Jump to content

Loteriada - click Posted ImageZasady eventów - click Posted Image Fotograf - click Posted Image Koło fortuny - click


Photo

Archer czy Dagger ?


  • This topic is locked This topic is locked

Poll: Archer czy Dagger ? (9 member(s) have cast votes)

Archer czy Dagger ?

  1. Voted Archer (8 votes [88.89%])

    Percentage of vote: 88.89%

  2. Dagger (1 votes [11.11%])

    Percentage of vote: 11.11%

Vote
18 replies to this topic

#1 SchiZi

SchiZi

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Joined Wed, 20 Nov 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SchiZi
  • Gildia:Remdragon
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:F1
    FALUBAZ
    !🟨!⬜️!🟩!


Posted 12 May 2014 - 20:18

Tak jak w temacie, co lepsze ? Mam dylemat nie wiem kim grać ;d postać chce bardziej pod pvp, mam ninje po workach, bez runicznego eq ;] 

 

 

 

 

za najlepszą porade dam like !


Edited by SchiZi, 12 May 2014 - 20:25.


#2 Guest_Wruszek Zembuszek_*

Guest_Wruszek Zembuszek_*
  • Guests
  • Joined --

Posted 12 May 2014 - 20:21

sadze iz archer. range daje ci bezpieczenstwo  a zarazem mozliwosc focusowania na najlepszym przeciwniku podczas wojny bez wiekszego ryzyka smierci ;)
 

 

sQubany exp tu nie ma nic do klasy wdg mnie xD bo kto uzywa skilli na mapie metin 2? :D


Edited by SierotaAme, 12 May 2014 - 20:23.


#3 Chiken

Chiken

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 285 posts
  • Joined Wed, 03 Apr 13
  • MiastoNa wypierdzianym krześle.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Shinsoo

Posted 12 May 2014 - 20:22

archer jest dobry do pvp tylko musisz nim umiec grac :P jesli masz tam herma +6 virtual luk +20 , boskie eq pvp to lajtowo bedzie archerem :D do expa tez jak najbardziej jest ok :)


Dołączona grafika

 

 


#4 Passa:)))))

Passa:)))))

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 199 posts
  • Joined Fri, 13 Dec 13
  • MiastoGdynia
  • Hobby:Sport

Posted 12 May 2014 - 20:25

Do daggera musisz miec runki zeby grac na najwyższym poziomie a do archla Mysle ze ci starczy luk+20 i herma +6 all boskie i ładnie ogarniesz a do expa to ten sam ch....j



#5 SchiZi

SchiZi

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Joined Wed, 20 Nov 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SchiZi
  • Gildia:Remdragon
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:F1
    FALUBAZ
    !🟨!⬜️!🟩!


Posted 12 May 2014 - 20:28

Dodałem ankiete ;p 

MOje eq : Łuk/Noże+20, krew+9 ;d i reszta smocze eq ( dopiero co kopie ) 

 

Next pytanko : Z tego co wiem kd dexa daje dmg daggerowi,a siły archerowi. Ile różnicy będzie w dmg jeżeli będe grał archerem bez kd siły ? xd  



#6 Guest_Wruszek Zembuszek_*

Guest_Wruszek Zembuszek_*
  • Guests
  • Joined --

Posted 12 May 2014 - 20:30

powiem tak. kd dexa u archera jest potrzebne ;) a sily u niego rownowazy dmg z zasiegu . gdyz im dalej stoisz od celu tym zadajesz mniejsze dmg, dzieki czemu kd sily redukuje to dmg z -10 np do -3 / 0

 

Roznica moze byc nie wielka patrzac na eq ;) ja na 100 z kd sily mialem roznice chyba 8k z hita ;) nw jak bedzie z twoim eq


  • SchiZi likes this

#7 Passa:)))))

Passa:)))))

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 199 posts
  • Joined Fri, 13 Dec 13
  • MiastoGdynia
  • Hobby:Sport

Posted 12 May 2014 - 20:35

smocze eq a masz postac po workach??



#8 Passa:)))))

Passa:)))))

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 199 posts
  • Joined Fri, 13 Dec 13
  • MiastoGdynia
  • Hobby:Sport

Posted 12 May 2014 - 20:36

to nie lepiej sb sprzedac postac kupic boskie eq i postac po fiolet??





Passa:))))) was given a warning for this post by Sacrize:

#9 SchiZi

SchiZi

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Joined Wed, 20 Nov 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SchiZi
  • Gildia:Remdragon
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:F1
    FALUBAZ
    !🟨!⬜️!🟩!


Posted 12 May 2014 - 20:37

Dokładnie tak ;) Nie, nie lepiej, wole sobie sam zrobić eq, a i istnieje opcja "edytuj"   ...  

 

Może ktoś jeszcze sie wypowie ? xd 



#10 Passa:)))))

Passa:)))))

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 199 posts
  • Joined Fri, 13 Dec 13
  • MiastoGdynia
  • Hobby:Sport

Posted 12 May 2014 - 20:39

bo zanim sb zrobisz eq to hoohohohoh



#11 SchiZi

SchiZi

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Joined Wed, 20 Nov 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SchiZi
  • Gildia:Remdragon
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:F1
    FALUBAZ
    !🟨!⬜️!🟩!


Posted 12 May 2014 - 20:42

bo zanim sb zrobisz eq to hoohohohoh

 

 

a Ty myślisz, że jak ja sie dorobiłem postaci po workach , hmm ? Nie po to stworzyłem ten temat, żeby czytać takich " mądrości " -.-



#12 ♥Verrine♥

♥Verrine♥

    I hate Jóleg

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1521 posts
  • Joined Sat, 16 Jun 12
  • MiastoBRAT3RSTWO
  • Płeć:Mężczyzna

Posted 13 May 2014 - 05:09

w erze broni Vmt2 +20 archer wyciągał sporo wieksze dmg, natomiast w erze broni runicznych dmg archera jest praktycznie identyczne jak daggera


[color=#008000;]Nick: Verrine[/color]
[color=#008000;]Klasa: Sura [/color]
[color=#008000;]Profa: WP [/color]
[color=#008000;]Gildia: BRAT3RSTWO [/color]


#13 SchiZi

SchiZi

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 530 posts
  • Joined Wed, 20 Nov 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubuskie
  • Imię:Łukasz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:SchiZi
  • Gildia:Remdragon
  • Królestwo:Shinsoo
  • Hobby:F1
    FALUBAZ
    !🟨!⬜️!🟩!


Posted 13 May 2014 - 07:17

Dzięki, temat do zamknięcia 



#14 Guest_Wruszek Zembuszek_*

Guest_Wruszek Zembuszek_*
  • Guests
  • Joined --

Posted 13 May 2014 - 09:53

Dzieki za likea

#15 KizuMinami

KizuMinami

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 50 posts
  • Joined Tue, 22 Apr 14

Posted 13 May 2014 - 11:40

Moim Zdaniem acher jest lepszy pod pvp a dagger pod exp :D


KizuMinami / Sprzedany

Varald / Sprzedaje

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users