy i jakie loginy i hasła wpisujemy Więc naprawdę nie dajcie się nabrać na takie cos ze zostaniesz adminem itd .. Widzieliscie kiedykolwiek zeby Team Virtualmt2 oferował graczowi admina no nie dlatego server istnieje a tamte co wam oferują to zwykłe sciemy proszę uwazać

 

3.Kopiowanie itemu stary sposob moze ktos jeszcze się wtapia w to ze kopiuje się itemy mili państwo to kolejna sciema ... Nie dajmy się na to nabrać iz wypadnie nam miecz albo tam zbr ta lepsza nie gorsza co nam dał przez handel

-Więc tak przypuscmy ze mamy błekita all kd+8 i koles pisze ze nauczy nas kopiować i daje nam fms i kaze zrobic tak jak bys chciał go wyzucic ze nasunoc fms na ziemie ale nienaciskając tak po czym załozyc fms i nacisnąć tak wtedy wypadnie nam ten błekit nie fms uwaga ludzie na ten idiotyczny pomysł ... Nie da się kopiować itemu

 

4.Podawanie się za kolege ...Typu siema ty odpowiadasz siema ... znasz mnie nie to ja kto i daje jakies tam imie wiadome ze napewno musisz znac typu Michał oo i wiadomo co dalej bd się podawał za kolegę i wymuszał eq więc warto uwazać jezeli cię zna naprawdę powie ci to w rl nie przez virtualną gre ..

 

5.Pozyczanie eq ..Równiez proszę uwazać komu się pozycza najlepiej wgl nie pozyczac czy to kolega czy nie kolega z gildi bo wiadomo ze moze zawsze okraść .. Wiele osob juz płakało ze straciło tak itemy .

 

6.Kolega na koncie to kolejny sposob gdzie pozyczalismy sobie eq powiedzmy ty i ja a tutaj sprzedał koles konto i jest nowy własciciel i zapytasz sie go czy ci cos pozyczy on powie to pozycz mi cos ty przeciesz sie znamy i radze się naprawde upewnic czy tne kolega nie sprzedał tej postaci ... Bo moze byc sprzedana  i wtedy oddamy item obcemu kolesiowi ..

 

7.Zbugowany item wiec wiadomo podszywki znaznycyh ludzi  takich jak np z Eufori Crimaro zamiast Crimero podszywki i mówia do innych ludzi ze ma się zbugowane itemki i idz na ognistą ziemie ch1 wywal i podnies teni tem zobacz czy się da ostrzegam nie wywalać bo kazdy item prawie cenny da się wywalić no kazdy .. I nie ma zbugowanych itemow jak masz to idz z tym do gm .. Dlaczego nie wywalac bo koles na ghoscie stoi na tej mapce a ty c=go nie widzisz jezeli chcesz sie przekonac wejdz na konia i zejdz i zobaczysz ze dedniety bd lezał .

 

8.Nie podawaj nikomu passów bo nawet prawdziwy kolega moze cie okraść ..Szastamy tymi pasami na lewo i prawo a pozniej placz ze kolega okradł ...

 

 

 

 

 

To tyle w tym poradniku przestrzegaj go a nigdy cie nie okradną gram w takie gry duzo i nikt mnie nie okradł więc naprawdę przestrzegając nic cie to nie kosztuje a moze cieszyc dziekuje za uwagę podobało się docen +


  • Polski i ChwileUlotne lubią to

http://iv.pl/
EuforioX
255 Lvl
Postać od początku moja aktywny prawie 24/7


#2 Guest_Loozer_*

Guest_Loozer_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 26 sierpień 2013 - 10:32

Skończ już kur...Prdl o niczym ...Każdy to wie więc po ch... zrobiłeś kolejny bez sensowny poradnik...Jprdl co za nie doryp...Sry za przekleństwa ale już inaczej się o nim nie da napisać....


  • ¢ι¢нуℓσσρєz i WinnerSS lubią to

#3 Chimure

Chimure

    Graphic

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 230 postów
  • Dołączył sob, 02 lip 11
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 sierpień 2013 - 10:33

http://www.forum.vir...ic-swoje-konto/

-.-


Dołączona grafika


#4 Selvuk

Selvuk

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 441 postów
  • Dołączył pon, 11 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSuwałki
  • Województwo:Podlaskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Selvuk
  • Gildia:Psyhiatryk Selvuka
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:...


Napisano 26 sierpień 2013 - 10:33

Myślę, że taki temat jest zbędny ponieważ levy juz napisał w poradnikach podobnego coś


Użytkownik ѕєℓνυк edytował ten post 26 sierpień 2013 - 10:34

Dołączona grafika


#5 iSeeYou

iSeeYou

    Skomplikowany Człowiek

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3162 postów
  • Dołączył wto, 28 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 26 sierpień 2013 - 10:35

Jest sęsowny wszystko w nim opisane /...


http://iv.pl/
EuforioX
255 Lvl
Postać od początku moja aktywny prawie 24/7


#6 ¢ι¢нуℓσσρєz

¢ι¢нуℓσσρєz

    Komentator

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1437 postów
  • Dołączył nie, 18 mar 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoRzeszów
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 26 sierpień 2013 - 10:36

Skończ już kur...Prdl o niczym ...Każdy to wie więc po ch... zrobiłeś kolejny bez sensowny poradnik...Jprdl co za nie doryp...Sry za przekleństwa ale już inaczej się o nim nie da napisać....

Nie denerwuj się tak to tylko nasza jólkaaa ;**


  • WinnerSS lubi to

Nick: TrrFam
Lvl :254
Klasa:Szaman
Gildia: Bajlandoo
Krolestwo:Chunjo


#7 Guest_Loozer_*

Guest_Loozer_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 26 sierpień 2013 - 10:36

Sęsowny ? hahahahah rypłem z krzesła hahahahaha



#8 iSeeYou

iSeeYou

    Skomplikowany Człowiek

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3162 postów
  • Dołączył wto, 28 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 26 sierpień 2013 - 10:40

Dobra nie umiecie docednic pracy gdzies to mam niech was okradają i zycze wam tego ... Jetescie jacys nienormalni chciałem dobrze ale widze ze znajdą sie takie bzdące jak loozerk i wszystko zepsują . Szkoda słów ..


http://iv.pl/
EuforioX
255 Lvl
Postać od początku moja aktywny prawie 24/7


#9 Guest_Loozer_*

Guest_Loozer_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 26 sierpień 2013 - 10:44

"Bzdace" Nie rozśmieszaj mnie...Już mam Cię dość człowieku...Co zmieniłeś nick na forum i myśli,że nikt Cię nie rozpozna ? Chcesz to chodź na TS chociaż nie już z tobą gadałem na TS i nic mądrego nie potrafiłeś powiedzieć tylko się podlizywałeś Mixowi :( 



#10 paczka

paczka

    mrglglrglmrgl!

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2551 postów
  • Dołączył wto, 13 lis 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:RetrieveR
  • Gildia:TeAmo
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:paczka


Napisano 26 sierpień 2013 - 10:46

jólka  :o nie wiedziałem


Dołączona grafika


#11 WinnerSS

WinnerSS

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 967 postów
  • Dołączył wto, 10 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:WinnerSS / Dignity
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Qmp3l / 4Mi

Napisano 26 sierpień 2013 - 10:53

Bylo kilka dni przerwy , znowu sie zaczyna .

Poradnik , jak kazdy twoj . Moze i dobrze dlugo pisany ale nie potrzebny.


CZEKAM NA VIRTUALMT2 S2


#12 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 sierpień 2013 - 11:04

nwm po uj ty robisz tematy takie jak chyba kazdy wie i sa juz takie tematy ;c


[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]


#13 bambusek

bambusek

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1833 postów
  • Dołączył śro, 29 lut 12


Napisano 26 sierpień 2013 - 11:43

(Żartowałem xD;3)


  • KONIEC GRY! lubi to

rudzi szczerbaci z małymi pindolkami mają zakaz wstępu na serwer!


#14 Kyniu

Kyniu

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Dołączył pon, 05 wrz 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Zenobi
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 26 sierpień 2013 - 11:53

Tak chaotycznie napisany poradnik nie może przejść ;)
 



#15 KaMyK0S

KaMyK0S

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 768 postów
  • Dołączył sob, 17 mar 12
  • MiastoNie mam czasu expie

Napisano 26 sierpień 2013 - 15:27

to " pomódz: mnie rozbraja






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych