Tak jak w temacie, co lepsze ? Mam dylemat nie wiem kim grać ;d postać chce bardziej pod pvp, mam ninje po workach, bez runicznego eq ;]
za najlepszą porade dam like !
Użytkownik SchiZi edytował ten post 12 maj 2014 - 20:25
Napisano 12 maj 2014 - 20:18
Tak jak w temacie, co lepsze ? Mam dylemat nie wiem kim grać ;d postać chce bardziej pod pvp, mam ninje po workach, bez runicznego eq ;]
za najlepszą porade dam like !
Użytkownik SchiZi edytował ten post 12 maj 2014 - 20:25
Napisano 12 maj 2014 - 20:21
sadze iz archer. range daje ci bezpieczenstwo a zarazem mozliwosc focusowania na najlepszym przeciwniku podczas wojny bez wiekszego ryzyka smierci ![]()
sQubany exp tu nie ma nic do klasy wdg mnie xD bo kto uzywa skilli na mapie metin 2? ![]()
Użytkownik SierotaAme edytował ten post 12 maj 2014 - 20:23
Napisano 12 maj 2014 - 20:22
archer jest dobry do pvp tylko musisz nim umiec grac
jesli masz tam herma +6 virtual luk +20 , boskie eq pvp to lajtowo bedzie archerem
do expa tez jak najbardziej jest ok ![]()

Napisano 12 maj 2014 - 20:25
Do daggera musisz miec runki zeby grac na najwyższym poziomie a do archla Mysle ze ci starczy luk+20 i herma +6 all boskie i ładnie ogarniesz a do expa to ten sam ch....j
Napisano 12 maj 2014 - 20:28
Dodałem ankiete ;p
MOje eq : Łuk/Noże+20, krew+9 ;d i reszta smocze eq ( dopiero co kopie )
Next pytanko : Z tego co wiem kd dexa daje dmg daggerowi,a siły archerowi. Ile różnicy będzie w dmg jeżeli będe grał archerem bez kd siły ? xd
Napisano 12 maj 2014 - 20:30
powiem tak. kd dexa u archera jest potrzebne
a sily u niego rownowazy dmg z zasiegu . gdyz im dalej stoisz od celu tym zadajesz mniejsze dmg, dzieki czemu kd sily redukuje to dmg z -10 np do -3 / 0
Roznica moze byc nie wielka patrzac na eq
ja na 100 z kd sily mialem roznice chyba 8k z hita
nw jak bedzie z twoim eq
Napisano 12 maj 2014 - 20:35
smocze eq a masz postac po workach??
Napisano 12 maj 2014 - 20:36
to nie lepiej sb sprzedac postac kupic boskie eq i postac po fiolet??
Napisano 12 maj 2014 - 20:37
Dokładnie tak
Nie, nie lepiej, wole sobie sam zrobić eq, a i istnieje opcja "edytuj" ...
Może ktoś jeszcze sie wypowie ? xd
Napisano 12 maj 2014 - 20:39
bo zanim sb zrobisz eq to hoohohohoh
Napisano 12 maj 2014 - 20:42
bo zanim sb zrobisz eq to hoohohohoh
a Ty myślisz, że jak ja sie dorobiłem postaci po workach , hmm ? Nie po to stworzyłem ten temat, żeby czytać takich " mądrości " -.-
Napisano 13 maj 2014 - 05:09
w erze broni Vmt2 +20 archer wyciągał sporo wieksze dmg, natomiast w erze broni runicznych dmg archera jest praktycznie identyczne jak daggera
[color=#008000;]Nick: Verrine[/color]
[color=#008000;]Klasa: Sura [/color]
[color=#008000;]Profa: WP [/color]
[color=#008000;]Gildia: BRAT3RSTWO [/color]
Napisano 13 maj 2014 - 07:17
Dzięki, temat do zamknięcia
Napisano 13 maj 2014 - 09:53
Napisano 13 maj 2014 - 11:40
Moim Zdaniem acher jest lepszy pod pvp a dagger pod exp ![]()
KizuMinami / Sprzedany
Varald / Sprzedaje
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych