Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Ban na ts ^.-


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 czerwiec 2014 - 14:53

Regulamin ts : http://www.forum.vir...wera-teamspeak/

Mam pytanie dostalem bana    "  <17:46:53> You are banned temporarily. Reason: "Nagrywanie na evencie"

Try again in 6d 23:52:53  "
Nagrywanie na evencie z tego co wiem to mi kolega czyli ten co spiewal pozwolil nagrywac i dostalem odrazu bana za to ze dostalem pozwolenie???? tak wgl to nawet kicka nie dostalem ani ostrzezenia wiec prosze dac mi unbana bo to jest smieszne za to ze dostalem pozwolenie odrazu ban wgl jak by Candis byla w temacie to by wiedziala ze mi pozwolil kolega nagrywac. Nawet sie nie spytala czy pozwolil czy nie tylko odrazu ban zalosne...!!!!!!!!!

  • Booyka, Qwerty69™ i Szymonek699 lubią to

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]


#2 © ßLU3 ©

© ßLU3 ©

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Dołączył nie, 28 lip 13

Napisano 21 czerwiec 2014 - 14:55

Krzycz Trybson!

Chodź w sumie za pozwoleniem chyba można c'nie?


Dołączona grafika

Z1EB | Chunjo | Sura wp | 254| Sprzedany

BLU3 | Chunjo | Woj Mental | 254 | On

Zonbai | Chunjo | Ninja Arch |100+| Off


#3 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 czerwiec 2014 - 15:00

raczej mozna bo jak orgis prowadzil audycje albo na evencie spiewal wyglupial sie za pozwoleniem mozna bylo a tu odrazu ban pozdro .........

tak wgl w regulaminie chyba nic nie ma o nagrywaniu 

dobra ban banem ale bez ostrzezenia bana dostalem  ^.- 

(dostala GM i nie wiadomo co wielka dama nie wiadomo za kogo sie uwaza za GM dobra GM chyba inaczej sie zachowuje a nie odrazu bany daje i te grozby przed dt "Asira" "przed dt sie nie bije" "zaraz bana ci dam").


Użytkownik Ragerr♥™ツ edytował ten post 21 czerwiec 2014 - 15:05

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]




Ragerr & Southpaw♥™ツ otrzymał ostrzeżenie za ten post od Sacrize:

#4 Kondziuu

Kondziuu

    Wolny Szczelec

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2572 postów
  • Dołączył pon, 02 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Świętokrzyskie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Kondziuu
  • Gildia:Brak
  • Nick na TS:Kondziu


Napisano 21 czerwiec 2014 - 15:00

Nie...Nagrywanie na karaoke jest zakazane więc ban słuszny ;) nawet jak masz pozwolenie


Dołączona grafika

#5 Hadersik

Hadersik

    ღ Exitus ღ

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1130 postów
  • Dołączył pią, 14 wrz 12
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 czerwiec 2014 - 15:04

Nie...Nagrywanie na karaoke jest zakazane więc ban słuszny ;) nawet jak masz pozwolenie

Z tego co się nie mylę to na większość karaoke za pozwoleniem można było nagrywać, wiec nie wiem czemu tu jest taka zmiana


Nick: Taumiel
[color=#ffff00;]Królestwo: Chunjo[/color]
[color=#0000ff;]Gildia: Exitus <3[/color]
[color=#ee82ee;]Rodzina: Jasme [/color]

 


#6 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 postów
  • Dołączył wto, 24 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 21 czerwiec 2014 - 15:07

raczej mozna bo jak orgis prowadzil audycje albo na evencie spiewal wyglupial sie za pozwoleniem mozna bylo a tu odrazu ban pozdro .........

tak wgl w regulaminie chyba nic nie ma o nagrywaniu 

dobra ban banem ale bez ostrzezenia bana dostalem  ^.- 

(dostala GM i nie wiadomo co wielka dama nie wiadomo za kogo sie uwaza za GM dobra GM chyba inaczej sie zachowuje a nie odrazu bany daje i te grozby przed dt "Asira" "przed dt sie nie bije" "zaraz bana ci dam").

 

Za adnotację dostajesz bana jeszcze ode mnie.


Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.


#7 Zafrina

Zafrina

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył wto, 12 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 21 czerwiec 2014 - 15:13

Event to event, karaoke podlega pod regulamin eventów, nie wolno nagrywać, nawet jeżeli osoba na to pozwoliła, sam Orguś wytłumaczył Adrianowi, że zakaz nagrywania jest bezwzględny. Poświęć choć 1/4 czasu, który spędzasz na pisaniu tematu i wykłócanie na przeczytanie regulaminu. Nigdy tutaj nie wolno było nagrywać ŻADNEGO podkreślam ŻADNEGO     eventu. 

 

 

I kolego takie pomówienia, że grożę komuś z prywatnej postaci banem są absurdalne, nie wierzę że powstrzymałbyś się od zrobienia ssa gdybym tak napisała.  Czekam na dowód. Jeżeli go nie dostanę, bądź pewien, że z żadną sprawą Ci nie pomogę, zwracaj się do innego GM'a.

Jeszcze jedno nie spamuj mi teraz na prywatną postać, durnymi tekstami.  


Użytkownik Cαиdιѕ edytował ten post 21 czerwiec 2014 - 15:17

  • Kallem lubi to

virtual_1462283016__sygna.png


#8 luszcza2

luszcza2

    Nowy

  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Dołączył pon, 26 gru 11

Napisano 21 czerwiec 2014 - 15:19

1/4 ? TO TY WIESZ ILE TO JEST :o ? ŚWIETNIE TO WIDZĘ Z MATMY SIĘ TROCHĘ UCZYŁAŚ PEWNIE SŁABE 2 ALE DAŁBYM CI MOCNE 1 . DNO

JEŻELI ONI NAGRYWALI JEDNORAZOWO TO JEDNO NAGRANIE JEDNEJ OSOBY TO CZEMU DOSTALI BANA ? MOGLI DOSTAĆ OSTRZEŻENIE ALBO KICKA A NIE BANA NA TYDZIEŃ POWODZENIA CI ŻYCZĘ . I TEN TWÓJ PRZYDUPAS SACRIZE , KTÓRY MYŚLI , ŻE JAK STANIE PO TWOJEJ STRONIE TO MOŻE PORUCHA 
​a CO MI TAM MOŻE PORUCHAM C'nie SACRIZE ?


  • Sacrize i Po Prostu - Berri ! lubią to



luszcza2 otrzymał ostrzeżenie za ten post od Sacrize:

#9 Zafrina

Zafrina

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył wto, 12 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 21 czerwiec 2014 - 15:22

DeeJ siedzący na muzodajni napisał mi "Dziękuję ja mogłem tylko dać na 5 minut" Dlatego ja nie będę ciągle błagać ludzi o to by łaskawie zachowywali się tak jak nakazuje regulamin, bo po to on jest żeby się z nim zaznajomić, tak samo mnie on obowiązuje jak i Was


virtual_1462283016__sygna.png


#10 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 postów
  • Dołączył wto, 24 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 21 czerwiec 2014 - 15:27

1/4 ? TO TY WIESZ ILE TO JEST :o ? ŚWIETNIE TO WIDZĘ Z MATMY SIĘ TROCHĘ UCZYŁAŚ PEWNIE SŁABE 2 ALE DAŁBYM CI MOCNE 1 . DNO

JEŻELI ONI NAGRYWALI JEDNORAZOWO TO JEDNO NAGRANIE JEDNEJ OSOBY TO CZEMU DOSTALI BANA ? MOGLI DOSTAĆ OSTRZEŻENIE ALBO KICKA A NIE BANA NA TYDZIEŃ POWODZENIA CI ŻYCZĘ . I TEN TWÓJ PRZYDUPAS SACRIZE , KTÓRY MYŚLI , ŻE JAK STANIE PO TWOJEJ STRONIE TO MOŻE PORUCHA 
​a CO MI TAM MOŻE PORUCHAM C'nie SACRIZE ?

 

Jestem po stronie administracji. Perm.


Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych