Skocz do zawartości

Historyk (aktualizacja) - click Dołączona grafikaZasady Eventów - click Dołączona grafika Czarne Skrzynki - click Dołączona grafika


Zdjęcie

Propozycja przebudowy shopów



  • Zamknięty Temat jest zamknięty
51 odpowiedzi w tym temacie

#31 Majestatyczny

Majestatyczny

    Profesjonalista

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2167 postów
  • Dołączył nie, 08 sty 12
  • MiastoOkolice O-ki. ;)
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Majestat.
  • Gildia:σвσנєтиιє ♥
  • Królestwo:Chunjo
  • Gadu-Gadu:T


Napisano 26 listopad 2014 - 15:01

Mapki kompasy medale, myślę, że to nie ma sensu... Ponieważ gdy dodamy to do NPC ceny na rynku wzrosną do 130-140. Po to aby było taniej niż u NPC. Co się z tym wiąże? Podnieść ceny ulepek u Beak - Go, ponieważ chodzenie będzie mało opłacalne, nie będzie z tego zarobku. Proszę nie piszcie, że te mapy nie są do zarabiana. :) Proponowałbym, tego nie wprowadzać. 

 

Potka 100K ( niekącząca się ) - 1KB ( bez możliwości handlu.

 

Magiczny Metal Premium - 70B

 

Przetopów nie wprowadzać, tylko dodać drop z jakiegoś bossa ( może warownia/zbrojownia )

 

Puchary - 100B

 

 

To moje zdanie. ;d


  • DonSoul lubi to

Dołączona grafika


' Click, Click, Bang! '


#32 Mikser

Mikser

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 171 postów
  • Dołączył nie, 06 paź 13
  • MiastoŁazarski Rejon
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 listopad 2014 - 15:31

Moim zdaniem dodanie medali, kompasów, mapek jest bez sensowne. Wtedy taka np: zaginka v2 będzie nie opłacalna nie mówiąc o innych.

Wtedy te mapy będą jedynie do ulepszania, nic na zarobek (a dużo ludzi w taki sposób zarabia, latając na mapki).

 

Poty 100k hp mogą być dodane ja akurat nie mam do tego nic przeciwko

 

Metale premium? również bez sensu. Sama nazwa "premium" chyba znaczy, że lepszy i trudniej dostępny a nie w sklepiku za bryłki tylko np: z jakiegoś bossa jak już.

 

To jest moje zdanie.


Użytkownik Mikser edytował ten post 26 listopad 2014 - 15:32

[color=#800080;][font="georgia, serif;"]Jeśli pomogłem daj lajka :)[/color][/font]

[font="tahoma, geneva, sans-serif;"][color=rgb(255,0,0);]" Jara mnie każdy hejt cipy wylewają smutki
i kiedy na Was patrzę wiem, że los bywa okrutny. "
[/color][/font]


#33 iSeeYou

iSeeYou

    Skomplikowany Człowiek

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3162 postów
  • Dołączył wto, 28 maj 13
  • Państwo: Country Flag
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna


Napisano 26 listopad 2014 - 15:39

medale

http://iv.pl/
EuforioX
255 Lvl
Postać od początku moja aktywny prawie 24/7


#34 #najs

#najs

    Niekryty krytyk

  • Globtroter
  • PipPipPipPip
  • 825 postów
  • Dołączył nie, 18 lis 12
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoWarszawa
  • Województwo:Dolnośląskie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Sysieg <3
  • Gildia:NieTaLiga
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 26 listopad 2014 - 16:43

Medale u npc po 50b? O kurdystan, w tydzien itemy piekielne ludzie beda robili, sam bym odpuscil runke i zaczal buty i kolce robic ;) straszny deficyt jest na medale ale mozna zawsze podnies drop na warowni i zbrojowni. Co do potki 100k pz to spoko, nawet na mapy sie przyda :) przy 900k pz potowac trzeba na dwa sloty pod f1/f2 czy po 1/2. Co do pucharow, dodac je do npc po 80-100b i metale premium tak samo i jak ktos wyzej pisal zmienic kolor
  • Pastore lubi to
Dołączona grafika

#35 VipKhan

VipKhan

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 754 postów
  • Dołączył sob, 01 wrz 12

Napisano 26 listopad 2014 - 19:34

Jake maja wejść medale to proponuje obnizyc tym samym cene za wejscie z 100b na 50b na zaginki v1/v2, potki jak najbardziej 150khp za 1kb lub potki 50khp za 250-300b do wyboru przez nas ( przydatne bo przez pocenie na zaginkach myszka mi padła :D )



#36 --Patryk--

--Patryk--

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Dołączył sob, 23 mar 13
  • Nick w grze:RevVip
  • Gildia:Enigmatyczni
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 26 listopad 2014 - 19:44

Abaddon tak swoją drogą to nie możecie zrobić po prostu nowego itemku do zmiany 6-7bon by miały 2 id w mysql-u? I jeden będzie za bryłki a 2 za yangi?



#37 Sklarer

Sklarer

    Słaby pisarz

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Dołączył wto, 04 cze 13
  • Królestwo:Shinsoo

Napisano 27 listopad 2014 - 16:20

Potki przydadza sie po 100khp albo wiecej 1 sztuka niekoncząca sie za np 500b/1kb 


  • Pastore lubi to

#38 Don

Don

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 266 postów
  • Dołączył nie, 05 maj 13
  • Nick w grze:єѕкυℓαя
  • Gildia:Obojetnie
  • Królestwo:Chunjo

Napisano 28 listopad 2014 - 07:53

Medale... Tak jak wiekszosc co sie wypowiada ich cena powinna wynosic 150b u tych npc czy mpc jak kto woli... Dlaczego? Medali jest w UJ malo zeby sie brzydko nie wyrazic a z tego co wiem medale nie tylko na mapki sa potrzebne.... Ludzie kupowaliby je nawet podejrzewam i po 200b bo to sie z czasem zwroci... Nie placzcie o v2 itd bo na to administracja znajdzie sposob ale medale sa potrzebne... Takie jest moje zdanie, medali zawsze bylo i bedzie malo bo to w sumie glowna przepustka a kazdy chce sie rozwijac.... Mapy i kompasy oczywiscie tez powinny sie znalezc w sklepach a ich cena powinna wynosic 50b... Sam nie raz kupowalem kompasy od ludu po 50 wiec nie ma co narzekac, bedzie to z pewnoscia duze ulatwienie a ceny rynkowe i tak spadna... Jak koles mi wyskoczy ze ma 3 medale po 150 to mu powiem ze w sklepie se 100 kupie po 150, sporo ludzi tak zrobi a ci pazerni gracze zejda z cen powiedzmy do 100b za szt i problem rozwiazany;]

#39 lolo77

lolo77

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 145 postów
  • Dołączył śro, 24 kwi 13

Napisano 28 listopad 2014 - 15:20

Ja dodałbym zwoje powrotu 20szt -30b żeby zakończyć temat chodzenia na razadora kupiujesz jedziesz raz i tepasz sie ile Ci sie chce. Co do pucharów nie jestem przekonany bo jak niektórzy pisza 5 min i 200PO na trollach, a 1 puchar 550PO wiec jak ktoś chce to da sobie rade.



#40 Drigiχ

Drigiχ

    Inteligent

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1835 postów
  • Dołączył nie, 13 sty 13
  • Państwo: Country Flag
  • MiastoV3
  • Województwo:Śląskie
  • Imię:Michał
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:...
  • Gildia:\/ l X /\
  • Królestwo:Jinno
  • Nick na TS:Drigix

Napisano 28 listopad 2014 - 19:24

To o co sie najbardziej ludzie bija i czego jest malo typu medale/kompasy/puchary hadesa/mapki/ulepszacze. Jak by sie może dalo to kilof +6 w jakies cenie ;)


  • Mσяfєυѕz™ i ASTEROTH lubią to

 Dołączona grafika


#41 Kyniu

Kyniu

    Junior Member

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Dołączył pon, 05 wrz 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Zenobi
  • Gildia:Brak
  • Królestwo:Chunjo


Napisano 28 listopad 2014 - 22:44

Jestem za niewprowadzaniem medali do NPC, ponieważ, gracze kupując je w IS fundują sobie łatwy start,a na dodatek Team zarabia. 
Możliwość kupienia ich u NPC kolosalnie zmniejszy sprzedaż medali w IS. (nawet gdy będą sprzedawane taniej niż u handlarza, większość nie będzie płakała jak wyda 40b więcej kupując u NPC).
 


  • Pomka i Axiux33 lubią to

#42 VipKhan

VipKhan

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 754 postów
  • Dołączył sob, 01 wrz 12

Napisano 29 listopad 2014 - 20:40

Jestem za niewprowadzaniem medali do NPC, ponieważ, gracze kupując je w IS fundują sobie łatwy start,a na dodatek Team zarabia. 
Możliwość kupienia ich u NPC kolosalnie zmniejszy sprzedaż medali w IS. (nawet gdy będą sprzedawane taniej niż u handlarza, większość nie będzie płakała jak wyda 40b więcej kupując u NPC).
 

Mylisz sie ceny będą ustalone z gry, np jak medal wu NPC będzie po 150b to gracze sellać będą po 120-130b, niby 20b róznicy, spójrz na to inaczej> kup 100 medali to zobaczysz róznice, a gracze z is i tak bedą kupować medale bo to dobry zarobek jest zwłaszcza na start, tysz czasem pomyśl inaczej niz zawsze :D

 

 

Co do przetopów proponowałbym inne ceny ich

-niebiański 15b

-boski 35b

-piekielny 50-55b

 

Hmm pucharki mmówicie? Moim zdaniem Mozna je dodac aczkolwiek w cenie 100b+

 

Hmm zmianki 6/7 mozliwe jest napisane nowego ID pod tem item badź zmienic cene i ilość obecnego id na 200 szt w cenie 100kk yang



#43 ♥Verrine♥

♥Verrine♥

    I hate Jóleg

  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1521 postów
  • Dołączył sob, 16 cze 12
  • MiastoBRAT3RSTWO
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 listopad 2014 - 13:08

Wedlug mnie dodanie tego tylko po to zeby podniesc, aczkolwiek ustabilizowac ceny to totalny bezsens. Obecnie eq tanieje, a ulepy, medalae etc. drozeja, wiec jaki w tym sens?


[color=#008000;]Nick: Verrine[/color]
[color=#008000;]Klasa: Sura [/color]
[color=#008000;]Profa: WP [/color]
[color=#008000;]Gildia: BRAT3RSTWO [/color]


#44 DonSoul

DonSoul

    Początkujący

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 123 postów
  • Dołączył nie, 27 kwi 14
  • Płeć:Mężczyzna
  • Nick w grze:Touenet

Napisano 01 grudzień 2014 - 06:25

Podsumowując i czytając wypowiedzi każdego, najlepiej, aby dodano przetopy/mapy/medale/kompasy/puchary hadesa no i oczywiście potkę, ponieważ te z PO szybko się kończą, a pocić potką 20k przy 1.2M pż+ nie można w nieskończoność.

I oczywiście medale, których teraz na serwerze jest mało, jeżeli bd one w cenie 150b/szt, to u graczy pewnie koło 130b/szt., a wtedy nikt nie bd latał na v1/v2, bo bardziej opłacalne bd kupno gotowego itemka.

V1 - Zbrojki na 240/220lvl - Ceny ich idą w dół, a ceny ulep pójdą w górę? To każdy kupi gotowy item.

V2 - Bronie VMT2 - Ceny również troszkę spadły, a ceny medali pójdą w górę, więc ulepki też powinny.

Tak jak ktoś pisał wyżej, należałoby podnieść ceny ulepek u beag-go = i tak wszystkie ceny (ulepek, wejściówek) pójdą w górę. ;)

I medale/kompasy, które również są bardzo potrzebne - dużo osób robi bronie i zbrojki runiczne.


Użytkownik Vazareth edytował ten post 01 grudzień 2014 - 06:26

255lvl.

#45 VipKhan

VipKhan

    Niekryty krytyk

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 754 postów
  • Dołączył sob, 01 wrz 12

Napisano 05 grudzień 2014 - 20:14

Podsumowując i czytając wypowiedzi każdego, najlepiej, aby dodano przetopy/mapy/medale/kompasy/puchary hadesa no i oczywiście potkę, ponieważ te z PO szybko się kończą, a pocić potką 20k przy 1.2M pż+ nie można w nieskończoność.

I oczywiście medale, których teraz na serwerze jest mało, jeżeli bd one w cenie 150b/szt, to u graczy pewnie koło 130b/szt., a wtedy nikt nie bd latał na v1/v2, bo bardziej opłacalne bd kupno gotowego itemka.

V1 - Zbrojki na 240/220lvl - Ceny ich idą w dół, a ceny ulep pójdą w górę? To każdy kupi gotowy item.

V2 - Bronie VMT2 - Ceny również troszkę spadły, a ceny medali pójdą w górę, więc ulepki też powinny.

Tak jak ktoś pisał wyżej, należałoby podnieść ceny ulepek u beag-go = i tak wszystkie ceny (ulepek, wejściówek) pójdą w górę. ;)

I medale/kompasy, które również są bardzo potrzebne - dużo osób robi bronie i zbrojki runiczne.

dlatego padłą juz przeze mnie propozycja zmiejszenia ceny za wejscie na owe mapki z 100b na 50b






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych