Skocz do zawartości

Loteriada - click Dołączona grafikaZasady eventów - click Dołączona grafika Fotograf - click Dołączona grafika Koło fortuny - click


Zdjęcie

Archer czy Dagger ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty

Ankieta: Archer czy Dagger ? (9 użytkowników oddało głos)

Archer czy Dagger ?

  1. Głosowano Archer (8 głosów [88.89%])

    Procent z głosów: 88.89%

  2. Dagger (1 głosów [11.11%])

    Procent z głosów: 11.11%

Głosuj
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 Noname123

Noname123

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2134 postów
  • Dołączył czw, 26 gru 13

Napisano 13 maj 2014 - 13:34

Archer jest w pvp najlepszy moim zdaniem , daggerem nie walniesz tyle co archerem 



#17 MlodyTrolek

MlodyTrolek

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 64 postów
  • Dołączył śro, 02 kwi 14
  • MiastoPolska
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 maj 2014 - 14:46

archer jest do pvp i do exp bo daggerem i tak ci nie oplaca sie expic z skillami



#18 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 postów
  • Dołączył wto, 24 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 14 maj 2014 - 14:27

Moim Zdaniem acher jest lepszy pod pvp a dagger pod exp :D

 

Archer jest w pvp najlepszy moim zdaniem , daggerem nie walniesz tyle co archerem 

 

archer jest do pvp i do exp bo daggerem i tak ci nie oplaca sie expic z skillami

 

Z tego co widzę autor tematu otrzymał odpowiedź na swoje pytanie. Dlaczego więc piszecie dalej?


Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.


#19 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 postów
  • Dołączył wto, 24 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 14 maj 2014 - 14:27

Automatyczne generowane wiadomości

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum. VirtualMT2

Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych