Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

Cała prawda od DJ


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 21 sierpień 2014 - 22:19

Ostatnio spotkałem, się na serwerze z dość nietypowym zachowanie jednego z Head DJ, mianowicie męża Gosi..

 

Widziałem że już kiedyś posiadał takie uprawnienia, niestety wrócił na nie poraz kolejny, cóż tak czasem bywa..

 

Ale to w jaki sposób czasem odpisuje jest wprost nie do przyjęcia.. potrafi byś wulgarny? a do kobiet odzywać się słowami " Puszczam Bota i Japycz" Szkoda że nie zdąrzyłem tego nagrać, ale to było, to dość dziwne..

 

Ale ostatnio też się go groźby trzymają? Niedosłyszy, niedoczyta, ale zawsze musi mieć rację, co mnie bawi..

 

Tutaj pokażę dwa screeny są delikatne, ale jednak wyraźnie pokazują że koledze się ranga udziela i czuje się bezkarny.. A czy otrzymam bana za wstawienie tego nie jestem pewien, bo w jakikolwiek sposób nie naruszam regulaminu, ale cóż różnie to bywa.

 

33671879249773402077.jpg36623432362947068726.jpg

 

 

 


Dołączona grafika


#2 ORGAZM.

ORGAZM.

    ...

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 258 postów
  • Dołączył wto, 09 paź 12
  • MiastoPolisz MI


Napisano 21 sierpień 2014 - 22:25

HAHAHAHAH  teraz tez Cię wyśmiewam wiem chcesz wrócić ale nie ma juz do czego po za tym toi ty sprzedawałeś wszytkich w około jak miałes DJ ;> a to sie nazywa KONFITURA . ale ty to dobrze wiesz :D Lubisz ten sport :D po za tym chciałbym zauważyć ze szukasz dziury w całym ale z resztą co mnie to obchodzi :D  Idz na swojego team speak pilnowac swoich DJ a nie płaczesz teraz na forum jaki to ty skrzywdzony jesteś , Widac ze dla Cb team speak oraz gra znaczy wiecej niż życie realne ktorego nie masz ? Pozdro 600 a po za tym  Gunwo z cb :D     hahahahahaha


Dołączona grafika



ORGAZM. otrzymał ostrzeżenie za ten post od DiabelQ: Obraza innych użytkowników forum

#3 ORGAZM.

ORGAZM.

    ...

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 258 postów
  • Dołączył wto, 09 paź 12
  • MiastoPolisz MI


Napisano 21 sierpień 2014 - 22:26

Ps .   Zapomniałem dodać nawet w gildii ludzie mają cię w dupie  wiec wiesz wszytko wyszło a dlaczego napisałem "cię" z małej litery bo Yebać KONFIDENTÓW


Dołączona grafika



ORGAZM. otrzymał ostrzeżenie za ten post od DiabelQ:

#4 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 21 sierpień 2014 - 22:28

Ohh, widać Darek się unosi.. Powiem ci szczerze? że nie wrócił bym na DJ, za twojego że tak powiem "panowania" bo to tylko rozpusta, i powiem ci jedno, widać jaką masz kulturę osobista że w jednym poście obrażasz kogoś... jednym zdaniem mówić, Kulturę się wynosi z domu dziecko!


Dołączona grafika


#5 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 21 sierpień 2014 - 22:29

Wiesz mi się zdarzyło raz, a Tobie później wiele wiele razy :D Przypomnieć jak ci Martuchowa napisała prawde to jak wyzwałeś kobietę ? Taki z ciebie człowiek, wystarczy coś powiedzieć ze źle zrobiłeś to płaczesz :D


Dołączona grafika




Qki otrzymał ostrzeżenie za ten post od DiabelQ:

#6 ORGAZM.

ORGAZM.

    ...

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 258 postów
  • Dołączył wto, 09 paź 12
  • MiastoPolisz MI


Napisano 21 sierpień 2014 - 22:31

Dziecko wiesz zakończmy tą chorą dyskusje :D Szukasz problemów okey szukaj sobie :D po za tym nie chciałbym Zauważyć że to nie ja wygladam jak wyploszona kuna w agreście :D po za tym to wiadomosc prywatna a ja nie obraziłęm cb


Dołączona grafika

#7 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 21 sierpień 2014 - 22:36

wole wyglądać jak to ująłeś "jak wyploszona kuna w agreście" niż jak to powiem Rudy Rydzyk :D


Dołączona grafika


#8 Ragerr & Southpaw♥™ツ

Ragerr & Southpaw♥™ツ

    Ragerr™

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2090 postów
  • Dołączył śro, 24 sie 11
  • MiastoZamość
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 21 sierpień 2014 - 22:39

Temat po co założony ^.- i znowu bratva?? Omg jak problem z 1 to 2 tez
chcesz wrócić idź do red dj ^^ a tak wgl to jego sprawa problem jak on sie zachowuje jak cie obraził idź do GM.
  • Drigiχ lubi to

[color=#ff0000;]Nick: :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;] [/color][color=#ff0000;]Ragerr™ :ph34r:[/color][color=rgb(255,0,0);font-size:18px;]  / Commando[/color]

[color=#0000ff;]Lvl: 255 / 255[/color]

[color=#00ffff;]Krolestwo: Chunjo / Chunjo[/color]

[color=#00ff00;]Gildia: Bajlandoo [/color]

[font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;] :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color][font="'courier new', courier, monospace;"][color=#696969;]GOOD BYE!!!!!! :wub:[/color][/font][color=rgb(105,105,105);font-size:18px;font-family:'courier new', courier, monospace;] [/color]


#9 Zafrina

Zafrina

    Nowy

  • Płeć Piękna
  • Pip
  • 22 postów
  • Dołączył wto, 12 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Kobieta
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 22 sierpień 2014 - 09:22

Temat po co założony ^.- i znowu bratva?? Omg jak problem z 1 to 2 tez
chcesz wrócić idź do red dj ^^ a tak wgl to jego sprawa problem jak on sie zachowuje jak cie obraził idź do GM.

Przepraszam ale czy on ma nick BRATVA czy FellMySkill ? po drugie każdy ma prawo do wypowiadania się na forum, nie ma podziału na lepszych i gorszych o ile mi wiadomo. No chyba, że mają być wprowadzone takie podziały. 


  • Gienislaw, к α у η є я ι η α, Sus i 2 innych osób lubią to

virtual_1462283016__sygna.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych