Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika Komiks - click


Zdjęcie

BAMAPANA szuka gildii


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#16 #najs

#najs

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Dołączył nie, 18 lis 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWarszawa
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sysieg <3
  • Gildia:NieTaLiga
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 02 wrzesień 2014 - 13:18

BAMANANANAMAMAMAPAMA BRUM, TYLKO ADHD


  • яєαρєявм ® lubi to
Dołączona grafika

#17 Dexx

Dexx

    Niewychowany szczeniak, z banem za handel bryłkami.

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 920 postów
  • Dołączył pią, 19 lip 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoKraków
  • Województwo:Małopolskie
  • Imię:Mateusz
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Dexx
  • Gildia:MokroCi
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Dexx
  • Gadu-Gadu:41983252


Napisano 02 wrzesień 2014 - 14:51

Exitus,SEMPITERNUS


[color=#008000;]Nick[/color][color=#0000ff;] : Dexx[/color]

[color=#ffa07a;]Klasa : Ninja [/color]

[color=#696969;]Gildia : MokroCi[/color]

[color=#ff0000;]Królestwo : Chunjo[/color]

[color=#ff8c00;]LvL : 255[/color]


#18 ZjaraanyArab

ZjaraanyArab

    Stały bywalec

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3017 postów
  • Dołączył śro, 27 mar 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSzczєcιи.
  • Województwo:Z.pomorskie
  • Imię:Szymon
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:CandrevaTM
  • Gildia:MσкrσCι
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Arab / ArabTM


Napisano 02 wrzesień 2014 - 15:00

Nie polecam :

 

- BRATVA

- ADHD

 

Reszta jest godna polecenia.


Dołączona grafika

Data utworzenia konta: 2013-03-22.
Data zakończenia gry : Coś koło 17roku. 🤔

#19 FireInTheHole

FireInTheHole

    Pierdolona Wsza orbit84

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Dołączył śro, 19 mar 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fajny
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 wrzesień 2014 - 15:07

xxxxxxxx.jpg


Użytkownik FireInTheHole edytował ten post 02 wrzesień 2014 - 15:17

  • к α у η є я ι η α, ∀ʗƬɪℳ➂ℒ/℘θθ ℘ʳ ΦΦىィʋ Ƭ☉ℳƐʞ i Kyle lubią to

#20 Gαlαχу

Gαlαχу

    Słaby pisarz

  • Globtroter
  • PipPipPip
  • 440 postów
  • Dołączył czw, 26 sty 12
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Pomorskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:-


Napisano 02 wrzesień 2014 - 15:10

Arab lepiej idź załóż kolejną gildie o inteligentnej nazwie która po 3 tygodniach się rozpadnie. Polecam Enigmatyczni


  • ღRycerzღ, ∀ʗƬɪℳ➂ℒ/℘θθ ℘ʳ ΦΦىィʋ Ƭ☉ℳƐʞ i GMortiz lubią to

#21 nieZnasz

nieZnasz

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Dołączył czw, 10 kwi 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:i co kurw.

Napisano 02 wrzesień 2014 - 15:12

Nie polecam :

 

- BRATVA

- ADHD

 

Reszta jest godna polecenia.

przyjmij go do swojej gildi 
a sorki zapomniałem zapewne gildia dla ciebie to trudne wyzwanie jeżeli tak szybko ją usunąłeś
jesteś Prymitywny debil.y głupi i jak masz na sygnie Neo z cb. 
tak jak Ragerr i twoi Koledzy co jadą na BRATVE 


Dołączona grafika



nieZnasz otrzymał ostrzeżenie za ten post od Sacrize: Obraza innych użytkowników forum

#22 Qki

Qki

    Junior Member

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1053 postów
  • Dołączył pon, 19 wrz 11
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Qki
  • Gildia:Unicorn
  • Królestwo:Chunjo
  • Nick na TS:Qki
  • Hobby:Moja Żona,Grafika, Muzyka


Napisano 02 wrzesień 2014 - 15:27

AqυαℓєR oraz ZjaraanyArab, dwaj chłopcy, którzy grają 24/7 w metina i tylko tym żyją, zna ich połowa serwera, ale gada z nimi jak ma tylko jakiś problem.. inny mi słowy chłopcy na posyłki, Arab wielki założyciel Gidii YebacBiede która padła po pierwszym lepszym problemie, co dla mnie było śmieszne, Arabku ile ty jeszcze tych gildii założysz ? i ile ich odwiedzisz ? Bo z mojej strony to wygląda tak, że codzinnie inna gildi, każdy cie poznaje i się Ciebie pozbywa, a że do Gildii BRATVA nie masz wstępu, to zaraz piszesz nie Polecam,

 

Teraz Padnie coś typu, jesteś w gildii to się sapiesz, otóż cię zmartwię, trafiłem do tej gildii niedawno i zakończyłem już grę, ale nadal od czasu do czasu wstąpię na serwer i na ts pogadać, nigdy w gildii nie słyszałem aby ktoś na kogoś narzekał, a w twoim przypadku każdy nawet z Ts ucieka bo nie może cię słuchać, Hmm w Bajlandoo tez twoja kariera dobiegła końca, Co jeszcze masz do powiedzenia na temat gildii bratva? Nie możesz powiedzieć nic jak i kolega

AqυαℓєR    żaden z was tam nie był i nie dostąpi tego zaszczytu, ZA WYSOKIE PROGI NA WASZE NOGII :) Z pozdrowieniam dla Araba który dużo gada a mało wie :)

 

Polecam

BRATVA, albo granie samemu  :)

 

Zaś nie polecam Euforii... i kolejnych gildii Araba


Użytkownik ZLOPEM edytował ten post 02 wrzesień 2014 - 15:30

  • KaBuBu lubi to

Dołączona grafika




Qki otrzymał ostrzeżenie za ten post od Sacrize:

#23 ωσנ¢ιє¢н

ωσנ¢ιє¢н

    Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 728 postów
  • Dołączył sob, 21 lip 12
  • MiastoChędożone debile z numerem stada na uszach ^>^
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Xao,lBELIARl,GuFuuS
  • Gildia:________
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Hmmmm ?

Napisano 02 wrzesień 2014 - 15:42

Nie polecam :

 

- BRATVA

- ADHD

 

Reszta jest godna polecenia.

 

 

Człowieku, że tak się spytam, masz coś nie tak w czaszce ?

Co gildia, zapytanie o gildie to "Nie polecam BRATVY"

Ciekaw jestem za co ?

Bo w ŻADNYM Temacie nie napisałeś konkretnie dlaczego takie masz zdanie. Więc czekam na konkretne wyjaśnienie, lub rozmowę na TS'ie. O ile się nie boisz dyskutować na poziomie dziennym ze swoimi kolegami.

 

88230723289012805972.jpg

 

I nie myśl, że takie wiadomości w naszą stronę tj"BRATVA" nie ujrzą światła dziennego. Bo się tego pozbiera pozbiera a potem będziesz płakał. Ty albo ktoś z twojego najbliższego otoczenia w grze.

 

 

Słowem końcowym: (jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie) Nie polecam tych gildii w których znajduję się Pan ZjaraanyArab oraz AqualeR, 

Polecam: BRATVA,

 

Z całym szacunkiem do gildii BRAT3RSTWO, ale z obecnością wyżej wymienionych "ananasków" nie mam ochoty polecać.


  • Qki i FireInTheHole lubią to



ωσנ¢ιє¢н otrzymał ostrzeżenie za ten post od Sacrize:

#24 Łukasz

Łukasz

    Doskonały Mówca

  • Globtroter
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4034 postów
  • Dołączył śro, 13 lis 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Śląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:BBX
  • Gildia:Bajlandoo
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 02 wrzesień 2014 - 17:10

wtrace się xd

polecam wszystkie gildie które nie zaznaly kretynstwa Araba..

#25 LegolasiK

LegolasiK

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 189 postów
  • Dołączył sob, 07 cze 14
  • MiastoDalekooo Od Cb;*
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gildia:BrokenSky
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 02 wrzesień 2014 - 18:33

SEMPITERNUS polecam. A co do mojej postaci wypowiedzi dzieci ktorzy nie potrafia zrobic eq i twierdza ze gram 24/7 sa bardzo smieszni. Niech mi to udowodnia ze gram tyle , a po 2 nie gram sam na postaci wiec czasami siedze ja czasami kolega a ze wy nie wiecie to leje na to tak jak na wasze wypowiedzi co do BRATVY kazdy prawde zna nie musze mowic.A ze kazdy czlonek gildii bratva wypowiada sie w negatywny sposob w moim kierunku dlaczego nie powiecie mi tego na ts chetnie wyslucham waszych idiotycznych pretensji i zali;x. Troche szkoda mi was no ale co zrobisz kazdy zazdrosci kazdemu eq taka prawda a ze bratva cala nie moze mnie zlozyc to nie oznacza ze gram 24/7 ;x bo jak byscie nie zauwarzyli to ogolnie jest szkola od rana do godziny 16 mnie ma wiec jakie 24/7?


  • Rosierek i ZjaraanyArab lubią to

[font="'comic sans ms', cursive;"] Nick: [/font][font="'comic sans ms', cursive;"][color=rgb(255,0,0);]Legolas[/color][/font]

[font="'comic sans ms', cursive;"]       Klasa: [color=rgb(255,0,0);]Wojownik Mental [/color][/font]

[font="'comic sans ms', cursive;"][color=rgb(255,0,0);]       [/color][/font][font="'comic sans ms', cursive;"]Królestwo:  [/font][font="'comic sans ms', cursive;"][color=rgb(255,0,0);]Jinno[/color] [/font]

[font="'comic sans ms', cursive;"]Gildiia : [color=rgb(255,0,0);]Avalanche[/color][/font]




LegolasiK otrzymał ostrzeżenie za ten post od Sacrize:

#26 LegolasiK

LegolasiK

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 189 postów
  • Dołączył sob, 07 cze 14
  • MiastoDalekooo Od Cb;*
  • Płeć:Mężczyzna
  • Gildia:BrokenSky
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 02 wrzesień 2014 - 18:39

A i jeszcze jedno nie wypowiedzialem sie w tym temacie ze nie polecam BRATVY a juz piszecie AqualeR idioci bo was dedam to tyle serio? Wojciech wypowiedz sie dlaczego mnie nie polecasz skoro mnie nie znasz.Tyle co z gry dostajesz skowyt i po tym osadzasz ludzi ? metin to zabawa moge bic kogo chce a ze mi podpadliscie to nie znaczy ze w kazdym poscie bedziecie pisac nie polecam gildii w ktorej jest AqualeR hahahha to moze taki skrot o bratvie ? sa idotami polowa ma 30 + a reszta po 15 i bedzie mi tu pisac;> wiele.


[font="'comic sans ms', cursive;"] Nick: [/font][font="'comic sans ms', cursive;"][color=rgb(255,0,0);]Legolas[/color][/font]

[font="'comic sans ms', cursive;"]       Klasa: [color=rgb(255,0,0);]Wojownik Mental [/color][/font]

[font="'comic sans ms', cursive;"][color=rgb(255,0,0);]       [/color][/font][font="'comic sans ms', cursive;"]Królestwo:  [/font][font="'comic sans ms', cursive;"][color=rgb(255,0,0);]Jinno[/color] [/font]

[font="'comic sans ms', cursive;"]Gildiia : [color=rgb(255,0,0);]Avalanche[/color][/font]


#27 FireInTheHole

FireInTheHole

    Pierdolona Wsza orbit84

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Dołączył śro, 19 mar 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Fajny
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 02 wrzesień 2014 - 18:44

SEMPITERNUS polecam. A co do mojej postaci wypowiedzi dzieci ktorzy nie potrafia zrobic eq i twierdza ze gram 24/7 sa bardzo smieszni. Niech mi to udowodnia ze gram tyle , a po 2 nie gram sam na postaci wiec czasami siedze ja czasami kolega a ze wy nie wiecie to leje na to tak jak na wasze wypowiedzi co do BRATVY kazdy prawde zna nie musze mowic.A ze kazdy czlonek gildii bratva wypowiada sie w negatywny sposob w moim kierunku dlaczego nie powiecie mi tego na ts chetnie wyslucham waszych idiotycznych pretensji i zali;x. Troche szkoda mi was no ale co zrobisz kazdy zazdrosci kazdemu eq taka prawda a ze bratva cala nie moze mnie zlozyc to nie oznacza ze gram 24/7 ;x bo jak byscie nie zauwarzyli to ogolnie jest szkola od rana do godziny 16 mnie ma wiec jakie 24/7?

Hmm widac szkoła ci szkodzi skoro piszesz o czymś o czym nawet nikt nie wspomina :P

Co do robienia EQ to jest różnica zrobić a kupić gotowca :P Nie bedę wymieniał nicków i od kogo :P

Co innego zrobić a kupić konto za złotówki jak Pan Ragger :)

 

 

Tyle ode mnie xD A od dzieci wyzywaj sobie kolegów w szkole :)

 

A co do zazdrości , ja ci nie mam czego zazdrościć :) I tak w tej grze osiągnąłem więcej grając tu raptem kilak miesięcy niż ty :P Nie jestem na twoim poziomie :)

 

I nie mam zamiaru chwalić się i chełpić jak ty bo coś kupiłem a wmawiam ze zrobiłem :P

 

BEZ SPAMU : POLECAM PONOWNIE BRATVĘ. 


Użytkownik FireInTheHole edytował ten post 02 wrzesień 2014 - 19:13


#28 Gienislaw

Gienislaw

    Komentator

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1425 postów
  • Dołączył pią, 04 maj 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoSolntsevskaya Bratva
  • Województwo:Mazowieckie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Gienislaw
  • Gildia:BRATVA
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 02 wrzesień 2014 - 18:51

A i jeszcze jedno nie wypowiedzialem sie w tym temacie ze nie polecam BRATVY a juz piszecie AqualeR idioci bo was dedam to tyle serio? Wojciech wypowiedz sie dlaczego mnie nie polecasz skoro mnie nie znasz.Tyle co z gry dostajesz skowyt i po tym osadzasz ludzi ? metin to zabawa moge bic kogo chce a ze mi podpadliscie to nie znaczy ze w kazdym poscie bedziecie pisac nie polecam gildii w ktorej jest AqualeR hahahha to moze taki skrot o bratvie ? sa idotami polowa ma 30 + a reszta po 15 i bedzie mi tu pisac;> wiele.

 

 

Weź jednak te leki bo bez nich nie potrafisz funkcjonować normalnie... 

 

Nie jesteś pępkiem świata i nigdy nim nie będziesz. Nie potrafisz zrozumieć, że życie to nie tylko metin i że w grze eq nie jest najważniejsze . Nasz fenomen polega na tym, że my już o tym wiemy. Że ta gra daje mnóstwo możliwości i trzeba tylko trochę pomyśleć a można czerpać z niej garściami. Nie zamierzam cię przegadywać bo kopanie się z koniem nic nie da.


Pomogłem? Daj like'a :P

 

 


#29 ωσנ¢ιє¢н

ωσנ¢ιє¢н

    Member

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 728 postów
  • Dołączył sob, 21 lip 12
  • MiastoChędożone debile z numerem stada na uszach ^>^
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Xao,lBELIARl,GuFuuS
  • Gildia:________
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:Hmmmm ?

Napisano 02 wrzesień 2014 - 19:01

a po 2 nie gram sam na postaci wiec czasami siedze ja czasami kolega

Nie masz jaj żeby się przyznać to pieprzysz 3 po 3, że kolega. W sumie nic innego Ci nie pozostaje 

 

 

A ze kazdy czlonek gildii bratva wypowiada sie w negatywny sposob w moim kierunku dlaczego nie powiecie mi tego na ts chetnie wyslucham waszych idiotycznych pretensji i zali;x.

A przypomnij sobie i nam, kto taki zaczął, kto to rozpętał a dopiero potem komentuj.

 

 

A i jeszcze jedno nie wypowiedzialem sie w tym temacie ze nie polecam BRATVY a juz piszecie AqualeR idioci bo was dedam to tyle serio? 

Skoro taki jesteś święty to przypomnij sobie sytuacje nie dalej niż 3 dni temu w M2 co pisałeś na czacie gry w kierunku BRATVY a potem z ręką na sercu powiedz, że tak nie było ....

 

 

Wojciech wypowiedz sie dlaczego mnie nie polecasz skoro mnie nie znasz.Tyle co z gry dostajesz skowyt i po tym osadzasz ludzi ? metin to zabawa moge bic kogo chce a ze mi podpadliscie to nie znaczy ze w kazdym poscie bedziecie pisac nie polecam gildii w ktorej jest AqualeR hahahha to moze taki skrot o bratvie ? sa idotami polowa ma 30 + a reszta po 15 i bedzie mi tu pisac;> wiele 

Nie polecam ze względu na Twoje zachowanie, i to co mówisz na temat BRATVY nie znając ludzi. Taki mądry 1 z 2 a na Forum liżecie dupsko żeby każdy widział. Taka zwykła pokazówka jacy to wy " ą " i " ę ".  

Co do EQ to mam to głęboko w poważaniu .. dla Mnie możesz i być 2-gą Euforią. Gwizda,świeci i powiewa Mi to synku  : )

 

Co do wieku ludzi w BRATVIE to śmiało moge powiedzieć, że ten "15-letni idiota" zachowuje się normalniej i odpowiedzialniej od Ciebie. A co do 30+ ... HA! idź kup pół metra sznura... z Twojej inteligętnej po sam szczyt debilizmu wypowiedzi wynika to iż każdy kto gra na Virtualu i ma 30 lat + jest idiotą ?  Puknij się w cymbał wielce dorosły inteligęcie. 

 

 

BEZ SPAMU OCZYWIŚCIE JAK PONIEKTÓRZY !

 

POLECAM : BRATVE



#30 Sus

Sus

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 108 postów
  • Dołączył nie, 07 paź 12
  • MiastoBRATVA <3
  • Płeć:Kobieta


Napisano 02 wrzesień 2014 - 19:06

Kamil wybieram Cie :D

 

Nie a serio zapraszam do nas, jak widzisz Arab nas nie trawi więc będziesz miał z kim się bić malutki <3


Dołączona grafika





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych