Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

Szukam gildii :)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
49 odpowiedzi w tym temacie

#16 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 czerwiec 2014 - 19:35

Bez spiny chłopaki wyjdzcie na dwór i weźcie głęboki oddech bo to tylko gra xdd
W bratvie nie bylem u Roska też nie nwm jak jest ale mogę napisać powodzenia w szukaniu i idź do land

( jeśli macie jakiś problem można wyjaśnijcie to na te nwm idźcie do lidera a nie spamicie tu).

Użytkownik Ragerr♥™ツ edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 19:36

  • Qwerty69™ lubi to

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]


#17 Noname123

Noname123

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2134 postów
  • Dołączył czw, 26 gru 13

Napisano 30 czerwiec 2014 - 19:40

Chodz do LandOfDeath  :P  polecam BRATVA


  • Shur'Tugal lubi to

#18 Gienislaw

Gienislaw

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1425 postów
  • Dołączył pią, 04 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSolntsevskaya Bratva
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gienislaw
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 30 czerwiec 2014 - 19:41

Nie polecam bratva.

 

Jeżeli masz coś do mojej gildii to miło by było gdybyś chociaż jakiś argument przedstawił za swoją tezą . Równie dobrze mógłby Cię autor teraz zgłosić ... Innych wyzywasz od gimbów a sam się zachowujesz jak jeden z nich, robiąc przy tym negatywną reklamę swojej gildii.


  • Shur'Tugal lubi to

Pomogłem? Daj like'a :P

 

 


#19 AlphaWolf

AlphaWolf

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 476 postów
  • Dołączył wto, 29 paź 13
  • MiastoTam gdzie nie dogania życie Cię nad ranem, gdzie nie słyszysz głosów w głowie kiedy wstajesz..
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Sport, a w szczególności boks. Muzyka, sztuka. Graffiti. Freestyle :)

Napisano 30 czerwiec 2014 - 20:28

Nie polecam Ci LandOfDeath, ze względu na gracza EaglesScream, który jedyne co potrafi to cisnąć Cię od śmieci, bo nie czekałeś 30 minut, aż ruszy dupe i coś kupi :) Również ze względu na Nelux Ci nie polecam. Co do reszty gildii brak zastrzeżeń, bardzo w porządku ludzie. GangreL01, Rosiek :) Polecam gorąco BRATVA :)

 

 

Odnośnie Nelux. Jeśli masz problemy, napisz w grze. Kanał 38 BRATVA również chciałby Cię usłyszeć.


Użytkownik Wynaturzony edytował ten post 30 czerwiec 2014 - 20:29

Come Back :) 

 

 

Za gildię Pewni, której byłem kiedyś założycielem, a obecnie jej nazwa jest użyta za rzekomym pozwoleniem (Uj wie kogo :) ) nie odpowiadam. 

 

Pozdrawiam :)


#20 Shur'Tugal

Shur'Tugal

    Deshi

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 postów
  • Dołączył nie, 06 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZiemia
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-----------------
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 30 czerwiec 2014 - 21:24

Nie polecam Ci LandOfDeath, ze względu na gracza EaglesScream, który jedyne co potrafi to cisnąć Cię od śmieci, bo nie czekałeś 30 minut, aż ruszy dupe i coś kupi :) Również ze względu na Nelux Ci nie polecam. Co do reszty gildii brak zastrzeżeń, bardzo w porządku ludzie. GangreL01, Rosiek :) Polecam gorąco BRATVA :)

 

 

Odnośnie Nelux. Jeśli masz problemy, napisz w grze. Kanał 38 BRATVA również chciałby Cię usłyszeć.

Dzięki wielkie za rady, co do Rośka, Gangrela i Roberta to wiem że z nimi można się dogadać i są w porządku bo nieraz już miałem z nimi kontakt więc spokojnie z czystym sumieniem mogę powiedzieć że są jak najbardziej w porządku, co do Neluxa to widzę tutaj jak pisał i nie jestem do niego przekonany w 100% czy aby na pewno byśmy się dogadali :)


  • Noname123 lubi to

Dołączona grafika


#21 AlphaWolf

AlphaWolf

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 476 postów
  • Dołączył wto, 29 paź 13
  • MiastoTam gdzie nie dogania życie Cię nad ranem, gdzie nie słyszysz głosów w głowie kiedy wstajesz..
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Sport, a w szczególności boks. Muzyka, sztuka. Graffiti. Freestyle :)

Napisano 30 czerwiec 2014 - 21:34

Dzięki wielkie za rady, co do Rośka, Gangrela i Roberta to wiem że z nimi można się dogadać i są w porządku bo nieraz już miałem z nimi kontakt więc spokojnie z czystym sumieniem mogę powiedzieć że są jak najbardziej w porządku, co do Neluxa to widzę tutaj jak pisał i nie jestem do niego przekonany w 100% czy aby na pewno byśmy się dogadali :)

 

Tego nie potrafię Ci powiedzieć :)


Come Back :) 

 

 

Za gildię Pewni, której byłem kiedyś założycielem, a obecnie jej nazwa jest użyta za rzekomym pozwoleniem (Uj wie kogo :) ) nie odpowiadam. 

 

Pozdrawiam :)


#22 Shur'Tugal

Shur'Tugal

    Deshi

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 postów
  • Dołączył nie, 06 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZiemia
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-----------------
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 30 czerwiec 2014 - 21:41

wiem wiem ;) a szkoda ze nie :D
  • Noname123 lubi to

Dołączona grafika


#23 AlphaWolf

AlphaWolf

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 476 postów
  • Dołączył wto, 29 paź 13
  • MiastoTam gdzie nie dogania życie Cię nad ranem, gdzie nie słyszysz głosów w głowie kiedy wstajesz..
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:Sport, a w szczególności boks. Muzyka, sztuka. Graffiti. Freestyle :)

Napisano 01 lipiec 2014 - 02:53

wiem wiem ;) a szkoda ze nie :D

 

Śmigaj do BRATVY :)


Come Back :) 

 

 

Za gildię Pewni, której byłem kiedyś założycielem, a obecnie jej nazwa jest użyta za rzekomym pozwoleniem (Uj wie kogo :) ) nie odpowiadam. 

 

Pozdrawiam :)


#24 xKondzio

xKondzio

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Dołączył pią, 03 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Mazowieckie
  • Imię:Konrad
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Aussie
  • Królestwo:Jinno


Napisano 01 lipiec 2014 - 08:17

Polecam BRATVE :)

 

W 100000% Polecam Enigmatycznych ;)



#25 ღ Gruber ღ

ღ Gruber ღ

    Jaglak

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1433 postów
  • Dołączył śro, 08 lut 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Lubelskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:GruI3er
  • Gildia:MokroCi
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 01 lipiec 2014 - 09:28

,,niski iloraz inteligencji''

 

Jestem na TAK

 

RageQuit


Użytkownik ღ Gruber ღ edytował ten post 01 lipiec 2014 - 09:28


#26 Shur'Tugal

Shur'Tugal

    Deshi

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 postów
  • Dołączył nie, 06 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZiemia
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-----------------
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 01 lipiec 2014 - 10:12

Gruper choć ze mno :D


  • Noname123 lubi to

Dołączona grafika


#27 Shur'Tugal

Shur'Tugal

    Deshi

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 postów
  • Dołączył nie, 06 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZiemia
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-----------------
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 lipiec 2014 - 07:06

Dobra, gildia wybrana ! chłopaki  z LandOfDeath wybaczcie mi, ale jeszcze nie czas żebym wstąpił w wasze szeregi :) ! może ten czas kiedyś nastanie, ale jeszcze na pewno nie teraz :) 


  • '' i Noname123 lubią to

Dołączona grafika


#28 NeluxYT

NeluxYT

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 167 postów
  • Dołączył czw, 12 cze 14
  • MiastoPabianice
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 lipiec 2014 - 07:24

Wypowiem się tutaj na temat mojej gildii. Nie polecacie LandOfDeath ze względu na mnie, a nawet nie potraficie uzasadnić dlaczego ja wojny nie zacząłem, wy się jako gildia na mnie uparliście i tylko tak potraficie.

Taka gildia jaki lider proste :) Może nie będę gildi do lidera porównywał bo lider nic nie przyczynił.

Dla mnie nie polecać możecie całe życie, jedna prosta zasada, która mnie nauczyła "j3bać hejterów" i tego się trzymam.

 

Kozaki w necie pizd*y w świecie.

 

A co do tematu to życzę Ci powodzenia w nowej gildii nikt się nie obrazi i nie będzie płakać za nikim.

 

Bratva zazdrość was zżera, że jesteśmy lepsi, ale lepszy może być każdy tylko trzeba chcieć.

 

Przepraszam za spam ;/


Użytkownik NeluxYT edytował ten post 02 lipiec 2014 - 07:36

 KLIK

Dołączona grafika


#29 Shur'Tugal

Shur'Tugal

    Deshi

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1667 postów
  • Dołączył nie, 06 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoZiemia
  • Województwo:Podkarpackie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-
  • Gildia:-----------------
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 lipiec 2014 - 07:28

Wypowiem się tutaj na temat mojej gildii. Nie polecacie LandOfDeath ze względu na mnie, a nawet nie potraficie uzasadnić dlaczego ja wojny nie zacząłem, wy się jako gildia na mnie uparliście i tylko tak potraficie.

Taka gildia jaki lider proste :)

Dla mnie nie polecać możecie całe życie, jedna prosta zasada, która mnie nauczyła "j3bać hejterów" i tego się trzymam.

 

Kozaki w necie pizd*y w świecie.

 

A co do tematu to życzę Ci powodzenia w nowej gildii nikt się nie obrazi i nie będzie płakać za nikim.

 

Bratva zazdrość was zżera, że jesteśmy lepsi, ale lepszy może być każdy tylko trzeba chcieć.

 

Przepraszam za spam ;/

Stary, ja do Ciebie nic nie mam, nawet wczoraj Ci powiedziałem o tym dropieniu itemków w m2 żeby Cię ktoś nie pod*bał czasem, nic mi nie zawiniłeś ale się tak nie spinaj :) Znam troszkę lidera BRATVY i wiem że jest to człowiek który bez powodu czegoś nie robi, idź do niego na TS i wyjaśnij czemu jest tak a nie inaczej i zapewniam Cię że skończy się ta cała wojna jak tylko będzie wszystko wyjaśnione ze strony BRATVY, bo jest tam bardzo dużo graczy miłych i ogarniętych :) to nie jest tak że ktoś bez powodu się na Ciebie uprze, musiałeś im coś zrobić nawet nieświadomie więc zamiast dalej toczyć boje możecie podać sobie dłoń na zgodę :)


  • Noname123 i NeluxYT lubią to

Dołączona grafika


#30 Gienislaw

Gienislaw

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1425 postów
  • Dołączył pią, 04 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSolntsevskaya Bratva
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gienislaw
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 02 lipiec 2014 - 08:28

Wypowiem się tutaj na temat mojej gildii. Nie polecacie LandOfDeath ze względu na mnie, a nawet nie potraficie uzasadnić dlaczego ja wojny nie zacząłem, wy się jako gildia na mnie uparliście i tylko tak potraficie.

Taka gildia jaki lider proste :) Może nie będę gildi do lidera porównywał bo lider nic nie przyczynił.

Dla mnie nie polecać możecie całe życie, jedna prosta zasada, która mnie nauczyła "j3bać hejterów" i tego się trzymam.

 

Kozaki w necie pizd*y w świecie.

 

A co do tematu to życzę Ci powodzenia w nowej gildii nikt się nie obrazi i nie będzie płakać za nikim.

 

Bratva zazdrość was zżera, że jesteśmy lepsi, ale lepszy może być każdy tylko trzeba chcieć.

 

Przepraszam za spam ;/

 

 

Sprzeczałeś się z ludźmi, którzy polecali moją gildię i nagle stwierdziłeś, że pewnie z tego powodu polecają, że są u mnie (a nie byli)... Potem zaczynasz nie polecać BRATVY . Cytat z ciebie, że jesteś perfidnym hipokrytą 

 

"Nie polecacie LandOfDeath ze względu na mnie, a nawet nie potraficie
uzasadnić dlaczego ja wojny nie zacząłem, wy się jako gildia na mnie
uparliście i tylko tak potraficie."

 

"Nie polecam bratva."

 

Zaczynasz jazdę na nas a potem narzekasz, że to inni, którzy widzą, że jesteśmy w porządku i nas bronią, mają do Ciebie jakiś problem. Bo przecież to inni się uwzięli na biedne dziecię .

 

Przed chwilą napisałeś, że grasz tu od 3 tygodni, więc przyjmij radę od kogoś kto istnieje tutaj trochę dłużej - nie bądź taki do przodu bo rzeczywistość może być dla Ciebie okrutna. Zapytaj się Jólga jak kończą Ci, którzy chcą drzeć koty ze wszystkimi...

 

Jeżeli chodzi o zazdrość to nie mamy czego zazdrościć ;) Myślę, że jest właśnie na odwrót i to ty możesz nam tylko pozazdrościć zgranej paczki.

 

Eq można ulepszyć, a człowiekiem jakim jesteś takim zostaniesz, a reszty się domyśl.

 

Co do wojny to żadnej nie ma bo z resztą Land mam dobry kontakt, pytać możesz OkoDorsza czy Rośka . Jeżeli jakakolwiek jest to tylko w twojej wyobraźni.

 

edit:

ps. Na koniec chciałbym powiedzieć, że jestem dumny z moich ludzi bo nigdy nie zawiedli i razem doszliśmy do momentu, w którym się tu znajdujemy . Stwórz coś podobnego i wtedy możemy pogadać jak równy z równym.


Użytkownik Gienislaw edytował ten post 02 lipiec 2014 - 08:34

  • AlphaWolf, Kondziuu i nieZnasz lubią to

Pomogłem? Daj like'a :P

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych