Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Eq pvp/exp - co robić najpierw i jak Sura WP


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pyro

Pyro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów
  • Dołączył śro, 25 gru 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2013 - 18:14

Witam. Mam dylemat dotyczący eq, ponieważ mam już część zrobioną do expa ( jeżeli można to w ogóle tak nazwać ) , prosze nie wyśmiewać mnie i nie robić beki z byle powodu bo po to zakładam ten temat żeby się czegoś dowiedzieć a nie żeby robić z siebie pośmiewisko.Na razie zrobiłem wszystko po trochu a nic dobrze.  Chodzi mi o Surę WP ,  interesuje mnie rozwijanie tej postaci pod względem ekwipunku  na poziomach 100-150, teraz mam świeżo wbity 100, oprócz tego mam jeszcze wojownika 125 ( też tragizm jeśli chodzi o eq)   maczeta bez żadnych kd, nawet +4 i hwang z wit +7 , dalej nie mowie :lol: i buffa 105 lvl ( tam nie mam żadnego pożądnego eq, robiłem bony tylko na int żeby jakoś dało się wojem expić na zombie ) i żeby buffy były 100%  i więcej   .

 

Moje eq ( niby exp ) :

 

Gniew Bogów  +9 ( wbudowanych nie będę raczej pisał )

Śr: 46

Um: -15

SP Nieumarlym 30%

SP Zwierzętom 20%

Szansa na omdlenie 5%

Wartość Ataku + 250

Inteligencja + 25

 

KD Potwora +7

 

Zbroja Zin-Hwang  70 lvl ( do expa i do pvp ta sama , w końcu nie jestem jakimś bogaczem ) - zmienie 6/7 bon na 250/20 , przynajmniej mam taki zamiar no i hp oczywiście w 1-5 :D.

 

Odp na Miecze 15%

Odp na Strzały 15%

Odp na Sztylety 15%

Szybkość Zaklęcia 10%

Odp na Wiatr 15%

 

10/15 Woj ( nie chciałem takich,  po prostu takie mi zostały po zmienianiu 6/7 bonów, chciałem osiągnąć 250/20 )

 

Kd Witalności +7

 

 

Smocza Tarcza +9

 

Int + 10

SP Diabłom 25%

Odp na Omdlenia

Szansa na blok ciosów 15%

Odp na Spowolnienia

 

250/20 ( akurat weszło :D )

 

Brans z Nieb Łez ( w trakcie robienia na branze smoka )

 

6/7 250/500 PE

 

 Smocze Kolczyki 250/20

 

 

Smoczy Naszyjnik 250/20

 

Buty Feniksa 250/20 ( niedlugo zmienie na smoka )

 

W czesci pisalem bony 1-5, a w czesci nie bo im dluzej to pisalem tym bardziej mi sie odechciewalo :P  .

 

 

Pvp ( niby )

 

OSS kd  Ninja, Sura +7 ||| 6/7 - 10 szaman/15 wojownik

Śr -22

Um 16

Int 15

Siła 15

Szansa na Omdlenie 15

 

 

Kolce, Branza z nieb łez 10/15 szaman

 

Buty Feniksa 10/15 Sura

 

Naszyjnik 10/15 Woj

 

Krwawa Stal Sura +9 ( na 150lvl )

 

Odp na strzały, błyskawice, miecze,sztylety - 15 %

Szybkość Zaklęcia 10%

 6/7 nie warty wspominania

KD Witalności +8

KD Inteligencji +7

KD Uchylności +7

 

 

 

 

To cacko kupiłem kiedyś 5xrazy taniej za ile kupiłbym dziś, wtedy  dałem za to bodajże 60b, myślałem że to drogo, a teraz sobie myśle jaki kretyn mi to sprzedał za tyle :lol:  :D  .  W tej zbroi nic nie zmienialem.

 

 

To tyle, doradźcie w co najpierw zainwestować tak konkretnie i co skończyć, jakie miecze ulepszać i jakie mieć plany na przyszłość, to samo zbroje,  pierwsze eq  xp a potem myśleć o pvp?  Mówcie wszystko co wiecie ja wysłucham.

 

Mój aktualny środek płatniczy to 200b,   zyskane w niezgodny z regulaminem sposób na OX'ie, ale  o tym wole nie mówić :D . :lol:

 

 

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA zapomniałbym, mam jeszcze renifera ( peta ) kupiony za 220b .   Nie wiem co konkretnie dodaje ale około 50k hp i  ileś k do wartości ataku.


Użytkownik Pyro edytował ten post 30 grudzień 2013 - 18:17


#2 lPuchateGl

lPuchateGl

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Dołączył pią, 17 maj 13
  • MiastoNowiutki ;<
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2013 - 18:19

Zakup pełne eq klasowe ale najlepiej wojenne. I zarabiaj na peta ( właściwie teraz kup . :) albo zrób eq na ripka i zarabiaj na nim

Nowiutki ;>


#3 Pyro

Pyro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów
  • Dołączył śro, 25 gru 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 grudzień 2013 - 18:33

Gdyby ktoś mógł tak scharakteryzować eq wojenne to by było super bo nie wiem co kto ma na myśli mówiąc wojenne. Bo klasowe to wiem że w każdym itemie ( chyba oprócz zbroi i broni ) się wsadza jak najwięcej  odp i   sp ( silny przeciwko ) czyli np na woja odp na miecz dwureczna/ odp/ silny  przeciwko wojownikom, czy tam na szaman odp/ sp , i odp na magie/ dzwony, ale chyba na to mam jeszcze za mało kasy, może  żeby zrobić perfekcyjne eq na jedną klasę by starczyło, może na dwie, więc nie wiem czy to dobry pomysł.

Post  zedytowałem 2 minuty przed twoim postem  i dopisałem że mam renifera, nie wiem czy to widziałeś, chyba że chodziło ci o te lepsze - bao/kenai/phoenix ale na to musiałbym poświęcić zbyt dużo kasy :D. A co z expem? 

 

 

EDIT: Jakby ktoś mógł przy podaniu swojej  propozycji krótko to scharakteryzować, bo to że ktoś mi powie że mam robić eq wojenne, albo eq na ripka to mi nic nie mówi kiedy nie wiem jakie bony na niego działają czy coś ( tu mówie akurat o riperze ) a  jesli chodzi o wojenne to nie wiem czy mi sie dobrze wydaje, czy to jest wtedy wszystko po trochu na daną klasę? Np. branza 10/15 woj, naszyjnik 10/15 ninja itd? No sory że pytam o takie rzeczy ale chce to wiedzieć , lepiej późno niż wcale  , a forum jest po to żeby się czegoś dowiedzieć.


Użytkownik Pyro edytował ten post 30 grudzień 2013 - 18:35


#4 Zzde

Zzde

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 112 postów
  • Dołączył śro, 06 lis 13

Napisano 30 grudzień 2013 - 21:02

http://www.forum.vir...88-abs-wojenny/
  • Pyro lubi to
Nick: ForYouBossss Lv: 254 Królestwo: Sinshoo Nick: ProBuffffek Lv: 224 Królestwo: Sinshoo

#5 Pyro

Pyro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów
  • Dołączył śro, 25 gru 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudzień 2013 - 06:30

Tak jak myślałem, do wydania ok 350b na te eq wojenne jak nie więcej ( co jest bardzo prawdopodobne bo na wycenach sie nie znam )  - nie wiem czy to jest tego warte? Ja tam nie  podniecam się wojnami gildii, więc eq wojenne raczej nie dla mnie, wole robić klasę :D .  Chociaż to jest bardzo pracochłonne, żeby zarabiać AŻ NA 2 EQ, jednocześnie trzeba  myśląc nad eq xp, i w tym samym czasie po trochu dorzucać do pvp, z czego robi się niezły wydatek, na razie za 200 brył moge kupić jedynie dobry miecz do pvp lub exp, ewentualnie zostanie coś na zmianki w co i tak wątpię. Nie wiem o co pytać, mówcie wszystko co wiecie  na temat eq xp, pvp sura wp lvl 100-150.

Mam aktualnie miecz boga +9 z kd potwora 7 , na wojowniku mam czystą maczugę ( tzn. jest +9 i śr bodajże 45 ), 250/20 w 6/7 ale nie mam tam żadnych kd i tak sie zastanawiam czy zmieniać boga na maczugę , czy wsadzać kd do maczugi którą mam na wojowniku czy kupić  nową już zrobioną z trzema kd do expa albo ewentualnie pvp ( wypowiadajcie się kurde bo ja zgine bez jakiejkolwiek rady :D ) .


Użytkownik Pyro edytował ten post 31 grudzień 2013 - 06:30


#6 Pyro

Pyro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów
  • Dołączył śro, 25 gru 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudzień 2013 - 08:27

F5 ( jeżeli można co godzinę ) . Jeżeli nie to sory



#7 ZjaraanyArab

ZjaraanyArab

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3017 postów
  • Dołączył śro, 27 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSzczєcιи.
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Szymon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CandrevaTM
  • Gildia:MσкrσCι
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arab / ArabTM


Napisano 31 grudzień 2013 - 08:48

Automatyczne generowane wiadomości

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

szelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. VirtualMT


Dołączona grafika

Data utworzenia konta: 2013-03-22.
Data zakończenia gry : Coś koło 17roku. 🤔

#8 ZjaraanyArab

ZjaraanyArab

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3017 postów
  • Dołączył śro, 27 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSzczєcιи.
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Szymon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CandrevaTM
  • Gildia:MσкrσCι
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arab / ArabTM


Napisano 31 grudzień 2013 - 10:23

TEMAT OTWARTY NA PROŚBĘ AUTORA


Użytkownik ZjaraanyArab edytował ten post 01 styczeń 2014 - 01:38

Dołączona grafika

Data utworzenia konta: 2013-03-22.
Data zakończenia gry : Coś koło 17roku. 🤔

#9 Pyro

Pyro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów
  • Dołączył śro, 25 gru 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudzień 2013 - 11:08

Przejdę więc do konkretów.

1. Skoro mam takie eq jakie przedstawilem w 1 poscie, lepiej dokonczyc teraz eq do expa czy robic pvp? Mam juz kilka klasowych itemkow ( 3 na szamana, moze nie perfekcyjne bony ale odp na dzwony, ludzi,   i magie w miare mozliwosci sa ). Miałem plan  żeby najpierw zrobić dobre eq exp a potem ( na 140 lvlu myśleć o jakimkolwiek pvp )  . Jaką macie opinie na ten temat? 

2. Jeżeli mowa o expie to chciałbym aby ktoś doradził jakie bony można wsadzać 1-5 ( wiem, krytyk, przeszywka, silny przeciwko *** , zależy na czym będę expił, zombie- nieumarli, ale mapa metin2- jaki bon tam działa? ) I takie podstawowe rzeczy :P .

3. Jaki kd włożyć do OSS? ( mam ninji i sury, 3 spalony i myslalem nad tym zeby wlozyc tam kd inta/szamana.) A może inny miecz do pvp a ten sellnąć?

4. Czy z mieczem boga latać aż do 120 i zmienić na skrzydla smoka, czy może z maczugą w lvlach 92-150 i potem na blekitne?

5. Jaki kd do boga/ maczugi *jezeli bede w niej chodził* , wiem ze podstawa to potwora, ale potem  przeszywka i krytyk czy krytyk/przeszywka i int?

 

Jeżeli potrzebujecie ssy jakich itemow to chetnie zrobie ( wiem ze czasem ciezko cos powiedziec jak sie tego nie ma przedstawionego konkretnie ) , po prostu jak pisalem temat nie dzialal mi cos print screen, to samo z F12, w ogole klawiatura szwankowala,  teraz powinno byc ok .


Użytkownik Pyro edytował ten post 31 grudzień 2013 - 11:15


#10 Roi

Roi

    Inteligent

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1644 postów
  • Dołączył wto, 26 mar 13

Napisano 31 grudzień 2013 - 13:11

Kd inta jest do.zbroi. Kd woja wloz do ossa. Do maczy/gniewa możesz dodać kd śmierci.

nie wiesz jak ubic ripka ?? Klik


#11 Pyro

Pyro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów
  • Dołączył śro, 25 gru 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudzień 2013 - 14:03

Ok, a gniew sprzedać i  zainwestować w maczę ( wolę kupic z wlozonymi kd , niz przekladac z woja i potem sie denerwowac ze x10 razy kd nie weszlo )   czy zostawić i go ulepszać? Jednym slowem w lvlach 100-120/150 lepsza do expa maczuga czy gniew

 

 

Tak jak dziś, wydałem 25b zeby zrobic w 6/7 w butach 6/7 , mam buty ale feniksa 250/20, a z nich nie da sie robic smoka wiec robilem smoka :DD.

 

 

PS.  Zarobiłem 500b+ na krzyzowce, bekowe pytanie i bekowa odpowiedz. :D .  Wiec moje fundusze diametralnie wzrosły, ale chciałbym je rozsądnie wydać a nie kupić macze pvp z 3 kd +8 czy +9 jak potem mi na nic innego kasy nie zostanie.


Użytkownik Pyro edytował ten post 31 grudzień 2013 - 14:08


#12 ღRycerzღ

ღRycerzღ

    Waleczny Rycerz

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2424 postów
  • Dołączył czw, 14 lut 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:LordKopacz
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:THE END


Napisano 31 grudzień 2013 - 14:19

Polecam eq Wojenne, czyli :
Itemki mające w 6/7bon 10odp/10odp..

Najlepiej zakup 2pakiety, 10woj/10ninja i 10sura/10szaman..
Dropiąc perły zrób troszke eq Exsp, a podczas wbijania lv rób biologa
Na postaci, którą grasz.

*Bryłki za krzyżowke przeznacz na Peta, EQ Wojenne i Exsp oraz na Robienie Biologa i HW na Lepszy lv.


Użytkownik ZjaraanyArab edytował ten post 01 styczeń 2014 - 01:38

Obecna gildia "LaVictoria" nie ma nic wspólnego z istniejącą kiedyś, w której byłem liderem.

Nie odpowiadam za czyny oraz zachowanie graczy z wyżej podanej gildii. ❌

#13 Pyro

Pyro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów
  • Dołączył śro, 25 gru 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudzień 2013 - 14:50

Peta mam ( renifera, )a za krzyżówkę dostałem :

 

200b

szkata baby azraela

kd inta +8

kd siły +8

4 medale portalu które wymieniłem na kd inta +9 ( wiem, moj blad, nie oplacalo sie, no ale cóż :/ )

 

Jak tak się przyglądnąć to myślę że to wyjdzie 600b+ :P .

Wiem, teraz moim głównym celem jest dropnięcie jak największej liczby pereł i zrobienie hw +9 na 100 lvl. Potem mam zamiar  robić eq xp, no właśnie, dalej nie znalazłem odpowiedzi na pytanie czy do expa lepszy miecz bogów czy maczuga. imo maczuga ale wole sie spytac bo moze sa jakies nieznane bonusy ( :ph34r:  ) . Mam zamiar wlozyc kd pene i smierci do broni do expa no i oczywiscie potwora +7,  do zbroi oprocz kd wita +7 mam zamiar wlozyc int i uchylka +7, eq wiadomo, 250/20.



#14 Pyro

Pyro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów
  • Dołączył śro, 25 gru 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudzień 2013 - 17:03

F5



#15 Pyro

Pyro

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów
  • Dołączył śro, 25 gru 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 grudzień 2013 - 18:37

Hwang Zloty +9 juz jest. Na razie nic oprocz tego nie robilem, teraz zabieram sie za 250/20 w bransolecie.

 

 

EDIT: Chciałem ponowić kawałek postu  aby ludzie wiedzieli na co odpowiedzieć, teraz najbardziej mnie interesuje odpowiedź na te oto pytania :

 

 

Potem mam zamiar  robić eq xp, no właśnie, dalej nie znalazłem
odpowiedzi na pytanie czy do expa lepszy miecz bogów czy maczuga. imo
maczuga ale wole sie spytac bo moze sa jakies nieznane bonusy ( :ph34r: 
) . Mam zamiar wlozyc kd pene i smierci do broni do expa no i
oczywiscie potwora +7,  do zbroi oprocz kd wita +7 mam zamiar wlozyc int
i uchylka +7, eq wiadomo, 250/20. Dobrze robie? :D


Użytkownik Pyro edytował ten post 31 grudzień 2013 - 18:44





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych