Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Lotto - click Dołączona grafika Komiks - click Dołączona grafika Odgadnij liczbę - click


Zdjęcie

WikiTeam - Rekrutacja OTWARTA!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 postów
  • Dołączył wto, 24 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 27 wrzesień 2014 - 18:31

03643078344346106769.png

Jako iż nasza serwerowa wikipedia od jakiegoś czasu nie jest aktualizowana postanowiłem 

zorganizować rekrutację na stanowisko opiekuna tego działu. Przed napisaniem podania zastanów się

czy masz wystarczająco dużo czasu i chęci na prowadzenie w/w działu.

 

Zbędne posty będą nagradzane :)


  • к α у η є я ι η α lubi to

Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.


#2 ★ Sєвαѕтιαи ★

★ Sєвαѕтιαи ★

    Serwerowy Cassanova

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Dołączył wto, 03 wrz 13
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 27 wrzesień 2014 - 19:18

*
Popularny

Bardzo odpowiedzialna funkcja, wymagająca sporo poświęcenia i cierpliwości. Oczywiście najbardziej liczy się wiedza o tym serwerze, a także znajomość poprawnej polszczyzny. Myślę, że nadaję się na takiego aktywistę. Uwielbiam wyzwania, dlatego z chęcią będę się ubiegać o to stanowisko. Jestem osobą pełnoletnią, ze wskazaniem na przyszłe wykształcenie wyższe.

 

Na forum przebywam przez większość wolnego czasu. Pomagając innym, bądź czytając inne posty wiele się nauczyłem i jestem w stanie przekazać tą wiedzę graczom. Owszem, nie gram tutaj długo... Wielu graczy przewyższa mnie stażem, lecz Sam możesz potwierdzić to, że codziennie widzisz mnie na forum. Zawsze czekam na momenty z poradami, ponieważ warto jest pomagać. W przypadku WikiTeam jest podobnie, lecz w tym przypadku dzielę się ze wszystkimi tym co wiem.

 

Dostanę szansę- super!

Nie dostanę szansy- też będę się cieszyć, ponieważ wygra ktoś bardziej kompetentny. 

 

Niech wygra najsprytniejszy :)

 

Edit. Życzę powodzenia wszystkim rywalom :3

 

Ja na kandydaturę zgłaszam Karle, ponieważ uważam, że to osoba najbardziej kompetentna z Nas wszystkich. Kiedy czyta się co napisała, to aż miło robi się chyba każdemu. Szczerze? Mam nadzieję, że napisze swoją kandydaturę i wygra.


Użytkownik ★ Sebastian ★ edytował ten post 29 wrzesień 2014 - 08:49

Dołączona grafika


#3 Noname123

Noname123

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2134 postów
  • Dołączył czw, 26 gru 13

Napisano 28 wrzesień 2014 - 17:08

Postanowiłem ,ze i Ja spróbuję . Funkcja bardzo Mi się podoba myślę ,ze mogę się w niej wykazać , pokazać co potrafię. Na forum jestem dość długo , i często.

 

Lubię pomagać innym graczom , wiele razy odpowiadałem w rożnych tematach z satysfakcją,ze  mogę komuś pomóc , wikipedia jest w jakims stopniu czymś innym , poniewaz tam trzeba zdecydowanie więcej wiedzieć , lecz myslę ,że już ze stażem na tym serwerze dam radę .

 

Mogę jeszcze dopisać, iż jestem znanym graczem, który posiada wielki szacunek u użytkowników   ;)


  • Sacrize, ★ Sєвαѕтιαи ★ i Ishide ✒ lubią to

#4 Guest_Wruszek Zembuszek_*

Guest_Wruszek Zembuszek_*
  • Guests
  • Dołączył --

Napisano 28 wrzesień 2014 - 18:36

Jak wszyscy to wszyscy :)

 

Postanowiłem zgłosić moją kandydaturę na osobę zajmującą się naszą, forumową Wikipedią.

 

Otóż dorosły jak moi rywale nie jestem, jestem osobą młodą z pasją do gier :) Na forum przebywam często, co dużo osób może potwierdzić. Bardzo chciałbym spróbować czegoś nowego, będąc w Wiki Team mógłbym nauczyć się odpowiedzialności, dzięki czemu miałbym łatwiej w dalszych etapach mego życia :P

 

Mój staż na serwerze wynosi około Roku, wiem, nie jest to dużo, ale nauczyłem się o tym serwerze bardzo dużo. Oczywiście w sprawie map mam małe problemy gdyż nie gram na postaci o lv'u 254/255 :) Lecz mogę nadrobić tą wiedze z pomocą osób bliskich mi na serwerze.

 

Jestem lubiany na naszym forum oraz serwerze ( tak sądzę ) dzięki czemu mam dobry kontakt z ludźmi korzystającymi z forum. Bardzo lubię odpowiadać w tematach Pyt. i Problemy, gdy tylko mam czas, pomagam innym tak bardzo jak mogę.

Bardzo lubię bawić się graficznie ( nie jestem mistrzem ale nie jest najgorzej ) Co pomogłoby mi w tworzeniu nowych poradników o naszym serwerze.

Bardzo także lubię pomagać innym. Gdy mam czas ( co niestety na ten moment z powodu paru spraw go nie mam, lecz w Poniedziałek będę już normalnie funkcjonować ) z wielką chęcią i ochotą pomagam innym graczom w działach Wycena,Porównanie oraz w Dziale Technicznym.

 

Sądzę, iż moja osoba nadaje się na to stanowisko z powodu bycia w miarę odpowiedzialnym oraz poprzez tworzenie poradników dla nowych lub niedoświadczonych graczy naszego serwera sam mogę się o nim czegoś nauczyć.

 

Powodzenia wam wszystkim, którzy ze sobą konkurują mam nadzieję iż ten, który najbardziej na to zasługuje, wygra :)


  • к α у η є я ι η α i Sacrize lubią to

#5 KleksNaMajtkach

KleksNaMajtkach

    Słaby pisarz

  • Banned
  • PipPipPip
  • 300 postów
  • Dołączył śro, 22 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoPolska
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Królestwo:Shinsoo


Napisano 28 wrzesień 2014 - 19:08

Zgłaszam się! nikt mnie nie lubi, nikt mnie nie szanuje, jestem mało znanym graczem.Mam dużo wolnego czasu i jestem w stanie poświęcić się! 

Nie będę bajkopisarzem jak co niektórzy bo to bez sensu.  :wub:  :wub:  :wub:


  • BoT™  GeJmOVeR i karla lubią to
Dołączona grafika

#6 karla

karla

    Początkujący

  • Płeć Piękna
  • PipPip
  • 283 postów
  • Dołączył śro, 09 lip 14
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Wielkopolskie
  • Płeć:Kobieta
  • Nick w grze:Karlitta
  • Gildia:Amnezja
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 28 wrzesień 2014 - 19:29

Witam,

zdaje sobie sprawę, że jestem osobą, która stosunkowo niedawno zaczęła swoją przygodę zarówno z serwerem, jaki i z forum, że będę konkurować z osobami z bogatszym stażem, ale mimo wszystko postanawiam spróbować.

Uważam, że jestem w stanie sprostać temu zadaniu, ponieważ posiadam dużo wolnego czasu, jestem osobą o wysokiej kulturze osobistej, dodatkowym atutem jest moja pełnoletność oraz wyższe wykształcenie, potrafię w sposób prawidłowy posługiwać się językiem polskim  w mowie oraz w piśmie. Myślę, że dodatkowym atutem jest to, że posiadam dobry sprzęt komputerowy, który nie tylko pozwala mi na pisanie poradników, ale również nagrywaniu ich, co uważam jest bardzo dobrą formą przekazania wiedzy.

Zawsze zarówno w grze, jak i na forum staram się pomagać nowym, niedoświadczonym graczom, jeżeli to właśnie mnie wybierzecie, to z wielką przyjemnością będę tworzyć poradniki oraz aktualizować informacje dotyczące serwera.

Pomimo mojej niedługiej przygody z serwerem, posiadam postacie, które są w stanie wykonać wszystkie mapy na serwerze, co jest również plusem.

 

Mam nadzieje, że moje krótkie podanie jest wystarczające.

Pozdrawiam.

 

 

# Dziękuje Sebastian, bardzo miło mi, że tak myślisz. Jeżeli wygrasz, to oferuje swoją pomoc.


Użytkownik karla edytował ten post 29 wrzesień 2014 - 15:09

  • Nadira, Sanderin, ★ Sєвαѕтιαи ★ i 1 inna osoba lubią to

Dołączona grafika


#7 nieZnasz

nieZnasz

    Niekryty krytyk

  • Banned
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Dołączył czw, 10 kwi 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Hobby:i co kurw.

Napisano 29 wrzesień 2014 - 07:35

Siema gram tu troszeczke i chcialbym byc opiekunrm tego dzialu
zawsze chcialem byc takim opiekunem maze o tym tyle z mojej strony mam nadzieje ze mnie przyjmiecir
:)mam nadzieje ze jak bede opiekunem to mnie inni polubia czekam na odp.:)
Dołączona grafika

#8 Pisar

Pisar

    Pokemon

  • Banned
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1148 postów
  • Dołączył śro, 28 gru 11
  • MiastoKambodża
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Pisar
  • Gildia:Obojetnie
  • Królestwo:Chunjo
  • Hobby:cycki

Napisano 29 wrzesień 2014 - 14:42

joł joł ave ja pisar na opiekuna !!! 


  • Po Prostu - Berri ! i ►╮_ ILoveTSM ¯╰◄ lubią to

Jak ludzie na mnie mówią : Pisar / Pisarek / Pisuar / Pisu / Pisau / Pisauek / Pisuarek / Psiór / Pisak / Pisag / Pisiu / Pisklak / Pśór / Gwałciciel

jak chcesz się pomodlić gg : 49696360 (Czasem jestem) 

Jestem pokemonem i mam swoje pokemony BIJACZ ! 

Dołączona grafika

                                                                                                                                     Sygna od koxa Chimure 

 




Pisar otrzymał ostrzeżenie za ten post od Sacrize:

#9 Sacrize

Sacrize

    Wredny

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3382 postów
  • Dołączył wto, 24 lip 12
  • Państwo: Country Flag
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:[GM]Sacrize
  • Gildia:VirtualAdmin
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 29 wrzesień 2014 - 14:52

joł joł ave ja pisar na opiekuna !!! 

 

Tak jak obiecałem - tydzień bez forum :)

-------------------------------------------------------------------------

★ Sebastian ★

karla

 

Z dniem dzisiejszym otrzymujecie prawa moderacyjne działu wikipedii.

Pozostałym dziękuję za chęci. Każdemu kto napisał ładne podanie wrzucę po obrazku i wyzeruję licznik warnów  :)


  • ღRycerzღ i FireInTheHole lubią to

Dołączona grafika

Zawsze i wszędzie VirtualMT2.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych