Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Ogólny zarys za dzień dzisiejszy gry



Najlepsza odpowiedź Arleyn , 14 marzec 2021 - 15:45

Pamiętam jak pisaliśmy na temat v1, już wtedy przeczuwałem ze będzie zmiana

Przejdź do postu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
78 odpowiedzi w tym temacie

#46 Minimal

Minimal

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów
  • Dołączył śro, 04 lis 20
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGdańsk
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Minimal
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Minimal
  • Hobby:Rozpierdalanie myśleniem..

Napisano 14 marzec 2021 - 00:29

Brzmisz jak 51 letni frustrat... nie pozdrawiam

#47 woy43

woy43

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył nie, 09 sie 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tyfona
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Tyfona

Napisano 14 marzec 2021 - 00:33

Brzmisz jak 51 letni frustrat... nie pozdrawiam

i kto to pisze gość co go z domu wyrzucili ma problemy z pracą bo z każdej go wywalą bo nie ma czasu na prace a co do Dawida zazdrościsz mi że ma kto robić kawę i nie mieszkam z kolegą tylko z kobietą 



#48 xFARMERx

xFARMERx

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów
  • Dołączył śro, 11 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:xFARMERx
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:xFARMERx

Napisano 14 marzec 2021 - 04:57

i kto to pisze gość co go z domu wyrzucili ma problemy z pracą bo z każdej go wywalą bo nie ma czasu na prace a co do Dawida zazdrościsz mi że ma kto robić kawę i nie mieszkam z kolegą tylko z kobietą 

Jak każdy wie o tym że to ta kobieta to tylko przykrywka  jest Wojtas kogo ty oszukujesz ? A co do mieszkania z kolegą nooo na hotelu pracowniczym na bank dostaniesz pokój z miss hotelu 2020 i tak samo jak twoja argumentacja na samym początku tematu była o kant wiadomo czego rozbić tak samo teraz pokazujesz że nie potrafisz merytorycznie i z krytycznym okiem spojrzeć na swoje błędy które ci przytoczyli inni użytkownicy forum. A ja dodam tylko tyle że ta dyskusja zboczyła w złym kierunku i nie jest nawet dyskusją na temat :/


banner___kirito__sao_by_yoshino78-d69jjo


#49 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 14 marzec 2021 - 07:10

XDDDD selaj eq jak juz selasz i idź na jakieś inne ukochane serwery i nie rób głupich tematów z powodu psychy
  • Minimal lubi to
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#50 DLwoj:)

DLwoj:)

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Dołączył pon, 25 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:------
  • Gildia:------
  • Królestwo:Jinno


Napisano 14 marzec 2021 - 07:18

XDDDD selaj eq jak juz selasz i idź na jakieś inne ukochane serwery i nie rób głupich tematów z powodu psychy

Co ty masz do tego że ktoś sella eq? XD  jego  eq niech robi co chce



#51 Proud

Proud

    PrawieJupiter

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1754 postów
  • Dołączył sob, 06 lut 16
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:↯lProud↯


Napisano 14 marzec 2021 - 07:27

Co ty masz do tego że ktoś sella eq? XD  jego  eq niech robi co chce


No niech sobie sela,ale podziękujemy za debilne tematy :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


#52 DLwoj:)

DLwoj:)

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Dołączył pon, 25 gru 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:W-mazurskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:------
  • Gildia:------
  • Królestwo:Jinno


Napisano 14 marzec 2021 - 07:44

No niech sobie sela,ale podziękujemy za debilne tematy :)

No nie wiem czy debilny dużo prawdy w jego słowach 



#53 xFARMERx

xFARMERx

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów
  • Dołączył śro, 11 sty 17
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Imię:Dawid
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:xFARMERx
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:xFARMERx

Napisano 14 marzec 2021 - 07:49

No nie wiem czy debilny dużo prawdy w jego słowach 

Tylko nwm czy wiesz ale tutaj się rozchodzi o to że autor tematu nie będzie się bawić w sellanie ulep i nie będzie robić innych map ponieważ nie bo trzeba coś robić więcej niż kilka klików i v1 zrobiona 


  • Minimal lubi to

banner___kirito__sao_by_yoshino78-d69jjo


#54 Arleyn

Arleyn

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów
  • Dołączył wto, 27 mar 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Arleyna
  • Gildia:Sledzik
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arl
  • Hobby:bjj/judo/dragon ball


Napisano 14 marzec 2021 - 08:15

Edytuję bo lubię a po drugie edytuje swoje i wprowadziłem dodatkową korektę której brakowało jak widzę mało wiesz o innych serwerach bo grasz tu na virtualu i chyba za długo ale tak to jest jak się gra na kilku kontach główną postacią stoi się pod dt a lata mapy z innych kont łatwo powiedzieć takim co mają już wszystko i latają po to aby zarabiać na tych właśnie nowych graczach którzy nie mają żadnych szans i tu nie mówię o sobie tylko innych którzy by chcieli coś osiągnąć a jeśli nawet rynek się ustabilizuje w co wątpię że będzie lepiej dla nowych to i tak będą górą ci co mają fuel eq bo kto będzie latał mapy na zarobek chyba nie nowi gracze z drewnianym eq 


Znów się mylisz grałem na wielu serverach ale od jakiegoś czasu wybrałem ten wole stabilny server niż taki co yebnie za rok.  Lepszy stabilny rynek niż taki gdzie co miesiąc wszystko idzie w gore, a co do graczy co niby maja wszystko ty chyba nie wiesz jaki koszt jest wstawienia takiego kd+10 +nie mowie o przygotowaniu się na kolejna aktualizacje a i jeszcze pas zrób+9 , zrobienie 1 z tych rzeczy kosztuje więcej jak twoje eq wiec to tak nie wygląda jak myślisz na ta chwile raczej każdy ma coś do roboty.



#55 CasaNova

CasaNova

    YouTuber

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 244 postów
  • Dołączył pią, 13 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoGdańsk
  • Województwo:Pomorskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CasaNova
  • Gildia:Euforia
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:CasaNova

Napisano 14 marzec 2021 - 09:11

20 razy na WW  i 0 medali potwierdzone info :)



#56 woy43

woy43

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył nie, 09 sie 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tyfona
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Tyfona

Napisano 14 marzec 2021 - 10:23

Jak każdy wie o tym że to ta kobieta to tylko przykrywka  jest Wojtas kogo ty oszukujesz ? A co do mieszkania z kolegą nooo na hotelu pracowniczym na bank dostaniesz pokój z miss hotelu 2020 i tak samo jak twoja argumentacja na samym początku tematu była o kant wiadomo czego rozbić tak samo teraz pokazujesz że nie potrafisz merytorycznie i z krytycznym okiem spojrzeć na swoje błędy które ci przytoczyli inni użytkownicy forum. A ja dodam tylko tyle że ta dyskusja zboczyła w złym kierunku i nie jest nawet dyskusją na temat :/

Dawidek sami ją kierujecie  w innym kierunku temat był prosty ale nie po co zawsze ty i Minimal macie swoje racje i szukacie odmienności było pisać na temat a szukać wrażeń bo jest okazja po kimś pojechać nie zgadzasz się z moim tematem to napisz to i ty już 



#57 xXParuwa69Xx

xXParuwa69Xx

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Dołączył pią, 11 gru 20
  • Państwo: Country Flag
  • Nick w grze:xXParuwa69Xx
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 14 marzec 2021 - 12:53

Długi czas dropilem perły na mapie od 140 levela, zeby zarobic na eq i zaczac latac dungeony.

Teraz jak juz kupilem kilka itemow, wchodze na mape v1 i jestem stratny, jaki widzicie w tym sens? moze po prostu zbalansowac dungeon w jakis inny sposob, 

zeby zarabiac mniej, ale nie wychodzic na minus? Wypowiadacie sie z perspektywy osob, ktore biegaja w jakichs piekielnych itemach i nie interesuje Was

problem zwiazany z brakiem dropu :)

 

Dodam jeszcze, ze teraz w ww nie ma elfa, a jest misja na zabicie ich w ilosci 700,

jezeli drop z mapy jest nieopłacalny to powodzenia wszystkim, ktorzy beda musieli zrobic ta misje.


Użytkownik xXParuwa69Xx edytował ten post 14 marzec 2021 - 13:00


#58 woy43

woy43

    Nowy

  • Banned
  • Pip
  • 0 postów
  • Dołączył nie, 09 sie 20
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Tyfona
  • Królestwo:Shinsoo
  • Nick na TS:Tyfona

Napisano 14 marzec 2021 - 15:23

 

Edytuję bo lubię a po drugie edytuje swoje i wprowadziłem dodatkową korektę której brakowało jak widzę mało wiesz o innych serwerach bo grasz tu na virtualu i chyba za długo ale tak to jest jak się gra na kilku kontach główną postacią stoi się pod dt a lata mapy z innych kont łatwo powiedzieć takim co mają już wszystko i latają po to aby zarabiać na tych właśnie nowych graczach którzy nie mają żadnych szans i tu nie mówię o sobie tylko innych którzy by chcieli coś osiągnąć a jeśli nawet rynek się ustabilizuje w co wątpię że będzie lepiej dla nowych to i tak będą górą ci co mają fuel eq bo kto będzie latał mapy na zarobek chyba nie nowi gracze z drewnianym eq 


Znów się mylisz grałem na wielu serverach ale od jakiegoś czasu wybrałem ten wole stabilny server niż taki co yebnie za rok.  Lepszy stabilny rynek niż taki gdzie co miesiąc wszystko idzie w gore, a co do graczy co niby maja wszystko ty chyba nie wiesz jaki koszt jest wstawienia takiego kd+10 +nie mowie o przygotowaniu się na kolejna aktualizacje a i jeszcze pas zrób+9 , zrobienie 1 z tych rzeczy kosztuje więcej jak twoje eq wiec to tak nie wygląda jak myślisz na ta chwile raczej każdy ma coś do roboty.

Zapomniałeś jak byłeś w gildii nie wchodziłeś na ts nie udzielałeś się a teraz masz tyle do powiedzenia a mojego eq nie widziałeś więc się nie wypowiadaj o ludziach których nie znasz bo mi nikt tu za darmo niczego nie dał sam wszystko wylatałem na v1 a co dopomocy innych to im za to dziękuję jak i podziękowałem że mi pomogli i to w taki sposób jaki uważałem i był stosowny i tyle w tym temacie



#59 Arleyn

Arleyn

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 148 postów
  • Dołączył wto, 27 mar 18
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoŁódź
  • Województwo:Lódzkie
  • Imię:Kamil
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Arleyna
  • Gildia:Sledzik
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arl
  • Hobby:bjj/judo/dragon ball


Napisano 14 marzec 2021 - 15:30

A co ma kiedyś do teraz ? 

Przecież wystawiłeś swoje eq na forum?

W którym poście wypowiedziałem się w kierunku twojej "osoby" bo nie kumam już co jest?

Wrzuć na luz to nie koniec servera , ktoś tutaj napisał jak masz ochotę grac dalej to będziesz 

Najlepiej niech admin napisze co sadzi o tym i zakończy temat


  • Proud lubi to

#60 Akaiii

Akaiii

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 729 postów
  • Dołączył pią, 21 lip 17
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKONIEC ŚWIATA
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:lPixxY
  • Gildia:Tornado
  • Królestwo:Jinno


Napisano 14 marzec 2021 - 15:41

Nagle wszyscy chcą robić rozgrzewke i sparing śmieszne naprawde... Nazwa tego tematu powinna zostać zmieniona na "Jestem tak lewy i nie chce robić innych map niż V1 bo tam tylko respiłem elfy i mi sie palce tak bardzo nie pociły od trzymania spacji jak na innych mapach". Medale nie dropią tylko na V1 ale jak widać niektórzy są tak lewi,że to jest po prostu masakra.

Cały czas wszyscy robili tylko V1 i tak jak wspominałem za jakiś czas to za te bryłki nie mielibyście co kupować z tych sklepów w m1 czy m2. 


  • Proud i Minimal lubią to

Dołączona grafika






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Nowość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych