Trudne troche a administracja ma co robić hmm to pewnie niedługo bd post jeżeli nie był np wymiana postaci za postać albo hmmm zmiana klasy np z sury na woja za pomoca ksiegi taki żarcik

Sprzedawanie postaci zamknietych w skrzyniach.
#16
Napisano 04 wrzesień 2014 - 06:22
Nick: staniol
Lvl :254
Gildia : BlackSheeps
Królestwo: Chunjo
#17
Napisano 04 wrzesień 2014 - 07:20
Trudne troche a administracja ma co robić hmm to pewnie niedługo bd post jeżeli nie był np wymiana postaci za postać albo hmmm zmiana klasy np z sury na woja za pomoca ksiegi
taki żarcik
taka zamiana ma zostać wprowadzona
Pomogłem? Daj like'a
#18
Napisano 04 wrzesień 2014 - 07:40
Brzmi niby spoko, ale jednak to chyba zbędny luksus. Pewnie da sie coś takiego zrobić, ale jest dobry system handlu postaciami, więc chyba nie warto marnować czasu. Do tego jest forum aby postać wystawić.
#19
Napisano 04 wrzesień 2014 - 08:07
Matko kolejny denny pomysł... Z kąd wy je bierzecie ?? W szkole was takich uczą ??? Jak nie Metin na przeglądarkę, to sprzedawanie postaci w skrzyniach... Spakowac jak peta i na shopa... Matko jedyna..... To że nie ma to znaczy że nikt nie sprzedaje proste i logiczne chyba.... To nie ulepka z mapy żeby było ich na zawołanie ile wlezie.... Na rynku jest dość itemów.
Na nie, idiotyzm i głupota.
P.S jeszcze jedno, jak byś nie wiedział istnieje coś takiego jak forum. W dziale Sprzedam jest dział POSTAĆ. Więc jak byś nie wiedział to tam zamieszcza się ogłoszenie o sprzedaży postaci.
Użytkownik FireInTheHole edytował ten post 04 wrzesień 2014 - 08:10
- Uszaty lubi to
#20
Napisano 04 wrzesień 2014 - 11:11
Na nie, co do wyjaśnienia nie ujął bym tego lepiej niż kolega nade mną
Koniec gry 26 listopada 2014
#21
Napisano 04 wrzesień 2014 - 12:28
dziwne ale fajne TAK
[color=#000000;]________________________________________________________________________________________________________________________________[/color]
Pomogłem? Liczę na like
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych