Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Propozycja co do Obniżenia Cen boskich itemów...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Propozycja co do Obniżenia Cen boskich itemów... (68 użytkowników oddało głos)

Wszystko w temacie

  1. Głosowano Tak (47 głosów [69.12%])

    Procent z głosów: 69.12%

  2. Nie (17 głosów [25.00%])

    Procent z głosów: 25.00%

  3. Nie mam zdania (4 głosów [5.88%])

    Procent z głosów: 5.88%

Głosuj
43 odpowiedzi w tym temacie

#31 Shur'Tugal

Shur'Tugal

    Deshi

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 postów
  • Dołączył nie, 06 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZiemia
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-----------------
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 maj 2014 - 04:50

Jestem na nie , to nie jest to dobre rozwiazanie , wedlug mnie ceny poszly tez po wprowadzeniu gornika z bursztynem dosc dobre nagrody  , moim zdaniem lepiej bylo by tego gornika wycofac i by wrocil stary gdzie byly zyly kazdego rodzaju .

misiek chyba ci się coś pomyliło...skończ tyle chlać okey? chyba dużo lepsze nagrody były za OX a nie za górnika ludzie zaczęli mieć bryły i dawać ceny z dupy.. taka prawda jak ktoś się nie znał i zaoferował za boski na początku 2kb..potem więcej i więcej


Dołączona grafika


#32 Guest_Wruszek Zembuszek_*

Guest_Wruszek Zembuszek_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 02 maj 2014 - 06:12

Jestem w 100% na tak =.= tak samo sdd z 1.6k max do 2k minimum poszlo...

co ludzie robia xD

 

A ci co w ankiecie dali na nie to chyba maja te boskie i chca sprzedac po 5k xD



#33 FireInTheHole

FireInTheHole

    Pierdolona Wsza orbit84

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Dołączył śro, 19 mar 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fajny
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 maj 2014 - 11:04

Jestem w 100% na tak =.= tak samo sdd z 1.6k max do 2k minimum poszlo...

co ludzie robia xD

 

A ci co w ankiecie dali na nie to chyba maja te boskie i chca sprzedac po 5k xD

Hahaha :D Pewnie tak :D I pewnie czytajac to jest taki sam komentarz jak przy offertach cenowych "Chyba was poyeb...NQ ":P



#34 pax5

pax5

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 253 postów
  • Dołączył śro, 04 wrz 13

Napisano 02 maj 2014 - 13:15

jestem za tym zeby na ox byly rozdawane te itemki za wygrana ale nie popieram osoby ktora napisala zeby zarobek z zaginki zmniejszyc!

 

zagikna to mapa na ktorej takze trzeba sie nameczyc a potem stac pol dnia w m2 i sprzedawac!



#35 FireInTheHole

FireInTheHole

    Pierdolona Wsza orbit84

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Dołączył śro, 19 mar 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fajny
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 maj 2014 - 13:23

jestem za tym zeby na ox byly rozdawane te itemki za wygrana ale nie popieram osoby ktora napisala zeby zarobek z zaginki zmniejszyc!

 

zagikna to mapa na ktorej takze trzeba sie nameczyc a potem stac pol dnia w m2 i sprzedawac!

Nie przesadzaj z tym pół dnia. Drop jest odpowiedni na zaginkach, i wcale nie trzeba się tak męczyć 5-10 min max jeden wypad. A co do sprzedawania - mi się jakoś udaje wszystko w max 1-2 h , i moge iść dalej dropić, tyle w temacie. 

 

A co do nagród na OX - jest dobrze tak jak jest teraz na nowych zasadach. Przynajmniej rozsądnie, a nie przepych i ciągle beki "GM daj OX", "GM daj nagrody"... proszę was... Jak chcecie wszystko mieć na raz to nie tutaj. 

 

 

P.S Za chwile pojawi się odpowiedź ze to głupota bo kupił ktoś  za 2.5. I wydaje mi się typowo pod ten temat shop stoi, a na nim ulepy z warowni 5 szt -1b... Jeśli tak ma to wyglądać to spoko..


Użytkownik Depression edytował ten post 02 maj 2014 - 16:07


#36 Uszaty

Uszaty

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Dołączył śro, 03 paź 12
  • MiastoPoznań
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:VirtualMT2

Napisano 02 maj 2014 - 20:43

hmm dawno na rynku nie byłem ale chyba nadszedł czas bym wykorzystał te 1 800 000 rud ;D a co do propozycji jestem na nie dlatego że boskie eq bardzo ciężko jest zrobić więc jest to cena za ciężką pracę.

 

 

Ale powiedz mi co jest cięższego teraz w kopaniu, że ceny wzrosły, kopie się tyle samo rzeczy, procent kopania nie został zmieniony, czyli tak samo leci, a i tak ceny podskoczyły, więc przepraszam ale nie zgodzę się z tym "Boskie eq bardzo ciężko jest zrobić, więc jest to cena za ciężką pracę"

 

To jest po prostu zachłanność osób które sprzedają itemki za takie "wygórowane" ceny, ponieważ jak wyżej napisałem robi się je ciągle tak samo, tak samo pali jak kiedyś i tak samo ulepsza jak kiedyś...

 

Ba teraz są jeszcze te "metale Premium" (czy jak się to zwie) więc powiedziałbym że nawet łatwiej sobie itemek zrobić, bo ktoś sobie kupi w IS (a na pewno wuchte takich osób jest) i będzie miał szybciej

 

Co do całego tematu jestem na za wypowiedzą Semirth'a, no poza tym z zaginkami


Użytkownik Uszaty edytował ten post 02 maj 2014 - 20:44

Koniec gry 26 listopada 2014


#37 Kondziuu

Kondziuu

    Wolny Szczelec

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2572 postów
  • Dołączył pon, 02 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kondziuu
  • Gildia:Brak
  • Nick na TS:Kondziu


Napisano 03 maj 2014 - 04:03

Ale powiedz mi co jest cięższego teraz w kopaniu, że ceny wzrosły, kopie się tyle samo rzeczy, procent kopania nie został zmieniony, czyli tak samo leci, a i tak ceny podskoczyły, więc przepraszam ale nie zgodzę się z tym "Boskie eq bardzo ciężko jest zrobić, więc jest to cena za ciężką pracę"

 

To jest po prostu zachłanność osób które sprzedają itemki za takie "wygórowane" ceny, ponieważ jak wyżej napisałem robi się je ciągle tak samo, tak samo pali jak kiedyś i tak samo ulepsza jak kiedyś...

 

Ba teraz są jeszcze te "metale Premium" (czy jak się to zwie) więc powiedziałbym że nawet łatwiej sobie itemek zrobić, bo ktoś sobie kupi w IS (a na pewno wuchte takich osób jest) i będzie miał szybciej

 

Co do całego tematu jestem na za wypowiedzą Semirth'a, no poza tym z zaginkami

 Ja bym powiedział,że nawet prościej bo o ile się nie mylę był temat w ogłoszeniach gdzie Admin napisał,że % ulepszenia niebiańskiego i boskiego eq wzrosła o ileś tam %... więc w 100% zgadzam się z Uszatym co do zachłanności :) 


Dołączona grafika

#38 Majestatyczny

Majestatyczny

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2167 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12
  • MiastoOkolice O-ki. ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Majestat.
  • Gildia:σвσנєтиιє ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:T


Napisano 04 maj 2014 - 10:40

jestem za tym zeby na ox byly rozdawane te itemki za wygrana ale nie popieram osoby ktora napisala zeby zarobek z zaginki zmniejszyc!

 

zagikna to mapa na ktorej takze trzeba sie nameczyc a potem stac pol dnia w m2 i sprzedawac!

 

Ziomuś, zaginka jest po ulepki, a nie po kasę. Zmniejszyć cenę ulepek u Beak i będzie mniej bryłek w obiegu, zwiększyć cenę, znów mniej bryłek w obiegu. Dodać bryłki na runiczne, bo z nich także się kręci zarobek = mniej bryłek w obiegu. Mniej bryłek w obiegu = niższe ceny... :)


Dołączona grafika


' Click, Click, Bang! '


#39 ''

''

    Bomb has been planted !

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 840 postów
  • Dołączył pią, 08 lis 13

Napisano 04 maj 2014 - 10:47

Nie chce mi się czytać tego wszystkiego, za co przepraszam komentatorów i samego autora... Mam propozycje, może nie obniży ona cen itemków czy coś, ale dodam ją tu. Zmienić wartość każdego itemku u handlarza etc., wartość sztabek, wypadanie yang z moobów 100x. Czyli po krótce, jeżeli bryłka kosztuje 500kk to 100x mniej to 5kk, wagon 1,5kkk  to 15kk :) Handlarza weźmy przykładowo potka 5kk to po obniżce o ile się nie mylę to 50k. Może to pomóc w czymś.

 

Pisaliście o OX. Event powinien być raz na tydzień. Jest pełno eventów... TS, forum i to wszytko za nagrody w grze! Jeden event raz dziennie np Krzyżówka - poniedziałek. Szukanie - wtorek itd.

 

Następny punkt... Zaginione... Pisał ktoś, zmniejszyć cenę wejścia, wręcz przeciwnie zwiększyć ją, jest za dużo bryłek w obiegu dlatego takie ceny. Zwiększyć wejścia, zmniejszyć koszt ulepszaczy u Beak Go.

 

Na OX zamiast boskiego czy niebiańskiego dawać KD 8.

 

Musze to napisać dużymi literami i na kolorowo, żeby administracja to zobaczyła

 

EVENTY TO SPOSÓB ROZRYWKI A NIE ZAROBKU. !!

 

Może w końcu to zrozumiecie i nie będziecie dawać nagród za 10 minut eventu gdzie trzeba robić item 5 dni...

 

Skromne nagrody nie jakieś piekielne czy nie wiadomo co... Tak samo Turniej PVP.... Tyle tego wszystkiego, że wygrany pewnie sam nie wie co pierwsze brać. :)

 

Pozdrawiam Majestat <3

 

 

 

to chodz sobie na eventy bez nagród pozdro 658

 

ciekawe ile osób pójdzie na taki event


Użytkownik OSAMAxBOMBA edytował ten post 04 maj 2014 - 10:47


#40 Majestatyczny

Majestatyczny

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2167 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12
  • MiastoOkolice O-ki. ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Majestat.
  • Gildia:σвσנєтиιє ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:T


Napisano 04 maj 2014 - 10:56

to chodz sobie na eventy bez nagród pozdro 658

 

ciekawe ile osób pójdzie na taki event

 

Nauka czytania ze zrozumieniem była w klasie 1-3 myślę, że jesteś ciut starczy i potrafisz czytać ze zrozumieniem... Napisałem, że dawać skromne nagrody, a nie rzucać się z nagrodami typu boskie eq czy piekielne... Przeczytaj to jeszcze raz, potem napisz ponownie. Pozderki. :)

 

@Cytuje siebie "Na OX zamiast boskiego czy niebiańskiego dawać KD 8.[...]

Skromne nagrody nie jakieś piekielne czy nie wiadomo co... "


Użytkownik Semirth edytował ten post 04 maj 2014 - 10:58

Dołączona grafika


' Click, Click, Bang! '


#41 ♪ ♫ ℓινιηg тнιηgѕ ♫ ♪

♪ ♫ ℓινιηg тнιηgѕ ♫ ♪

    Bennoda

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 665 postów
  • Dołączył sob, 04 sty 14
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoTuż obok
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Ostateczna
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Ostateczny
  • Gadu-Gadu:http:// I
  • Hobby:Wsio i nico

Napisano 04 maj 2014 - 12:05

Pokaż mi gdzie ty widzisz za 3.2 kb boskie :D Chyba na szybcika jak ktoś sella... Gdzie jest to 1 szt na kilka. 3.2 KB to i tak poryta cena jak na boskie. 

 

Serio widzialem ;p.

No jest poryta, ale to rozwiazanie ktore podal autor tematu nie rozwiaze sprawy



#42 wawrzun

wawrzun

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Dołączył pią, 16 gru 11
  • Nick w grze:CNO
  • Gildia:MorkoCi
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 04 maj 2014 - 13:26

a naj smieszniejsze jest to ze zrobienie boskiego wynosi srednio 300b od sztuki :)

a co do tematu mysle ze ograniczenie zarobku z eventow bylo by lepszym rozwiazaniem niz dawanie brylek albo czegos za pol na pol

poniewaz ludzie by przestali kupowac za te 3kb+ boski item bo zwyczajnie nie mieli by kasy :)

 

Albo tak jak zrobiono tobolki to zrobic npc ktory by mial jakies itemki za brylki


Użytkownik wawrzun edytował ten post 04 maj 2014 - 13:31


#43 Zafrina

Zafrina

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył wto, 12 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 04 maj 2014 - 13:35

Na nie, lepiej jak by wprowadzili mapke z kopanie rud, gdzie by leciało więcej rud (Oczywiście płatna mapka) coś takiego kiedyś było :),

bo teraz juz mniej botów kopiacych rudy i dla tego, są takie ceny :)

Jak zrobiłam zwykłego górnika gdzie były rudy do wyboru do koloru to ludzie psioczyli, że to nie górnik z bursztynem i nawet kilofami im się machac nie chciało, więc sami jesteście również współwinni tego, że ceny wzrosły. Psioczą co  niektórzy na te eventy, a już o OX pretensje macie największe. 

 

 

POWTARZAM EVENT NIE JEST FORMĄ ZAROBKU, EVENT JEST FORMĄ ROZRYWKI . Powinniście nauczyć się troszkę pokory, zamiast rzucać epitetami na prawo i lewo gdy nagroda wyda się wam za słaba. 

 

 

Oczywiście według mojej oceny jest to zły pomysł.


Użytkownik Cαиdιѕ edytował ten post 04 maj 2014 - 13:37

  • Oszukistka lubi to

virtual_1462283016__sygna.png


#44 FireInTheHole

FireInTheHole

    Pierdolona Wsza orbit84

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Dołączył śro, 19 mar 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fajny
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 04 maj 2014 - 13:51

a naj smieszniejsze jest to ze zrobienie boskiego wynosi srednio 300b od sztuki :)

a co do tematu mysle ze ograniczenie zarobku z eventow bylo by lepszym rozwiazaniem niz dawanie brylek albo czegos za pol na pol

poniewaz ludzie by przestali kupowac za te 3kb+ boski item bo zwyczajnie nie mieli by kasy :)

 

Albo tak jak zrobiono tobolki to zrobic npc ktory by mial jakies itemki za brylki

 

Ale i tak  teraz jest o wiele mniej nagród za eventy i jest to jak najbardziej na miejscu. Bo jak Candis napisała:

 

"POWTARZAM EVENT NIE JEST FORMĄ ZAROBKU, EVENT JEST FORMĄ ROZRYWKI . Powinniście nauczyć się troszkę pokory, zamiast rzucać epitetami na prawo i lewo gdy nagroda wyda się wam za słaba. "  

 

Event to zabawa a nie... Jak słyszę ze za krzyżówkę jak ktoś dostał kd +8 to śmiech i ryk to mam dość... Albo "GM OX, daj OX", a jak już jest i nie ma nagród, bo każdy po 3-4 konta zeby jak najwięcej zarobić to ryki płacze.. No ludzie....

I niech tych eventów bedzie sporo, ale sam fakt że on jest, bez względu czy będą nagrody czy nie to już jest jakieś oderwanie od ciągłego dropu czy expa... 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych