Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Ogólny zarys za dzień dzisiejszy gry



Najlepsza odpowiedź Arleyn , 14 marzec 2021 - 15:45

Pamiętam jak pisaliśmy na temat v1, już wtedy przeczuwałem ze będzie zmiana

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
78 odpowiedzi w tym temacie

#61 Arleyn

Arleyn

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów
  • Dołączył wto, 27 mar 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Arleyna
  • Gildia:Sledzik
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arl
  • Hobby:bjj/judo/dragon ball


Napisano 14 marzec 2021 - 15:45   Najlepsza odpowiedź

Pamiętam jak pisaliśmy na temat v1, już wtedy przeczuwałem ze będzie zmiana


  • woy43 lubi to

#62 woy43

woy43

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył nie, 09 sie 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tyfona
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Tyfona

Napisano 14 marzec 2021 - 15:46

A co ma kiedyś do teraz ? 

Przecież wystawiłeś swoje eq na forum?

W którym poście wypowiedziałem się w kierunku twojej "osoby" bo nie kumam już co jest?

Wrzuć na luz to nie koniec servera , ktoś tutaj napisał jak masz ochotę grac dalej to będziesz 

Najlepiej niech admin napisze co sadzi o tym i zakończy temat

sam użyłeś słów że zrobienie twojego pasa jest droższe jak moje eq to po co je robisz  a jeśli je robisz to masz za co wiec nie wypowiadaj się w kwestii problemów innych graczy których tu akurat nie masz ??? pożyjemy zobaczymy jak się skończą wejściówki na kryształową , a może jednak latałeś v1 inną postacią tak jak to robią inni aa głównymi się lansują pod dt na ch1



#63 Admin

Admin

    Administrator VirtualMT2

  • Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5240 postów
  • Dołączył sob, 03 gru 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GA]admin
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:wojtek


Napisano 14 marzec 2021 - 15:46

*
Popularny

Mapa zaginiona v1 od pewnego czasu służyła za kopalnie bryłek, a nie mapę do dropu ulepszaczy potrzebnych do robienia itemów, w związku z czym drop medalu portalu został przeniesiony na darmową mapę "wieża wygnańców" która posiada pewien bezpiecznik w postaci timeoutu na kluczu. Jeśli chodzi o samą szanse na zdobycie medalu z oprawcy wygnańców to jest ona od dzisiejszej przerwy większa niż była z elfa, dodatkowo podniesiemy szanse na medal ze smoka i zorda.


virtualmt21516717016__769671423939699945


#64 woy43

woy43

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył nie, 09 sie 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tyfona
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Tyfona

Napisano 14 marzec 2021 - 15:53

Mapa zaginiona v1 od pewnego czasu służyła za kopalnie bryłek, a nie mapę do dropu ulepszaczy potrzebnych do robienia itemów, w związku z czym drop medalu portalu został przeniesiony na darmową mapę "wieża wygnańców" która posiada pewien bezpiecznik w postaci timeoutu na kluczu. Jeśli chodzi o samą szanse na zdobycie medalu z oprawcy wygnańców to jest ona od dzisiejszej przerwy większa niż była z elfa, dodatkowo podniesiemy szanse na medal ze smoka i zorda.

czyli na dzień dzisiejszy czy co robią misje na v1/v2/v3 będą musieli kupować medale których ich dropnięcie będzie cudem jeśli nikt nie może zabić zorda a i tak potrzebny jest medal na wejście i glejt to tak naprawdę zostaje zakup w item shopie 



#65 Arleyn

Arleyn

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów
  • Dołączył wto, 27 mar 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Arleyna
  • Gildia:Sledzik
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arl
  • Hobby:bjj/judo/dragon ball


Napisano 14 marzec 2021 - 15:56

Latalem v1 korzystałem z niej jak większość i tego nie ukrywam , a co do pasa to chudziło mi o to ,ze zrobienie go jest droższe niż to co posiadasz bo taka jest prawda. nie widzę w tym zdania niczego co by się odnosiło do twojej osoby

A z reszta admin wyjaśnił 



#66 Akaiii

Akaiii

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 729 postów
  • Dołączył pią, 21 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKONIEC ŚWIATA
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lPixxY
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno


Napisano 14 marzec 2021 - 15:59

Ten gościu jest jakiś przytrzymany bo myśli,że tylko na v1 można zarabiać... Robisz inne mapy,selasz ulepki,kupujesz to co potrzebujesz...Może w końcu sie nauczą ulepszać eq a nie kupować gotowce jak to niektórzy robili do tej pory.


  • Shadownman, Effa - Królowa Ziemi, Platte i 5 innych osób lubią to

Dołączona grafika


#67 Minimal

Minimal

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył śro, 04 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGdańsk
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Minimal
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Minimal
  • Hobby:Rozpierdalanie myśleniem..

Napisano 15 marzec 2021 - 02:40

te ceny co są na rynku to wina właśnie graczy co próbują zarobić na innych graczach a ulepki z v1 i tak są tanie 2/2.5 b reszta to czysty zarobek dla większości graczy którzy próbują zarobić na jakieś eq od graczy ktoózy tylko teraz zarabiają handlując lub robiąc eq i dlatego jak są bryłki rynek jest tani a tak to kto na tym zarabia jak wszystko pójdzie do góry ci co mają już wszystko i łatwiej będzie im robić inne mapy
a t Areyn chyba zapomniałeś jak tu zaczynałeś grę wszystko było drogie tak jak teraz dla nowych graczy
Co do nowych graczy co niby tu przychodzą a ich nie ma na serwerze to jest to że jest właśnie tak jak jest czyli wszystko drogie żeby ulepszyć jeden item ile potrzeba ulep ile razy spali to już o tym się nie pisze bo po co


Chce ci przypomniec ze ty jak zaczynales tez miales drewniane eq i to doslownie wbijales 200+lv w startowym eq, potem wpadles na kogos, ten ktos przedstawil cie komus i tak z dnia na dzien od slowa do slowa az tu na dzien dzisiejszy demo eq, pradawka, ostrze cthullu.. hmm no popatrz, a przed chwila wsumie zaczynales..

Kazdy jak chce to sobie tu poradzi, tobie sie udalo, przecietny kowalski tez ma szanse. Pozdro i otwarcia umyslu zycze!


tak to jest jak się gra na kilku kontach główną postacią stoi się pod dt a lata mapy z innych kont łatwo powiedzieć takim co mają już wszystko i latają po to aby zarabiać na tych właśnie nowych graczach którzy nie mają żadnych szans i tu nie mówię o sobie tylko innych którzy by chcieli coś osiągnąć a jeśli nawet rynek się ustabilizuje w co wątpię że będzie lepiej dla nowych to i tak będą górą ci co mają fuel eq bo kto będzie latał mapy na zarobek chyba nie nowi gracze z drewnianym eq

Chce ci przypomniec ze ty jak zaczynales tez miales drewniane eq i to doslownie wbijales 200+lv w startowym eq, potem wpadles na kogos, ten ktos przedstawil cie komus i tak z dnia na dzien od slowa do slowa az tu na dzien dzisiejszy deno eq, pradawka, ostrze cthullu.. hmm no popatrz, a przed chwila wsumie zaczynales..

Kazdy jak chce to sobie tu poradzi, tobie sie udalo, przecietny kowalski tez ma szanse. Pozdro i otwarcia umyslu zycze!

Użytkownik Minimal edytował ten post 15 marzec 2021 - 02:41

  • xFARMERx lubi to

#68 woy43

woy43

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył nie, 09 sie 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tyfona
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Tyfona

Napisano 15 marzec 2021 - 04:59

Chce ci przypomniec ze ty jak zaczynales tez miales drewniane eq i to doslownie wbijales 200+lv w startowym eq, potem wpadles na kogos, ten ktos przedstawil cie komus i tak z dnia na dzien od slowa do slowa az tu na dzien dzisiejszy deno eq, pradawka, ostrze cthullu.. hmm no popatrz, a przed chwila wsumie zaczynales..

Kazdy jak chce to sobie tu poradzi, tobie sie udalo, przecietny kowalski tez ma szanse. Pozdro i otwarcia umyslu zycze!

No tak Filip to prawda miałem drewniane eq ale nie dosłownie do 200 bo już wtedy miałem lodowe i krew , co do obecnego stanu rzeczy nie ukrywał z pomocą małą gidii i znajomych o których nie wspomniałem mam to co mam i również pozdrawiam


Użytkownik woy43 edytował ten post 15 marzec 2021 - 05:06


#69 woy43

woy43

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył nie, 09 sie 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tyfona
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Tyfona

Napisano 15 marzec 2021 - 09:13

tak troszkę polatałem po mapach i okazuje się że na 5 zbrojowni poleciało 1 glejt i po 20 ulep no szału nie ma mimo że wejściówka to tylko 20b a tym tempem zarobić na coś innego albo ulepszenie demo eq to jakiś rok latania

ww to samo kilka map i jest na końcu po kilkuminutowym klepania mobów boss i na 10 x wejście ww mam medal i troszkę szk które otwieram bo potrzebuje zioła szału niema troszkę ulep kolejny rok klepania i mamy inny item ulepszony może na +9 o ile nie spali więcej razy jak mogłoby się go ulepszyć 

v2 wejście medal i 100b zwrot gwarantowany z jak selne ulepy zapewne u npc i co mamy 100 naginii i śmierci + 20 azraela niestety muszę je otworzyć i medal poszedł 

v3 pakujemy are  wejście medal i 100 b minimum 4 razy bo niestety 300 szk. idzie na spakowanie co dostajemy za to kilka szkat z rybami i przynętami no po spakowaniu zostają nam szk. aż 20 możemy je otworzyć będzie na sell ? zarobek okrutnie duży 

warownia wejście to kompas jakieś 80 b może teraz więcej kolejne kilka map może medal może glejt albo x 2do tego kilka ulep warto je selnąć 

na tym kończę ten temat 

Na tym kończę ten temat  uważam go za zamknięty  

pająk wejście 2 kamiennie wodne  zależy 50 b od szt drop medal , jakiś pet ,szkata pająka i nagroda ale nie zawsze jest pewność że coś dropniemy do tego dochodzą ulepy na pakowanie pawia albo eq itp majątek

niebiosa wejście medal i b  drop szkata  kilka ulep medal nie zawsze szkatułka ze smoka a w niej złoto fortuna , jak macie eq i 2 glejty 900 B za szt. możemy wejść na ZORDA a tam z mumii ulepy na new KD z zorda rożnie kolejny majątek albo się coś dropnie albo nic 

pradawna  wejście medalion medal kompas magiczna mapa nie mały wydatek drop to 2 rodzaje szkat i może metal 10%/15%  drop ze sztak ulepy na demoniczne czasami delikatny worek  , harpun , gałązka  możliwość dropu x 2 szału nie ma 

v1 wiadomo medal i 100 b zwrot tylko szkaty mumii i ości i 1 medal na kilka map 

i teraz jak czytałem gdzie i jak najlepiej zarabiać dochodzi farma redek  niestety max lvl 145 można jeszcze latac ripa 

tylko skąd brać tyle czasu na zarabianie na dropienie tego wszystkiego  nie wspomnę o tym żeby tu ulepszyć to albo się ma farta albo nie

więc szału nie ma na zarobek a tym bardziej na osiągnięcie czegokolwiek bez wsparcia tych oligarchów którzy nie pomagają a rządzą na serwerze wszystkim zaczynając od cen na rynku no i od kolegów którzy pomagają aczkolwiek nie zawsze tak jest nikt nie chce pomagać za free i teraz nie mówię tu o sobie czy innych którzy wiem co pomagają a nie każdego jest stać na grę dzięki item shopie 


Użytkownik woy43 edytował ten post 15 marzec 2021 - 09:19


#70 Śmieszek

Śmieszek

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Dołączył pon, 26 sie 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Adrian
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Shadow
  • Gildia:ShadowGarden
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Piano and calligraphy


Napisano 15 marzec 2021 - 09:27

Narzekasz na brak szybkiego zarobku. Nie wiem chciałbyś eq na zorda zrobić w tydzień? Skoro nie masz czasu na grę to proponuje poszukać jakiegoś serwera easy/pvp, na którym max eq zrobisz w parę dni. Uważam, że skoro inni jakoś poradzili sobie ze zrobieniem eq to i Ty dasz rade. Powodzonka! 


  • Akaiii, Diamond666 i Minimal lubią to

#71 Akaiii

Akaiii

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 729 postów
  • Dołączył pią, 21 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKONIEC ŚWIATA
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lPixxY
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno


Napisano 15 marzec 2021 - 09:29

tak troszkę polatałem po mapach i okazuje się że na 5 zbrojowni poleciało 1 glejt i po 20 ulep no szału nie ma mimo że wejściówka to tylko 20b a tym tempem zarobić na coś innego albo ulepszenie demo eq to jakiś rok latania

ww to samo kilka map i jest na końcu po kilkuminutowym klepania mobów boss i na 10 x wejście ww mam medal i troszkę szk które otwieram bo potrzebuje zioła szału niema troszkę ulep kolejny rok klepania i mamy inny item ulepszony może na +9 o ile nie spali więcej razy jak mogłoby się go ulepszyć 

v2 wejście medal i 100b zwrot gwarantowany z jak selne ulepy zapewne u npc i co mamy 100 naginii i śmierci + 20 azraela niestety muszę je otworzyć i medal poszedł 

v3 pakujemy are  wejście medal i 100 b minimum 4 razy bo niestety 300 szk. idzie na spakowanie co dostajemy za to kilka szkat z rybami i przynętami no po spakowaniu zostają nam szk. aż 20 możemy je otworzyć będzie na sell ? zarobek okrutnie duży 

warownia wejście to kompas jakieś 80 b może teraz więcej kolejne kilka map może medal może glejt albo x 2do tego kilka ulep warto je selnąć 

na tym kończę ten temat 

Na tym kończę ten temat  uważam go za zamknięty  

pająk wejście 2 kamiennie wodne  zależy 50 b od szt drop medal , jakiś pet ,szkata pająka i nagroda ale nie zawsze jest pewność że coś dropniemy do tego dochodzą ulepy na pakowanie pawia albo eq itp majątek

niebiosa wejście medal i b  drop szkata  kilka ulep medal nie zawsze szkatułka ze smoka a w niej złoto fortuna , jak macie eq i 2 glejty 900 B za szt. możemy wejść na ZORDA a tam z mumii ulepy na new KD z zorda rożnie kolejny majątek albo się coś dropnie albo nic 

pradawna  wejście medalion medal kompas magiczna mapa nie mały wydatek drop to 2 rodzaje szkat i może metal 10%/15%  drop ze sztak ulepy na demoniczne czasami delikatny worek  , harpun , gałązka  możliwość dropu x 2 szału nie ma 

v1 wiadomo medal i 100 b zwrot tylko szkaty mumii i ości i 1 medal na kilka map 

i teraz jak czytałem gdzie i jak najlepiej zarabiać dochodzi farma redek  niestety max lvl 145 można jeszcze latac ripa 

tylko skąd brać tyle czasu na zarabianie na dropienie tego wszystkiego  nie wspomnę o tym żeby tu ulepszyć to albo się ma farta albo nie

więc szału nie ma na zarobek a tym bardziej na osiągnięcie czegokolwiek bez wsparcia tych oligarchów którzy nie pomagają a rządzą na serwerze wszystkim zaczynając od cen na rynku no i od kolegów którzy pomagają aczkolwiek nie zawsze tak jest nikt nie chce pomagać za free i teraz nie mówię tu o sobie czy innych którzy wiem co pomagają a nie każdego jest stać na grę dzięki item shopie 

Weź to daj na Mistrza Wikipedii bo gdyby nie Ty to bym sie nie dowiedział o tym wszystkim. Wszyscy czujemy sie tak źle i podle,że trzeba robić inne mapy niż V1,normalnie po nocach mam koszmary. Idąc twoim tokiem myślenia polecam wylogować sie i znaleźć prace to na IS bedzie cie stać bo jeżeli V1 już nie latasz i nie potrafisz znaleźć innego sposobu to tylko tyle Ci zotało bo widze że po 5 zbrojowniach sie zmęczyłeś jak po maratonie.

 

Pozdrawiam cieplutko,

będzie dobrze


Użytkownik Akaiii edytował ten post 15 marzec 2021 - 09:38

Dołączona grafika


#72 lMefedronekl

lMefedronekl

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył nie, 08 wrz 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2021 - 10:37

tak troszkę polatałem po mapach i okazuje się że na 5 zbrojowni poleciało 1 glejt i po 20 ulep no szału nie ma mimo że wejściówka to tylko 20b a tym tempem zarobić na coś innego albo ulepszenie demo eq to jakiś rok latania
ww to samo kilka map i jest na końcu po kilkuminutowym klepania mobów boss i na 10 x wejście ww mam medal i troszkę szk które otwieram bo potrzebuje zioła szału niema troszkę ulep kolejny rok klepania i mamy inny item ulepszony może na +9 o ile nie spali więcej razy jak mogłoby się go ulepszyć
v2 wejście medal i 100b zwrot gwarantowany z jak selne ulepy zapewne u npc i co mamy 100 naginii i śmierci + 20 azraela niestety muszę je otworzyć i medal poszedł
v3 pakujemy are wejście medal i 100 b minimum 4 razy bo niestety 300 szk. idzie na spakowanie co dostajemy za to kilka szkat z rybami i przynętami no po spakowaniu zostają nam szk. aż 20 możemy je otworzyć będzie na sell ? zarobek okrutnie duży
warownia wejście to kompas jakieś 80 b może teraz więcej kolejne kilka map może medal może glejt albo x 2do tego kilka ulep warto je selnąć
na tym kończę ten temat
Na tym kończę ten temat uważam go za zamknięty
pająk wejście 2 kamiennie wodne zależy 50 b od szt drop medal , jakiś pet ,szkata pająka i nagroda ale nie zawsze jest pewność że coś dropniemy do tego dochodzą ulepy na pakowanie pawia albo eq itp majątek
niebiosa wejście medal i b drop szkata kilka ulep medal nie zawsze szkatułka ze smoka a w niej złoto fortuna , jak macie eq i 2 glejty 900 B za szt. możemy wejść na ZORDA a tam z mumii ulepy na new KD z zorda rożnie kolejny majątek albo się coś dropnie albo nic
pradawna wejście medalion medal kompas magiczna mapa nie mały wydatek drop to 2 rodzaje szkat i może metal 10%/15% drop ze sztak ulepy na demoniczne czasami delikatny worek , harpun , gałązka możliwość dropu x 2 szału nie ma
v1 wiadomo medal i 100 b zwrot tylko szkaty mumii i ości i 1 medal na kilka map
i teraz jak czytałem gdzie i jak najlepiej zarabiać dochodzi farma redek niestety max lvl 145 można jeszcze latac ripa
tylko skąd brać tyle czasu na zarabianie na dropienie tego wszystkiego nie wspomnę o tym żeby tu ulepszyć to albo się ma farta albo nie
więc szału nie ma na zarobek a tym bardziej na osiągnięcie czegokolwiek bez wsparcia tych oligarchów którzy nie pomagają a rządzą na serwerze wszystkim zaczynając od cen na rynku no i od kolegów którzy pomagają aczkolwiek nie zawsze tak jest nikt nie chce pomagać za free i teraz nie mówię tu o sobie czy innych którzy wiem co pomagają a nie każdego jest stać na grę dzięki item shopie

To skoncz grać i idź szyć na drutach jak ci sie cos nie podoba

Użytkownik lMefedronekl edytował ten post 15 marzec 2021 - 10:38

  • Akaiii i ALEXIII lubią to

#73 Arleyn

Arleyn

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów
  • Dołączył wto, 27 mar 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Arleyna
  • Gildia:Sledzik
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arl
  • Hobby:bjj/judo/dragon ball


Napisano 15 marzec 2021 - 10:40

Toć glejt na 5 map to super wynik , zaczekaj aż znikną bryłki na servie ceny tez pójdą w dol i wyjdzie na to samo jakbyś v1 latał



#74 lMefedronekl

lMefedronekl

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył nie, 08 wrz 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 marzec 2021 - 10:45

Tak na pająku w sobotę latalem 5h zarobiłem około 15kb taki zarobek to juz jest cos ale widze ze ludzie placza ze v1 juz nie daje tak medali jak dawała jka by medale z v1 to jedyny zarobek je***nn defetysci :D

#75 ALEXIII

ALEXIII

    Niekryty krytyk

  • Płeć Piękna
  • PipPipPipPip
  • 591 postów
  • Dołączył nie, 24 lis 19
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Podkarpackie
  • Imię:Aleksandra
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:ALEXIII
  • Gildia:ThunderStorm
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:ALEXIII
  • Hobby:ρѕу¢нє


Napisano 15 marzec 2021 - 11:01

Admin już wytłumaczył, dlaczego została wprowadzona taka aktualizacja i co planuje dalej, żeby ilość medali na serwerze nie malała "zwiększenie dropu ze smoka i zorda". V1 ostatnimi czasy była mapą na farmienie dużej ilości bryłek przy tak naprawdę nikłym wysiłku-kliknięcie parę razy myszką i wciskanie "Z'etki" przy zbieraniu dropu. Może i "serwerowi Janusze" wystawiają medale po 500-900b/szt, ale to wcale nie oznacza, że te przepustki schodzą po takiej cenie. Jest wiele innych dungeonów, które można robić więc tak naprawdę nadal nie wiem, czemu służy ciągnięcie tego tematu i wielkie rozpisywanie kosztów za inne wejściówki na mapy. Według mnie temat jest do zamknięcia.







Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych