Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Unban na ts


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Enetyk

Enetyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Dołączył nie, 01 cze 14

Napisano 09 czerwiec 2014 - 18:25

Witam.

Jestem Enetyk i dostałem bana na ts za obrazę jakiegoś DJ'a czego nie zrobiłem. Powiedziałem dlaczego kur*** mnie przerzuciłeś byłem na kanale Poczekaj na GM, ponieważ chciałem zgłosić taka Misiaa, która jechała mi po rodzicach, a sobie nie pozwolę na to, a ten typ mnie przerzuca na jakiś kanał do niego i z tymi typami. Powiedziałem potem jeszcze raz kur** przestań mnie kur*** przerzucać do kur** nędzy i mi dał bane za obrazę typa. Pozdro dla niego to był jakiś Mąż Ani orgazm coś takiego. Proszę o odbanowanie mnie i zbanowanie tej Misii za obrazę rodziców (za to jest ban).

 

Dziękuje.



#2 © ßLU3 ©

© ßLU3 ©

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Dołączył nie, 28 lip 13

Napisano 09 czerwiec 2014 - 18:27

Co do Misii potwierdzam, niezła z jej agentka - nie tylko tobie cisnęła

a co do Bana to już sprawa ORgiego i twoja,


Dołączona grafika

Z1EB | Chunjo | Sura wp | 254| Sprzedany

BLU3 | Chunjo | Woj Mental | 254 | On

Zonbai | Chunjo | Ninja Arch |100+| Off


#3 Enetyk

Enetyk

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Dołączył nie, 01 cze 14

Napisano 09 czerwiec 2014 - 19:44

Proszę o odpowiedź kogoś z administracjii



#4 ORGAZM.

ORGAZM.

    ...

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 258 postów
  • Dołączył wto, 09 paź 12
  • MiastoPolisz MI


Napisano 09 czerwiec 2014 - 20:30

Witaj wiec na samym początku chciałbym zauważyć iż Twoje zachowanie na tym kanale nie było odpowiednie oraz mówiąc kur.....o  szczególnie do kobiety to tym bardziej, wiesz chciał bym również zauważyć że kulturalnie Ciebie zapytałem czemu się spinasz a ty do mnie z mordą ? Nooo tak raczej rozmawiać nie bedziemy biorądz pod uwage  iż siedziałeś na kanale bez hasła i jesteś użytkownikiem jak każdy inny i podlegasz pod ten sam regulamin...  A nie chciałbym zauważyć iż chyba nie posiadasz żadnych dowodów iż ona Ci rodzinę wyzywała. Radze Ci oddczekać swoją karę i zastanowić się nad poprawą ponieważ , Twoje zachowanie zostawia wiele do życzenia


  • KaBuBu lubi to
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych